VI Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm w piłce nożnej 6-osobowej odbędą się już w weekend 23/24 czerwc w Ostródzie. Miło nam poinformować, że objęliśmy oficjalny patronat nad tą imprezą.

Firma AP-SPORT organizuje już po raz szósty Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm w Ostródzie. Rozgrywki odbędą się w pięknej okolicy - na obiekcie Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji nad samym Jeziorem Drwęckim.

Główna nagrody to 2000 zł. Za zdobycie miejsc na podium organizatorzy przewidzieli ponadto wysokiej jakości nagrody rzeczowe i pamiątkowe puchary ufundowane przez partnera technicznego turnieju - firmę Joma, oraz firmę Patrick.

Świetna okazja do integracji w firmie

- Turnieje organizowane przez AP-SPORT są wyśmienitą okazją do zintegrowania swoich pracowników poprzez wspólną pracę zespołowę. Rozgrywki gwarantują oderwanie się od codziennych zajęć - przekonuje Adrian Wojarski, jeden z orgtanizatorów.

Firma AP-SPORT ma ogromne doświadczenie w organizacji tego typu turniejów w całej Polsce. Z pewnością jest jednym z liderów na rynku.

- Ze względu na doskonałą organizację nasze turnieje cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem - dodaje Adrian Wojarski.

Zgłoszenia na turniej w Ostródzie potrwają jeszcze do 18 maja 2018 roku. Całkowity koszt zgłoszenia 12-osobowej drużyny, w raz z opieką medyczną, ubezpieczeniem i napojami, zaczyna się już od 2200 zł netto.

Turniej AP-SPORT w Ostródzie, nad którym objęliśmy patronat medialny, transmitowany będzie NA ŻYWO w internecie. Będzie można więc śledzić zmagania zawodników LIVE na YouTube.

Więcej szczegółów dotycząceych zgłoszenia znajdziecie tutaj: oferta turnieju w Ostródzie dla firm (23/24 czerwca)

Dlaczego AP-SPORT?

Firma AP-SPORT od kilku lat lat organizuje imprezy integracyjne dla firm w postaci turniejów piłkarskich rozgrywanych w różnych zakątkach Polski.

- Jako firma sportowa posiadamy spore doświadczenie, co przekłada się na jakość i profesjonalizmy organizowanych przez nas eventów - powiedział Adrian Wojarski.

Turnieje AP-SPORT rozgrywane są na nawierzchniach odpowiednio przygotowanych do rodzaju rozgrywek. Zawody prowadzi profesjonalny DJ, o zdrowie zawodników dbają wykwalifikowani ratownicy medyczni, natomiast o poziom sędziowania dbają najlepsi arbitrzy.

- Dodatkowo na naszych turniejach obecne są hostessy. To dowód na to, że w najpiękniejszym sporcie świata nie może zabraknąć również płci pięknej - uśmiecha się Adrian Wojarski.

Twarzą turniejów organizowanych przez firmę AP-Sport jest rekordzista pod względem występów w reprezetancji Polski futsalu - Krzysztof Kuchciak.

16 rozegranych sezonów w Ekstraklasie, 304 strzelone bramki, 106 występów w kadrze i 48 strzelonych bramek to dorobek Krzysztofa Kuchciaka, który swoim doświadczeniem i radami udzielanymi na boisku pomaga i wspiera zawodników rywalizujących w turniejach.

Kalendarz turniejów AP-SPORT:

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.