Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

http://polskieligi.net/1040/pl/wydarzenia/1040,mistrzostwa-polski-firm-w-ostrodzie-pod-naszym-patronatem!.html
http://polskieligi.net/1114/pl/wydarzenia/1114,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
Znicz Pruszków przegrał z Gwardią Koszalin
2017-07-29 19:07:43

Znicz Pruszków w swoim pierwszym spotkaniu w 2 lidze przegrał z Gwardią Koszalin. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-2.
 
Początek spotkania należał do zawodników z Pruszkowa. W 11. minucie bramkę dla swojej drużyny zdobył Kamil Włodyk, który przebiegł kilka metrów z piłką i uderzył zza pola karnego na bramkę Adriana Hertleba.
 
Gwardia szukała swojej szansy na zremisowanie w tym spotkaniu. Ciągle próbowała skontruować akcje, która dałaby im bramkę w tym spotkaniu.
 
W 23. minucie fatalnie zachował się Piotr Misztal, który zbyt daleko wyszedł z własnej bramki. Wtedy Adrian Kwiatkowski oddał strzał praktycznie na pustą bramkę. Piłka wpadła do siatki dając remis w tym spotkaniu. Arbiter zaprosił piłkarzy do szatni przy stanie 1-1.
 
Druga część spotkania zaczęła się lepiej drużyny przyjezdnej. Beniaminem z Koszalina bardzo dobrze radził sobie w tym spotkanu nie dają się spadkowiczowi z Nice 1 Ligi.
 
W 63. minucie Przemysław Brzeziański, dostał podanie od kolegi z drużyny, a ten wpakował piłkę do pustej bramki Znicza.
 
Gwardia ciągle atakowała jakby chciała powiększyć swoją przewagę w tym spotkaniu, lecz tego nieudało się gością zrealizować.
 
W 81. minucie Piotr Misztal otrzymał czerwoną kartkę od arbitra po faulu na zawodniku z Koszalina. Sędzia zakończył spotkanie przy korzystnym wyniku dla Gwardi Koszalin.
 

ZNICZ PRUSZKÓW - GWARDIA KOSZALIN 1-2(1-1)

 
Bramki:
11. Włodyka
23. Kwiatkowski
63. Brzeziański
 
Znicz Pruszków: Misztal – Rackiewicz, Klepczarek, Długołecki, Włodarczyk (38. Kucharski) – Stryjewski (57. Kubicki), Skibko (66. Faliszewski), Machalski , Włodyka – Tarnowski, Sobków
 
Gwardia Koszalin: Hartleb – Januszkiewicz, Wojciechowski, Stańczyk, Maciąg – Karbowiak (90+4. Gregorek), Zyska, Mikołajczak (74. Ginter), Shimmura, Kwiatkowski (90+7. Majtyka) – Brzeziański (79. Szubert)
 
foto: Znicz Pruszków Facebook

Marcin Koryń
 
Komentarze

=

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.