Statystyki IV liga podlaska, sezon2017/2018

STATYSTYKI Sezon:

MECZE LIVE
TERMINARZ/WYNIKI

Statystyki dla "IV liga podlaska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ruch Wysokie Mazowieckie 15 39 13 0 2 57 11 46
2 Wissa Szczuczyn 15 35 11 2 2 43 14 29
3 KS Wasilków 15 32 10 2 3 32 9 23
4 Warmia Grajewo 15 31 10 1 4 32 15 17
5 Wigry II Suwałki 15 29 9 2 4 37 22 15
6 Dąb Dąbrowa Białostocka 15 25 8 1 6 22 19 3
7 KS Michałowo 15 24 7 3 5 26 28 -2
8 Sparta 1951 Szepietowo 15 22 6 4 5 25 28 -3
9 Sparta Augustów 15 21 5 6 4 29 26 3
10 Biebrza Goniądz 15 19 5 4 6 28 35 -7
11 Magnat Juchnowiec Kościelny 15 16 4 4 7 22 33 -11
12 MKS Mielnik 15 14 4 2 9 19 33 -14
13 Orzeł Kolno 15 11 3 2 10 16 39 -23
14 Promień Mońki 15 9 2 3 10 19 43 -24
15 Pogoń Łapy 15 8 2 2 11 19 47 -28
16 Cresovia Siemiatycze 15 6 2 0 13 12 36 -24
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga podlaska" - mecze rozegrane u siebie
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ruch Wysokie Mazowieckie 8 21 7 0 1 40 4 36
2 Wigry II Suwałki 7 21 7 0 0 25 6 19
3 Warmia Grajewo 9 19 6 1 2 25 12 13
4 KS Wasilków 8 16 5 1 2 16 4 12
5 Wissa Szczuczyn 7 15 5 0 2 16 8 8
6 KS Michałowo 8 14 4 2 2 17 16 1
7 Biebrza Goniądz 7 12 3 3 1 17 11 6
8 Sparta Augustów 7 12 3 3 1 12 11 1
9 Dąb Dąbrowa Białostocka 7 12 4 0 3 11 11 0
10 MKS Mielnik 8 10 3 1 4 11 14 -3
11 Sparta 1951 Szepietowo 7 9 2 3 2 11 8 3
12 Magnat Juchnowiec Kościelny 7 9 3 0 4 7 13 -6
13 Pogoń Łapy 8 8 2 2 4 17 18 -1
14 Orzeł Kolno 7 5 1 2 4 7 13 -6
15 Promień Mońki 8 4 1 1 6 11 26 -15
16 Cresovia Siemiatycze 7 3 1 0 6 5 15 -10
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga podlaska" - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wissa Szczuczyn 8 20 6 2 0 27 6 21
2 Ruch Wysokie Mazowieckie 7 18 6 0 1 17 7 10
3 KS Wasilków 7 16 5 1 1 16 5 11
4 Dąb Dąbrowa Białostocka 8 13 4 1 3 11 8 3
5 Sparta 1951 Szepietowo 8 13 4 1 3 14 20 -6
6 Warmia Grajewo 6 12 4 0 2 7 3 4
7 KS Michałowo 7 10 3 1 3 9 12 -3
8 Sparta Augustów 8 9 2 3 3 17 15 2
9 Wigry II Suwałki 8 8 2 2 4 12 16 -4
10 Magnat Juchnowiec Kościelny 8 7 1 4 3 15 20 -5
11 Biebrza Goniądz 8 7 2 1 5 11 24 -13
12 Orzeł Kolno 8 6 2 0 6 9 26 -17
13 Promień Mońki 7 5 1 2 4 8 17 -9
14 MKS Mielnik 7 4 1 1 5 8 19 -11
15 Cresovia Siemiatycze 8 3 1 0 7 7 21 -14
16 Pogoń Łapy 7 0 0 0 7 2 29 -27
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga podlaska" - ostatnie 5 spotkań
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ruch Wysokie Mazowieckie 5 15 5 0 0 18 0 18
2 KS Wasilków 5 15 5 0 0 18 1 17
3 Warmia Grajewo 5 13 4 1 0 8 3 5
4 Wissa Szczuczyn 5 10 3 1 1 15 5 10
5 MKS Mielnik 5 10 3 1 1 14 9 5
6 Biebrza Goniądz 5 10 3 1 1 11 13 -2
7 Wigry II Suwałki 5 9 3 0 2 11 7 4
8 KS Michałowo 5 9 3 0 2 7 10 -3
9 Dąb Dąbrowa Białostocka 5 7 2 1 2 7 8 -1
10 Promień Mońki 5 5 1 2 2 9 8 1
11 Sparta 1951 Szepietowo 5 4 1 1 3 5 10 -5
12 Sparta Augustów 5 4 1 1 3 4 9 -5
13 Magnat Juchnowiec Kościelny 5 3 1 0 4 6 14 -8
14 Orzeł Kolno 5 1 0 1 4 4 13 -9
15 Cresovia Siemiatycze 5 0 0 0 5 4 13 -9
16 Pogoń Łapy 5 0 0 0 5 2 20 -18
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

Czas bramek
Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Biebrza Goniądz 31 54 58 84 48 310
Cresovia Siemiatycze 42 19 14 03 36 312
Dąb Dąbrowa Białostocka 21 25 71 43 13 75
KS Michałowo 24 44 41 44 47 106
KS Wasilków 32 41 92 42 50 81
MKS Mielnik 46 46 26 26 64 010
Magnat Juchnowiec Kościelny 12 56 26 55 55 58
Orzeł Kolno 22 26 48 15 46 510
Pogoń Łapy 16 58 18 19 56 610
Promień Mońki 33 310 17 64 26 413
Ruch Wysokie Mazowieckie 64 92 93 62 83 160
Sparta 1951 Szepietowo 12 46 42 66 56 65
Sparta Augustów 42 78 36 45 53 53
Warmia Grajewo 62 43 52 33 35 92
Wigry II Suwałki 11 122 94 42 104 86
Wissa Szczuczyn 25 112 53 72 75 71
    - bramki zdobyte,     - bramki stracone

"IV liga podlaska" - średnia ilość bramek
Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Ruch Wysokie Mazowieckie 15 4.53 3.8 0.73 80 % 20 %
2 Pogoń Łapy 15 4.4 1.27 3.13 73.33 % 26.67 %
3 Biebrza Goniądz 15 4.2 1.87 2.33 66.67 % 33.33 %
4 Promień Mońki 15 4.13 1.27 2.87 86.67 % 13.33 %
5 Wigry II Suwałki 15 3.93 2.47 1.47 80 % 20 %
6 Wissa Szczuczyn 15 3.8 2.87 0.93 80 % 20 %
7 Sparta Augustów 15 3.67 1.93 1.73 73.33 % 26.67 %
8 Magnat Juchnowiec Kościelny 15 3.67 1.47 2.2 73.33 % 26.67 %
9 Orzeł Kolno 15 3.67 1.07 2.6 86.67 % 13.33 %
10 KS Michałowo 15 3.6 1.73 1.87 80 % 20 %
11 Sparta 1951 Szepietowo 15 3.53 1.67 1.87 53.33 % 46.67 %
12 MKS Mielnik 15 3.47 1.27 2.2 60 % 40 %
13 Cresovia Siemiatycze 15 3.2 0.8 2.4 73.33 % 26.67 %
14 Warmia Grajewo 15 3.13 2.13 1 60 % 40 %
15 KS Wasilków 15 2.73 2.13 0.6 40 % 60 %
16 Dąb Dąbrowa Białostocka 15 2.73 1.47 1.27 53.33 % 46.67 %
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych , Śr. Bs - średnia bramek straconych , >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

STRZELCY
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Piotr Bondziul Ruch Wysokie Mazowieckie 14
2 Łukasz Sobolewski Sparta Augustów 14
3 Jan Pawłowski KS Wasilków 12
4 Emil Gołaszewski Sparta 1951 Szepietowo 9
5 Adrian Mleczek Ruch Wysokie Mazowieckie 9
6 Łukasz Pawluczuk MKS Mielnik 8
7 Łukasz Roszkowski Pogoń Łapy 8
8 Paweł Stasiński Wigry II Suwałki 8
9 Kamil Wilczewski Sparta Augustów 8
10 Piotr Chyliński Warmia Grajewo 7
zobacz wszystkich

Bramki samobójcze
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Krzysztof Czerniawski Dąb Dąbrowa Białostocka 1
2 Adrian Sokołowski Orzeł Kolno 1
3 Paweł Naliwajko KS Wasilków 1
4 Adam Ałajko Orzeł Kolno 1
5 Paweł Wilczko Sparta 1951 Szepietowo 1
6 Tomasz Bernatowicz KS Michałowo 1
7 Mateusz Szymaniuk Magnat Juchnowiec Kościelny 1
8 Adam Barwiejuk Cresovia Siemiatycze 1
9 Piotr Prusinowski Orzeł Kolno 1
10 Kamil Purta Biebrza Goniądz 1
11 Przemysław Koźlik KS Michałowo 1
12 Mateusz Purta Biebrza Goniądz 1
13 ID:0 KS Michałowo 1
14 Łukasz Golonko MKS Mielnik 1
15 Bartosz Mazur MKS Mielnik 1
16 Dawid Stachelek Promień Mońki 1
17 Tomasz Kotlewski Pogoń Łapy 1
18 Przemysław Sielawa Orzeł Kolno 1


Inne statystyki