IV liga mazowiecka II sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 MKS Piaseczno 9 24 8 0 1 38 7 31
2 Oskar Przysucha 9 24 8 0 1 22 12 10
3 Victoria Sulejówek 9 21 7 0 2 22 10 12
4 Wilga Garwolin 9 18 6 0 3 23 13 10
5 Mazovia Mińsk Mazowiecki 9 16 5 1 3 20 13 7
6 Pogoń II Siedlce 9 16 5 1 3 18 15 3
7 KS Raszyn 9 15 5 0 4 20 14 6
8 Mszczonowianka Mszczonów 9 14 4 2 3 26 17 9
9 Orzeł Baniocha 9 13 4 1 4 15 13 2
10 Energia Kozienice 9 13 4 1 4 12 11 1
11 Podlasie Sokołów Podlaski 9 13 4 1 4 11 15 -4
12 Tygrys Huta Mińska 9 10 3 1 5 18 15 3
13 Milan Milanówek 9 10 3 1 5 10 15 -5
14 Mazur Karczew 9 8 2 2 5 14 20 -6
15 Naprzód Skórzec 9 6 2 0 7 9 26 -17
16 Płomień Dębe Wielkie 9 6 2 0 7 7 26 -19
17 Zamłynie Radom 9 6 2 0 7 8 30 -22
18 Żyrardowianka Żyrardów 9 4 1 1 7 9 30 -21
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka II sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 MKS Piaseczno 5 15 5 0 0 25 2 23
2 Oskar Przysucha 4 12 4 0 0 11 6 5
3 Victoria Sulejówek 5 12 4 0 1 8 5 3
4 KS Raszyn 5 12 4 0 1 17 8 9
5 Pogoń II Siedlce 5 10 3 1 1 12 6 6
6 Orzeł Baniocha 5 10 3 1 1 12 6 6
7 Milan Milanówek 5 10 3 1 1 8 4 4
8 Mszczonowianka Mszczonów 4 9 3 0 1 18 3 15
9 Mazovia Mińsk Mazowiecki 4 7 2 1 1 5 4 1
10 Mazur Karczew 4 7 2 1 1 9 9 0
11 Wilga Garwolin 5 6 2 0 3 11 10 1
12 Energia Kozienice 4 6 2 0 2 5 3 2
13 Podlasie Sokołów Podlaski 4 6 2 0 2 5 5 0
14 Tygrys Huta Mińska 4 6 2 0 2 9 5 4
15 Zamłynie Radom 5 6 2 0 3 7 16 -9
16 Żyrardowianka Żyrardów 4 4 1 1 2 5 7 -2
17 Naprzód Skórzec 5 3 1 0 4 6 18 -12
18 Płomień Dębe Wielkie 4 3 1 0 3 4 8 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka II sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Oskar Przysucha 5 12 4 0 1 11 6 5
2 Wilga Garwolin 4 12 4 0 0 12 3 9
3 MKS Piaseczno 4 9 3 0 1 13 5 8
4 Victoria Sulejówek 4 9 3 0 1 14 5 9
5 Mazovia Mińsk Mazowiecki 5 9 3 0 2 15 9 6
6 Energia Kozienice 5 7 2 1 2 7 8 -1
7 Podlasie Sokołów Podlaski 5 7 2 1 2 6 10 -4
8 Pogoń II Siedlce 4 6 2 0 2 6 9 -3
9 Mszczonowianka Mszczonów 5 5 1 2 2 8 14 -6
10 Tygrys Huta Mińska 5 4 1 1 3 9 10 -1
11 KS Raszyn 4 3 1 0 3 3 6 -3
12 Orzeł Baniocha 4 3 1 0 3 3 7 -4
13 Naprzód Skórzec 4 3 1 0 3 3 8 -5
14 Płomień Dębe Wielkie 5 3 1 0 4 3 18 -15
15 Mazur Karczew 5 1 0 1 4 5 11 -6
16 Milan Milanówek 4 0 0 0 4 2 11 -9
17 Zamłynie Radom 4 0 0 0 4 1 14 -13
18 Żyrardowianka Żyrardów 5 0 0 0 5 4 23 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka II sezon 2021/2022

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Żyrardowianka Żyrardów 0 1 2 4 1 5 1 7 1 5 4 8
Zamłynie Radom 2 1 3 6 0 6 2 3 1 4 2 8
Wilga Garwolin 4 2 1 2 3 2 3 3 4 2 7 3
Victoria Sulejówek 1 2 4 0 4 1 6 3 3 3 4 1
Tygrys Huta Mińska 1 2 4 3 3 3 2 1 2 3 6 3
Płomień Dębe Wielkie 0 4 4 1 1 3 3 1 2 3 2 9
Pogoń II Siedlce 3 0 3 3 5 2 1 0 2 5 4 5
Podlasie Sokołów Podlaski 3 2 2 2 2 3 0 1 1 2 3 4
Oskar Przysucha 2 3 3 4 3 1 4 1 6 1 2 4
Orzeł Baniocha 0 3 3 3 2 2 0 2 8 1 2 2
Naprzód Skórzec 1 2 0 5 4 6 2 5 0 4 2 4
Mszczonowianka Mszczonów 4 1 1 4 6 1 6 4 4 5 4 3
Milan Milanówek 2 3 0 3 0 4 0 2 4 2 4 1
Mazur Karczew 3 3 0 2 1 3 2 3 2 4 5 6
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 2 3 1 5 1 2 2 3 2 3 5
MKS Piaseczno 3 0 9 0 3 2 3 1 7 3 12 2
KS Raszyn 3 2 1 3 3 4 3 2 2 2 7 2
Energia Kozienice 1 3 4 1 4 1 2 1 1 2 0 3
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga mazowiecka II sezon 2021/2022

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 MKS Piaseczno 9 5 4.22 0.78 88.89% 11.11%
2 Mszczonowianka Mszczonów 9 4.78 2.89 1.89 88.89% 11.11%
3 Żyrardowianka Żyrardów 9 4.33 1 3.33 66.67% 33.33%
4 Zamłynie Radom 9 4.22 0.89 3.33 77.78% 22.22%
5 Wilga Garwolin 9 4 2.56 1.44 88.89% 11.11%
6 Naprzód Skórzec 9 3.89 1 2.89 66.67% 33.33%
7 Oskar Przysucha 9 3.78 2.44 1.33 88.89% 11.11%
8 Mazur Karczew 9 3.78 1.56 2.22 66.67% 33.33%
9 KS Raszyn 9 3.78 2.22 1.56 66.67% 33.33%
10 Tygrys Huta Mińska 9 3.67 2 1.67 77.78% 22.22%
11 Płomień Dębe Wielkie 9 3.67 0.78 2.89 66.67% 33.33%
12 Pogoń II Siedlce 9 3.67 2 1.67 66.67% 33.33%
13 Mazovia Mińsk Mazowiecki 9 3.67 2.22 1.44 77.78% 22.22%
14 Victoria Sulejówek 9 3.56 2.44 1.11 66.67% 33.33%
15 Orzeł Baniocha 9 3.11 1.67 1.44 66.67% 33.33%
16 Podlasie Sokołów Podlaski 9 2.89 1.22 1.67 55.56% 44.44%
17 Milan Milanówek 9 2.78 1.11 1.67 44.44% 55.56%
18 Energia Kozienice 9 2.56 1.33 1.22 44.44% 55.56%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga mazowiecka II sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Szymon Wiejak MKS Piaseczno 11
2 Wojciech Wocial Mazovia Mińsk Mazowiecki 9
3 Serhii gerasymets Tygrys Huta Mińska 8
4 Tomasz Paszkowski Wilga Garwolin 7
5 Jan Skotnicki Victoria Sulejówek 7
6 Patryk Szeliga Victoria Sulejówek 7
7 Patryk Kubicki Mszczonowianka Mszczonów 7
8 Michał Kucharczyk Energia Kozienice 6
9 Mateusz Omieciuch Podlasie Sokołów Podlaski 6
10 Karol Bienias KS Raszyn 5
11 Konrad Rudnicki MKS Piaseczno 5
12 Dominik Bartnik Orzeł Baniocha 5
13 Tomasz Bogołębski Oskar Przysucha 5
14 Kamil Matulka MKS Piaseczno 5
15 Wojciech Trochim Pogoń II Siedlce 5
16 Marcin Raszka Mazur Karczew 5
17 Paweł Jabłoński Żyrardowianka Żyrardów 5
18 Michał Madej Milan Milanówek 4
19 Patryk Skrzypek Naprzód Skórzec 4
20 Hubert Pakuła KS Raszyn 4
21 Bartosz Orłowski MKS Piaseczno 4
22 Konrad Szkopiński Mszczonowianka Mszczonów 3
23 Mikołaj Napora Mszczonowianka Mszczonów 3
24 Jakub Grzeszczak Mszczonowianka Mszczonów 3
25 Dawid Makuch KS Raszyn 3
26 Michał Suchanek MKS Piaseczno 3
27 Eryk Agnyziak Orzeł Baniocha 3
28 Przemysław Śliwiński Oskar Przysucha 3
29 Miguel López Pogoń II Siedlce 3
30 Piotr Czerwiński Energia Kozienice 3
31 Daniel Matwiejczyk Płomień Dębe Wielkie 3
32 Paweł Pyra Wilga Garwolin 3
33 Sebastian Grzegorczyk Wilga Garwolin 3
34 Dominik Marusiak Żyrardowianka Żyrardów 3
35 Mateusz Wysocki MKS Piaseczno 3
36 Oskar Miturski Oskar Przysucha 3
37 Piotr Celiński Mazur Karczew 3
38 Roman Skowroński Zamłynie Radom 3
39 Mateusz Bartoszewski Tygrys Huta Mińska 2
40 Aleksander Woźnica Naprzód Skórzec 2
41 Sebastian Papiernik Wilga Garwolin 2
42 Mohamed Amzil el azouan Pogoń II Siedlce 2
43 Mariusz Moskwa Oskar Przysucha 2
44 Kamil Dmowski Pogoń II Siedlce 2
45 Patryk Obiała Mszczonowianka Mszczonów 2
46 Bartłomiej Woś Płomień Dębe Wielkie 2
47 Dorian Zdanowicz Milan Milanówek 2
48 Adam Banaszczyk Milan Milanówek 2
49 Piotr Haber Tygrys Huta Mińska 2
50 Dawid Jabłoński Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
51 Dmytro Skoblov Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
52 Mateusz Gromski Oskar Przysucha 2
53 Cezary Bujalski Pogoń II Siedlce 2
54 Alistair Selamolela letlhogonolo Podlasie Sokołów Podlaski 2
55 Przemysław Alot Wilga Garwolin 2
56 Bartosz Malesa Płomień Dębe Wielkie 2
57 Dominik Jarek Tygrys Huta Mińska 2
58 Patryk Kwaśniczko Tygrys Huta Mińska 2
59 Łukasz Krupnik MKS Piaseczno 2
60 Sylwester Patejuk KS Raszyn 2
61 Cezary Michalak Orzeł Baniocha 2
62 Bartłomiej Szulim Victoria Sulejówek 2
63 Jakub Czarnecki Victoria Sulejówek 2
64 Krystian Przyborowski Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
65 Tomasz Pietrzak KS Raszyn 2
66 Daniel Żurawski Tygrys Huta Mińska 1
67 Kamil Panufnik Tygrys Huta Mińska 1
68 Jakub Wągrocki Wilga Garwolin 1
69 Mateusz Domżalski Victoria Sulejówek 1
70 Karol Worach Mszczonowianka Mszczonów 1
71 Hubert Gutkowski Mszczonowianka Mszczonów 1
72 Jakub Miałkowski KS Raszyn 1
73 Wojciech Gorczyca Orzeł Baniocha 1
74 Ihor Krasnevskyi Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
75 Przemysław Nogaj Oskar Przysucha 1
76 Balazs Boda Pogoń II Siedlce 1
77 Karol Chojecki Naprzód Skórzec 1
78 Jan Helak Pogoń II Siedlce 1
79 Przemysław Wicik Oskar Przysucha 1
80 Piotr Pacyna Zamłynie Radom 1
81 Piotr Talar Wilga Garwolin 1
82 Michał Janik Mszczonowianka Mszczonów 1
83 Dominik Staluszka Mazur Karczew 1
84 Maciej Bakuła Mazur Karczew 1
85 Igor Krashnevskyi Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
86 Cezary Mitas Podlasie Sokołów Podlaski 1
87 Marcel Kołodziejczuk Naprzód Skórzec 1
88 Michał Bojek Oskar Przysucha 1
89 Dawid Poddębniak Mszczonowianka Mszczonów 1
90 Damian Pociecha Mszczonowianka Mszczonów 1
91 Kamil Domański Milan Milanówek 1
92 Kamil Szabłowski KS Raszyn 1
93 Bartosz Kozakiewicz Mazur Karczew 1
94 Maciej Kołoczek Pogoń II Siedlce 1
95 Eryk Rakowski Mazur Karczew 1
96 Filip Prochowski Mazur Karczew 1
97 Łukasz Szary Zamłynie Radom 1
98 Kajetan Królikowski Zamłynie Radom 1
99 Krzysztof Możdżonek Orzeł Baniocha 1
100 Norbert Jędrzejczyk Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
101 Grzegorz Piesio Wilga Garwolin 1
102 Kacper Kowalski Wilga Garwolin 1
103 Bartłomiej Gromek Victoria Sulejówek 1
104 Gryfin Cąkała Victoria Sulejówek 1
105 Emil Więcek Energia Kozienice 1
106 Michał Bondara Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
107 Jakub Zatorski Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
108 Jan Dźwigała Victoria Sulejówek 1
109 Mykhailo Koriahznov Orzeł Baniocha 1
110 Tomasz Doliński Orzeł Baniocha 1
111 Łukasz Skwarek Podlasie Sokołów Podlaski 1
112 Tomasz Zagórski Oskar Przysucha 1
113 Piotr Nowosielski Zamłynie Radom 1
114 Krzysztof Pikus KS Raszyn 1
115 Jakub Skibiński Żyrardowianka Żyrardów 1
116 Kamil Hernik MKS Piaseczno 1
117 Michał Litwa Pogoń II Siedlce 1
118 Kacper Penar Zamłynie Radom 1
119 Hubert Strzelczyk Energia Kozienice 1
120 Kamil Piotrowski Wilga Garwolin 1
121 Damian Chełmiński Mszczonowianka Mszczonów 1
122 Bartosz Kostrzewa Podlasie Sokołów Podlaski 1
123 Bartłomiej Feliszewski MKS Piaseczno 1
124 Szymon Kiewel MKS Piaseczno 1
125 Patryk Sierociuk Naprzód Skórzec 1
126 Patryk Dąbkowski Orzeł Baniocha 1
127 Bartłomiej Nowak Energia Kozienice 1
128 Rafał Macioszek MKS Piaseczno 1
129 Piotr Skałbania Oskar Przysucha 1

IV liga mazowiecka II sezon 2021/2022

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Marcin Świstak Płomień Dębe Wielkie 3
2 Łukasz Szary Zamłynie Radom 1
3 Kamil Nidzgorski Płomień Dębe Wielkie 1
4 Paweł Chudziński Zamłynie Radom 1
5 Radosław Graczyk Milan Milanówek 1
6 Daniel Leszczyński Mszczonowianka Mszczonów 1
7 Wiktor Antolak Płomień Dębe Wielkie 1