Statystyki IV liga podlaska, sezon2018/2019

STATYSTYKI Sezon:

MECZE LIVE
TERMINARZ/WYNIKI

Statystyki dla "IV liga podlaska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Wasilków 16 40 13 1 2 56 14 42
2 Warmia Grajewo 16 38 12 2 2 54 16 38
3 KS Michałowo 16 32 10 2 4 41 25 16
4 Wigry II Suwałki 16 28 8 4 4 36 25 11
5 Tur Bielsk Podlaski 16 27 8 3 5 26 18 8
6 Sparta 1951 Szepietowo 16 27 8 3 5 46 28 18
7 MOSP Białystok 16 26 8 2 6 24 24 0
8 Wissa Szczuczyn 16 25 8 1 7 46 32 14
9 Promień Mońki 16 25 8 1 7 29 17 12
10 Dąb Dąbrowa Białostocka 16 23 6 5 5 28 31 -3
11 Sparta Augustów 16 22 7 1 8 29 33 -4
12 Hetman Białystok 16 19 6 1 9 28 35 -7
13 Cresovia Siemiatycze 16 17 4 5 7 17 25 -8
14 MKS Mielnik 16 14 4 2 10 19 58 -39
15 Biebrza Goniądz 16 10 2 4 10 8 33 -25
16 Magnat Juchnowiec Kościelny 16 9 2 3 11 22 57 -35
17 KS Śniadowo 16 4 0 4 12 19 57 -38
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga podlaska" - mecze rozegrane u siebie
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warmia Grajewo 8 22 7 1 0 30 5 25
2 KS Wasilków 8 21 7 0 1 24 6 18
3 Sparta 1951 Szepietowo 8 17 5 2 1 32 12 20
4 Wigry II Suwałki 6 16 5 1 0 21 8 13
5 Tur Bielsk Podlaski 9 16 5 1 3 14 11 3
6 MOSP Białystok 8 16 5 1 2 12 10 2
7 Dąb Dąbrowa Białostocka 8 15 4 3 1 21 12 9
8 KS Michałowo 8 15 5 0 3 20 11 9
9 Sparta Augustów 8 13 4 1 3 14 11 3
10 Promień Mońki 8 12 4 0 4 14 8 6
11 Wissa Szczuczyn 8 12 4 0 4 20 17 3
12 Cresovia Siemiatycze 8 12 3 3 2 10 7 3
13 Hetman Białystok 7 10 3 1 3 15 10 5
14 Magnat Juchnowiec Kościelny 9 6 1 3 5 11 28 -17
15 MKS Mielnik 8 5 1 2 5 11 34 -23
16 Biebrza Goniądz 9 4 1 1 7 4 24 -20
17 KS Śniadowo 8 2 0 2 6 12 29 -17
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga podlaska" - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Wasilków 8 19 6 1 1 32 8 24
2 KS Michałowo 8 17 5 2 1 21 14 7
3 Warmia Grajewo 8 16 5 1 2 24 11 13
4 Wissa Szczuczyn 8 13 4 1 3 26 15 11
5 Promień Mońki 8 13 4 1 3 15 9 6
6 Wigry II Suwałki 10 12 3 3 4 15 17 -2
7 Tur Bielsk Podlaski 7 11 3 2 2 12 7 5
8 Sparta 1951 Szepietowo 8 10 3 1 4 14 16 -2
9 MOSP Białystok 8 10 3 1 4 12 14 -2
10 Sparta Augustów 8 9 3 0 5 15 22 -7
11 Hetman Białystok 9 9 3 0 6 13 25 -12
12 MKS Mielnik 8 9 3 0 5 8 24 -16
13 Dąb Dąbrowa Białostocka 8 8 2 2 4 7 19 -12
14 Biebrza Goniądz 7 6 1 3 3 4 9 -5
15 Cresovia Siemiatycze 8 5 1 2 5 7 18 -11
16 Magnat Juchnowiec Kościelny 7 3 1 0 6 11 29 -18
17 KS Śniadowo 8 2 0 2 6 7 28 -21
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga podlaska" - ostatnie 5 spotkań
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warmia Grajewo 5 15 5 0 0 16 3 13
2 MOSP Białystok 5 12 4 0 1 11 3 8
3 KS Michałowo 5 12 4 0 1 14 8 6
4 KS Wasilków 5 10 3 1 1 15 4 11
5 Wigry II Suwałki 5 10 3 1 1 15 9 6
6 Promień Mońki 5 9 3 0 2 13 5 8
7 Dąb Dąbrowa Białostocka 5 8 2 2 1 8 7 1
8 Sparta 1951 Szepietowo 5 7 2 1 2 14 11 3
9 Wissa Szczuczyn 5 7 2 1 2 12 9 3
10 Tur Bielsk Podlaski 5 7 2 1 2 8 9 -1
11 Hetman Białystok 5 6 2 0 3 9 11 -2
12 MKS Mielnik 5 6 2 0 3 7 14 -7
13 Cresovia Siemiatycze 5 5 1 2 2 5 5 0
14 Biebrza Goniądz 5 4 1 1 3 3 8 -5
15 Sparta Augustów 5 3 1 0 4 5 17 -12
16 KS Śniadowo 5 1 0 1 4 7 17 -10
17 Magnat Juchnowiec Kościelny 5 0 0 0 5 1 23 -22
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

Czas bramek
Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Biebrza Goniądz 11 17 19 12 14 25
Cresovia Siemiatycze 43 23 25 35 46 23
Dąb Dąbrowa Białostocka 35 37 53 45 46 63
Hetman Białystok 25 26 75 71 04 810
KS Michałowo 74 64 54 63 42 76
KS Wasilków 72 92 143 93 72 102
KS Śniadowo 18 16 67 313 17 612
MKS Mielnik 34 314 36 27 513 710
MOSP Białystok 34 21 37 35 61 35
Magnat Juchnowiec Kościelny 35 06 28 210 510 314
Promień Mońki 32 33 62 76 32 43
Sparta 1951 Szepietowo 37 94 34 75 115 124
Sparta Augustów 22 51 47 55 93 49
Tur Bielsk Podlaski 12 52 62 41 26 76
Warmia Grajewo 63 92 71 53 144 133
Wigry II Suwałki 62 62 68 75 45 73
Wissa Szczuczyn 84 51 65 95 66 710
    - bramki zdobyte,     - bramki stracone

"IV liga podlaska" - średnia ilość bramek
Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Magnat Juchnowiec Kościelny 16 4.94 1.38 3.56 81.25 % 18.75 %
2 Wissa Szczuczyn 16 4.88 2.88 2 87.5 % 12.5 %
3 MKS Mielnik 16 4.81 1.19 3.63 75 % 25 %
4 KS Śniadowo 16 4.75 1.19 3.56 81.25 % 18.75 %
5 Sparta 1951 Szepietowo 16 4.63 2.88 1.75 62.5 % 37.5 %
6 KS Wasilków 16 4.38 3.5 0.88 81.25 % 18.75 %
7 Warmia Grajewo 16 4.38 3.38 1 81.25 % 18.75 %
8 KS Michałowo 16 4.13 2.56 1.56 75 % 25 %
9 Hetman Białystok 16 3.94 1.75 2.19 75 % 25 %
10 Sparta Augustów 16 3.88 1.81 2.06 68.75 % 31.25 %
11 Wigry II Suwałki 16 3.81 2.25 1.56 87.5 % 12.5 %
12 Dąb Dąbrowa Białostocka 16 3.69 1.75 1.94 56.25 % 43.75 %
13 MOSP Białystok 16 3 1.5 1.5 56.25 % 43.75 %
14 Promień Mońki 16 2.88 1.81 1.06 50 % 50 %
15 Tur Bielsk Podlaski 16 2.75 1.63 1.13 56.25 % 43.75 %
16 Cresovia Siemiatycze 16 2.63 1.06 1.56 50 % 50 %
17 Biebrza Goniądz 16 2.56 0.5 2.06 50 % 50 %
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych , Śr. Bs - średnia bramek straconych , >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

STRZELCY
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Dawid Śliwowski KS Wasilków 21
2 Mateusz Sołowiej Dąb Dąbrowa Białostocka 12
3 Arkadiusz Wojno Sparta 1951 Szepietowo 10
4 Piotr Bondziul Promień Mońki 9
5 Wojciech Kowalczyk Sparta 1951 Szepietowo 9
6 Wojciech Łapiński Wissa Szczuczyn 9
7 Dawid Ostaszewski KS Wasilków 9
8 Jan Pawłowski KS Wasilków 9
9 Marcin Mikucki Warmia Grajewo 8
10 Łukasz Roszkowski KS Michałowo 8
zobacz wszystkich

Bramki samobójcze
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Łukasz Golonko MKS Mielnik 2
2 Karol Stańczak MKS Mielnik 1
3 Łukasz Piechowski KS Śniadowo 1
4 Marcin Dzitkowski Dąb Dąbrowa Białostocka 1
5 Dawid Tochwin Dąb Dąbrowa Białostocka 1
6 Daniel Rycerski MKS Mielnik 1
7 Paweł Omilianowicz Wigry II Suwałki 1
8 Gleb Plotnikov Hetman Białystok 1
9 Paweł Zaniewski Sparta Augustów 1


Inne statystyki