Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Wybierz ligi, by zobaczyć wyniki na żywo

ukryj
http://bit.ly/2oT6414
Ekstraklasa - runda zasadnicza15 sierpnia 2017
ukryj
koniec
Śląsk Wrocław
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
III liga, gr. III15 sierpnia 2017
ukryj
koniec
Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch Zdzieszowice
koniec
Piast Żmigród
Falubaz Zielona Góra
koniec
Zagłębie II Lubin
Pniówek Pawłowice Śląskie
koniec
Górnik II Zabrze
Ślęza Wrocław
koniec
Unia Turza Śląska
Lechia Dzierżoniów
koniec
Stilon Gorzów
Stal Brzeg
koniec
Polonia Głubczyce
Rekord Bielsko-Biała
koniec
BKS Stal Bielsko-Biała
Miedź II Legnica
koniec
Skra Częstochowa
KS Polkowice
III liga, gr. IV15 sierpnia 2017
ukryj
koniec
MKS Trzebinia/Siersza
Wólczanka Wólka Pełkińska
koniec
Stal Rzeszów
Resovia
koniec
Karpaty Krosno
Podhale Nowy Targ
koniec
Unia Tarnów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
koniec
JKS Jarosław
Avia Świdnik
koniec
Spartakus Aureus Daleszyce
Orlęta Radzyń Podlaski
koniec
Soła Oświęcim
Chełmianka Chełm
koniec
Wiślanie Jaśkowice
Wisła Sandomierz
III liga, gr. IV16 sierpnia 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
Motor Lublin
Podlasie Biała Podlaska
IV liga podkarpacka15 sierpnia 2017
ukryj
koniec
Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa
koniec
Polonia Przemyśl
Unia Nowa Sarzyna
koniec
Cosmos Nowotaniec
KS Wiązownica
koniec
Igloopol Dębica
Granica Stubno
koniec
LKS Pisarowce
Głogovia Głogów Małopolski
przeł.
Sokół Nisko
?-? Ekoball Stal Sanok
koniec
Wisłoka Dębica
Piast Tuczempy
koniec
czerowna kartka
Wisłok Strzyżów
Rzemieślnik Pilzno
koniec
Wisłok Wiśniowa
Błękitni Ropczyce
IV liga lubelska15 sierpnia 2017
ukryj
koniec
Lublinianka Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
koniec
Kłos Chełm
Łada 1945 Biłgoraj
koniec
MKS Ryki
Lewart Lubartów
koniec
Kryształ Werbkowice
Roztocze Szczebrzeszyn
koniec
Eko Różanka
Hetman Zamość
koniec
Victoria Żmudź
Stal Kraśnik
koniec
Włodawianka Włodawa
Sokół Adamów
koniec
Powiślak Końskowola
Górnik II Łęczna
IV liga lubuska15 sierpnia 2017
ukryj
koniec
Sprotavia Szprotawa
Dąb Przybyszów
koniec
czerowna kartka
Odra Bytom Odrzański
Arka Nowa Sól
koniec
Pogoń Świebodzin
Korona Kożuchów
czerwona kartka
koniec
Czarni Witnica
Warta Gorzów Wielkopolski
koniec
czerowna kartka czerowna kartka
Lubuszanin Drezdenko
Spójnia Ośno Lubuskie
koniec
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Syrena Zbąszynek
koniec
Budowlani Lubsko
TS Przylep
koniec
Tęcza Krosno Odrzańskie
(2-0)
Ilanka Rzepin
IV liga małopolska (wschodnia)15 sierpnia 2017
ukryj
koniec
KS Tymbark
Poprad Muszyna
koniec
Olimpia Pisarzowa
Bocheński KS
czerwona kartka
koniec
Limanovia Limanowa
Sandecja II Nowy Sącz
koniec
Barciczanka Barcice
Lubań Maniowy
koniec
GKS Drwinia
MLKS Żabno
koniec
Watra Białka Tatrzańska
Tuchovia Tuchów
IV liga małopolska (wschodnia)16 sierpnia 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
czerowna kartka
Glinik Gorlice
Wolania Wola Rzędzińska
IV liga małopolska (wschodnia)18 grudnia 2017
ukryj
przeł.
Poprad Rytro
?-? Tarnovia Tarnów
IV liga małopolska (zachodnia)15 sierpnia 2017
ukryj
koniec
Clepardia Kraków
Sosnowianka Stanisław Dolny
koniec
Wiślanka Grabie
Iskra Klecza Dolna
koniec
Hutnik Kraków
Michałowianka Michałowice
koniec
Beskid Andrychów
TS Węgrzce
koniec
Górnik Wieliczka
Unia Oświęcim
koniec
Dalin Myślenice
Orzeł Ryczów
koniec
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Pcimianka Pcim
IV liga małopolska (zachodnia)13 września 2017
ukryj
przeł.
KS Olkusz
?-? Jutrzenka Giebułtów
IV liga opolska15 sierpnia 2017
ukryj
koniec
Skalnik Gracze
KS Krasiejów
koniec
LZS Starowice
OKS Olesno
koniec
Swornica Czarnowąsy
Małapanew Ozimek
koniec
MKS Gogolin
Agroplon Głuszyna
koniec
czerowna kartka
Start Namysłów
Po-Ra-Wie Większyce
koniec
Piast Strzelce Opolskie
KS Krapkowice
koniec
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Unia Kolonowskie
koniec
Polonia Nysa
Sparta Paczków
IV liga opolska13 września 2017
ukryj
przeł.
LZS Gronowice
?-? LZS SBB Energy Kup
IV liga pomorska15 sierpnia 2017
ukryj
koniec
Arka II Gdynia
Stolem Gniewino
koniec
Powiśle Dzierzgoń
Orkan Rumia
koniec
Grom Nowy Staw
Gedania Gdańsk
koniec
Radunia Stężyca
Bytovia II Bytów
koniec
GTS Kolbudy
Cartusia Kartuzy
koniec
Jaguar Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
koniec
Sokół Wyczechy
GOSRiT Luzino
przeł.
Start Miastko
?-? Gryf Słupsk
koniec
Pogoń Lębork
Anioły Garczegorze
IV liga śląska (gr. I)15 sierpnia 2017
ukryj
koniec
Sarmacja Będzin
Przemsza Siewierz
IV liga świętokrzyska15 sierpnia 2017
ukryj
koniec
Alit Ożarów
Lubrzanka Kajetanów
koniec
GKS Nowiny
ŁKS Łagów
koniec
Pogoń 1945 Staszów
Neptun Końskie
koniec
Nida Pińczów
Kamienna Brody
koniec
Wierna Małogoszcz
Naprzód Jędrzejów
koniec
Moravia Morawica
Unia Sędziszów
koniec
Partyzant Radoszyce
Zdrój Busko Zdrój
koniec
Nidzianka Bieliny
Hetman Włoszczowa
koniec
Czarni Połaniec
Łysica Bodzentyn
IV liga warmińsko-mazurska16 sierpnia 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
Granica Kętrzyn
Mamry Giżycko
koniec
Tęcza Biskupiec
Błękitni Pasym
koniec
Concordia Elbląg
Motor Lubawa
koniec
Zatoka Braniewo
Unia Susz
koniec
Orlęta Reszel
Pisa Barczewo
koniec
czerowna kartka
MKS Korsze
Rominta Gołdap
koniec
Znicz Biała Piska
Mrągowia Mrągowo
koniec
czerowna kartka
Błękitni Orneta
Tęcza Miłomłyn
IV liga wielkopolska (południowa)15 sierpnia 2017
ukryj
koniec
SKP Słupca
Rawia Rawicz
koniec
Victoria Września
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
koniec
Victoria Ostrzeszów
Obra Kościan
koniec
Polonia Kępno
Kania Gostyń
koniec
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Odolanovia Odolanów
koniec
Korona Piaski
LKS Gołuchów
przeł.
PKS Racot
?-? Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
przeł.
Polonia 1912 Leszno
?-? Tur Turek
IV liga wielkopolska (północna)15 sierpnia 2017
ukryj
koniec
Huragan Pobiedziska
Wełna Skoki
koniec
Nielba Wągrowiec
Kotwica Kórnik
koniec
Orły Pniewy
GLKS Wysoka
koniec
Pogoń Łobżenica
Grom Plewiska
koniec
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Iskra Szydłowo
koniec
Warta Międzychód
GKS Dopiewo
koniec
Mieszko Gniezno
Unia Swarzędz
koniec
Lubuszanin Trzcianka
Sparta Oborniki
IV liga dolnośląska (wschód)15 sierpnia 2017
ukryj
koniec
Sokół Wielka Lipa
Pogoń Oleśnica
koniec
Nysa Kłodzko
Unia Bardo
koniec
Polonia Trzebnica
Foto-Higiena Gać
koniec
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Górnik Wałbrzych
koniec
Sokół Marcinkowice
MKP Wołów
koniec
Piast Żerniki
Bielawianka Bielawa
koniec
Polonia-Stal Świdnica
Śląsk II Wrocław
koniec
Karolina Jaworzyna Śląska
Wiwa Goszcz
IV liga dolnośląska (zachód)15 sierpnia 2017
ukryj
koniec
Odra Ścinawa
Nysa Zgorzelec
koniec
Stal Chocianów
Apis Jędrzychowice
koniec
Górnik Boguszów-Gorce
Sparta Grębocice
koniec
Karkonosze Jelenia Góra
AKS Strzegom
koniec
Orkan Szczedrzykowice
Olimpia Kowary
koniec
Sudety Giebułtów
Chrobry II Głogów
koniec
Włókniarz Mirsk
Górnik Złotoryja
koniec
Olimpia Kamienna Góra
Orla Wąsosz
Centralna Liga Juniorów (gr. zachodnia)16 sierpnia 2017
ukryj
koniec
Pogoń Szczecin CLJ
Salos Szczecin CLJ
Najbliższe mecze LIVE
Rolimpex GKS Wikielec ?-? Sokół Aleksandrów Łódzki
Gwardia Koszalin ?-? Warta Poznań
Lechia Gdańsk ?-? Sandecja Nowy Sącz
Victoria Sulejówek ?-? Legia II Warszawa
MKS Kluczbork ?-? Olimpia Elbląg
Chojniczanka Chojnice ?-? Podbeskidzie Bielsko-Biała
Miedź Legnica ?-? Zagłębie Sosnowiec
Cracovia ?-? Górnik Zabrze
Ruch Chorzów ?-? Stomil Olsztyn
Górnik Łęczna ?-? Stal Mielec
Ostatnio zakończone mecze
Motor Lublin 2-1 Podlasie Biała Podlaska
Glinik Gorlice 2-1 Wolania Wola Rzędzińska
Orlęta Reszel 2-3 Pisa Barczewo
Znicz Biała Piska 1-1 Mrągowia Mrągowo
Zatoka Braniewo 0-2 Unia Susz
Concordia Elbląg 0-0 Motor Lubawa
Błękitni Orneta 1-3 Tęcza Miłomłyn
Tęcza Biskupiec 8-0 Błękitni Pasym
Granica Kętrzyn 2-2 Mamry Giżycko
MKS Korsze 0-4 Rominta Gołdap