IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Błonianka Błonie 7 16 5 1 1 23 4 19
2 MKS Piaseczno 7 16 5 1 1 22 8 14
3 Radomiak II Radom 7 16 5 1 1 16 8 8
4 Pilica Białobrzegi 7 13 4 1 2 19 14 5
5 Victoria Sulejówek 7 12 4 0 3 16 12 4
6 Wilga Garwolin 7 11 3 2 2 18 17 1
7 Oskar Przysucha 7 11 3 2 2 16 17 -1
8 KS Raszyn 7 10 3 1 3 11 13 -2
9 Mszczonowianka Mszczonów 7 9 2 3 2 9 8 1
10 Znicz II Pruszków 7 9 3 0 4 12 15 -3
11 KS Warka 7 9 2 3 2 12 17 -5
12 Mazur Karczew 7 7 2 1 4 10 13 -3
13 Żyrardowianka Żyrardów 7 7 2 1 4 12 17 -5
14 Józefovia Józefów 7 5 1 2 4 5 13 -8
15 Proch Pionki 7 4 1 1 5 7 15 -8
16 Unia Warszawa 7 2 0 2 5 3 20 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Oskar Przysucha 5 11 3 2 0 13 9 4
2 Błonianka Błonie 3 9 3 0 0 13 1 12
3 MKS Piaseczno 4 7 2 1 1 14 6 8
4 Radomiak II Radom 3 7 2 1 0 9 4 5
5 KS Raszyn 4 7 2 1 1 6 9 -3
6 KS Warka 4 7 2 1 1 7 7 0
7 Victoria Sulejówek 5 6 2 0 3 11 12 -1
8 Mszczonowianka Mszczonów 3 6 2 0 1 6 4 2
9 Znicz II Pruszków 5 6 2 0 3 9 13 -4
10 Wilga Garwolin 3 4 1 1 1 6 7 -1
11 Mazur Karczew 4 4 1 1 2 3 6 -3
12 Józefovia Józefów 4 3 1 0 3 2 9 -7
13 Żyrardowianka Żyrardów 2 1 0 1 1 2 4 -2
14 Proch Pionki 4 1 0 1 3 2 7 -5
15 Unia Warszawa 3 1 0 1 2 2 8 -6
16 Pilica Białobrzegi 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pilica Białobrzegi 7 13 4 1 2 19 14 5
2 MKS Piaseczno 3 9 3 0 0 8 2 6
3 Radomiak II Radom 4 9 3 0 1 7 4 3
4 Błonianka Błonie 4 7 2 1 1 10 3 7
5 Wilga Garwolin 4 7 2 1 1 12 10 2
6 Victoria Sulejówek 2 6 2 0 0 5 0 5
7 Żyrardowianka Żyrardów 5 6 2 0 3 10 13 -3
8 KS Raszyn 3 3 1 0 2 5 4 1
9 Mszczonowianka Mszczonów 4 3 0 3 1 3 4 -1
10 Znicz II Pruszków 2 3 1 0 1 3 2 1
11 Mazur Karczew 3 3 1 0 2 7 7 0
12 Proch Pionki 3 3 1 0 2 5 8 -3
13 KS Warka 3 2 0 2 1 5 10 -5
14 Józefovia Józefów 3 2 0 2 1 3 4 -1
15 Unia Warszawa 4 1 0 1 3 1 12 -11
16 Oskar Przysucha 2 0 0 0 2 3 8 -5
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Żyrardowianka Żyrardów 0 1 4 2 3 2 2 3 1 3 2 5
Znicz II Pruszków 2 0 1 5 1 1 2 2 4 5 2 2
Wilga Garwolin 3 1 4 3 3 2 1 3 4 4 3 4
Victoria Sulejówek 1 2 4 1 2 3 1 2 3 2 5 2
Unia Warszawa 1 1 0 5 0 1 1 6 1 2 0 5
Radomiak II Radom 3 0 4 2 2 2 2 2 2 1 3 1
Proch Pionki 0 3 1 2 2 2 1 1 1 3 1 3
Pilica Białobrzegi 3 1 1 0 5 1 3 3 4 4 2 4
Oskar Przysucha 1 2 1 3 4 5 3 1 4 1 3 5
Mszczonowianka Mszczonów 1 0 1 0 3 2 2 1 0 4 2 1
Mazur Karczew 0 1 2 3 1 3 2 2 3 2 2 2
MKS Piaseczno 6 1 2 2 4 1 5 0 1 2 2 3
KS Warka 2 5 2 2 2 2 1 2 2 2 4 3
KS Raszyn 0 3 2 1 0 3 1 4 3 2 5 0
Józefovia Józefów 0 4 0 1 0 2 1 2 1 1 3 3
Błonianka Błonie 4 2 3 0 1 1 6 0 4 0 5 1
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Wilga Garwolin 7 5 2.57 2.43 100% 0%
2 Pilica Białobrzegi 7 4.71 2.71 2 100% 0%
3 Oskar Przysucha 7 4.71 2.29 2.43 85.71% 14.29%
4 MKS Piaseczno 7 4.29 3.14 1.14 100% 0%
5 Żyrardowianka Żyrardów 7 4.14 1.71 2.43 85.71% 14.29%
6 KS Warka 7 4.14 1.71 2.43 71.43% 28.57%
7 Victoria Sulejówek 7 4 2.29 1.71 85.71% 14.29%
8 Znicz II Pruszków 7 3.86 1.71 2.14 85.71% 14.29%
9 Błonianka Błonie 7 3.86 3.29 0.57 85.71% 14.29%
10 Radomiak II Radom 7 3.43 2.29 1.14 71.43% 28.57%
11 KS Raszyn 7 3.43 1.57 1.86 71.43% 28.57%
12 Unia Warszawa 7 3.29 0.43 2.86 71.43% 28.57%
13 Mazur Karczew 7 3.29 1.43 1.86 71.43% 28.57%
14 Proch Pionki 7 3.14 1 2.14 57.14% 42.86%
15 Józefovia Józefów 7 2.57 0.71 1.86 57.14% 42.86%
16 Mszczonowianka Mszczonów 7 2.43 1.29 1.14 28.57% 71.43%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Tomasz Sieński Błonianka Błonie 9
2 Tomasz Janiszewski Oskar Przysucha 8
3 Tomasz Paszkowski Wilga Garwolin 8
4 Michał Kucharczyk Pilica Białobrzegi 8
5 Zbigniew Obłuski MKS Piaseczno 7
6 Kamil Wróbel Victoria Sulejówek 7
7 Konrad Paterek Pilica Białobrzegi 5
8 Patryk Winsztal Radomiak II Radom 5
9 Maksymilian Vogtman KS Warka 4
10 Sebastian Papiernik Wilga Garwolin 4
11 Michał Suchanek Znicz II Pruszków 4
12 Bartosz Orłowski MKS Piaseczno 4
13 Łukasz Krupnik MKS Piaseczno 3
14 Maciej Filipowicz Radomiak II Radom 3
15 Przemysław Jakóbiak Żyrardowianka Żyrardów 3
16 Michał Prażuch KS Raszyn 3
17 Piotr Cudny Mszczonowianka Mszczonów 3
18 Marcin Raszka Mazur Karczew 3
19 Damian Stanisławski Pilica Białobrzegi 3
20 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 3
21 Damian Rakoczy Żyrardowianka Żyrardów 3
22 Kamil Wierzbicki KS Warka 3
23 Bartłomiej Szulim Victoria Sulejówek 3
24 Kamil Matulka MKS Piaseczno 2
25 Sebastian Pindor Victoria Sulejówek 2
26 Kacper Wnuk Proch Pionki 2
27 Adam Pędzikowski KS Warka 2
28 Dawid Jarczak Błonianka Błonie 2
29 Michał Bojek Oskar Przysucha 2
30 Jakub Pamintasu KS Raszyn 2
31 Chams Faraji Radomiak II Radom 2
32 Maksymilian Dikof Mazur Karczew 2
33 Robert Majewski MKS Piaseczno 2
34 Dominik Dukalski Józefovia Józefów 2
35 Mariusz Zalewski Błonianka Błonie 2
36 Sebastian Czapa Błonianka Błonie 2
37 Michał Kępka Błonianka Błonie 2
38 Sylwester Patejuk KS Raszyn 2
39 Boroski Poul Wilga Garwolin 2
40 Damian Pociech Mszczonowianka Mszczonów 2
41 Tomasz Pietrzak MKS Piaseczno 2
42 Kamil Stencel Błonianka Błonie 2
43 Sebastian Szczepaniak Mazur Karczew 2
44 Dominik Sokół Radomiak II Radom 2
45 Hubert Handzlik Znicz II Pruszków 2
46 Piotr Talar Wilga Garwolin 2
47 Mateusz Szczepański Proch Pionki 2
48 Joel Tata Nsah Proch Pionki 2
49 Mateusz Kociszewski Znicz II Pruszków 1
50 Dominik Stępień Radomiak II Radom 1
51 Jan Dźwigała Victoria Sulejówek 1
52 Rafał Dębski Victoria Sulejówek 1
53 Sebastian Ząbkowski Proch Pionki 1
54 Paweł Pacholski KS Warka 1
55 Michał Orowiecki Józefovia Józefów 1
56 Michał Kędroń KS Raszyn 1
57 Jakub Sapieja Oskar Przysucha 1
58 Rafał Białecki Pilica Białobrzegi 1
59 Konrad Izdebski Unia Warszawa 1
60 Piotr Ćwik KS Raszyn 1
61 Patryk Jakubczyk Znicz II Pruszków 1
62 Moatasem Aziz Józefovia Józefów 1
63 Andrei Karbovski Józefovia Józefów 1
64 Martin Klabník Radomiak II Radom 1
65 Damian Nowak Radomiak II Radom 1
66 Marek Pawłowski MKS Piaseczno 1
67 Adrian Łukawski Żyrardowianka Żyrardów 1
68 Piotr Skałbania Pilica Białobrzegi 1
69 Piotr Nowosielski Oskar Przysucha 1
70 Patryk Walasek Oskar Przysucha 1
71 Piotr Kornacki Oskar Przysucha 1
72 Adrian Zarzecki Victoria Sulejówek 1
73 Łukasz Gwardiak KS Raszyn 1
74 Jakub Stępień Znicz II Pruszków 1
75 Bartłomiej Faliszewski Znicz II Pruszków 1
76 Jakub Gnoiński Unia Warszawa 1
77 Mateusz Domżalski Znicz II Pruszków 1
78 Dawid Poddębniak Mszczonowianka Mszczonów 1
79 Sebastian Szewczyk KS Raszyn 1
80 Krystian Tabara Znicz II Pruszków 1
81 Adrian Bienienda Żyrardowianka Żyrardów 1
82 Dawid Jankiewicz Unia Warszawa 1
83 Łukasz Pakos Żyrardowianka Żyrardów 1
84 Szymon Dąbrowski Mazur Karczew 1
85 Grzegorz Seremak KS Warka 1
86 Kamil Kucharski Mszczonowianka Mszczonów 1
87 Jakub Dutkowski Mszczonowianka Mszczonów 1
88 Damian Papiernik Wilga Garwolin 1
89 Hubert Świder Wilga Garwolin 1
90 Mykhailo Koriahznov Mazur Karczew 1
91 Daniel Żurawski Mazur Karczew 1
92 Maciej Górski Radomiak II Radom 1
93 Adrian Schamlewski Żyrardowianka Żyrardów 1
94 Adrian Dudziński Żyrardowianka Żyrardów 1
95 Paweł Bylak KS Warka 1
96 Daniel Zdzieszyński Błonianka Błonie 1
97 Clement Sihle Qwabe Oskar Przysucha 1
98 Mateusz Gliński Mszczonowianka Mszczonów 1
99 Stanisław Ławcewicz-Musialik Victoria Sulejówek 1
100 Paweł Kowalczyk Oskar Przysucha 1
101 Dominik Marusiak Żyrardowianka Żyrardów 1

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Majewski KS Warka 1