Jedenasta seria gier przyniosła kilka sensacyjnych rezultatów. Wobec porażki rezerw Śląska, nowym liderem trzeciej ligi, grupy południowo-zachodniej został Pniówek Pawłowice Śląskie. Trwa niemoc ROW-u 1964 Rybnik.

Zagłębie Lubin rozbiło Gwarka Tarnowskie Góry aż 4-0, a na listę strzelców wpisał się dwukrotnie Paweł Żyra. Ponadto po bramce dołożyli Dominik Więcek i Jakub Sypek.

LZS Starowice w derbach województwa opolskiego zremisował ze Stalą Brzeg. Bramki padały w drugiej odsłonie, a jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście po trafieniu Dominika Wejerowskiego z rzutu karnego. Beniaminek do wyrównania doprowadził na kwadrans przez końcem regulaminowego czasu gry po strzale Leszka Nowosielskiego.

Foto-Higiena Gać podzieliła się punktami z Górnikiem Zabrze. Zespół z województwa dolnośląskiego na prowadzenie wyszedł w 30. minucie, a z gola cieszył się Andrzej Korytek. Drugi garnitur Górnika wyrównał zaraz po zmianie stron, kiedy to do siatki trafił Łukasz Wolsztyński. Ten sam zawodnik zdobył jeszcze jednego gola, a miało to miejsce w 52. minucie i tym samym dał prowadzenie zabrzanom. Po chwili było już 1-3 po bramce Piotra Krawczyka. Ostatnie słowo, a w zasadzie dwa, należały jednak do drużyny z Gaci, a kokretnie do Jehora Tarnowa, który ustrzelił dublet.

MKS Kluczbork pokonał na wyjeździe Ślęzę Wrocław. Po pierwszej połowie wydawało się że podopieczni Grzegorza Kowalskiego sięgną po trzy oczka, bowiem prowadzili 2-0 po bramkach Szymona Lewkota i Macieja Matusika. Nic bardziej mylnego. W 48. minucie kontaktowego gola zdobył Jakub Ryś, a 180 sekund później wyrównał Patryk Pałat. Wynik meczu ustalił Kamil Jurasik w 88. minucie.

Pniówek Pawłowice Śląskie pokonał rezerwy Miedzi Legnica i został nowym liderem rozgrywek. Hat-tricka dla drużyny prowadzonej przez Grzegorza Łukasika ustrzelił Wojciech Caniboł, a ponadto po bramce zdobyli Dawid Morcinek i Dawid Hanzel. Goście zdołali odpowiedzieć trafieniami Arisco i Daniela Smugi.

Ruch Chorzów uratował remis z Ruchem Zdzieszowice, choć przegrywał już 0-2 po bramkach Denisa Smolarka i Marcina Niemczyka z rzutu karnego. Niebiescy jednak ogarnęli się i w 66. minucie kontaktowego gola zdobył Mateusza Lechowicz. Podopieczni Łukasza Berety wyrównali dziesięć minut później, a z gola cieszył się Mateusz Bartolewski.

Rekord Bielsko-Biała skromnie wygrał z Piastem Żmigród, a jedynego gola w samej końcówce meczu zdobył Bartosz Guzdek

Trwa niemoc ROW-u 1964 Rybnik, który przegrał na wyjeździe z Lechią Zielona Góra. Beniaminek wyszedł na prowadzenie w 64. minucie, a do siatki trafił Wojciech Okińczyc. Po dziesięciu minutach było już 2-0, a tym razem z gola cieszył się Szymon Kobusiński. Wynik spotkania ustalił Piotr Jakubowski w 89. minucie.

Polonia Bytom pokonała rezerwy Śląska Wrocław, a dublet na swoim koncie zapisał Marcin Lachowski.