Klub z województwa lubelskiego chciał w tym sezonie walczyć o awans, jednak aktualna strata do lidera wynosi aż jedenaście oczek. Wisła jednak nie składa broni i dziś zatrudniła trenera pracującego ostatnio w Fortuna 1 lidze.


Mariusz Pawlak w dniu dzisiejszym został nowym szkoleniowcem Wisły Puławy, która na co dzień rywalizuje w trzeciej lidze. 47-latek ostatnio był opiekunem grającej w Fortuna 1 lidze Olimpii Grudziądz, z której został zwolniony 27 sierpnia bieżącego roku.

Nowy trener biało-niebieskich jest wychowankiem Lechii Gdańsk, a ponadto grał także m.in. w Polonii Warszawa oraz Dyskoboli Grodzisk Wielkopolski. Po zakończeniu kariery zawodniczej, gdańszczanin został trenerem drugoligowego Znicza Pruszków, z którym zajął czwarte miejsce na koniec sezonu 2011/12.

Dobre wyniki 47-latka nie umknęły uwadze, drugoligowej wówczas Chojniczanki Chojnice, z którą po roku pracy awansował na zaplecze krajowej elity. Kolejnymi przystankami szkoleniowca były Gryf Wejherowo oraz GKS Bełchatów, z którego odszedł do zespołu biało-zielonych.

Nowy opiekun Wisły będzie miał okazję zadebiutować już w najbliższą sobotę, bowiem wtedy puławianie na swoim stadionie podejmą Podlasie Biała Podlaska


Foto: Wisła Puławy

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.