Na zakończenie ligowych zmagań piłkarze Dariusza Różańskiego wysoko pokonali zdegradowaną wcześniej ekipę z Sulejówka. Radomianie już wcześniej zapewnili sobie utrzymanie, jednak chcieli w dobrym stylu pożegnać się ze swoimi kibicami.

Obie drużyny już o nic nie walczyły, ale miały swoje okazje w tym meczu. Piłkarze Victorii Sulejówek próbowali uderzać na bramkę Jakuba Kosiorka, lecz ten wykazywał się chłodną głową. Dłużni nie chcieli być zawodnicy Broni Radom, którzy swych okazji szukali ze stałych fragmentów gry.

Radomianie próbowali, aż w końcu dopięli swego i w 41. minucie wyszli na prowadzenie po strzale Przemysława Wicika i jednobramkowe prowadzenie utrzymało się do przerwy. Po zmianie stron dużo bardziej konkretna była broń.

Najpierw w 59. minucie jedenastki nie wykorzystał Patryk Czarnota, którego intencję wyczuł Borys Kwiatkowski. Goście starali się godnie pożegnać z trzecią ligą, jednak w 75. minucie arbiter podyktował kolejną jedenastkę dla Broni, którą już bez problemów wykorzystał Kamil Czarnecki.

Gospodarze złapali wiatru w żagle i po sześciu minutach Adam Imiela podwyższył na 3-0, a chwilę później wynik ustalił Patryk Czarnota wykorzystując zamieszanie w polu karnym.

Broń Radom - Victoria Sulejówek 4-0 (1-0)

1-0 Przemysław Wicik (41)

2-0 Kamil Czarnecki (75-rzut karny)

3-0 Adam Imiela (81)

4-0 Patryk Czarnota (87)

Broń Radom: Kosiorek - Możdżonek (82. Góźdź), Kupiec, Kventsar, Wicik, Leśniewski, Sala, Imiela (82. Więcek), Czarnota, Winiarski (82. Zych), Czarnecki (82. Goljasz)

Victoria Sulejówek: Kwiatkowski - Nowak, Dęblarz, Mydlarz, Parobczyk, Wocial, Mikołaj Zawistowski, Krupnik, Pindor, Grudziński, Nikodem Zawistowski