Sokoły z Ostródy i Aleksandrowa Łódzkiego oraz Lechia pogubiły punkty dzięki czemu znowu zrobiło się ciekawie w grupie północno-wschodniej trzeciej ligi. Wykorzystała to Legionovia pewnie ogrywając Ruch Wysokie Mazowieckie.

Na inaugurację kolejki Mazur Ełk bezbramkowo zremisował z ŁKS-em 1926 Łomża.

Godzinę później Sokół Aleksandrów Łódzki podzielił się punktami z Bronią Radom. Wynik meczu już w 16. minucie otworzył Michał Miller, zaś do wyrównania na 12 minut przed końcem regulaminowego czasu doprowadził Wojciech Kupiec, ustalając wynik meczu.

W tym samym czasie Unia Skierniewice pokonała Polonię Warszawa 2-1, choć to Czarne Koszule wyszły na prowadzenie 2. minucie za sprawą Krystiana Pieczary. Stan ten utrzymał się do 43. minuty gdy bramkę na 1-1 zdobył Damian Warchoł. Miejscowi zdobyli jeszcze jednego gola w końcówce meczu. Zwycięskie trafienie dla Unii zaliczył Tomasz Kolus.

Punktami także podzielił się Ursus Warszawa z Pelikanem Łowicz. Miejscowi wyszli na prowadzenie w 40. minucie, a z gola cieszył się Paweł Wolski. Pięć minut później Damian Szczepański wyrównał, a więcej bramek nie padło.

Rozstrzygnięcia nie było też w starciu Lechii Tomaszów Mazowiecki z Olimpią Zambrów. Tomaszowianie wynik otworzyli w 10. minucie po strzale Kamila Kubiaka. Wyrównanie padło na kilka minut przed końcem pierwszej połowy, a gola zdobył Kamil Jackiewicz. Kwadrans po przerwie było już 1-2 dla Olimpii Zambrów po uderzeniu Mateusza Ostaszewskiego. Decydujące trafienie padło dwadzieścia minut później, a do remisu doprowadził Bartosz Snopczyński.

Huragan Morąg uległ ekipie Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Piłkarze Marka Brzozowskiego po niespełna półgodzinie gry prowadzili już 0-2 po uderzeniach Rafała Maciejewskiego i Piotra Basiuka. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Kwadrans po zmianie stron gola kontaktowego zdobył Rafał Kruczkowski. Wynik w 78. minucie dla Świtu podwyższył Konrad Rudnicki. W końcówce miejscowych stać było na jeszcze jedno trafienie, a Rafał Śledź ustalił wynik meczu.

Victoria Sulejówek przegrała ze Zniczem Biała Piska, a wszystkie bramki padły w pierwszej połowie. Najpierw na 1-0 strzelił Rafał Parobczyk, jednak goście w niecały kwadrans odpowiedzieli dwoma trafieniami. Gole Patryka Gondka i Karola Kosińskiego zapewniły trzy oczka Zniczowi.

W niedzielne południe rezerwy Legii Warszawa pokonały Sokół Ostróda. Obie bramki dla drugiej drużyny Mistrza Polski padły po zmianie stron. Wynik otworzył Mateusz Praszelik, a na 2-0 gola zdobył Maciej Rosołek.

Na zakończenie kolejki Legionovia Legionowo rozgromiła Ruch Wysokie Mazowieckie aż 4-0. Podopieczni Marcina Sasala pierwszą bramkę zdobyli w 45. minucie po uderzeniu Marcina Burkhardta. Kolejne trafienia padły dopiero po przerwie, a dokładniej w ostatnich dziesięciu minutach meczu. W 80. minucie na 2-0 podwyższył z rzutu karnego Patryk Koziara. W samej końcówce po bramce dołożyli Piotr Krawczyk i Daniel Choroś.