Remisem zakończyło się spotkanie pomiędzy GKS-em Tychy, a Stalą Mielec. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Pierwsza połowa była nieco wyrównana. Mecz po parunastu minutach oglądania przypominał typowe spotkanie na remis. Wyżej rozstawiona Stal Mielec była faworytem w starciu z GKS-em Tychy. Jako pierwsi zdobyli również bramkę. W 24. minucie meczu wynik spotkania otworzył Bartosz Nowak.

Stal wyszła na prowadzenie w połowie pierwszej części. GKS próbował wyrównać, ale przebieg meczu nie był dnia nich korzystny. Goście meczu zeszli do szatni przy jednobramkowym prowadzeniu.

W drugiej odsłonie GKS chciał jak najszybciej doprowadzić do remisu. Stało się to w 51. minucie gdzie Łukasz Solowej zdobył bramkę wyrównującą. Gra cofnęła się do środka pola. Obydwie drużyny próbowały zagrozić sobie nawzajem, lecz żadna z akcji nie została dokładnie i skutecznie wykończona.

Kibice szykowali się na podział punktów, który był nieunikniony. W tej połowie mimo, że faworytem była drużyna z Mielca, GKS miał większe posiadanie piłki. Stworzyli sobie sześć bramkowych okazji, lecz tylko jedną zdołali zamienić na bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 1-1.

GKS TYCHY - STAL MIELEC 1-1 (0-1)

0-1 Bartosz Nowak (24.)

1-1 Łukasz Solowej (51.)

GKS Tychy: Jałocha - Adamczyk, Biernat, Grzeszczyk, Grzybek, Keon, Montarde, Piątkowski (62. Bernhardt), Piątek, Solowej, Steblecki.

Stal Mielec: Kiełpin - De Amo, Dobrotka, Getinger, Janoszka (61. Mendi), Nowak, Prokić, Soljić, Spychała, Tomasiewicz (88. Gojko), Urbańczyk (87. Gąsior).

Żółte Kartki: Grzybek, Keon - Getinger, Mendi, Tomasiewicz, Urbańczyk. Sędzia: Łukasz Bednarek. Widzów: 2978.