Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Znicz Pruszków przegrał z Gwardią Koszalin
2017-07-29 19:07:43

Znicz Pruszków w swoim pierwszym spotkaniu w 2 lidze przegrał z Gwardią Koszalin. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-2.

Początek spotkania należał do zawodników z Pruszkowa. W 11. minucie bramkę dla swojej drużyny zdobył Kamil Włodyk, który przebiegł kilka metrów z piłką i uderzył zza pola karnego na bramkę Adriana Hertleba.

Gwardia szukała swojej szansy na zremisowanie w tym spotkaniu. Ciągle próbowała skontruować akcje, która dałaby im bramkę w tym spotkaniu.

W 23. minucie fatalnie zachował się Piotr Misztal, który zbyt daleko wyszedł z własnej bramki. Wtedy Adrian Kwiatkowski oddał strzał praktycznie na pustą bramkę. Piłka wpadła do siatki dając remis w tym spotkaniu. Arbiter zaprosił piłkarzy do szatni przy stanie 1-1.

Druga część spotkania zaczęła się lepiej drużyny przyjezdnej. Beniaminem z Koszalina bardzo dobrze radził sobie w tym spotkanu nie dają się spadkowiczowi z Nice 1 Ligi.

W 63. minucie Przemysław Brzeziański, dostał podanie od kolegi z drużyny, a ten wpakował piłkę do pustej bramki Znicza.

Gwardia ciągle atakowała jakby chciała powiększyć swoją przewagę w tym spotkaniu, lecz tego nieudało się gością zrealizować.

W 81. minucie Piotr Misztal otrzymał czerwoną kartkę od arbitra po faulu na zawodniku z Koszalina. Sędzia zakończył spotkanie przy korzystnym wyniku dla Gwardi Koszalin.

ZNICZ PRUSZKÓW - GWARDIA KOSZALIN 1-2(1-1)