Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Legia Warszawa wygrała z Sandecją Nowy Sącz
2017-07-29 20:07:34

Legioniści wygrali swoje pierwsze spotkanie w Lotto Ekstraklasie z Sandecją Nowy Sącz. Spotkanie zakończyło się 2-0.

Początek spotkania był bardzo wyrównany. Obie drużyny grały na równym poziomie z lekką przewagą Legii. W 21. minucie czerwoną kartkę dostał Grzegorz Baran na brutalnym faulu na Michale Kopczyńskim.

W 32. minucie Armando Sadiku oddał strzał zza pola karnego, lecz piłka, która leciała w samo okienko bramki otarła się jedynie o boczną siatkę.

Zawodnicy obydwu zespołów ciągle starali się stworzyć swoje sytuacje, ale żadna z drużyn nie potrafiła wykorzystać swoich akcji. Arbiter tego spotkania zakończył pierwszą część meczu przy bezbramowym remisie.

Drugą połowę lepiej zaczęła Legia. Warszawiacy lepiej wyszli na kolejne 45. minut i to oni zaczęli coraz śmielej sobie poczyniać na połowie przeciwnika.

W 72. minucie Kasper Hamalainen zdobył pierwszą bramkę w tym spotkaniu.  Fin oddał strzał zza pola karnego i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.

Ostatnia bramka, która ustaliła wynik tego spotkania padła w doliczonym czasie gry drugiej połowy. Michał Kucharczyk popisał się indywidualnym rajdem na lewej flance. Zawodnik w końcowej fazie akcji wszedł w pole karne i oddał strzał wprost bramkarza, lecz piłka przeleciała golkiperowi między nogami, a następnie wpadła do siatki.

Sędzia zakończył mecz przy stanie 2-0 dla Legii.

LEGIA WARSZAWA - SANDECJA NOWY SĄCZ 2-0(0-0)