IV liga mazowiecka II sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 MKS Piaseczno 17 46 15 1 1 64 10 54
2 Victoria Sulejówek 17 40 13 1 3 46 19 27
3 Oskar Przysucha 17 40 13 1 3 37 24 13
4 Wilga Garwolin 17 37 12 1 4 46 25 21
5 Mazovia Mińsk Mazowiecki 17 34 11 1 5 42 25 17
6 Orzeł Baniocha 17 27 8 3 6 30 22 8
7 Mszczonowianka Mszczonów 17 25 7 4 6 44 36 8
8 Pogoń II Siedlce 17 25 7 4 6 29 24 5
9 KS Raszyn 17 24 8 0 9 33 32 1
10 Mazur Karczew 17 23 6 5 6 37 31 6
11 Energia Kozienice 17 21 6 3 8 20 23 -3
12 Podlasie Sokołów Podlaski 17 18 5 3 9 19 25 -6
13 Tygrys Huta Mińska 17 17 5 2 10 28 38 -10
14 Milan Milanówek 17 17 4 5 8 18 31 -13
15 Żyrardowianka Żyrardów 17 17 5 2 10 27 46 -19
16 Płomień Dębe Wielkie 17 12 4 0 13 12 40 -28
17 Naprzód Skórzec 17 12 4 0 13 20 50 -30
18 Zamłynie Radom 17 6 2 0 15 13 64 -51
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka II sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 MKS Piaseczno 9 25 8 1 0 39 4 35
2 Victoria Sulejówek 9 22 7 1 1 22 9 13
3 Oskar Przysucha 8 19 6 1 1 20 12 8
4 Wilga Garwolin 9 16 5 1 3 24 15 9
5 Orzeł Baniocha 9 16 5 1 3 20 12 8
6 Mszczonowianka Mszczonów 8 16 5 1 2 26 8 18
7 KS Raszyn 9 15 5 0 4 22 15 7
8 Mazur Karczew 8 15 4 3 1 24 11 13
9 Pogoń II Siedlce 9 14 4 2 3 19 11 8
10 Mazovia Mińsk Mazowiecki 8 13 4 1 3 16 12 4
11 Milan Milanówek 9 12 3 3 3 13 14 -1
12 Energia Kozienice 8 10 3 1 4 9 8 1
13 Tygrys Huta Mińska 8 10 3 1 4 15 13 2
14 Podlasie Sokołów Podlaski 8 9 3 0 5 11 10 1
15 Naprzód Skórzec 9 9 3 0 6 14 28 -14
16 Żyrardowianka Żyrardów 8 7 2 1 5 14 18 -4
17 Płomień Dębe Wielkie 8 6 2 0 6 6 13 -7
18 Zamłynie Radom 9 6 2 0 7 11 27 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka II sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 MKS Piaseczno 8 21 7 0 1 25 6 19
2 Oskar Przysucha 9 21 7 0 2 17 12 5
3 Wilga Garwolin 8 21 7 0 1 22 10 12
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 9 21 7 0 2 26 13 13
5 Victoria Sulejówek 8 18 6 0 2 24 10 14
6 Orzeł Baniocha 8 11 3 2 3 10 10 0
7 Pogoń II Siedlce 8 11 3 2 3 10 13 -3
8 Energia Kozienice 9 11 3 2 4 11 15 -4
9 Żyrardowianka Żyrardów 9 10 3 1 5 13 28 -15
10 Mszczonowianka Mszczonów 9 9 2 3 4 18 28 -10
11 KS Raszyn 8 9 3 0 5 11 17 -6
12 Podlasie Sokołów Podlaski 9 9 2 3 4 8 15 -7
13 Mazur Karczew 9 8 2 2 5 13 20 -7
14 Tygrys Huta Mińska 9 7 2 1 6 13 25 -12
15 Płomień Dębe Wielkie 9 6 2 0 7 6 27 -21
16 Milan Milanówek 8 5 1 2 5 5 17 -12
17 Naprzód Skórzec 8 3 1 0 7 6 22 -16
18 Zamłynie Radom 8 0 0 0 8 2 37 -35
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka II sezon 2021/2022

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Żyrardowianka Żyrardów 5 3 4 5 2 7 4 11 5 6 8 13
Zamłynie Radom 2 11 4 14 2 10 3 6 3 6 2 13
Wilga Garwolin 6 5 4 3 7 4 7 4 10 6 10 5
Victoria Sulejówek 2 2 7 0 7 1 12 4 8 7 11 4
Tygrys Huta Mińska 2 4 7 7 5 7 4 5 3 8 7 7
Płomień Dębe Wielkie 2 6 5 3 1 4 4 3 3 7 2 12
Pogoń II Siedlce 3 1 5 4 8 3 4 2 2 8 7 5
Podlasie Sokołów Podlaski 4 3 3 3 3 4 3 2 2 7 3 5
Oskar Przysucha 6 3 4 5 4 4 6 3 11 5 3 7
Orzeł Baniocha 0 3 8 5 5 3 4 3 8 2 4 6
Naprzód Skórzec 2 6 1 10 6 7 5 9 1 10 6 7
Mszczonowianka Mszczonów 6 5 3 8 9 4 8 8 6 7 10 6
Milan Milanówek 3 3 1 6 0 5 1 3 6 5 8 8
Mazur Karczew 9 4 5 2 3 4 4 6 5 6 11 9
Mazovia Mińsk Mazowiecki 7 3 8 5 6 4 5 3 7 4 6 8
MKS Piaseczno 7 0 13 0 6 2 4 1 14 4 19 4
KS Raszyn 3 3 2 7 4 8 3 6 9 5 10 5
Energia Kozienice 1 5 5 2 7 4 3 5 3 3 1 4
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga mazowiecka II sezon 2021/2022

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Mszczonowianka Mszczonów 17 4.71 2.59 2.12 88.24% 11.76%
2 Zamłynie Radom 17 4.53 0.76 3.76 88.24% 11.76%
3 MKS Piaseczno 17 4.35 3.76 0.59 82.35% 17.65%
4 Żyrardowianka Żyrardów 17 4.29 1.59 2.71 76.47% 23.53%
5 Wilga Garwolin 17 4.18 2.71 1.47 76.47% 23.53%
6 Naprzód Skórzec 17 4.12 1.18 2.94 70.59% 29.41%
7 Mazur Karczew 17 4 2.18 1.82 70.59% 29.41%
8 Mazovia Mińsk Mazowiecki 17 3.94 2.47 1.47 82.35% 17.65%
9 Tygrys Huta Mińska 17 3.88 1.65 2.24 82.35% 17.65%
10 Victoria Sulejówek 17 3.82 2.71 1.12 70.59% 29.41%
11 KS Raszyn 17 3.82 1.94 1.88 64.71% 35.29%
12 Oskar Przysucha 17 3.59 2.18 1.41 88.24% 11.76%
13 Pogoń II Siedlce 17 3.12 1.71 1.41 58.82% 41.18%
14 Płomień Dębe Wielkie 17 3.06 0.71 2.35 58.82% 41.18%
15 Orzeł Baniocha 17 3.06 1.76 1.29 64.71% 35.29%
16 Milan Milanówek 17 2.88 1.06 1.82 52.94% 47.06%
17 Podlasie Sokołów Podlaski 17 2.59 1.12 1.47 35.29% 64.71%
18 Energia Kozienice 17 2.53 1.18 1.35 47.06% 52.94%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga mazowiecka II sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Szymon Wiejak MKS Piaseczno 19
2 Wojciech Wocial Mazovia Mińsk Mazowiecki 14
3 Marcin Raszka Mazur Karczew 13
4 Paweł Jabłoński Żyrardowianka Żyrardów 11
5 Bartłomiej Szulim Victoria Sulejówek 11
6 Jan Skotnicki Victoria Sulejówek 11
7 Michał Kucharczyk Energia Kozienice 10
8 Patryk Kubicki Mszczonowianka Mszczonów 10
9 Konrad Rudnicki MKS Piaseczno 9
10 Mikołaj Napora Mszczonowianka Mszczonów 9
11 Serhii gerasymets Tygrys Huta Mińska 9
12 Patryk Szeliga Victoria Sulejówek 8
13 Michał Bondara Mazovia Mińsk Mazowiecki 8
14 Tomasz Paszkowski Wilga Garwolin 8
15 Mateusz Omieciuch Podlasie Sokołów Podlaski 8
16 Kamil Matulka MKS Piaseczno 8
17 Bartosz Orłowski MKS Piaseczno 8
18 Hubert Pakuła KS Raszyn 7
19 Mateusz Kociszewski Mazur Karczew 7
20 Michał Madej Milan Milanówek 7
21 Sebastian Papiernik Wilga Garwolin 7
22 Eryk Agnyziak Orzeł Baniocha 6
23 Grzegorz Piesio Wilga Garwolin 6
24 Patryk Obiała Mszczonowianka Mszczonów 6
25 Michał Suchanek MKS Piaseczno 6
26 Karol Bienias KS Raszyn 6
27 Dominik Bartnik Orzeł Baniocha 6
28 Sebastian Grzegorczyk Wilga Garwolin 5
29 Patryk Skrzypek Naprzód Skórzec 5
30 Cezary Mitas Podlasie Sokołów Podlaski 5
31 Tomasz Bogołębski Oskar Przysucha 5
32 Wojciech Trochim Pogoń II Siedlce 5
33 Dorian Zdanowicz Milan Milanówek 4
34 Łukasz Puciłowski Mazovia Mińsk Mazowiecki 4
35 Przemysław Śliwiński Oskar Przysucha 4
36 Daniel Matwiejczyk Płomień Dębe Wielkie 4
37 Eryk Więdłocha Pogoń II Siedlce 4
38 Dawid Jabłoński Mazovia Mińsk Mazowiecki 4
39 Piotr Skałbania Oskar Przysucha 4
40 Przemysław Alot Wilga Garwolin 4
41 Konrad Szkopiński Mszczonowianka Mszczonów 4
42 Kamil Dmowski Pogoń II Siedlce 4
43 Piotr Celiński Mazur Karczew 4
44 Mateusz Wysocki MKS Piaseczno 4
45 Miguel López Pogoń II Siedlce 4
46 Cezary Michalak Orzeł Baniocha 3
47 Mykhailo Koriahznov Orzeł Baniocha 3
48 Sylwester Patejuk KS Raszyn 3
49 Damian Chłopek Naprzód Skórzec 3
50 Michał Bojek Oskar Przysucha 3
51 Bartosz Malesa Płomień Dębe Wielkie 3
52 Aleksander Woźnica Naprzód Skórzec 3
53 Kacper Kozikowski Wilga Garwolin 3
54 Krzysztof Bajurski Żyrardowianka Żyrardów 3
55 Maksymilian Bąk Mazur Karczew 3
56 Filip Prochowski Mazur Karczew 3
57 Konrad Śliwka Victoria Sulejówek 3
58 Patryk Kwaśniczko Tygrys Huta Mińska 3
59 Tomasz Zagórski Oskar Przysucha 3
60 Wojciech Gorczyca Orzeł Baniocha 3
61 Jakub Czarnecki Victoria Sulejówek 3
62 Jakub Pasik Tygrys Huta Mińska 3
63 Tomasz Pietrzak KS Raszyn 3
64 Krzysztof Pikus KS Raszyn 3
65 Krystian Przyborowski Mazovia Mińsk Mazowiecki 3
66 Mariusz Moskwa Oskar Przysucha 3
67 Jakub Grzeszczak Mszczonowianka Mszczonów 3
68 Dawid Makuch KS Raszyn 3
69 Piotr Czerwiński Energia Kozienice 3
70 Paweł Pyra Wilga Garwolin 3
71 Dominik Marusiak Żyrardowianka Żyrardów 3
72 Oskar Miturski Oskar Przysucha 3
73 Roman Skowroński Zamłynie Radom 3
74 Michał Litwa Pogoń II Siedlce 2
75 Piotr Ćwikowski Żyrardowianka Żyrardów 2
76 Patryk Szubiński Zamłynie Radom 2
77 Bartłomiej Faliszewski MKS Piaseczno 2
78 Karol Chojecki Naprzód Skórzec 2
79 Patryk Szachnowski Naprzód Skórzec 2
80 Jan Helak Pogoń II Siedlce 2
81 Bartłomiej Nowak Energia Kozienice 2
82 Michał Mruz Tygrys Huta Mińska 2
83 Hubert Strzelczyk Energia Kozienice 2
84 Bartłomiej Grudziński Orzeł Baniocha 2
85 Jan Dźwigała Victoria Sulejówek 2
86 Tomasz Janiszewski Oskar Przysucha 2
87 Adam Dudziński Żyrardowianka Żyrardów 2
88 Jan Bińczak Żyrardowianka Żyrardów 2
89 Piotr Talar Wilga Garwolin 2
90 Piotr Kornacki Oskar Przysucha 2
91 Patryk Sierociuk Naprzód Skórzec 2
92 Przemysław Nogaj Oskar Przysucha 2
93 Bartłomiej Książek Energia Kozienice 2
94 Balazs Boda Pogoń II Siedlce 2
95 Piotr Bogacki Orzeł Baniocha 2
96 Kamil Piotrowski Wilga Garwolin 2
97 Łukasz Skwarek Podlasie Sokołów Podlaski 2
98 Ihor Krasnevskyi Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
99 Michał Janik Mszczonowianka Mszczonów 2
100 Jakub Miałkowski KS Raszyn 2
101 Daniel Żurawski Tygrys Huta Mińska 2
102 Mateusz Bartoszewski Tygrys Huta Mińska 2
103 Mohamed Amzil el azouan Pogoń II Siedlce 2
104 Bartłomiej Woś Płomień Dębe Wielkie 2
105 Adam Banaszczyk Milan Milanówek 2
106 Piotr Haber Tygrys Huta Mińska 2
107 Dmytro Skoblov Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
108 Mateusz Gromski Oskar Przysucha 2
109 Cezary Bujalski Pogoń II Siedlce 2
110 Alistair Selamolela letlhogonolo Podlasie Sokołów Podlaski 2
111 Dominik Jarek Tygrys Huta Mińska 2
112 Łukasz Krupnik MKS Piaseczno 2
113 Bartosz Kuźmiński Żyrardowianka Żyrardów 1
114 Mateusz Kafara Naprzód Skórzec 1
115 Kacper Zalewski Wilga Garwolin 1
116 Przemysław Sobolewski Zamłynie Radom 1
117 Abdioglu Boran Victoria Sulejówek 1
118 Jan Wojtasik Mazur Karczew 1
119 Jakub Papliński Żyrardowianka Żyrardów 1
120 Marcin Krawczyk Żyrardowianka Żyrardów 1
121 Patryk Wielgosz Victoria Sulejówek 1
122 Wiktor Antolak Płomień Dębe Wielkie 1
123 Stanisław Dźwigała Tygrys Huta Mińska 1
124 Jakub Suchora Milan Milanówek 1
125 Patryk Czarnecki Mszczonowianka Mszczonów 1
126 Michał Borkowski Zamłynie Radom 1
127 Przemysław Ilczuk KS Raszyn 1
128 Tymoteusz Barwiński MKS Piaseczno 1
129 Kacper Smoderek Płomień Dębe Wielkie 1
130 Kacper Ciesielski Orzeł Baniocha 1
131 Bartłomiej Gromek Victoria Sulejówek 1
132 Jakub Trzaskowski Wilga Garwolin 1
133 Bartłomiej Moch Pogoń II Siedlce 1
134 Kamil Oparcik Zamłynie Radom 1
135 Sebastian Rak Victoria Sulejówek 1
136 Sebastian Krasuski Naprzód Skórzec 1
137 Michał Koszela Tygrys Huta Mińska 1
138 Daniel Mawiejczyk Płomień Dębe Wielkie 1
139 Kamil Kudelski Milan Milanówek 1
140 Piotr Cybulski Milan Milanówek 1
141 Marcin Siedlecki Podlasie Sokołów Podlaski 1
142 Mateusz Zawal Mazur Karczew 1
143 Jan Kwiatkowski KS Raszyn 1
144 Kacper Jarosz Victoria Sulejówek 1
145 Kamil Wróbel Victoria Sulejówek 1
146 Przemysław Eggink KS Raszyn 1
147 Mateusz Jeliński Mszczonowianka Mszczonów 1
148 Kamil Panufnik Tygrys Huta Mińska 1
149 Jakub Wągrocki Wilga Garwolin 1
150 Mateusz Domżalski Victoria Sulejówek 1
151 Karol Worach Mszczonowianka Mszczonów 1
152 Hubert Gutkowski Mszczonowianka Mszczonów 1
153 Przemysław Wicik Oskar Przysucha 1
154 Piotr Pacyna Zamłynie Radom 1
155 Dominik Staluszka Mazur Karczew 1
156 Maciej Bakuła Mazur Karczew 1
157 Igor Krashnevskyi Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
158 Marcel Kołodziejczuk Naprzód Skórzec 1
159 Dawid Poddębniak Mszczonowianka Mszczonów 1
160 Damian Pociecha Mszczonowianka Mszczonów 1
161 Kamil Domański Milan Milanówek 1
162 Kamil Szabłowski KS Raszyn 1
163 Bartosz Kozakiewicz Mazur Karczew 1
164 Maciej Kołoczek Pogoń II Siedlce 1
165 Eryk Rakowski Mazur Karczew 1
166 Łukasz Szary Zamłynie Radom 1
167 Kajetan Królikowski Zamłynie Radom 1
168 Krzysztof Możdżonek Orzeł Baniocha 1
169 Norbert Jędrzejczyk Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
170 Kacper Kowalski Wilga Garwolin 1
171 Gryfin Cąkała Victoria Sulejówek 1
172 Emil Więcek Energia Kozienice 1
173 Jakub Zatorski Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
174 Tomasz Doliński Orzeł Baniocha 1
175 Piotr Nowosielski Zamłynie Radom 1
176 Jakub Skibiński Żyrardowianka Żyrardów 1
177 Kamil Hernik MKS Piaseczno 1
178 Kacper Penar Zamłynie Radom 1
179 Damian Chełmiński Mszczonowianka Mszczonów 1
180 Bartosz Kostrzewa Podlasie Sokołów Podlaski 1
181 Bartłomiej Feliszewski MKS Piaseczno 1
182 Szymon Kiewel MKS Piaseczno 1
183 Patryk Dąbkowski Orzeł Baniocha 1
184 Rafał Macioszek MKS Piaseczno 1

IV liga mazowiecka II sezon 2021/2022

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Marcin Świstak Płomień Dębe Wielkie 3
2 Piotr Celiński Mazur Karczew 1
3 Patryk Sierociuk Naprzód Skórzec 1
4 Jakub Papliński Żyrardowianka Żyrardów 1
5 Wiktor Antolak Płomień Dębe Wielkie 1
6 Bartłomiej Gromek Victoria Sulejówek 1
7 Piotr Cybulski Milan Milanówek 1
8 Łukasz Szary Zamłynie Radom 1
9 Emil Kapusta Zamłynie Radom 1
10 Kamil Nidzgorski Płomień Dębe Wielkie 1
11 Paweł Chudziński Zamłynie Radom 1
12 Radosław Graczyk Milan Milanówek 1
13 Daniel Leszczyński Mszczonowianka Mszczonów 1