Podopieczni Przemysława Kołłątaja bardzo dobrze radzą sobie wiosną i utrzymanie w północno-wschodniej grupie trzeciej ligi staje się coraz bardziej realne. Sokół i Legionovia nie odpuszczają walki o drugą ligę.

ŁKS 1926 Łomża wysoko przegrał z Unią Skierniewice. Goście do przerwy prowadzili 0-1 po uderzeniu Tomasza Kolusa w 27. minucie. Po zmianie stron beniaminek dołożył jeszcze dwa gole.

Znicz Biała Piska nie dał rady Sokołowi Aleksandrów Łódzki. Hat-tricka pierwszej połowie skompletował Dawid Cempa, zaś po przerwie gola dołożył jeszcze Jakub Szarpak.

Olimpia Zambrów podzieliła się punktami z Bronią Radom. Gospodarze do przerwy mieli jednobramkową przewagę za sprawą Kamila Zalewskiego. W drugiej odsłonie wyrównał Kamil Czarnecki i ustalił rezultat meczu.

Huragan Morąg zremisował z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Podopieczni Daniela Myśliwca rzutem na taśmę przed gwizdkiem kończącym pierwszą odsłonę wyszli na prowadzenie za sprawą Jakuba Pawlika. Po zmianie stron gola na wagę punktu zdobył Paweł Galik.

Walczący o utrzymanie Mazur Ełk skromnie pokonał rezerwy Legii Warszawa. Ełczanie na prowadzenie wyszli w 62. minucie gdy do bramki trafił Maciej Zieniewicz.

Sokół Ostróda wygrał z Ruchem Wysokie Mazowieckie i nadal znajduje się w ścisłej czołówce ligowej stawki. Gospodarze wynik otworzyli w 58. minucie, gdy Marcin Kajca trafił do bramki z jedenastu metrów. Kolejny gol padł niecałe dwadzieścia minut później, gdy na 2-0 podwyższył Hubert Otręba. 120 sekund później kontaktową bramkę strzelił Arkadiusz Gajewski.

Pelikan Łowicz uległ Polonii Warszawa. Czarne Koszule po ponad dwudziestu minutach prowadzili już 0-2 za sprawą Krystiana Pieczary, zaś po chwili kontaktowe trafienie zaliczył Michał Żółtowski. Po zmianie stron Polonia dołożyła jeszcze dwa gole i mogła się cieszyć z trzech oczek.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki podzielił się punktami z Ursusem Warszawa. Goście do przerwy prowadzili 0-1, a gola tuż przed przerwą zdobył Maciej Prusinowski. Miejscowi wyrównali na kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry, a z gola cieszył się Rafał Maciejewski.

Victoria Sulejówek minimalnie uległ Legionovii Legionowo, a jedyną bramkę w 60. minucie zdobył Karol Podliński.