Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

GKS Katowice przegrał z Pogonią Siedlce 1-2
2017-07-29 20:32:00

GKS Katowice przegrał 1-2 (1-0) z Pogonią Siedlce w 1. kolejce Nice 1 Ligi. Pogoń Siedlce kończyła mecz w "dziesiątkę" po dwóch żółtych, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Daniela Chyły.

W 21. minucie spotkania na uderzenie z 20. metrów zdecydował się Tomasz Foszmańczyk. Bramkarz Pogonii Siedlce Krystian Stępniowski obronił uderzenie z problemami.

W 31. minucie spotkania GKS Katowice wyszedł na prowadzenie. Rzut karny podyktowany po faulu na Pawle Mandryszu wykorzystał Tomasz Foszmańczyk.

Tuż przed przerwą Dariusz Zjawiński zdecydował się na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego minimalnie się pomylił.

W 70. minucie Dawid Polkowski sześć minut po wejściu na boisko zdecydował się na uderzenie z 22. metrów całkowicie myląc Sebastiana Nowaka.

W 83. minucie drużyna Pogoni Siedlce musiała sobie radzić w "dziesiątkę" po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Daniela Chyły

Na  trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry  Adrian Paluchowski zdecydował się na uderzenie z 17. metrów. Piłka poszybowała wprost w samo okienko bramki GKS-u Katowice.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie.

GKS KATOWICE - POGOŃ SIEDLCE 1-2 (1-0)

1-0 Tomasz Foszmańczyk (31.) k.

1-1 Dawid Polkowski (70.)

1-2 Adrian Paluchowski (87.)

GKS: Nowak - Mokwa, Midzierski, Klemenz, Mączyński - Mandrysz, Zejdler,Kalinkowski (81. Rafał Kuliński), Foszmańczyk, Ćerimagić (64. Dawid Plizga) -Kędziora (73. Grzegorz Goncerz).

Pogoń: Stępniowski - Pastva, Czarnecki, Żytko, Ratajczak - Kieplin (65. DawidPolkowski), Mroziński (59. Adrian Paluchowski), Chyła, Jegliński, Tomasiewicz- Zjawiński (86. Damian Świerblewski)

żółte kartki: Ćerimagić, Foszmańczyk, Mandrysz, Zejdler - Czarnecki, Zjawiński, Kieplin, Chyła.
czerwona kartka Daniel Chyła (Pogoń, druga żółta)

sędzia: Paweł Pskit (Łódź)