Terminarz dla III liga opolsko-śląska (południowa) w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1204/pl/wydarzenia/1204,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "III liga opolsko-śląska (południowa)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Nadwiślan Góra 30 67 21 4 5 72 23 49
2 Rekord Bielsko-Biała 30 62 19 5 6 56 26 30
3 LKS Czaniec 30 54 15 9 6 36 21 15
4 BKS Stal Bielsko-Biała 30 53 15 8 7 51 34 17
5 Pniówek Pawłowice Śląskie 30 50 14 8 8 48 38 10
6 Górnik II Zabrze 30 50 15 5 10 51 30 21
7 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 30 43 12 7 11 64 42 22
8 Odra Wodzisław Śląski 30 40 12 4 14 35 47 -12
9 Polonia Głubczyce 30 29 7 8 15 32 49 -17
10 Czarni Otmuchów 30 23 6 5 19 20 73 -53
11 LZS Leśnica 29 23 6 5 18 17 56 -39
12 Przyszłość Rogów 29 11 2 5 22 14 67 -53
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - III liga opolsko-śląska (południowa) 10/11 sierpnia
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała 1 - 1 LKS Czaniec
Przyszłość Rogów 0 - 0 Górnik II Zabrze
Czarni Otmuchów 0 - 2 Polonia Głubczyce
Odra Wodzisław Śląski 0 - 0 BKS Stal Bielsko-Biała
Nadwiślan Góra 3 - 0 LZS Leśnica

2. kolejka - III liga opolsko-śląska (południowa) 14 sierpnia
Czarni Otmuchów 1 - 0 Górnik II Zabrze
LKS Czaniec 1 - 0 Przyszłość Rogów
Pniówek Pawłowice Śląskie 0 - 2 Rekord Bielsko-Biała
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0 - 1 BKS Stal Bielsko-Biała
LZS Leśnica 1 - 1 Odra Wodzisław Śląski
Polonia Głubczyce 1 - 1 Nadwiślan Góra

3. kolejka - III liga opolsko-śląska (południowa) 17/18 sierpnia
Rekord Bielsko-Biała 1 - 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Przyszłość Rogów 0 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie
Czarni Otmuchów 1 - 1 LKS Czaniec
BKS Stal Bielsko-Biała 1 - 2 LZS Leśnica
Odra Wodzisław Śląski 2 - 3 Polonia Głubczyce
Nadwiślan Góra 2 - 0 Górnik II Zabrze

4. kolejka - III liga opolsko-śląska (południowa) 24/25 sierpnia
LKS Czaniec 0 - 0 Nadwiślan Góra
Polonia Głubczyce 1 - 2 BKS Stal Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 2 Czarni Otmuchów
Odra Wodzisław Śląski 0 - 2 Górnik II Zabrze
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0 - 0 LZS Leśnica
Rekord Bielsko-Biała 2 - 0 Przyszłość Rogów

5. kolejka - III liga opolsko-śląska (południowa) 31 sierpnia/1 września
Przyszłość Rogów 3 - 3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Czarni Otmuchów 1 - 3 Rekord Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała 3 - 0 Górnik II Zabrze
LZS Leśnica 2 - 0 Polonia Głubczyce
Odra Wodzisław Śląski 0 - 4 LKS Czaniec
Nadwiślan Góra 4 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie

6. kolejka - III liga opolsko-śląska (południowa) 7/8 września
LZS Leśnica 1 - 1 Górnik II Zabrze
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5 - 1 Polonia Głubczyce
LKS Czaniec 1 - 1 BKS Stal Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie 3 - 0 Odra Wodzisław Śląski
Przyszłość Rogów 2 - 0 Czarni Otmuchów
Rekord Bielsko-Biała 0 - 2 Nadwiślan Góra

7. kolejka - III liga opolsko-śląska (południowa) 14/15 września
Czarni Otmuchów 1 - 3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Odra Wodzisław Śląski 0 - 3 Rekord Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała 1 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie
LZS Leśnica 2 - 0 LKS Czaniec
Polonia Głubczyce 2 - 1 Górnik II Zabrze
Nadwiślan Góra 2 - 1 Przyszłość Rogów

8. kolejka - III liga opolsko-śląska (południowa) 21/22 września
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 - 3 Górnik II Zabrze
LKS Czaniec 2 - 0 Polonia Głubczyce
Pniówek Pawłowice Śląskie 3 - 1 LZS Leśnica
Przyszłość Rogów 1 - 0 Odra Wodzisław Śląski
Czarni Otmuchów 1 - 3 Nadwiślan Góra
Rekord Bielsko-Biała 4 - 2 BKS Stal Bielsko-Biała

9. kolejka - III liga opolsko-śląska (południowa) 28/29 września
Odra Wodzisław Śląski 0 - 2 Czarni Otmuchów
BKS Stal Bielsko-Biała 2 - 1 Przyszłość Rogów
LZS Leśnica 1 - 0 Rekord Bielsko-Biała
Polonia Głubczyce 0 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie
Nadwiślan Góra 2 - 1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze 1 - 2 LKS Czaniec

10. kolejka - III liga opolsko-śląska (południowa) 5/6 października
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 - 2 LKS Czaniec
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 0 Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała 3 - 1 Polonia Głubczyce
Przyszłość Rogów 2 - 2 LZS Leśnica
Czarni Otmuchów 0 - 1 BKS Stal Bielsko-Biała
Nadwiślan Góra 4 - 0 Odra Wodzisław Śląski

11. kolejka - III liga opolsko-śląska (południowa) 12/13 października
Górnik II Zabrze 2 - 0 Rekord Bielsko-Biała
Odra Wodzisław Śląski 1 - 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała 3 - 0 Nadwiślan Góra
LZS Leśnica 1 - 0 Czarni Otmuchów
Polonia Głubczyce 1 - 1 Przyszłość Rogów
LKS Czaniec 0 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie

12. kolejka - III liga opolsko-śląska (południowa) 19/20 października
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie
LKS Czaniec 0 - 2 Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze 3 - 1 Przyszłość Rogów
Polonia Głubczyce 0 - 0 Czarni Otmuchów
LZS Leśnica 0 - 1 Nadwiślan Góra
BKS Stal Bielsko-Biała 3 - 1 Odra Wodzisław Śląski

13. kolejka - III liga opolsko-śląska (południowa) 26/27 października
Górnik II Zabrze 2 - 0 Czarni Otmuchów
Odra Wodzisław Śląski 2 - 1 LZS Leśnica
Przyszłość Rogów 1 - 2 LKS Czaniec
Rekord Bielsko-Biała 2 - 3 Pniówek Pawłowice Śląskie
BKS Stal Bielsko-Biała 0 - 3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Nadwiślan Góra 3 - 1 Polonia Głubczyce

14. kolejka - III liga opolsko-śląska (południowa) 2/3 listopada
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 - 3 Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie 3 - 1 Przyszłość Rogów
LKS Czaniec 3 - 0 Czarni Otmuchów
Polonia Głubczyce 0 - 3 Odra Wodzisław Śląski
LZS Leśnica 0 - 1 BKS Stal Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze 2 - 0 Nadwiślan Góra

15. kolejka - III liga opolsko-śląska (południowa) 9/10 listopada
LZS Leśnica 2 - 1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała 4 - 0 Polonia Głubczyce
Górnik II Zabrze 2 - 0 Odra Wodzisław Śląski
Czarni Otmuchów 0 - 3 Pniówek Pawłowice Śląskie
Przyszłość Rogów 0 - 2 Rekord Bielsko-Biała
Nadwiślan Góra 1 - 2 LKS Czaniec

16. kolejka - III liga opolsko-śląska (południowa) 16/17 listopada
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5 - 0 Przyszłość Rogów
Rekord Bielsko-Biała 0 - 0 Czarni Otmuchów
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 2 Nadwiślan Góra
LKS Czaniec 0 - 1 Odra Wodzisław Śląski
Górnik II Zabrze 1 - 1 BKS Stal Bielsko-Biała
Polonia Głubczyce 1 - 1 LZS Leśnica

17. kolejka - III liga opolsko-śląska (południowa) 22/23 marca
Polonia Głubczyce 0 - 1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze 3 - 0* LZS Leśnica
Czarni Otmuchów 3 - 0* Przyszłość Rogów
Odra Wodzisław Śląski 3 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie
Nadwiślan Góra 1 - 0 Rekord Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała 0 - 0 LKS Czaniec

18. kolejka - III liga opolsko-śląska (południowa) 29/30 marca
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 8 - 0 Czarni Otmuchów
Rekord Bielsko-Biała 2 - 0 Odra Wodzisław Śląski
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 - 1 BKS Stal Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze 0 - 1 Polonia Głubczyce
Przyszłość Rogów 0 - 3* Nadwiślan Góra
LKS Czaniec 3 - 0* LZS Leśnica

19. kolejka - III liga opolsko-śląska (południowa) 5/6 kwietnia
Górnik II Zabrze 0 - 2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Polonia Głubczyce 0 - 1 LKS Czaniec
LZS Leśnica 0 - 3* Pniówek Pawłowice Śląskie
Odra Wodzisław Śląski 3 - 0* Przyszłość Rogów
Nadwiślan Góra 8 - 0 Czarni Otmuchów
BKS Stal Bielsko-Biała 2 - 3 Rekord Bielsko-Biała

20. kolejka - III liga opolsko-śląska (południowa) 12/13 kwietnia
Przyszłość Rogów 0 - 3* BKS Stal Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała 3 - 0* LZS Leśnica
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 - 4 Nadwiślan Góra
Czarni Otmuchów 0 - 3 Odra Wodzisław Śląski
Pniówek Pawłowice Śląskie 3 - 2 Polonia Głubczyce
LKS Czaniec 0 - 2 Górnik II Zabrze

21. kolejka - III liga opolsko-śląska (południowa) 19 kwietnia
LKS Czaniec 1 - 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze 0 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie
Polonia Głubczyce 1 - 2 Rekord Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała 5 - 0 Czarni Otmuchów
Odra Wodzisław Śląski 0 - 3 Nadwiślan Góra

22. kolejka - III liga opolsko-śląska (południowa) 26/27 kwietnia
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 - 0 Odra Wodzisław Śląski
Nadwiślan Góra 1 - 2 BKS Stal Bielsko-Biała
Czarni Otmuchów 3 - 0* LZS Leśnica
Przyszłość Rogów 0 - 3* Polonia Głubczyce
Rekord Bielsko-Biała 1 - 1 Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 - 0 LKS Czaniec


Inne terminarze / wyniki