Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Wybierz ligi, by zobaczyć wyniki na żywo

ukryj
https://clicks.fortunaaffiliates.com/afs/come.php?id=2722&cid=4955&atype=1&ctgid=3
I liga13 października 2018
ukryj
koniec
Wigry Suwałki
GKS Tychy
koniec
Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów
koniec
czerowna kartka
Chrobry Głogów
Stal Mielec
II liga13 października 2018
ukryj
koniec
Stal Stalowa Wola
Rozwój Katowice
koniec
czerowna kartka
ROW Rybnik
Olimpia Grudziądz
koniec
czerowna kartka
Resovia
GKS Bełchatów
przeł.
Elana Toruń
?-? Ruch Chorzów
przeł.
Błękitni Stargard
?-? Radomiak Radom
koniec
Pogoń Siedlce
Siarka Tarnobrzeg
koniec
Górnik Łęczna
Znicz Pruszków
koniec
Widzew Łódź
Skra Częstochowa
II liga14 października 2018
ukryj
koniec
Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg
III liga, gr. I13 października 2018
ukryj
koniec
Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
koniec
Ursus Warszawa
Mazur Ełk
koniec
Unia Skierniewice
Huragan Morąg
przeł.
Legionovia Legionowo
?-? Legia II Warszawa
koniec
Broń Radom
Znicz Biała Piska
koniec
Polonia Warszawa
Sokół Ostróda
III liga, gr. I14 października 2018
ukryj
koniec
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Victoria Sulejówek
koniec
Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów
koniec
Ruch Wysokie Mazowieckie
ŁKS 1926 Łomża
III liga, gr. II13 października 2018
ukryj
koniec
Bałtyk Koszalin
Radunia Stężyca
koniec
Sokół Kleczew
Świt Skolwin (Szczecin)
koniec
Mieszko Gniezno
Kotwica Kołobrzeg
koniec
Gwardia Koszalin
Pogoń II Szczecin
koniec
KKS 1925 Kalisz
Wierzyca Pelplin
III liga, gr. II14 października 2018
ukryj
koniec
Polonia Środa Wielkopolska
Chemik Bydgoszcz
koniec
Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin
III liga, gr. III13 października 2018
ukryj
koniec
MKS Kluczbork
Warta Gorzów Wielkopolski
III liga, gr. IV13 października 2018
ukryj
koniec
Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski
koniec
Spartakus Daleszyce
Avia Świdnik
koniec
Czarni Połaniec
Wólczanka Wólka Pełkińska
koniec
Hutnik Kraków
Podhale Nowy Targ
koniec
Motor Lublin
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
III liga, gr. IV14 października 2018
ukryj
koniec
Wisła Sandomierz
Soła Oświęcim
koniec
czerowna kartka
Wisła Puławy
Wiślanie Jaśkowice
czerwona kartka
koniec
Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm
koniec
Stal Kraśnik
Stal Rzeszów
IV liga podkarpacka13 października 2018
ukryj
koniec
Ekoball Stal Sanok
Izolator Boguchwała
koniec
czerowna kartka
Polonia Przemyśl
KS Wiązownica
koniec
Błękitni Ropczyce
JKS Jarosław
koniec
Sokół Nisko
Stal Gorzyce
koniec
Karpaty Krosno
Przełom Besko
koniec
czerowna kartka
Igloopol Dębica
Korona Rzeszów
koniec
Sokół Kolbuszowa Dolna
Piast Tuczempy
IV liga podkarpacka14 października 2018
ukryj
koniec
Wisłok Wiśniowa
Rzemieślnik Pilzno
IV liga kujawsko-pomorska13 października 2018
ukryj
koniec
BKS Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław
koniec
Pogoń Mogilno
Orlęta Aleksandrów Kujawski
koniec
Kujawiak Kowal
Polonia Bydgoszcz
koniec
Unia Gniewkowo
Pomorzanin Toruń
koniec
Lech Rypin
Unia Solec Kujawski
koniec
Kujawianka Izbica Kujawska
Notecianka Pakość
koniec
Unia Janikowo
Sparta Brodnica
koniec
Wisła Nowe
Legia Chełmża
koniec
Włocłavia Włocławek
Chełminianka Chełmno
IV liga lubelska13 października 2018
ukryj
koniec
Lublinianka Lublin
Kłos Chełm
koniec
Hetman Zamość
Górnik II Łęczna
koniec
MKS Ryki
Orlęta Łuków
IV liga lubelska14 października 2018
ukryj
koniec
Huczwa Tyszowce
Start Krasnystaw
koniec
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kryształ Werbkowice
koniec
Łada 1945 Biłgoraj
Włodawianka Włodawa
koniec
Polesie Kock
Lewart Lubartów
koniec
Powiślak Końskowola
Victoria Żmudź
IV liga lubuska13 października 2018
ukryj
koniec
Spójnia Ośno Lubuskie
Tęcza Krosno Odrzańskie
koniec
Polonia Słubice
Sprotavia Szprotawa
koniec
Carina Gubin
Ilanka Rzepin
koniec
Arka Nowa Sól
Syrena Zbąszynek
koniec
Pogoń Świebodzin
TS Przylep
koniec
Korona Kożuchów
Odra Bytom Odrzański
koniec
Dąb Przybyszów
Czarni Witnica
koniec
Falubaz Zielona Góra
Lubuszanin Drezdenko
IV liga łódzka13 października 2018
ukryj
koniec
Pilica Przedbórz
Ner Poddębice
koniec
Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz
koniec
Ceramika Opoczno
Włókniarz Zelów
koniec
Boruta Zgierz
Pelikan II Łowicz
koniec
Stal Niewiadów
KS Kutno
koniec
Andrespolia Wiśniowa Góra
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
IV liga łódzka14 października 2018
ukryj
koniec
LKS Kwiatkowice
Warta Działoszyn
koniec
RKS Radomsko
Orkan Buczek
IV liga małopolska (wschodnia)5 września 2018
ukryj
koniec
Bocheński KS
Orkan Szczyrzyc
IV liga małopolska (wschodnia)12 października 2018
ukryj
koniec
LKS Szaflary
Tarnovia Tarnów
IV liga małopolska (wschodnia)13 października 2018
ukryj
koniec
Okocimski KS Brzesko
Limanovia Limanowa
koniec
Barciczanka Barcice
Poprad Muszyna
koniec
Glinik Gorlice
GKS Drwinia
koniec
Unia Tarnów
Sandecja II Nowy Sącz
IV liga małopolska (wschodnia)14 października 2018
ukryj
koniec
Lubań Maniowy
Watra Białka Tatrzańska
IV liga małopolska (zachodnia)13 października 2018
ukryj
koniec
Dalin Myślenice
MKS Trzebinia
czerwona kartka
koniec
Jutrzenka Giebułtów
KS Olkusz
koniec
Słomniczanka Słomniki
Pcimianka Pcim
koniec
Górnik Wieliczka
Kaszowianka Kaszów
koniec
Orzeł Ryczów
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
koniec
Beskid Andrychów
Clepardia Kraków
koniec
Unia Oświęcim
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
IV liga mazowiecka (południowa)13 października 2018
ukryj
koniec
MKS Piaseczno
Orzeł Unin
koniec
LKS Promna
Radomiak II Radom
koniec
Błonianka Błonie
Wilga Garwolin
koniec
Energia Kozienice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
koniec
Oskar Przysucha
Perła Złotokłos
koniec
czerowna kartka
Mazur Karczew
Pilica Białobrzegi
koniec
Mszczonowianka Mszczonów
Znicz II Pruszków
koniec
Sparta Jazgarzew
KS Raszyn
IV liga mazowiecka (północna)12 października 2018
ukryj
koniec
Ząbkovia Ząbki
Huragan Wołomin
IV liga mazowiecka (północna)13 października 2018
ukryj
koniec
czerowna kartka
Wkra Żuromin
Drukarz Warszawa
koniec
Kasztelan Sierpc
Mazur Gostynin
koniec
Mławianka Mława
Korona Ostrołęka
koniec
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Hutnik Warszawa
koniec
MKS Przasnysz
Wisła II Płock
koniec
MKS Ciechanów
KS Łomianki
IV liga mazowiecka (północna)14 października 2018
ukryj
koniec
Pogoń II Siedlce
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
IV liga opolska13 października 2018
ukryj
koniec
Skalnik Gracze
Piast Strzelce Opolskie
koniec
Porawie Większyce
Małapanew Ozimek
koniec
MKS Gogolin
Victoria Chróścice
koniec
OKS Olesno
Swornica Czarnowąsy
koniec
Polonia Głubczyce
LZS Starowice
koniec
TOR Dobrzeń Wielki
Chemik Kędzierzyn-Koźle
koniec
Pogoń Prudnik
KS Krapkowice
koniec
Start Namysłów
Polonia Nysa
IV liga podlaska13 października 2018
ukryj
koniec
Sparta Augustów
MOSP Białystok
koniec
Warmia Grajewo
Magnat Juchnowiec Kościelny
koniec
Tur Bielsk Podlaski
MKS Mielnik
IV liga podlaska14 października 2018
ukryj
koniec
Biebrza Goniądz
KS Michałowo
koniec
Cresovia Siemiatycze
Hetman Białystok
koniec
Wissa Szczuczyn
Wigry II Suwałki
koniec
KS Śniadowo
KS Wasilków
koniec
Sparta 1951 Szepietowo
Promień Mońki
IV liga pomorska13 października 2018
ukryj
koniec
Gedania Gdańsk
Gryf Słupsk
koniec
GKS Kowale
Pogoń Lębork
koniec
Powiśle Dzierzgoń
GKS Kolbudy
koniec
Grom Nowy Staw
GKS Przodkowo
koniec
Kaszubia Kościerzyna
GOSRiT Luzino
koniec
Jantar Ustka
Stolem Gniewino
IV liga pomorska14 października 2018
ukryj
koniec
Arka II Gdynia
Bytovia II Bytów
koniec
Anioły Garczegorze
Wda Lipusz
czerwona kartka
przeł.
Orkan Rumia
?-? Lechia II Gdańsk
IV liga śląska (gr. I)13 października 2018
ukryj
koniec
Warta Zawiercie
MKS Myszków
koniec
Śląsk Świętochłowice
Raków II Częstochowa
koniec
Sarmacja Będzin
RKS Grodziec (Będzin)
koniec
Zieloni Żarki
Gwarek Ornontowice
koniec
Polonia Bytom
Szombierki Bytom
koniec
Górnik Piaski (Czeladź)
Przemsza Siewierz
czerwona kartka
koniec
Polonia Poraj
Slavia Ruda Śląska
IV liga śląska (gr. II)13 października 2018
ukryj
koniec
Płomień Połomia
LKS Bełk
koniec
Spójnia Landek
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
koniec
Kuźnia Ustroń
Drzewiarz Jasienica
koniec
Polonia Łaziska Górne
LKS Goczałkowice Zdrój
koniec
Unia Racibórz
GKS Radziechowy-Wieprz
koniec
Wilki Wilcza
GKS II Tychy
koniec
Odra Centrum Wodzisław Śląski
Dąb Gaszowice
IV liga śląska (gr. II)14 października 2018
ukryj
koniec
MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Czaniec
IV liga świętokrzyska13 października 2018
ukryj
koniec
Partyzant Radoszyce
Hetman Włoszczowa
koniec
Kamienna Brody
Zdrój Busko Zdrój
czerwona kartka
koniec
czerowna kartka czerowna kartka
Wierna Małogoszcz
Neptun Końskie
czerwona kartka
koniec
Pogoń 1945 Staszów
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
koniec
Granat Skarżysko-Kamienna
Lubrzanka Kajetanów
IV liga świętokrzyska14 października 2018
ukryj
koniec
ŁKS Łagów
Łysica Bodzentyn
koniec
Unia Sędziszów
Alit Ożarów
koniec
Naprzód Jędrzejów
Korona II Kielce
koniec
Nida Pińczów
Klimontowianka Klimontów
IV liga warmińsko-mazurska13 października 2018
ukryj
koniec
Jeziorak Iława
Concordia Elbląg
koniec
Mamry Giżycko
Tęcza Miłomłyn
koniec
Olimpia II Elbląg
Czarni Olecko
koniec
Rominta Gołdap
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
koniec
Unia Susz
Granica Kętrzyn
koniec
Mrągowia Mrągowo
Zatoka Braniewo
koniec
Tęcza Biskupiec
MKS Korsze
koniec
GKS Wikielec
Motor Lubawa
IV liga zachodniopomorska13 października 2018
ukryj
koniec
Rasel Dygowo
Olimp Gościno
koniec
Kluczevia Stargard
Pogoń Połczyn Zdrój
koniec
Orzeł Wałcz
Morzycko Moryń
koniec
Sparta Węgorzyno
Gryf Kamień Pomorski
koniec
Gryf Polanów
Vineta Wolin
czerwona kartka
koniec
Leśnik Manowo
Chemik Police
koniec
MKP Szczecinek
Hutnik Szczecin
koniec
czerowna kartka
Błękitni II Stargard
Ina Goleniów
koniec
Rega Trzebiatów
Sokół Karlino
IV liga dolnośląska (wschód)13 października 2018
ukryj
koniec
czerowna kartka
Nysa Kłodzko
Bielawianka Bielawa
koniec
MKP Wołów
Piast Nowa Ruda
koniec
Sokół Marcinkowice
Górnik Wałbrzych
koniec
Piast Żerniki (Wrocław)
GKS Mirków/Długołęka
koniec
Sokół Wielka Lipa
Unia Bardo
koniec
Polonia Trzebnica
Zjednoczeni Żarów
IV liga dolnośląska (wschód)14 października 2018
ukryj
koniec
Śląsk II Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie
koniec
Orzeł Prusice
Polonia-Stal Świdnica
IV liga dolnośląska (zachód)13 października 2018
ukryj
koniec
AKS Strzegom
Orkan Szczedrzykowice
koniec
BKS Bobrzanie Bolesławiec
Stal Chocianów
koniec
Górnik Złotoryja
Apis Jędrzychowice
koniec
Victoria Ruszów
Orla Wąsosz
koniec
Prochowiczanka Prochowice
Włókniarz Mirsk
IV liga dolnośląska (zachód)14 października 2018
ukryj
koniec
Chrobry II Głogów
Karkonosze Jelenia Góra
koniec
Sparta Rudna
Odra Ścinawa
IV liga wielkopolska13 października 2018
ukryj
koniec
Centra Ostrów Wielkopolski
Kotwica Kórnik
koniec
Polonia 1912 Leszno
Victoria Września
koniec
KS Opatówek
Nielba Wągrowiec
koniec
Orkan Śmiłowo
Olimpia Koło
koniec
Polonia Kępno
Unia Swarzędz
koniec
Krobianka Krobia
Sokół Pniewy
koniec
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Zjednoczeni Trzemeszno
koniec
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Warta Międzychód
koniec
Obra Kościan
LKS Gołuchów
koniec
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Lubuszanin Trzcianka
Centralna Liga Juniorów13 października 2018
ukryj
koniec
Górnik Zabrze CLJ
Śląsk Wrocław CLJ
koniec
GKS Bełchatów CLJ
Lech Poznań CLJ
koniec
Cracovia CLJ
Elana Toruń CLJ
Najbliższe mecze LIVE
KP Starogard Gdański ?-? Wda Świecie
Korona Kielce CLJ ?-? Wisła Kraków CLJ
Motor Lublin CLJ ?-? Cracovia CLJ
Znicz Pruszków ?-? Stal Stalowa Wola
Lech Poznań CLJ ?-? Ruch Chorzów CLJ
Legia Chełmża ?-? Pogoń Mogilno
Piast Gliwice ?-? Lechia Gdańsk
Garbarnia Kraków ?-? Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Ner Poddębice ?-? Boruta Zgierz
Magnat Juchnowiec Kościelny ?-? Tur Bielsk Podlaski
Ostatnio zakończone mecze
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-0 ŁKS 1926 Łomża
Sparta Rudna 0-0 Odra Ścinawa
Bałtyk Gdynia 4-0 Jarota Jarocin
RKS Radomsko 0-1 Orkan Buczek
Escola Varsovia Warszawa CLJ 0-0 Legia Warszawa CLJ
Naprzód Jędrzejów 0-5 Korona II Kielce
Nida Pińczów 1-0 Klimontowianka Klimontów
Sokół Sieniawa 2-1 Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Kryształ Werbkowice
Polesie Kock 0-4 Lewart Lubartów