Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

http://polskieligi.net/1204/pl/wydarzenia/1204,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
GKS Katowice przegrał z Pogonią Siedlce 1-2
2017-07-29 20:32:00

 
GKS Katowice przegrał 1-2 (1-0) z Pogonią Siedlce w 1. kolejce Nice 1 Ligi. Pogoń Siedlce kończyła mecz w "dziesiątkę" po dwóch żółtych, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Daniela Chyły.
 
 
W 21. minucie spotkania na uderzenie z 20. metrów zdecydował się Tomasz Foszmańczyk. Bramkarz Pogonii Siedlce Krystian Stępniowski obronił uderzenie z problemami.
 
W 31. minucie spotkania GKS Katowice wyszedł na prowadzenie. Rzut karny podyktowany po faulu na Pawle Mandryszu wykorzystał Tomasz Foszmańczyk.
 
Tuż przed przerwą Dariusz Zjawiński zdecydował się na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego minimalnie się pomylił.
 
W 70. minucie Dawid Polkowski sześć minut po wejściu na boisko zdecydował się na uderzenie z 22. metrów całkowicie myląc Sebastiana Nowaka.
 
W 83. minucie drużyna Pogoni Siedlce musiała sobie radzić w "dziesiątkę" po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Daniela Chyły
 
Na  trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry  Adrian Paluchowski zdecydował się na uderzenie z 17. metrów. Piłka poszybowała wprost w samo okienko bramki GKS-u Katowice. 
 
Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. 
 
 

GKS KATOWICE - POGOŃ SIEDLCE 1-2 (1-0)

 
1-0 Tomasz Foszmańczyk (31.) k.
 
1-1 Dawid Polkowski (70.) 
 
1-2 Adrian Paluchowski (87.)
 
 
GKS: Nowak - Mokwa, Midzierski, Klemenz, Mączyński - Mandrysz, Zejdler,Kalinkowski (81. Rafał Kuliński), Foszmańczyk, Ćerimagić (64. Dawid Plizga) -Kędziora (73. Grzegorz Goncerz).
 
Pogoń: Stępniowski - Pastva, Czarnecki, Żytko, Ratajczak - Kieplin (65. DawidPolkowski), Mroziński (59. Adrian Paluchowski), Chyła, Jegliński, Tomasiewicz- Zjawiński (86. Damian Świerblewski)
 
żółte kartki: Ćerimagić, Foszmańczyk, Mandrysz, Zejdler - Czarnecki, Zjawiński, Kieplin, Chyła.
czerwona kartka Daniel Chyła (Pogoń, druga żółta)
 
sędzia: Paweł Pskit (Łódź)
 
 
galkokrz
foto: www.mkppogonsiedlce.pl
Komentarze

=

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.