Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Wisła Płock przegrała z Wisłą Kraków
2017-08-04 22:08:05

W ramach 4. kolejki Lotto Ekstraklasy Wisła Płock przegrała podejmując na własnym boiski Wisłę Kraków 0-1 (0-0).

Spotkanie nie zależało do najciekawszych. Zawodnicy popełniali mnóstwo błędów, których nie potrafili wykorzystać ani jedni ani drudzy.

Wiślacy z Płocka nie byli faworytem w tym spotkaniu, lecz dzielnie strzegli dostępu do własnej bramki przed Wiślakami z Krakowa.

Pierwszą dogodną sytuacje stworzyli sobie piłkarze z Krakowa. W 34. minucie Maciej Sadlok świetnie podawał do wychodzącego Carlosa Lopeza, który uwolnił się od opieki obrońcy i wyszedł sam na sam z Sewerynem Kiełpinem. Uderzenie zawodnika Wisły przeleciało jednak ponad bramką.

To była jedyna ciekawa akcja w pierwszej części meczu. Arbiter zaprosił zawodników do szatni przy bezbramkowym remisie.

Druga odsłona również nie opiewała skutecznością. Piłkarze z Krakowa starali się zagrozić bramce Wisły Płock, lecz za każdym razem akcje kończyły się fiaskiem.

Pierwszą okazją do zdobycia bramki miała znów drużyna z Krakowa. W 74. minucie Carlos Lopez dograł piłkę na szenasty metr do Petara Brleka, a ten wbiegł w pole karne z lewej strony boiska i oddał strzał na bramkę. Futbolówka jednak przeleciała tuż obok bramki.

Arbiter tego spotkania doliczył do regulaminowego czasu gry aż 7. minut i można powiedzieć tylko dzięki temu, Wisła Kraków zwyciężyła w tym spotkaniu.

W 95. minucie Damian Byrtek nie trafił w piłkę podczas próby wybicia. Do bezpańskiej piłki podbiegł Jakub Bartosz, który od razu zagrał do Carlosa Lopeza, a ten pokonał bramkarza z Płocka dając zwycięstwo swojej drużynie.

WISŁA PŁOCK - WISŁA KRAKÓW 0-1 (0-0)

0-1 Carlos Lopez (95.)

Wisła Płock: Kiełpin – Stefańczyk, Sielewski (C), Byrtek, Stępiński, Reca, Furman, Rasak, Merebaszwili (90+5. Parvulescu), Lebedyński (76. Dźwigała), Biliński (66. Piątkowski).

Wisła Kraków: Cuesta (55. Buchalik) – Cywka, Głowacki (C), González, Sadlok, Boguski (69. Bartosz), Vélez, Brlek, Małecki, Lopez, Paweł Brożek (78. Halilović).