Podopieczni Grzegorza Opalińskiego ugrali punkt w Puławach i nadal są liderem trzeciej ligi. Zawodzi na całej linii Motor Lublin, który zremisował z Avią Świdnik. Jutrzenka Giebułtów nadal bez punktów.

Na inaugurację kolejki Jutrzenka Giebułtów minimalnie przegrała z Hutnikiem Kraków, a jedynego gola zdobył Mateusz Gamrot w 45. minucie.

O godzinie 17 Chełmianka Chełm pokonała Orlęta Radzyń Podlaski, a dublet na swoim koncie zapisał Wołodymyr Hładkyj.

Podhale Nowy Targ przegrało ze Stalą Kraśnik mimo że do przerwy wygrywało po bramce Damiana Mrówki. W drugiej odsłonie podopieczni Jarosława Pacholarza odwrócili losy meczu, a dwa razy golkipera miejscowych pokonał Rafał Król.

W identycznym stosunku Wólczanka Wólka Pełkińska uległa Hetmanowi Zamość, który do przerwy prowadził 0-2 po bramkach Bruno Wacławka i Kamila Oziemczuka. Goście odpowiedzieli w 88. minucie, a do siatki trafił Wiktor Kłos.

Podlasie Biała Podlaska zdobyło pierwsze trzy punkty w lidze po wygranej nad KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Piłkarze Przemysława Sałańskiego po niespełna kwadransie prowadzili 2-0, a na listę strzelców wpisali się Jarosław Kosieradzki i Paweł Zabielski. KSZO kontaktową bramkę zdobyło w 21. minucie, a do siatki trafił Jakub Kapsa. Ostatnie słowo należało jednak do miejscowych, a dwadzieścia minut później wynik ustalił snajper białczan.

Wisła Sandomierz zremisowała z Wisłoką Dębica. Gospodarze na prowadzenie wyszli w 45. minucie, a na listę strzelców wpisał się Marcel Tyl. Dwadzieścia minut po przerwie z rzutu karnego wyrównał Damian Łanucha, ustalając przy okazji rezultat spotkania.

Motor Lublin nadal zawodzi i w derbowym starciu z Avią Świdnik ugrał tylko punkt. Podopieczni Mirosława Hajdo bramkę zdobyli już w 4. minucie po golu Sławomira Dudy. Przyjezdni bronili jednobramkowego prowadzenia i to ich zgubiło, bowiem w 90. minucie wyrównał Piotr Prędota.

Sokół Sieniawa podzielił się punktami z drugim zespołem Korony Kielce. Gole padały dopiero w drugiej odsłonie, a pierwszego zdobył dwadzieścia minut po przerwie, z rzutu karnego Bartłomiej Buczek. Ostatnie słowo należało jednak do kielczan, którzy wyrównali w samej końcówce, a z gola cieszył się Piotr Pierzchała.

Siarka Tarnobrzeg zremisowała z Wisłą Puławy, jednak zachowała status lidera. Prowadzenie w 66. minucie tarnobrzeżanom dał Patryk Kapuściński. Radość gości nie trwała jednak zbyt długo, bowiem 120 sekund później wyrównał Maciej Wojczuk i ustalił wynik meczu.