Pierwsze mecze 1/16 Fortuna Pucharu Polski zostaną rozegrane 30 października. Sympatycy zmagań pucharowych mogą sobie już rezerwować wieczór przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!


Piątkowe mecze zostaną rozegrane o godzinie 18. Sokół Ostróda na własnym obiekcie sprawdzi się z Wartą Poznań. Zdecydowanym faworytem jest ekipa Zielonych, która jest beniaminkiem PKO Ekstraklasy. Podopieczni Piotra Jacka natomiast są beniaminkiem 2 ligi i z pewnością będą chcieli sprawić niespodziankę. Dla zespół z Ostródy jest to wielkie wydarzenie i Sokół z pewnością żałuje, że ta potyczka odbędzie się bez udziału publiczności. Nie martwcie się, bowiem mecz będzie można obejrzeć na żywo w internecie. Spotkanie będzie dostępne za darmo na platformie Ipla, a link do niego znajduje się poniżej.

Fortuna Puchar Polski: Sokół Ostróda - Warta Poznań [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Mający spore aspiracje Bruk-Bet Termalica Nieciecza zagra z liderem PKO Ekstraklasy, Rakowem Częstochowa. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, choć faworytem jest przedstawiciel piłkarskiej elity. Puchary rządzą jednak się swoimi prawami i oba zespoły z pewnością będą chciały powalczyć o awans do kolejnej rundy Fortuna Pucharu PolskiSpotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, a będzie można je obejrzeć na żywo w telewizji lub internecie. Transmisję zapowiedział Polsat Sport, a ponadto mecz będzie można zobaczyć w systemie PPV na platformie Ipla. Koszt jednorazowego dostępu wynosi jedynie 5 zł, a wykupić go możecie, klikając w link poniżej.

Fortuna Puchar Polski: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.