Kolejny związek podjął decyzję o zakończeniu sezonu w trzeciej lidze. Wielu miało jeszcze nadzieję na dokończenie dokończenie zmagań i zrealizowanie celów. Niestety plany trzeba odłożyć na następny sezon.


Podobnie jak w 3 lidze gr II, sezon 2019/20 w 3 lidze gr III również został oficjalnie zakończony. Oznacza że z awansu do drugiej ligi mogą cieszyć się rezerwy Śląska WrocławTo jednak nie koniec, ustalono także że nikt nie spadnie do niższej ligi. Informacje na twitterze podał Maciej Grygierczyk, dziennikarz Katowickiego Sportu.

Skład tejże ligi nie jest jeszcze oczywiście znany, jednak pierwsze karty powinny zostać odkryte 20 czerwca. Wtedy zostanie rozegrany na boisku w Łaziskach Górnych, baraż o awans pomiędzy Szombierkami Bytom a LKS-em Goczałkowice. Wszystko jednak powinno być jasne pod koniec lipca, gdy skończy się sezon 2 ligi.


Foto: Rafał Sawicki/slasknet.com

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.