Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Legia zremisowała z Koroną Kielce
2017-07-22 20:07:14

Legia Warszawa zremisowała z Koroną Kielce 1-1 (0-0) w ostatnim meczu 2. kolejki Lotto Ekstraklasy.

W 12. minucie precyzyjnego dośrodkowania nie wykorzystał Adnan Kovačević. Obrońca Korony uderzył piłkę głową, ale posłał ją tuż obok słupka.

W 15. minucie Mateusz Możdzeń zdecydował się na uderzeie z dystansu. Piłka ominęła o milimetry słupek bramki strzeżonej przez Arkadiusza Malarza.

W 29. minucie szansy na strzelenie bramki nie wykorzystał Armando Sadiuku. Napastnik Legii uderzył szczupakiem piłkę, ale zbyt lekko by zaskoczyć bramkarza gości Zlatana Alomerovica

W 33. minucie bardzo dobrą piłkę dograł Kasper Hämäläinen do Sebastiana Szymańskiego, młody pomocnik Legii przegrał pojedynek z bramkarzem gości.

Kolejną dogodną okazję stworzył sobie Armando Sadiku w 43. minucie napastnik Legii uderzył piłkę dośrodkowaną z rzutu rożnego która odbiła się od murawy i przeleciała nad poprzeczką.

W 63. minucie Arkadiusz Malarz popisał się przepiękną paradą. Nabil Aankour nie był na spalonym wybiegł sam na sam, ale przegrał z bardzo dobrze interweniującym bramkarzem Legii.

W 65. minucie akcja Thibault Moulin z Guilherme, a ten drugi uderza w światło bramki, fantastycznie broni Alomerović.

W 79. minucie Hlousek dokładnie dorzucał piłkę z lewego skrzydła, gdzie do główki doszedł Michał Kucharczyk trafiając piłką w poprzeczkę. Kilkanaście sekund później Michał Kucharczyk już się nie pomylił. Wykorzystał podanie od Kaspera Hämäläinena sprytnym strzałem umieścił piłkę w siatce.

W 85. minucie bramkę wyrównującą zdobył Łukasz Kosakiewicz. Ken Kallaste oddał piłke głową w kierunku Kosakiewicza, który przelobował wychodzącego Arkadiusza Malarza.

LEGIA WARSZAWA - KORONA KIELCE 1-1 (0-0)

1-0 Michał Kucharczyk (79.)
1-1 Łukasz Kosakiewicz (85.)

Legia Warszawa: Malarz - Broź, Czerwiński, Pazdan, Hloušek - Szymański (57. Guilherme), Kopczyński, Moulin, Hämäläinen, Nagy (76. Krzysztof Mączyński) - Sadiku (65. Michał Kucharczyk)

Korona Kielce: Alomerović - Rymaniak, Barry, Kovačević, Kallaste - Kosakiewicz,  Żubrowski (81. Fabian Burdenski), Możdżeń, Aankour (68. Marcin Cebula), Jukić (74. Krystian Miś) - Górski

żółte kartki: Możdżeń, Barry sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz)