IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2016/2017

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Victoria Sulejówek 36 88 27 7 2 114 27 87
2 Broń Radom 36 86 27 5 4 92 36 56
3 Mszczonowianka Mszczonów 36 69 20 9 7 88 58 30
4 Mazur Karczew 36 63 19 6 11 56 39 17
5 Pilica Białobrzegi 36 61 16 13 7 70 48 22
6 Oskar Przysucha 36 58 16 10 10 66 53 13
7 Sparta Jazgarzew 36 56 16 8 12 55 45 10
8 MKS Piaseczno 36 54 16 6 14 69 54 15
9 Energia Kozienice 36 54 15 9 12 69 56 13
10 Wilga Garwolin 36 52 14 10 12 60 61 -1
11 Błonianka Błonie 36 50 15 5 16 60 56 4
12 Znicz II Pruszków 36 45 13 6 17 77 71 6
13 LKS Promna 36 45 13 6 17 49 60 -11
14 Szydłowianka Szydłowiec 36 45 13 6 17 60 72 -12
15 KS Konstancin 36 36 10 6 20 52 74 -22
16 Orzeł Wierzbica 36 29 7 8 21 44 94 -50
17 Grom Warszawa 36 26 7 5 24 30 87 -57
18 Proch Pionki 36 21 5 6 25 30 69 -39
19 KS Raszyn 36 21 6 3 27 43 124 -81
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2016/2017

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Victoria Sulejówek 18 50 16 2 0 76 11 65
2 Broń Radom 18 44 14 2 2 50 19 31
3 Mszczonowianka Mszczonów 18 41 12 5 1 42 20 22
4 Pilica Białobrzegi 18 36 10 6 2 42 24 18
5 Sparta Jazgarzew 18 36 11 3 4 28 14 14
6 Wilga Garwolin 18 31 9 4 5 39 27 12
7 Mazur Karczew 18 30 9 3 6 27 20 7
8 Oskar Przysucha 18 30 9 3 6 42 32 10
9 Energia Kozienice 18 29 8 5 5 42 25 17
10 MKS Piaseczno 18 27 8 3 7 35 25 10
11 Szydłowianka Szydłowiec 18 25 7 4 7 33 38 -5
12 LKS Promna 18 24 7 3 8 30 36 -6
13 Błonianka Błonie 18 23 6 5 7 22 20 2
14 Znicz II Pruszków 18 22 7 1 10 36 29 7
15 KS Konstancin 18 22 6 4 8 26 29 -3
16 Orzeł Wierzbica 18 19 5 4 9 26 38 -12
17 Proch Pionki 18 17 4 5 9 18 27 -9
18 Grom Warszawa 18 15 4 3 11 15 36 -21
19 KS Raszyn 18 8 2 2 14 20 65 -45
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2016/2017

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Broń Radom 18 42 13 3 2 42 17 25
2 Victoria Sulejówek 18 38 11 5 2 38 16 22
3 Mazur Karczew 18 33 10 3 5 29 19 10
4 Mszczonowianka Mszczonów 18 28 8 4 6 46 38 8
5 Oskar Przysucha 18 28 7 7 4 24 21 3
6 MKS Piaseczno 18 27 8 3 7 34 29 5
7 Błonianka Błonie 18 27 9 0 9 38 36 2
8 Pilica Białobrzegi 18 25 6 7 5 28 24 4
9 Energia Kozienice 18 25 7 4 7 27 31 -4
10 Znicz II Pruszków 18 23 6 5 7 41 42 -1
11 Wilga Garwolin 18 21 5 6 7 21 34 -13
12 LKS Promna 18 21 6 3 9 19 24 -5
13 Sparta Jazgarzew 18 20 5 5 8 27 31 -4
14 Szydłowianka Szydłowiec 18 20 6 2 10 27 34 -7
15 KS Konstancin 18 14 4 2 12 26 45 -19
16 KS Raszyn 18 13 4 1 13 23 59 -36
17 Grom Warszawa 18 11 3 2 13 15 51 -36
18 Orzeł Wierzbica 18 10 2 4 12 18 56 -38
19 Proch Pionki 18 4 1 1 16 12 42 -30
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2016/2017

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Znicz II Pruszków 9 11 13 6 13 13 8 14 21 14 12 13
Wilga Garwolin 4 10 11 9 11 13 6 6 15 4 12 18
Victoria Sulejówek 16 6 13 4 19 4 17 4 14 4 32 9
Szydłowianka Szydłowiec 3 9 6 10 11 14 7 13 11 11 20 16
Sparta Jazgarzew 7 8 11 7 8 6 9 6 8 7 11 10
Proch Pionki 7 9 7 8 3 20 5 7 3 12 4 10
Pilica Białobrzegi 15 5 5 7 17 5 6 10 10 7 13 13
Oskar Przysucha 9 3 11 4 13 9 12 9 8 11 11 16
Orzeł Wierzbica 10 11 5 14 7 18 3 10 5 14 14 24
Mszczonowianka Mszczonów 12 4 16 11 19 10 13 12 17 10 12 8
Mazur Karczew 6 5 6 4 7 3 9 7 13 8 16 10
MKS Piaseczno 5 10 9 10 9 6 20 7 12 7 15 12
LKS Promna 6 8 9 8 7 9 6 7 5 9 17 18
KS Raszyn 5 13 7 23 6 22 7 18 7 13 14 30
KS Konstancin 6 5 8 13 9 14 9 10 10 12 11 17
Grom Warszawa 3 9 5 22 4 14 5 14 2 13 9 15
Energia Kozienice 6 10 6 6 14 4 13 8 8 18 18 14
Błonianka Błonie 7 5 11 11 11 7 9 7 9 14 12 12
Broń Radom 11 6 22 4 10 7 11 6 17 7 20 8
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2016/2017

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 KS Raszyn 36 4.64 1.19 3.44 88.89% 11.11%
2 Znicz II Pruszków 36 4.11 2.14 1.97 72.22% 27.78%
3 Mszczonowianka Mszczonów 36 4.06 2.44 1.61 75% 25%
4 Victoria Sulejówek 36 3.92 3.17 0.75 75% 25%
5 Orzeł Wierzbica 36 3.83 1.22 2.61 69.44% 30.56%
6 Szydłowianka Szydłowiec 36 3.67 1.67 2 72.22% 27.78%
7 Broń Radom 36 3.56 2.56 1 72.22% 27.78%
8 KS Konstancin 36 3.5 1.44 2.06 72.22% 27.78%
9 Energia Kozienice 36 3.47 1.92 1.56 61.11% 38.89%
10 MKS Piaseczno 36 3.42 1.92 1.5 75% 25%
11 Wilga Garwolin 36 3.36 1.67 1.69 66.67% 33.33%
12 Oskar Przysucha 36 3.31 1.83 1.47 63.89% 36.11%
13 Pilica Białobrzegi 36 3.28 1.94 1.33 63.89% 36.11%
14 Grom Warszawa 36 3.25 0.83 2.42 61.11% 38.89%
15 Błonianka Błonie 36 3.22 1.67 1.56 61.11% 38.89%
16 LKS Promna 36 3.03 1.36 1.67 61.11% 38.89%
17 Sparta Jazgarzew 36 2.78 1.53 1.25 50% 50%
18 Proch Pionki 36 2.75 0.83 1.92 47.22% 52.78%
19 Mazur Karczew 36 2.64 1.56 1.08 47.22% 52.78%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2016/2017

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wojciech Wocial Victoria Sulejówek 41
2 Marcin Gregorowicz Mszczonowianka Mszczonów 28
3 Tomasz Sieński Błonianka Błonie 25
4 Sebastian Czapa Victoria Sulejówek 18
5 Zbigniew Obłuski Pilica Białobrzegi 17
6 Michał Prażuch KS Raszyn 16
7 Kamil Czarnecki Broń Radom 16
8 Daniel Ciupiński Energia Kozienice 15
9 Kamil Zawadka Wilga Garwolin 15
10 Mateusz Stryjewski Znicz II Pruszków 15
11 Kamil Lewiński Szydłowianka Szydłowiec 14
12 Piotr Cudny Mszczonowianka Mszczonów 14
13 Kamil Gałązka Mazur Karczew 14
14 Paweł Bylak MKS Piaseczno 14
15 Piotr Nowosielski Broń Radom 14
16 Emil Wrażeń KS Konstancin 13
17 Przemysław Śliwiński Orzeł Wierzbica 13
18 Eugeniusz Kołodziejczyk Energia Kozienice 13
19 Dominik Leśniewski Broń Radom 13
20 Bartosz Orłowski Sparta Jazgarzew 11
21 Patryk Gil Oskar Przysucha 11
22 Dominik Sokół LKS Promna 10
23 Wiktor Lach Victoria Sulejówek 10
24 Viktor Putin Energia Kozienice 10
25 Marcin Raszka Mazur Karczew 10
26 Arkadiusz Oziewicz Broń Radom 10
27 Daniel Dylewski MKS Piaseczno 10
28 Błażej Miller Szydłowianka Szydłowiec 10
29 Przemysław Jakóbiak Mszczonowianka Mszczonów 10
30 Tomasz Zagórski Szydłowianka Szydłowiec 9
31 Konrad Paterek Pilica Białobrzegi 9
32 Konrad Rudnicki Sparta Jazgarzew 9
33 Karol Podliński Znicz II Pruszków 9
34 Samuelson Chukwuma Odunka Victoria Sulejówek 9
35 Paweł Jakóbiak Mszczonowianka Mszczonów 9
36 Przemysław Nogaj Broń Radom 8
37 Mateusz Szczepański Proch Pionki 8
38 Adrian Schamlewski Błonianka Błonie 8
39 Patryk Czarnota Szydłowianka Szydłowiec 8
40 Marcin Rawski Pilica Białobrzegi 8
41 Arkadiusz Zalewski Wilga Garwolin 8
42 Bartłomiej Madej Oskar Przysucha 8
43 Michał Bojek Broń Radom 7
44 Szymon Maruszewski Mazur Karczew 7
45 Rafał Dębski Victoria Sulejówek 7
46 Michał Orłowski LKS Promna 7
47 Bartłomiej Książek Oskar Przysucha 7
48 Sebastian Papiernik Wilga Garwolin 7
49 Paweł Maciejczak Oskar Przysucha 7
50 Piotr Skałbania Pilica Białobrzegi 6
51 Bartłomiej Szulim Victoria Sulejówek 6
52 Bartłomiej Bobowski Sparta Jazgarzew 6
53 Łukasz Krupnik MKS Piaseczno 6
54 Paweł Pyra Wilga Garwolin 6
55 Mateusz Majewski LKS Promna 6
56 Kamil Matulka MKS Piaseczno 6
57 Adrian Grabowski Znicz II Pruszków 6
58 Piotr Kornacki Pilica Białobrzegi 6
59 Michał Kępka Wilga Garwolin 6
60 Grzegorz Obuch Oskar Przysucha 6
61 Hubert Śliwiński Orzeł Wierzbica 6
62 Damian Szyszka Szydłowianka Szydłowiec 6
63 Kamil Oparcik LKS Promna 6
64 Daniel Barzyński LKS Promna 5
65 Kamil Hernik Pilica Białobrzegi 5
66 Sergiusz Wiechowski Wilga Garwolin 5
67 Adrian Szewczyk MKS Piaseczno 5
68 Bartosz Zawadzki Energia Kozienice 5
69 Tomasz Doliński KS Konstancin 5
70 Igor Korczakowski MKS Piaseczno 5
71 Jakub Pastusiak Sparta Jazgarzew 5
72 Jakub Sosnowski Mszczonowianka Mszczonów 5
73 Andrzej Kalinka Energia Kozienice 5
74 Paweł Czarnecki Orzeł Wierzbica 5
75 Emil Więcek Broń Radom 5
76 Robert Majewski MKS Piaseczno 5
77 Mateusz Pielak Mazur Karczew 5
78 Arkadiusz Ryś Sparta Jazgarzew 5
79 Michał Jagodziński Sparta Jazgarzew 5
80 Mateusz Jaroszewski KS Konstancin 5
81 Paweł Kowalczyk Oskar Przysucha 5
82 Dariusz Cackowski Mszczonowianka Mszczonów 5
83 Rafał Ślubowski KS Raszyn 4
84 Marcin Majewski KS Konstancin 4
85 Michał Czerski Proch Pionki 4
86 Dawid Jarczak Błonianka Błonie 4
87 Konrad Trzęsiara Grom Warszawa 4
88 Patryk Walasek Oskar Przysucha 4
89 Adam Płuciennik Oskar Przysucha 4
90 Artur Sieradzki KS Raszyn 4
91 Jakub Pasik Mazur Karczew 4
92 Mateusz Wójcik Orzeł Wierzbica 4
93 Damian Pociech Mszczonowianka Mszczonów 4
94 Sebastian Pryciak Energia Kozienice 4
95 Maciej Kencel Broń Radom 4
96 Damian Oleksiak KS Konstancin 4
97 Krzysztof Kopciński Znicz II Pruszków 4
98 Michał Trzaskowski Mazur Karczew 4
99 Tomasz Bartosiak Orzeł Wierzbica 4
100 Jakub Miałkowski Orzeł Wierzbica 4
101 Kamil Kudelski Błonianka Błonie 4
102 Łukasz Malczewski KS Raszyn 4
103 Damian Stanisławski Pilica Białobrzegi 4
104 Szymon Zawadzki Znicz II Pruszków 4
105 Rafał Wiśniowski KS Konstancin 4
106 Adrian Paluchowski Znicz II Pruszków 4
107 Adrian Wiercioch KS Konstancin 4
108 Czarek Majchrzak Znicz II Pruszków 3
109 Dominik Witkowski MKS Piaseczno 3
110 Wojciech Migas Wilga Garwolin 3
111 Włodzimeirz Puton Pilica Białobrzegi 3
112 Jan Dźwigała Victoria Sulejówek 3
113 Mateusz Włodarczyk MKS Piaseczno 3
114 Daniel Zdzieszyński Błonianka Błonie 3
115 Dorian Zdanowicz Błonianka Błonie 3
116 Dominik Dukalski Grom Warszawa 3
117 Radosław Wojciechowski Grom Warszawa 3
118 Brajan Kalbarczyk Szydłowianka Szydłowiec 3
119 Piotr Talar Wilga Garwolin 3
120 Rafał Goluch Victoria Sulejówek 3
121 Wojciech Kupiec Broń Radom 3
122 Dominik Wolski LKS Promna 3
123 Bartłomiej Michalski Energia Kozienice 3
124 Patryk Kubicki Znicz II Pruszków 3
125 Dawid Brewczyński KS Konstancin 3
126 Jakub Sapieja Oskar Przysucha 3
127 Przemysław Kita Znicz II Pruszków 3
128 Bartosz Bobrowski Victoria Sulejówek 3
129 Michał Knajdrowski Grom Warszawa 3
130 Mateusz Gliński Grom Warszawa 3
131 Kamil Włodarczyk MKS Piaseczno 3
132 Sebastian Stąpor Orzeł Wierzbica 3
133 Maciej Machalski Znicz II Pruszków 3
134 Mariusz Moskwa Oskar Przysucha 3
135 Abul Mazlum Znicz II Pruszków 3
136 Arkadiusz Niezgoda Błonianka Błonie 3
137 Piotr Basiuk Znicz II Pruszków 3
138 Kamil Łojszczyk Mszczonowianka Mszczonów 3
139 Kacper Roszak-Kasza Victoria Sulejówek 3
140 Patryk Siekierko KS Raszyn 3
141 Piotr Czerwiński Energia Kozienice 3
142 Bouchniba Wajih Oskar Przysucha 3
143 Ryszad Breś MKS Piaseczno 3
144 Michał Wiśnioch Wilga Garwolin 3
145 Mateusz Rudnicki Sparta Jazgarzew 3
146 Piotr Szostak Mazur Karczew 3
147 Jakub Łabęda Znicz II Pruszków 2
148 Mateusz Kinast Znicz II Pruszków 2
149 Damian Szewczyk Szydłowianka Szydłowiec 2
150 Kamil Ziętkowski Szydłowianka Szydłowiec 2
151 Robert Kwiatkowski Wilga Garwolin 2
152 Piotr Madetko MKS Piaseczno 2
153 Filip Pamięta Znicz II Pruszków 2
154 Stanisław Kulej LKS Promna 2
155 Kamil Domański Sparta Jazgarzew 2
156 Tomasz Głogowski Mazur Karczew 2
157 Maciej Rybaczuk KS Konstancin 2
158 Wojciech Gorczyca Victoria Sulejówek 2
159 Dawid Sala Broń Radom 2
160 Robert Nowak Grom Warszawa 2
161 Adam Najdzik Oskar Przysucha 2
162 Przemysław Wicik Broń Radom 2
163 Paweł Wysocki Sparta Jazgarzew 2
164 Piotr Dąbrowski LKS Promna 2
165 Jakub Kosela Orzeł Wierzbica 2
166 Maciej Krawczyk Mazur Karczew 2
167 Piotr Zieliński KS Raszyn 2
168 Mateusz Kazimierczuk KS Raszyn 2
169 Oskar Bawor Proch Pionki 2
170 Jakub Cieślak KS Raszyn 2
171 Jakub Piekut Mazur Karczew 2
172 Kacper Nowocień LKS Promna 2
173 Damian Sałek Broń Radom 2
174 Przemysław Strzelczyk KS Raszyn 2
175 Mateusz Zawisza Pilica Białobrzegi 2
176 Maciej Lesisz LKS Promna 2
177 Damian Rakoczy Błonianka Błonie 2
178 Piotr Czarnecki Mszczonowianka Mszczonów 2
179 Erwin Kisiel Proch Pionki 2
180 Bartłomiej Janiszewski Energia Kozienice 2
181 Daniel Sekuła Proch Pionki 2
182 Michał Sodel KS Konstancin 2
183 Michał Lament Energia Kozienice 2
184 Krystian Orzechowski Orzeł Wierzbica 2
185 Wojciech Jędra Proch Pionki 2
186 Marek Lendzion Victoria Sulejówek 2
187 Michał Gil Oskar Przysucha 2
188 Karol Skóra KS Konstancin 2
189 Łukasz Warchoł Grom Warszawa 1
190 Andile Nqabeni Proch Pionki 1
191 Cezary Michalak MKS Piaseczno 1
192 Łukasz Szary Energia Kozienice 1
193 Olaf Kubat Sparta Jazgarzew 1
194 Radosław Filipczak Mazur Karczew 1
195 Dawid Makuch Victoria Sulejówek 1
196 Paweł Ankurowski Orzeł Wierzbica 1
197 Adrian Samoraj MKS Piaseczno 1
198 Damian Papiernik Znicz II Pruszków 1
199 Karol Borowiec Znicz II Pruszków 1
200 Paweł Lepa Mszczonowianka Mszczonów 1
201 Mateusz Jaworski Pilica Białobrzegi 1
202 Piotr Jaworski Orzeł Wierzbica 1
203 Bartosz Drożdżal KS Raszyn 1
204 Michał Wasilewski LKS Promna 1
205 Mateusz Kołodziej Proch Pionki 1
206 Przemysław Marusiak Mszczonowianka Mszczonów 1
207 Mateusz Nowak KS Raszyn 1
208 Filip Jadacki MKS Piaseczno 1
209 Marcin Cierzuch Proch Pionki 1
210 Mikołaj Ozimek Błonianka Błonie 1
211 Szymon Piórek Grom Warszawa 1
212 Kamil Denkiewicz Proch Pionki 1
213 Paweł Młodziński Broń Radom 1
214 Igor Piskorz Oskar Przysucha 1
215 Mateusz Jaworski Pilica Białobrzegi 1
216 Maciej Glaubert Grom Warszawa 1
217 Damian Szulc KS Konstancin 1
218 Michał Wiatrak Szydłowianka Szydłowiec 1
219 Szymon Sobieraj Proch Pionki 1
220 Marcin Bawolik KS Konstancin 1
221 Maciej Zawitaj Grom Warszawa 1
222 Kacper Kokoszka Energia Kozienice 1
223 Damian Samoraj Mszczonowianka Mszczonów 1
224 Julian Świątek Victoria Sulejówek 1
225 Maksymilian Brzosko Znicz II Pruszków 1
226 Paweł Rogala Proch Pionki 1
227 Kacper Bednarczyk Pilica Białobrzegi 1
228 Patryk Polowczyk Błonianka Błonie 1
229 Kacper Borejsza Znicz II Pruszków 1
230 Michał Gwiazda KS Raszyn 1
231 Filip Gac Wilga Garwolin 1
232 Kamil Trzaska LKS Promna 1
233 Filip Kamiński KS Raszyn 1
234 Piotr Obierak KS Konstancin 1
235 Dominik Jarczak Błonianka Błonie 1
236 Adam Brzozowski Znicz II Pruszków 1
237 Maciej Wójcik Sparta Jazgarzew 1
238 Aleksander Jaskólski KS Konstancin 1
239 Marcin Tomczykowski Mazur Karczew 1
240 Bassina Djato Grom Warszawa 1
241 Jakub Matusiak Grom Warszawa 1
242 Norbert Drożdżał Szydłowianka Szydłowiec 1
243 Damian Sadkowski Szydłowianka Szydłowiec 1
244 Daniel Nawrocki Znicz II Pruszków 1
245 Piotr Leśniewicz Grom Warszawa 1
246 Mateusz Kosowski Grom Warszawa 1
247 Michał Bruździak Grom Warszawa 1
248 Kacper Michalski Pilica Białobrzegi 1
249 Daniel Pyza Sparta Jazgarzew 1
250 Emil Kapusta Proch Pionki 1
251 Marcin Bykowski Pilica Białobrzegi 1
252 Grzegorz Janiszewski Znicz II Pruszków 1
253 Maciej Bakuła Mazur Karczew 1
254 Damian Warmiak Grom Warszawa 1
255 Paweł Wieczorek Szydłowianka Szydłowiec 1
256 Mateusz Piwko KS Raszyn 1
257 Bartosz Niksiński Victoria Sulejówek 1
258 Rafał Popis Mazur Karczew 1
259 Patryk Dobies MKS Piaseczno 1
260 Piotr Francuz Sparta Jazgarzew 1
261 Krystian Matuszewski Sparta Jazgarzew 1
262 Bartosz Sobkowiak LKS Promna 1
263 Albert Pietralski Broń Radom 1
264 Przemysław Dwórzyński Znicz II Pruszków 1
265 Paweł Grodzki MKS Piaseczno 1
266 Damian Stencelewicz LKS Promna 1
267 Krzysztof Banaszek Victoria Sulejówek 1
268 Robert Kowalkowski MKS Piaseczno 1
269 Marcin Rackiewicz Znicz II Pruszków 1
270 Jarosław Kosieradzki Znicz II Pruszków 1
271 Zalewski Arkadiusz Wilga Garwolin 1
272 Tomasz Siński Błonianka Błonie 1
273 Piotr Dobosz Broń Radom 1
274 Pyza Daniel Sparta Jazgarzew 1
275 Rafał Głębocki Mszczonowianka Mszczonów 1
276 Hubert Skrzypek KS Konstancin 1
277 Rafał Polakowski Błonianka Błonie 1
278 Daniel Wojnarowski Błonianka Błonie 1
279 Adrian Karasek Pilica Białobrzegi 1

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2016/2017

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Łukasz Pastewka Mszczonowianka Mszczonów 2
2 Kamil Zawadka Wilga Garwolin 1
3 Przemysław Śliwiński Orzeł Wierzbica 1
4 Hubert Śliwiński Orzeł Wierzbica 1
5 Tomasz Doliński KS Konstancin 1
6 Rafał Ślubowski KS Raszyn 1
7 Patryk Walasek Oskar Przysucha 1
8 Michał Wasilewski LKS Promna 1
9 Emil Kapusta Proch Pionki 1
10 Robert Kowalkowski MKS Piaseczno 1
11 Przemysław Kosmala KS Konstancin 1
12 Przemysław Paś KS Raszyn 1
13 Łukasz Jakubczyk Błonianka Błonie 1