Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Wybierz ligi, by zobaczyć wyniki na żywo

ukryj
https://clicks.fortunaaffiliates.com/afs/come.php?id=2722&cid=4955&atype=1&ctgid=3
Ekstraklasa - runda zasadnicza19 października 2018TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
47'
Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin
Ekstraklasa - runda zasadnicza20 października 2018
ukryj
15:30
Zagłębie Sosnowiec
?-? Miedź Legnica
18:00
Śląsk Wrocław
?-? Arka Gdynia
20:30
Lech Poznań
?-? Korona Kielce
Ekstraklasa - runda zasadnicza21 października 2018
ukryj
15:30
Zagłębie Lubin
?-? Wisła Płock
18:00
Legia Warszawa
?-? Wisła Kraków
Ekstraklasa - runda zasadnicza22 października 2018
ukryj
18:00
Cracovia
?-? Górnik Zabrze
I liga19 października 2018TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
Garbarnia Kraków
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
koniec
Sandecja Nowy Sącz
Wigry Suwałki
przerwa
Stal Mielec
GKS Katowice
I liga20 października 2018
ukryj
15:00
ŁKS Łódź
?-? GKS 1962 Jastrzębie
15:30
Stomil Olsztyn
?-? Puszcza Niepołomice
16:00
Bytovia Bytów
?-? Odra Opole
17:45
GKS Tychy
?-? Raków Częstochowa
18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
?-? Chojniczanka Chojnice
I liga21 października 2018
ukryj
14:00
Warta Poznań
?-? Chrobry Głogów
II liga18 października 2018
ukryj
koniec
Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola
II liga20 października 2018
ukryj
15:00
Siarka Tarnobrzeg
?-? Górnik Łęczna
15:00
Radomiak Radom
?-? Pogoń Siedlce
15:00
Rozwój Katowice
?-? Gryf Wejherowo
15:30
Skra Częstochowa
?-? Błękitni Stargard
17:00
GKS Bełchatów
?-? Elana Toruń
18:00
Ruch Chorzów
?-? Widzew Łódź
18:00
Olimpia Grudziądz
?-? Resovia
19:45
Olimpia Elbląg
?-? ROW Rybnik
III liga, gr. I20 października 2018
ukryj
13:00
Mazur Ełk
?-? Unia Skierniewice
14:00
Znicz Biała Piska
?-? Polonia Warszawa
14:00
Huragan Morąg
?-? Sokół Aleksandrów Łódzki
15:00
Olimpia Zambrów
?-? Legionovia Legionowo
15:00
ŁKS 1926 Łomża
?-? Broń Radom
17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
?-? Ruch Wysokie Mazowieckie
18:00
Sokół Ostróda
?-? Pelikan Łowicz
18:00
Victoria Sulejówek
?-? Ursus Warszawa
III liga, gr. I21 października 2018
ukryj
11:00
Legia II Warszawa
?-? Lechia Tomaszów Mazowiecki
III liga, gr. II20 października 2018
ukryj
14:00
Chemik Bydgoszcz
?-? Gwardia Koszalin
14:00
Wda Świecie
?-? Sokół Kleczew
15:00
Jarota Jarocin
?-? Pogoń II Szczecin
15:00
Górnik Konin
?-? Polonia Środa Wielkopolska
15:00
Wierzyca Pelplin
?-? Lech II Poznań
16:00
Świt Skolwin (Szczecin)
?-? KKS 1925 Kalisz
17:00
Bałtyk Gdynia
?-? Bałtyk Koszalin
18:00
Kotwica Kołobrzeg
?-? KP Starogard Gdański
III liga, gr. II21 października 2018
ukryj
14:00
Radunia Stężyca
?-? Mieszko Gniezno
III liga, gr. III20 października 2018
ukryj
13:00
Warta Gorzów Wielkopolski
?-? Ślęza Wrocław
13:00
Ruch Radzionków
?-? Górnik Polkowice
14:00
Górnik II Zabrze
?-? MKS Kluczbork
14:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski
?-? Gwarek Tarnowskie Góry
14:00
Pniówek Pawłowice Śląskie
?-? Miedź II Legnica
14:00
Rekord Bielsko-Biała
?-? Zagłębie II Lubin
14:00
Foto-Higiena Gać
?-? Stal Brzeg
14:00
Piast Żmigród
?-? Ruch Zdzieszowice
14:00
Agroplon Głuszyna
?-? Lechia Dzierżoniów
III liga, gr. IV20 października 2018
ukryj
14:00
Podhale Nowy Targ
?-? Sokół Sieniawa
14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
?-? Hutnik Kraków
15:00
Stal Rzeszów
?-? Motor Lublin
15:00
Wiślanie Jaśkowice
?-? Czarni Połaniec
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
?-? Wisła Puławy
15:00
Avia Świdnik
?-? Podlasie Biała Podlaska
15:00
Soła Oświęcim
?-? Spartakus Daleszyce
15:30
Chełmianka Chełm
?-? Stal Kraśnik
19:29
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
?-? Wisła Sandomierz
IV liga podkarpacka20 października 2018
ukryj
14:00
Piast Tuczempy
?-? Błękitni Ropczyce
15:00
Orzeł Przeworsk
?-? Karpaty Krosno
15:00
Wisłoka Dębica
?-? KS Wiązownica
15:00
Rzemieślnik Pilzno
?-? Polonia Przemyśl
15:00
Izolator Boguchwała
?-? Wisłok Wiśniowa
15:00
Korona Rzeszów
?-? Ekoball Stal Sanok
15:00
Stal Gorzyce
?-? Igloopol Dębica
15:00
JKS Jarosław
?-? Sokół Nisko
IV liga podkarpacka21 października 2018
ukryj
15:00
Przełom Besko
?-? Sokół Kolbuszowa Dolna
IV liga kujawsko-pomorska19 października 2018TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
Legia Chełmża
Pogoń Mogilno
IV liga kujawsko-pomorska20 października 2018
ukryj
11:00
Polonia Bydgoszcz
?-? Sparta Brodnica
13:00
Pomorzanin Toruń
?-? Lech Rypin
14:00
Unia Solec Kujawski
?-? Kujawianka Izbica Kujawska
14:00
Kujawiak Kowal
?-? BKS Bydgoszcz
15:00
Notecianka Pakość
?-? Unia Janikowo
15:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski
?-? Unia Gniewkowo
15:00
Chełminianka Chełmno
?-? Wisła Nowe
15:00
Cuiavia Inowrocław
?-? Włocłavia Włocławek
IV liga lubelska20 października 2018
ukryj
13:00
Kłos Chełm
?-? Orlęta Łuków
13:00
Victoria Żmudź
?-? MKS Ryki
13:00
Lewart Lubartów
?-? Powiślak Końskowola
14:00
Kryształ Werbkowice
?-? Górnik II Łęczna
15:00
Lublinianka Lublin
?-? Tomasovia Tomaszów Lubelski
IV liga lubelska21 października 2018
ukryj
14:00
Start Krasnystaw
?-? Polesie Kock
14:00
Włodawianka Włodawa
?-? Huczwa Tyszowce
15:00
Hetman Zamość
?-? Łada 1945 Biłgoraj
IV liga lubuska20 października 2018
ukryj
14:00
Ilanka Rzepin
?-? Falubaz Zielona Góra
15:00
Tęcza Krosno Odrzańskie
?-? Czarni Witnica
15:00
Odra Bytom Odrzański
?-? Dąb Przybyszów
15:00
TS Przylep
?-? Korona Kożuchów
15:00
Syrena Zbąszynek
?-? Pogoń Świebodzin
15:00
Lubuszanin Drezdenko
?-? Arka Nowa Sól
15:00
Sprotavia Szprotawa
?-? Carina Gubin
15:00
Spójnia Ośno Lubuskie
?-? Polonia Słubice
IV liga łódzka19 października 2018TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
Ner Poddębice
Boruta Zgierz
IV liga łódzka20 października 2018
ukryj
14:00
Warta Działoszyn
?-? RKS Radomsko
15:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
?-? LKS Kwiatkowice
15:00
Włókniarz Zelów
?-? Andrespolia Wiśniowa Góra
15:00
KS Kutno
?-? Ceramika Opoczno
15:00
Omega Kleszczów
?-? Zjednoczeni Stryków
17:00
Warta Sieradz
?-? Stal Niewiadów
IV liga łódzka21 października 2018
ukryj
16:00
Orkan Buczek
?-? Pilica Przedbórz
IV liga małopolska (wschodnia)20 października 2018
ukryj
14:30
Poprad Muszyna
?-? Bocheński KS
15:00
Limanovia Limanowa
?-? Sandecja II Nowy Sącz
15:00
LKS Szaflary
?-? Glinik Gorlice
15:00
Orkan Szczyrzyc
?-? Olimpia Pisarzowa
15:00
Watra Białka Tatrzańska
?-? Barciczanka Barcice
15:00
Okocimski KS Brzesko
?-? Lubań Maniowy
IV liga małopolska (wschodnia)21 października 2018
ukryj
15:00
GKS Drwinia
?-? Unia Tarnów
15:00
Dunajec Zakliczyn
?-? Tarnovia Tarnów
IV liga małopolska (zachodnia)20 października 2018
ukryj
15:00
MKS Trzebinia
?-? Clepardia Kraków
15:00
KS Olkusz
?-? Beskid Andrychów
15:00
Dalin Myślenice
?-? Unia Oświęcim
IV liga małopolska (zachodnia)21 października 2018
ukryj
12:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
?-? Jutrzenka Giebułtów
14:00
Kaszowianka Kaszów
?-? Wiślanka Grabie
15:00
LKS Jawiszowice
?-? Orzeł Ryczów
15:00
Słomniczanka Słomniki
?-? Górnik Wieliczka
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
?-? Pcimianka Pcim
IV liga mazowiecka (południowa)20 października 2018
ukryj
12:00
Znicz II Pruszków
?-? MKS Piaseczno
12:00
Pilica Białobrzegi
?-? Mszczonowianka Mszczonów
14:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
?-? Błonianka Błonie
15:00
Mazur Karczew
?-? KS Raszyn
15:00
Oskar Przysucha
?-? Sparta Jazgarzew
IV liga mazowiecka (południowa)21 października 2018
ukryj
11:00
Radomiak II Radom
?-? Energia Kozienice
14:00
Orzeł Unin
?-? LKS Promna
14:30
Perła Złotokłos
?-? Wilga Garwolin
IV liga mazowiecka (północna)20 października 2018
ukryj
11:00
Wisła II Płock
?-? MKS Ciechanów
11:00
Hutnik Warszawa
?-? MKS Przasnysz
11:00
Huragan Wołomin
?-? Mazovia Mińsk Mazowiecki
11:00
Mazur Gostynin
?-? Mławianka Mława
13:00
Drukarz Warszawa
?-? Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
15:00
KS Łomianki
?-? Pogoń II Siedlce
15:00
Korona Ostrołęka
?-? Ząbkovia Ząbki
15:00
Wkra Żuromin
?-? Kasztelan Sierpc
IV liga opolska20 października 2018
ukryj
14:00
Polonia Nysa
?-? Porawie Większyce
14:00
KS Krapkowice
?-? Start Namysłów
14:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle
?-? Pogoń Prudnik
14:00
TOR Dobrzeń Wielki
?-? LZS Starowice
14:00
Swornica Czarnowąsy
?-? Polonia Głubczyce
14:00
OKS Olesno
?-? Piast Strzelce Opolskie
14:00
Victoria Chróścice
?-? Skalnik Gracze
14:00
Małapanew Ozimek
?-? MKS Gogolin
IV liga podlaska19 października 2018TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
Magnat Juchnowiec Kościelny
Tur Bielsk Podlaski
IV liga podlaska20 października 2018
ukryj
11:00
Hetman Białystok
?-? Biebrza Goniądz
12:00
KS Michałowo
?-? Wissa Szczuczyn
13:00
Wigry II Suwałki
?-? KS Śniadowo
IV liga podlaska21 października 2018
ukryj
11:00
KS Wasilków
?-? Warmia Grajewo
14:00
MKS Mielnik
?-? Sparta Augustów
14:00
Dąb Dąbrowa Białostocka
?-? Cresovia Siemiatycze
15:00
MOSP Białystok
?-? Sparta 1951 Szepietowo
IV liga pomorska20 października 2018
ukryj
11:00
Lechia II Gdańsk
?-? Powiśle Dzierzgoń
14:00
Wda Lipusz
?-? Arka II Gdynia
14:00
Stolem Gniewino
?-? Anioły Garczegorze
14:00
GKS Kowale
?-? Kaszubia Kościerzyna
14:30
Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
?-? Gedania Gdańsk
15:00
Pogoń Lębork
?-? Gryf Słupsk
15:00
GKS Kolbudy
?-? Grom Nowy Staw
15:00
GOSRiT Luzino
?-? Jantar Ustka
IV liga pomorska21 października 2018
ukryj
11:00
Bytovia II Bytów
?-? Orkan Rumia
IV liga śląska (gr. I)20 października 2018
ukryj
11:00
Slavia Ruda Śląska
?-? Warta Zawiercie
11:30
Śląsk Świętochłowice
?-? Sarmacja Będzin
15:00
Przemsza Siewierz
?-? Polonia Poraj
15:00
Szombierki Bytom
?-? Górnik Piaski (Czeladź)
15:00
Unia Kosztowy (Mysłowice)
?-? Polonia Bytom
15:00
Gwarek Ornontowice
?-? Unia Dąbrowa Górnicza
15:00
RKS Grodziec (Będzin)
?-? Zieloni Żarki
IV liga śląska (gr. I)21 października 2018
ukryj
11:00
Raków II Częstochowa
?-? MKS Myszków
IV liga śląska (gr. II)20 października 2018
ukryj
15:00
LKS Bełk
?-? GKS II Tychy
15:00
LKS Czaniec
?-? Wilki Wilcza
15:00
MRKS Czechowice-Dziedzice
?-? GKS Radziechowy-Wieprz
15:00
Polonia Łaziska Górne
?-? Odra Centrum Wodzisław Śląski
15:00
Drzewiarz Jasienica
?-? LKS Goczałkowice Zdrój
15:00
Płomień Połomia
?-? Spójnia Landek
IV liga śląska (gr. II)21 października 2018
ukryj
15:00
Dąb Gaszowice
?-? Unia Racibórz
15:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
?-? Kuźnia Ustroń
IV liga świętokrzyska20 października 2018
ukryj
14:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
?-? Granat Skarżysko-Kamienna
14:00
Alit Ożarów
?-? Naprzód Jędrzejów
IV liga świętokrzyska21 października 2018
ukryj
14:00
Łysica Bodzentyn
?-? Unia Sędziszów
14:00
Neptun Końskie
?-? ŁKS Łagów
14:00
Zdrój Busko Zdrój
?-? Wierna Małogoszcz
14:00
Klimontowianka Klimontów
?-? Kamienna Brody
14:00
Hetman Włoszczowa
?-? Nida Pińczów
14:00
Lubrzanka Kajetanów
?-? Partyzant Radoszyce
14:30
Korona II Kielce
?-? Pogoń 1945 Staszów
IV liga warmińsko-mazurska20 października 2018
ukryj
15:00
Concordia Elbląg
?-? Zatoka Braniewo
15:00
Granica Kętrzyn
?-? Mrągowia Mrągowo
15:00
Motor Lubawa
?-? Unia Susz
15:00
Czarni Olecko
?-? Rominta Gołdap
15:00
Tęcza Miłomłyn
?-? Olimpia II Elbląg
15:00
MKS Korsze
?-? Mamry Giżycko
15:00
Jeziorak Iława
?-? Tęcza Biskupiec
15:00
GKS Wikielec
?-? Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
IV liga zachodniopomorska20 października 2018
ukryj
12:00
Hutnik Szczecin
?-? Rega Trzebiatów
12:00
Chemik Police
?-? Kluczevia Stargard
14:00
Ina Goleniów
?-? Gryf Polanów
14:00
Rasel Dygowo
?-? Orzeł Wałcz
15:00
Olimp Gościno
?-? Gryf Kamień Pomorski
15:00
Sokół Karlino
?-? Sparta Węgorzyno
15:00
Pogoń Połczyn Zdrój
?-? MKP Szczecinek
15:00
Vineta Wolin
?-? Leśnik Manowo
16:00
Morzycko Moryń
?-? Błękitni II Stargard
IV liga dolnośląska (wschód)20 października 2018
ukryj
14:00
Górnik Wałbrzych
?-? Nysa Kłodzko
14:00
Piast Żerniki (Wrocław)
?-? Zjednoczeni Żarów
14:00
Piast Nowa Ruda
?-? GKS Mirków/Długołęka
14:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie
?-? MKP Wołów
14:00
Bielawianka Bielawa
?-? Unia Bardo
15:00
Polonia-Stal Świdnica
?-? Sokół Marcinkowice
15:00
Sokół Wielka Lipa
?-? Śląsk II Wrocław
15:30
Polonia Trzebnica
?-? Orzeł Prusice
IV liga dolnośląska (zachód)20 października 2018
ukryj
15:00
Włókniarz Mirsk
?-? Sparta Rudna
15:00
Orla Wąsosz
?-? Prochowiczanka Prochowice
15:00
Stal Chocianów
?-? Górnik Złotoryja
15:00
Sparta Grębocice
?-? BKS Bobrzanie Bolesławiec
15:00
AKS Strzegom
?-? Chrobry II Głogów
IV liga dolnośląska (zachód)21 października 2018
ukryj
11:00
Apis Jędrzychowice
?-? Victoria Ruszów
14:00
Orkan Szczedrzykowice
?-? Odra Ścinawa
IV liga wielkopolska20 października 2018
ukryj
14:00
Unia Swarzędz
?-? Krobianka Krobia
14:00
Nielba Wągrowiec
?-? Orkan Śmiłowo
15:00
Centra Ostrów Wielkopolski
?-? Lubuszanin Trzcianka
15:00
LKS Gołuchów
?-? Pogoń Nowe Skalmierzyce
15:00
Warta Międzychód
?-? Obra Kościan
15:00
Zjednoczeni Trzemeszno
?-? Tarnovia Tarnowo Podgórne
15:00
Victoria Września
?-? Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
15:00
Sokół Pniewy
?-? Polonia 1912 Leszno
15:00
Olimpia Koło
?-? Polonia Kępno
15:00
KS Opatówek
?-? Kotwica Kórnik
Centralna Liga Juniorów19 października 2018TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
Lech Poznań CLJ
Ruch Chorzów CLJ
koniec
Legia Warszawa CLJ
Jagiellonia Białystok CLJ
Centralna Liga Juniorów20 października 2018
ukryj
12:00
Elana Toruń CLJ
?-? Zagłębie Lubin CLJ
12:00
Pogoń Szczecin CLJ
?-? Arka Gdynia CLJ
12:00
Wisła Kraków CLJ
?-? GKS Bełchatów CLJ
12:00
Śląsk Wrocław CLJ
?-? Korona Kielce CLJ
Centralna Liga Juniorów21 października 2018
ukryj
15:00
Escola Varsovia Warszawa CLJ
?-? Górnik Zabrze CLJ
Najbliższe mecze LIVE
Lechia II Gdańsk ?-? Powiśle Dzierzgoń
Hetman Białystok ?-? Biebrza Goniądz
Wisła II Płock ?-? MKS Ciechanów
Hutnik Warszawa ?-? MKS Przasnysz
Huragan Wołomin ?-? Mazovia Mińsk Mazowiecki
Mazur Gostynin ?-? Mławianka Mława
Polonia Bydgoszcz ?-? Sparta Brodnica
Slavia Ruda Śląska ?-? Warta Zawiercie
Śląsk Świętochłowice ?-? Sarmacja Będzin
Znicz II Pruszków ?-? MKS Piaseczno
Ostatnio zakończone mecze
Sandecja Nowy Sącz 2-0 Wigry Suwałki
Ner Poddębice 5-1 Boruta Zgierz
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-0 Tur Bielsk Podlaski
Piast Gliwice 1-1 Lechia Gdańsk
Garbarnia Kraków 1-3 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Legia Chełmża 0-0 Pogoń Mogilno
Legia Warszawa CLJ 5-2 Jagiellonia Białystok CLJ
Lech Poznań CLJ 7-0 Ruch Chorzów CLJ
Znicz Pruszków 0-2 Stal Stalowa Wola
Motor Lublin CLJ 0-0 Cracovia CLJ