Adrian Dudziński, Michał Fidziukiewicz, Seweryn Kiełpin, Tomasz Kołbon, Jakub Kosecki i Cezary Polak nie będą dłużej reprezentować barw Motoru Lublin. Decyzją pionu sportowego kontrakty tych zawodników nie zostaną przedłużone.

Adrian Dudziński dołączył do Motoru Lublin w lipcu ubiegłego roku. W minionym sezonie wystąpił w czterech meczach w barwach pierwszej drużyny, w który zdobył dwie bramki i zanotował jedną asystę.

Michał Fidziukiewicz był w minionym sezonie najjaśniejszym punktem lubelskiej drużyny. 31-latek wystąpił w sezonie 2021/22 w 37 spotkaniach w których zdobył 20 bramek, zostając tym samym królem strzelców rozgrywek eWinner II ligi.

Najdłuższym stażem w barwach Motoru mógł pochwalić się Seweryn Kiełpin. 34-letni bramkarz w dwuletniej przygodzie z lubelskim klubem wystąpił w 10 spotkaniach ligowych.

Tomasz Kołbon spędził w Lublinie niespełna rok, wystąpił w 26 spotkaniach, w których zanotował dwie bramki i cztery asysty. Jakub Kosecki trafił do drużyny w zimowym okienku transferowym, w tym czasie wystąpił w 11 spotkaniach i zapisał na swoim koncie dwie asysty.

Dobiegło do końca wypożyczenie Cezarego Polaka z Escoli Varsovia. 19-latek powróci do swojego macierzystego klubu. Na boiskach eWinner II ligi wystąpił w 20 spotkaniach i asystował przy czterech bramkach.

Foto: Motor Lublin

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.