IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Błonianka Błonie 15 32 10 2 3 46 18 28
2 MKS Piaseczno 15 32 9 5 1 43 19 24
3 Radomiak II Radom 15 32 9 5 1 27 13 14
4 Victoria Sulejówek 15 31 10 1 4 42 22 20
5 Pilica Białobrzegi 15 27 8 3 4 37 24 13
6 Oskar Przysucha 15 26 7 5 3 36 27 9
7 Wilga Garwolin 15 23 7 2 6 30 32 -2
8 Mszczonowianka Mszczonów 15 22 6 4 5 23 22 1
9 KS Raszyn 15 17 5 2 8 20 27 -7
10 KS Warka 15 17 4 5 6 19 37 -18
11 Mazur Karczew 15 15 4 3 8 19 23 -4
12 Proch Pionki 15 15 4 3 8 18 25 -7
13 Znicz II Pruszków 15 15 4 3 8 17 29 -12
14 Żyrardowianka Żyrardów 15 12 3 3 9 20 34 -14
15 Józefovia Józefów 15 10 2 4 9 11 28 -17
16 Unia Warszawa 15 7 1 4 10 8 36 -28
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Radomiak II Radom 7 19 6 1 0 17 6 11
2 Victoria Sulejówek 9 18 6 0 3 27 14 13
3 Oskar Przysucha 9 16 4 4 1 22 18 4
4 Wilga Garwolin 7 16 5 1 1 16 8 8
5 Błonianka Błonie 7 15 5 0 2 23 9 14
6 Mszczonowianka Mszczonów 7 15 5 0 2 15 10 5
7 MKS Piaseczno 8 13 3 4 1 23 12 11
8 Mazur Karczew 8 11 3 2 3 9 10 -1
9 Znicz II Pruszków 9 11 3 2 4 12 19 -7
10 KS Warka 8 9 2 3 3 8 15 -7
11 KS Raszyn 8 8 2 2 4 7 17 -10
12 Józefovia Józefów 8 6 2 0 6 5 19 -14
13 Pilica Białobrzegi 4 5 1 2 1 8 7 1
14 Proch Pionki 8 5 1 2 5 10 15 -5
15 Żyrardowianka Żyrardów 6 5 1 2 3 7 10 -3
16 Unia Warszawa 7 5 1 2 4 4 14 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pilica Białobrzegi 11 22 7 1 3 29 17 12
2 MKS Piaseczno 7 19 6 1 0 20 7 13
3 Błonianka Błonie 8 17 5 2 1 23 9 14
4 Radomiak II Radom 8 13 3 4 1 10 7 3
5 Victoria Sulejówek 6 13 4 1 1 15 8 7
6 Oskar Przysucha 6 10 3 1 2 14 9 5
7 Proch Pionki 7 10 3 1 3 8 10 -2
8 KS Raszyn 7 9 3 0 4 13 10 3
9 KS Warka 7 8 2 2 3 11 22 -11
10 Wilga Garwolin 8 7 2 1 5 14 24 -10
11 Mszczonowianka Mszczonów 8 7 1 4 3 8 12 -4
12 Żyrardowianka Żyrardów 9 7 2 1 6 13 24 -11
13 Mazur Karczew 7 4 1 1 5 10 13 -3
14 Znicz II Pruszków 6 4 1 1 4 5 10 -5
15 Józefovia Józefów 7 4 0 4 3 6 9 -3
16 Unia Warszawa 8 2 0 2 6 4 22 -18
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Żyrardowianka Żyrardów 0 3 4 2 3 2 3 3 3 3 2 6
Znicz II Pruszków 2 0 1 5 2 1 2 2 4 6 2 2
Wilga Garwolin 5 1 4 4 3 2 1 3 4 6 3 6
Victoria Sulejówek 1 2 4 1 4 4 1 2 4 2 5 2
Unia Warszawa 1 1 0 5 0 1 1 6 1 4 0 6
Radomiak II Radom 3 0 4 2 2 2 2 2 2 2 4 1
Proch Pionki 0 3 1 2 2 2 2 1 1 3 1 3
Pilica Białobrzegi 3 1 1 0 5 1 3 3 6 4 3 4
Oskar Przysucha 1 3 2 4 5 5 3 1 5 1 4 5
Mszczonowianka Mszczonów 1 0 1 0 3 2 2 1 1 4 3 2
Mazur Karczew 0 1 2 3 1 3 2 2 3 3 3 3
MKS Piaseczno 7 1 4 3 4 2 5 0 3 2 3 4
KS Warka 2 5 2 2 2 4 1 2 3 2 4 4
KS Raszyn 0 3 2 2 1 3 1 5 3 4 5 1
Józefovia Józefów 0 4 0 1 0 3 1 3 1 4 4 3
Błonianka Błonie 4 2 4 0 1 1 6 0 6 0 7 1
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Victoria Sulejówek 15 4.27 2.8 1.47 86.67% 13.33%
2 Błonianka Błonie 15 4.27 3.07 1.2 93.33% 6.67%
3 Oskar Przysucha 15 4.2 2.4 1.8 73.33% 26.67%
4 Wilga Garwolin 15 4.13 2 2.13 86.67% 13.33%
5 MKS Piaseczno 15 4.13 2.87 1.27 93.33% 6.67%
6 Pilica Białobrzegi 15 4.07 2.47 1.6 86.67% 13.33%
7 KS Warka 15 3.73 1.27 2.47 73.33% 26.67%
8 Żyrardowianka Żyrardów 15 3.6 1.33 2.27 73.33% 26.67%
9 KS Raszyn 15 3.13 1.33 1.8 66.67% 33.33%
10 Znicz II Pruszków 15 3.07 1.13 1.93 60% 40%
11 Mszczonowianka Mszczonów 15 3 1.53 1.47 60% 40%
12 Unia Warszawa 15 2.93 0.53 2.4 73.33% 26.67%
13 Proch Pionki 15 2.87 1.2 1.67 40% 60%
14 Mazur Karczew 15 2.8 1.27 1.53 60% 40%
15 Radomiak II Radom 15 2.67 1.8 0.87 46.67% 53.33%
16 Józefovia Józefów 15 2.6 0.73 1.87 46.67% 53.33%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Kucharczyk Pilica Białobrzegi 10
2 Tomasz Sieński Błonianka Błonie 10
3 Tomasz Janiszewski Oskar Przysucha 9
4 Tomasz Paszkowski Wilga Garwolin 9
5 Zbigniew Obłuski MKS Piaseczno 8
6 Kamil Wróbel Victoria Sulejówek 7
7 Michał Suchanek Znicz II Pruszków 5
8 Sebastian Czapa Błonianka Błonie 5
9 Bartosz Orłowski MKS Piaseczno 5
10 Konrad Paterek Pilica Białobrzegi 5
11 Patryk Winsztal Radomiak II Radom 5
12 Sebastian Pindor Victoria Sulejówek 4
13 Damian Rakoczy Żyrardowianka Żyrardów 4
14 Kamil Matulka MKS Piaseczno 4
15 Marcin Raszka Mazur Karczew 4
16 Maksymilian Vogtman KS Warka 4
17 Sebastian Papiernik Wilga Garwolin 4
18 Chams Faraji Radomiak II Radom 3
19 Piotr Talar Wilga Garwolin 3
20 Łukasz Krupnik MKS Piaseczno 3
21 Maciej Filipowicz Radomiak II Radom 3
22 Przemysław Jakóbiak Żyrardowianka Żyrardów 3
23 Michał Prażuch KS Raszyn 3
24 Piotr Cudny Mszczonowianka Mszczonów 3
25 Damian Stanisławski Pilica Białobrzegi 3
26 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 3
27 Kamil Wierzbicki KS Warka 3
28 Bartłomiej Szulim Victoria Sulejówek 3
29 Adrian Dudziński Żyrardowianka Żyrardów 2
30 Michał Janik Mszczonowianka Mszczonów 2
31 Jakub Sapieja Oskar Przysucha 2
32 Kacper Wnuk Proch Pionki 2
33 Adam Pędzikowski KS Warka 2
34 Dawid Jarczak Błonianka Błonie 2
35 Michał Bojek Oskar Przysucha 2
36 Jakub Pamintasu KS Raszyn 2
37 Maksymilian Dikof Mazur Karczew 2
38 Robert Majewski MKS Piaseczno 2
39 Dominik Dukalski Józefovia Józefów 2
40 Mariusz Zalewski Błonianka Błonie 2
41 Michał Kępka Błonianka Błonie 2
42 Sylwester Patejuk KS Raszyn 2
43 Boroski Poul Wilga Garwolin 2
44 Damian Pociech Mszczonowianka Mszczonów 2
45 Tomasz Pietrzak MKS Piaseczno 2
46 Kamil Stencel Błonianka Błonie 2
47 Sebastian Szczepaniak Mazur Karczew 2
48 Dominik Sokół Radomiak II Radom 2
49 Hubert Handzlik Znicz II Pruszków 2
50 Mateusz Szczepański Proch Pionki 2
51 Joel Tata Nsah Proch Pionki 2
52 Adrian Karasek Pilica Białobrzegi 1
53 Grzegorz Witan KS Warka 1
54 Adrian Bienienda Żyrardowianka Żyrardów 1
55 Krzysztof Czapkowski Józefovia Józefów 1
56 Tomasz Bartosiak Proch Pionki 1
57 Cezary Kubryn Oskar Przysucha 1
58 Kamil Ziemnicki MKS Piaseczno 1
59 Przemysław Dwórzyński Błonianka Błonie 1
60 Konrad Śliwka Victoria Sulejówek 1
61 Kacper Rak Oskar Przysucha 1
62 Łukasz Malczewski KS Raszyn 1
63 Konrad Wojtkielewicz MKS Piaseczno 1
64 Mateusz Kociszewski Znicz II Pruszków 1
65 Dominik Stępień Radomiak II Radom 1
66 Jan Dźwigała Victoria Sulejówek 1
67 Rafał Dębski Victoria Sulejówek 1
68 Sebastian Ząbkowski Proch Pionki 1
69 Paweł Pacholski KS Warka 1
70 Michał Orowiecki Józefovia Józefów 1
71 Michał Kędroń KS Raszyn 1
72 Rafał Białecki Pilica Białobrzegi 1
73 Konrad Izdebski Unia Warszawa 1
74 Piotr Ćwik KS Raszyn 1
75 Patryk Jakubczyk Znicz II Pruszków 1
76 Moatasem Aziz Józefovia Józefów 1
77 Andrei Karbovski Józefovia Józefów 1
78 Martin Klabník Radomiak II Radom 1
79 Damian Nowak Radomiak II Radom 1
80 Marek Pawłowski MKS Piaseczno 1
81 Adrian Łukawski Żyrardowianka Żyrardów 1
82 Piotr Skałbania Pilica Białobrzegi 1
83 Piotr Nowosielski Oskar Przysucha 1
84 Patryk Walasek Oskar Przysucha 1
85 Piotr Kornacki Oskar Przysucha 1
86 Adrian Zarzecki Victoria Sulejówek 1
87 Łukasz Gwardiak KS Raszyn 1
88 Jakub Stępień Znicz II Pruszków 1
89 Bartłomiej Faliszewski Znicz II Pruszków 1
90 Jakub Gnoiński Unia Warszawa 1
91 Mateusz Domżalski Znicz II Pruszków 1
92 Dawid Poddębniak Mszczonowianka Mszczonów 1
93 Sebastian Szewczyk KS Raszyn 1
94 Krystian Tabara Znicz II Pruszków 1
95 Dawid Jankiewicz Unia Warszawa 1
96 Łukasz Pakos Żyrardowianka Żyrardów 1
97 Szymon Dąbrowski Mazur Karczew 1
98 Grzegorz Seremak KS Warka 1
99 Kamil Kucharski Mszczonowianka Mszczonów 1
100 Jakub Dutkowski Mszczonowianka Mszczonów 1
101 Damian Papiernik Wilga Garwolin 1
102 Hubert Świder Wilga Garwolin 1
103 Mykhailo Koriahznov Mazur Karczew 1
104 Daniel Żurawski Mazur Karczew 1
105 Maciej Górski Radomiak II Radom 1
106 Adrian Schamlewski Żyrardowianka Żyrardów 1
107 Paweł Bylak KS Warka 1
108 Daniel Zdzieszyński Błonianka Błonie 1
109 Clement Sihle Qwabe Oskar Przysucha 1
110 Mateusz Gliński Mszczonowianka Mszczonów 1
111 Stanisław Ławcewicz-Musialik Victoria Sulejówek 1
112 Paweł Kowalczyk Oskar Przysucha 1
113 Dominik Marusiak Żyrardowianka Żyrardów 1

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Adrian Bienienda Żyrardowianka Żyrardów 1
2 Michał Majewski KS Warka 1