Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Black Friday w polskich klubach piłkarskich
tagi:  Black Friday    
2017-11-24 09:11:21

Black Friday jest coraz bardziej popularny w naszym kraju. Chętniej do akcji włączają sie także kluby piłkarskie. Jest to doskonała okazja dla nas kibiców, aby  po bardzo atrakcyjnych cenach kupić gadżet dla siebie, lub po prostu sprawić komuś dobry prezent. Zapraszamy do przeglądu najciekawszych ofert polskich klubów piłkarskich.
 
Zacznijmy od obecnego Mistrza Polski. Legia Warszawa oferuje promocję 2+1. Kupując dwa produkty z Legia Fan Store trzeci możemy wybrać sobie za darmo. Jest do świetna okazazja dla osób, które planowały zrobić większe zakupy, lub dla osób, które kupują wraz ze swoimi znajomymi.
 
 
Lechia Gdańsk oferuje -40% na wybrane akcesoria (smyczkę Lechii dostaniemy już za dyszkę) zniżki na wytypowane modele butów New Balance (buty tańsze nawet o 120 zł)  oraz darmowy branding (dowolny numer oraz ksywka/nazwisko) na koszulce meczowej.
 
 
 
Wisła Płock ewidentnie umie bawić się w czarny piątek. Nafciarze oferują do -50% na wybrane akcesoria i tak przykładowo za koszulkę meczową w promocyjnej canie zapłącimy tylko 69,50 zł. Minusem jest fakt, że zakupy możemy zrobić tylko w punktach stacjonarnych.
 
 
 
Izolator Boguchwała, tak dobrze czytacie. Występujące w 4 lidze podkarpackiej klub, którego nazwę pewnie każdy z nas przynajmniej raz w życiu słyszał i przynajmniej raz w życiu się przy tym uśmiechnął pokazał, że w Polsce można zrobić prawdziwy czarny piątek. -50% na wszystkie akcesoria.
 
Szalik kupimy za 15 zł, kubek za 6 zł, smyczkę za 2,5 zł i breloczek także za 2,5 zł. Jeśli znacie jakieś piłkarskiego maniaka, to może właśnie znaleźiście doskonały pomysł na świąteczny upominek.
 
 
Jeśli chodzi o resztę klubów, to zazwyczaj jest to tylko -10 lub -20%. Często promocji nie ma w ogóle. Wychodzi zatem na to, że nasze kluby, z małymi miłymi wyjątakmi, muszą jeszcze trochę nad tym popracować.
 
W zestawieniu tym staraliśmy sięwziąć pod uwagę wszystkie piłkarskie kluby w Polsce. Jeśli jednak o jakimś klubie zapomnieliśmy, to dajcie nam znać, a dopiszemy go do listy.
 
kairo
Komentarze

=

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.