Bruk-Bet Termalica Nieciecza oraz Górnik Łęczna stracili szansę na utrzymanie w PKO Ekstraklasie. Zespoły do bezpiecznej na ten moment lokaty tracą odpowiednio pięć oraz siedem punktów.


Poznaliśmy dziś dwóch spadkowiczów z PKO Ekstraklasy. Po dzisiejszym meczu Śląska Wrocław z PGE FKS Stalą Mielec, zakończonym remisem 1-1, szansę na utrzymanie w piłkarskiej elicie straciły zespoły Górnika Łęczna oraz Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, które do bezpiecznej na ten moment lokaty tracą odpowiednio siedem i pięć punktów. Obie drużyny tym samym po roku wracają do Fortuna 1 ligi.

Trzeciego spadkowicza możemy poznać już dziś. Wisła Kraków o 17:30 zagra na wyjeździe z Radomiakiem Radom i jeśli nie wygra, to pożegna się z piłkarską elitą. Tylko zwycięstwo pozwoli na zachowanie szans na pozostanie w szeregach najlepszych.


Foto: Robert Skalski Fotografia

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.