Terminarz dla IV liga mazowiecka (południowa) w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1204/pl/wydarzenia/1204,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga mazowiecka (południowa)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Pogoń II Siedlce 32 64 20 4 8 80 59 21
2 Mszczonowianka Mszczonów 32 61 18 7 7 64 33 31
3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 32 58 16 10 6 50 34 16
4 Energia Kozienice 32 56 17 5 10 70 40 30
5 Szydłowianka Szydłowiec 32 53 15 8 9 46 35 11
6 Orzeł Wierzbica 32 50 14 8 10 51 55 -4
7 Sparta Jazgarzew 32 46 13 7 12 65 59 6
8 Okęcie Warszawa 32 46 13 7 12 54 52 2
9 Znicz II Pruszków 32 45 13 6 13 57 44 13
10 Wilga Garwolin 32 44 11 11 10 52 57 -5
11 Mazowsze Grójec 32 44 12 8 12 51 49 2
12 Oskar Przysucha 32 42 11 9 12 66 46 20
13 Victoria Sulejówek 32 41 11 8 13 48 49 -1
14 Drukarz Warszawa 32 40 12 4 16 53 47 6
15 UKS Łady 32 39 10 9 13 37 53 -16
16 Józefovia Józefów 32 24 5 9 18 30 65 -35
17 PKS Radość Warszawa 32 2 0 2 30 25 122 -97
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 10/11 sierpnia
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0 - 0 Orzeł Wierzbica
Okęcie Warszawa 1 - 2 Mazowsze Grójec
UKS Łady 3 - 0* Wilga Garwolin
PKS Radość Warszawa 0 - 2 Józefovia Józefów
Oskar Przysucha 5 - 0 Energia Kozienice
Sparta Jazgarzew 1 - 4 Mszczonowianka Mszczonów
Pogoń II Siedlce 5 - 3 Znicz II Pruszków
Drukarz Warszawa 0 - 0 Szydłowianka Szydłowiec

2. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 14 sierpnia
Szydłowianka Szydłowiec 1 - 2 Pogoń II Siedlce
Orzeł Wierzbica 1 - 1 Drukarz Warszawa
Mazowsze Grójec 2 - 1 Mszczonowianka Mszczonów
Józefovia Józefów 1 - 1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Energia Kozienice 5 - 1 PKS Radość Warszawa
Okęcie Warszawa 2 - 2 UKS Łady
Znicz II Pruszków 1 - 0 Sparta Jazgarzew
Victoria Sulejówek 3 - 1 Oskar Przysucha

3. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 17/18 sierpnia
UKS Łady 0 - 3 Mazowsze Grójec
Drukarz Warszawa 2 - 0 Józefovia Józefów
Mszczonowianka Mszczonów 3 - 1 Znicz II Pruszków
Oskar Przysucha 1 - 1 Wilga Garwolin
PKS Radość Warszawa 0 - 0 Victoria Sulejówek
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3 - 2 Energia Kozienice
Sparta Jazgarzew 1 - 2 Szydłowianka Szydłowiec
Pogoń II Siedlce 4 - 3 Orzeł Wierzbica

4. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 24/25 sierpnia
Okęcie Warszawa 1 - 0 Oskar Przysucha
Józefovia Józefów 0 - 1 Pogoń II Siedlce
Mazowsze Grójec 0 - 0 Znicz II Pruszków
Szydłowianka Szydłowiec 2 - 2 Mszczonowianka Mszczonów
Orzeł Wierzbica 3 - 1 Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice 3 - 1 Drukarz Warszawa
Victoria Sulejówek 0 - 1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Wilga Garwolin 6 - 2 PKS Radość Warszawa

5. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 31 sierpnia/1 września
Sparta Jazgarzew 0 - 0 Józefovia Józefów
Drukarz Warszawa 1 - 0 Victoria Sulejówek
Mszczonowianka Mszczonów 5 - 1 Orzeł Wierzbica
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0 - 0 Wilga Garwolin
Oskar Przysucha 0 - 0 UKS Łady
PKS Radość Warszawa 2 - 3 Okęcie Warszawa
Pogoń II Siedlce 3 - 2 Energia Kozienice
Znicz II Pruszków 1 - 3 Szydłowianka Szydłowiec

6. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 4 września
UKS Łady 5 - 3 PKS Radość Warszawa
Orzeł Wierzbica 2 - 1 Znicz II Pruszków
Mazowsze Grójec 2 - 1 Szydłowianka Szydłowiec
Józefovia Józefów 1 - 1 Mszczonowianka Mszczonów
Energia Kozienice 1 - 0 Sparta Jazgarzew
Wilga Garwolin 2 - 2 Drukarz Warszawa
Okęcie Warszawa 0 - 1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Victoria Sulejówek 0 - 2 Pogoń II Siedlce

7. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 7/8 września
Pogoń II Siedlce 2 - 1 Wilga Garwolin
Oskar Przysucha 1 - 2 Mazowsze Grójec
Sparta Jazgarzew 4 - 1 Victoria Sulejówek
Mszczonowianka Mszczonów 0 - 0 Energia Kozienice
Szydłowianka Szydłowiec 2 - 3 Orzeł Wierzbica
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1 - 0 UKS Łady
Znicz II Pruszków 0 - 0 Józefovia Józefów
Drukarz Warszawa 2 - 3 Okęcie Warszawa

8. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 14/15 września
Wilga Garwolin 2 - 2 Sparta Jazgarzew
Okęcie Warszawa 2 - 1 Pogoń II Siedlce
Józefovia Józefów 0 - 2 Szydłowianka Szydłowiec
Mazowsze Grójec 2 - 1 Orzeł Wierzbica
Energia Kozienice 2 - 1 Znicz II Pruszków
Oskar Przysucha 9 - 0 PKS Radość Warszawa
UKS Łady 0 - 7 Drukarz Warszawa
Victoria Sulejówek 2 - 2 Mszczonowianka Mszczonów

9. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 18 września
Sparta Jazgarzew 1 - 1 Okęcie Warszawa
Szydłowianka Szydłowiec 1 - 1 Energia Kozienice
Orzeł Wierzbica 2 - 0 Józefovia Józefów
PKS Radość Warszawa 3 - 3 Mazowsze Grójec
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2 - 1 Oskar Przysucha
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 2 Wilga Garwolin
Pogoń II Siedlce 4 - 1 UKS Łady
Znicz II Pruszków 2 - 2 Victoria Sulejówek

10. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 21/22 września
Okęcie Warszawa 0 - 1 Mszczonowianka Mszczonów
UKS Łady 1 - 4 Sparta Jazgarzew
Mazowsze Grójec 1 - 1 Józefovia Józefów
Energia Kozienice 1 - 0 Orzeł Wierzbica
Wilga Garwolin 1 - 1 Znicz II Pruszków
Oskar Przysucha 1 - 2 Drukarz Warszawa
PKS Radość Warszawa 1 - 2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Victoria Sulejówek 0 - 1 Szydłowianka Szydłowiec

11. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 28/29 września
Pogoń II Siedlce 3 - 3 Oskar Przysucha
Znicz II Pruszków 1 - 4 Okęcie Warszawa
Mszczonowianka Mszczonów 2 - 0 UKS Łady
Szydłowianka Szydłowiec 1 - 0 Wilga Garwolin
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1 - 1 Mazowsze Grójec
Drukarz Warszawa 3 - 0 PKS Radość Warszawa
Orzeł Wierzbica 2 - 1 Victoria Sulejówek
Józefovia Józefów 4 - 2 Energia Kozienice

12. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 5/6 października
Okęcie Warszawa 0 - 0 Szydłowianka Szydłowiec
UKS Łady 1 - 3 Znicz II Pruszków
Oskar Przysucha 3 - 2 Sparta Jazgarzew
Mazowsze Grójec 2 - 2 Energia Kozienice
PKS Radość Warszawa 0 - 6 Pogoń II Siedlce
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3 - 0 Drukarz Warszawa
Victoria Sulejówek 1 - 1 Józefovia Józefów
Wilga Garwolin 2 - 4 Orzeł Wierzbica

13. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 12/13 października
Mszczonowianka Mszczonów 6 - 1 Oskar Przysucha
Drukarz Warszawa 0 - 3 Mazowsze Grójec
Sparta Jazgarzew 7 - 2 PKS Radość Warszawa
Szydłowianka Szydłowiec 2 - 0 UKS Łady
Orzeł Wierzbica 0 - 3 Okęcie Warszawa
Energia Kozienice 2 - 0 Victoria Sulejówek
Józefovia Józefów 4 - 1 Wilga Garwolin
Pogoń II Siedlce 4 - 1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

14. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 19/20 października
Okęcie Warszawa 2 - 1 Józefovia Józefów
UKS Łady 0 - 0 Orzeł Wierzbica
Oskar Przysucha 4 - 0 Znicz II Pruszków
Drukarz Warszawa 3 - 0 Pogoń II Siedlce
Mazowsze Grójec 1 - 0 Victoria Sulejówek
PKS Radość Warszawa 1 - 4 Mszczonowianka Mszczonów
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4 - 4 Sparta Jazgarzew
Wilga Garwolin 1 - 0 Energia Kozienice

15. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 26/27 października
Znicz II Pruszków 3 - 1 PKS Radość Warszawa
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 4 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Sparta Jazgarzew 1 - 4 Drukarz Warszawa
Energia Kozienice 2 - 1 Okęcie Warszawa
Józefovia Józefów 3 - 2 UKS Łady
Victoria Sulejówek 3 - 3 Wilga Garwolin
Pogoń II Siedlce 2 - 1 Mazowsze Grójec
Szydłowianka Szydłowiec 0 - 0 Oskar Przysucha

16. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 2/3 listopada
UKS Łady 1 - 1 Energia Kozienice
Oskar Przysucha 1 - 1 Orzeł Wierzbica
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1 - 0 Znicz II Pruszków
Drukarz Warszawa 0 - 1 Mszczonowianka Mszczonów
Okęcie Warszawa 2 - 1 Victoria Sulejówek
Mazowsze Grójec 1 - 1 Wilga Garwolin
PKS Radość Warszawa 0 - 3 Szydłowianka Szydłowiec
Pogoń II Siedlce 2 - 2 Sparta Jazgarzew

17. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 9/10 listopada
Józefovia Józefów 1 - 1 Oskar Przysucha
Znicz II Pruszków 0 - 1 Drukarz Warszawa
Sparta Jazgarzew 4 - 1 Mazowsze Grójec
Szydłowianka Szydłowiec 1 - 1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Wilga Garwolin 1 - 1 Okęcie Warszawa
Mszczonowianka Mszczonów 2 - 0 Pogoń II Siedlce
Orzeł Wierzbica 1 - 0 PKS Radość Warszawa
Victoria Sulejówek 1 - 1 UKS Łady

18. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 16/17 listopada
Energia Kozienice 4 - 0 Oskar Przysucha
Józefovia Józefów 3 - 1 PKS Radość Warszawa
Orzeł Wierzbica 1 - 1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Wilga Garwolin 0 - 0 UKS Łady
Mazowsze Grójec 0 - 0 Okęcie Warszawa
Szydłowianka Szydłowiec 2 - 1 Drukarz Warszawa
Mszczonowianka Mszczonów 2 - 0 Sparta Jazgarzew
Znicz II Pruszków 4 - 0 Pogoń II Siedlce

19. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 15/16 marca
PKS Radość Warszawa 0 - 3 Energia Kozienice
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3 - 1 Józefovia Józefów
Drukarz Warszawa 2 - 3 Orzeł Wierzbica
UKS Łady 1 - 1 Okęcie Warszawa
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 0 Mazowsze Grójec
Oskar Przysucha 1 - 0 Victoria Sulejówek
Pogoń II Siedlce 6 - 0 Szydłowianka Szydłowiec
Sparta Jazgarzew 1 - 0 Znicz II Pruszków

20. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 22/23 marca
Energia Kozienice 4 - 2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mazowsze Grójec 2 - 0 UKS Łady
Józefovia Józefów 0 - 5 Drukarz Warszawa
Orzeł Wierzbica 5 - 2 Pogoń II Siedlce
Szydłowianka Szydłowiec 1 - 2 Sparta Jazgarzew
Victoria Sulejówek 4 - 0 PKS Radość Warszawa
Znicz II Pruszków 0 - 2 Mszczonowianka Mszczonów
Wilga Garwolin 1 - 0 Oskar Przysucha

21. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 29/30 marca
Pogoń II Siedlce 2 - 1 Józefovia Józefów
PKS Radość Warszawa 1 - 3 Wilga Garwolin
Mszczonowianka Mszczonów 3 - 2 Szydłowianka Szydłowiec
Oskar Przysucha 2 - 3 Okęcie Warszawa
Sparta Jazgarzew 2 - 0 Orzeł Wierzbica
Drukarz Warszawa 1 - 2 Energia Kozienice
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1 - 2 Victoria Sulejówek
Znicz II Pruszków 4 - 1 Mazowsze Grójec

22. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 5/6 kwietnia
Okęcie Warszawa 7 - 2 PKS Radość Warszawa
Energia Kozienice 1 - 2 Pogoń II Siedlce
Józefovia Józefów 0 - 1 Sparta Jazgarzew
Orzeł Wierzbica 0 - 3 Mszczonowianka Mszczonów
Szydłowianka Szydłowiec 0 - 0 Znicz II Pruszków
Victoria Sulejówek 3 - 0 Drukarz Warszawa
Wilga Garwolin 1 - 3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
UKS Łady 1 - 0 Oskar Przysucha

23. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 12/13 kwietnia
Znicz II Pruszków 7 - 0 Orzeł Wierzbica
PKS Radość Warszawa 0 - 2 UKS Łady
Mszczonowianka Mszczonów 0 - 0 Józefovia Józefów
Szydłowianka Szydłowiec 1 - 0 Mazowsze Grójec
Sparta Jazgarzew 1 - 2 Energia Kozienice
Drukarz Warszawa 0 - 3* Wilga Garwolin
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2 - 0 Okęcie Warszawa
Pogoń II Siedlce 4 - 1 Victoria Sulejówek

24. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 19 kwietnia
Orzeł Wierzbica 0 - 0 Szydłowianka Szydłowiec
Józefovia Józefów 0 - 2 Znicz II Pruszków
Mazowsze Grójec 0 - 3 Oskar Przysucha
Okęcie Warszawa 1 - 2 Drukarz Warszawa
UKS Łady 0 - 0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Energia Kozienice 1 - 2 Mszczonowianka Mszczonów
Wilga Garwolin 1 - 0 Pogoń II Siedlce
Victoria Sulejówek 1 - 1 Sparta Jazgarzew

25. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 26/27 kwietnia
PKS Radość Warszawa 1 - 5 Oskar Przysucha
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 2 Victoria Sulejówek
Orzeł Wierzbica 3 - 2 Mazowsze Grójec
Sparta Jazgarzew 5 - 1 Wilga Garwolin
Drukarz Warszawa 0 - 1 UKS Łady
Szydłowianka Szydłowiec 2 - 0 Józefovia Józefów
Znicz II Pruszków 1 - 1 Energia Kozienice
Pogoń II Siedlce 5 - 4 Okęcie Warszawa

26. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 3/4 maja
Okęcie Warszawa 2 - 4 Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice 0 - 1 Szydłowianka Szydłowiec
Mazowsze Grójec 6 - 1 PKS Radość Warszawa
Józefovia Józefów 2 - 3 Orzeł Wierzbica
Oskar Przysucha 2 - 2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Victoria Sulejówek 3 - 1 Znicz II Pruszków
Wilga Garwolin 1 - 1 Mszczonowianka Mszczonów
UKS Łady 3 - 2 Pogoń II Siedlce

27. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 10/11 maja
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 2 Okęcie Warszawa
Józefovia Józefów 1 - 2 Mazowsze Grójec
Drukarz Warszawa 2 - 3 Oskar Przysucha
Orzeł Wierzbica 1 - 3 Energia Kozienice
Szydłowianka Szydłowiec 7 - 1 Victoria Sulejówek
Sparta Jazgarzew 0 - 5 UKS Łady
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3 - 0 PKS Radość Warszawa
Znicz II Pruszków 6 - 1 Wilga Garwolin

28. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 17/18 maja
PKS Radość Warszawa 0 - 4 Drukarz Warszawa
Okęcie Warszawa 2 - 4 Znicz II Pruszków
Energia Kozienice 6 - 0 Józefovia Józefów
Mazowsze Grójec 1 - 2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Oskar Przysucha 5 - 2 Pogoń II Siedlce
Victoria Sulejówek 3 - 1 Orzeł Wierzbica
Wilga Garwolin 4 - 3 Szydłowianka Szydłowiec
UKS Łady 0 - 1 Mszczonowianka Mszczonów

29. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 24/25 maja
Józefovia Józefów 1 - 5 Victoria Sulejówek
Drukarz Warszawa 0 - 0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Energia Kozienice 2 - 3 Mazowsze Grójec
Orzeł Wierzbica 3 - 1 Wilga Garwolin
Sparta Jazgarzew 1 - 4 Oskar Przysucha
Pogoń II Siedlce 2 - 1 PKS Radość Warszawa
Znicz II Pruszków 0 - 1 UKS Łady
Szydłowianka Szydłowiec 1 - 2 Okęcie Warszawa

30. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 28 maja
Okęcie Warszawa 2 - 2 Orzeł Wierzbica
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0 - 1 Pogoń II Siedlce
Oskar Przysucha 0 - 0 Mszczonowianka Mszczonów
Wilga Garwolin 1 - 1 Józefovia Józefów
Mazowsze Grójec 1 - 2 Drukarz Warszawa
PKS Radość Warszawa 2 - 5 Sparta Jazgarzew
UKS Łady 3 - 0 Szydłowianka Szydłowiec
Victoria Sulejówek 1 - 0 Energia Kozienice

31. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 31 maja/1 czerwca
Mszczonowianka Mszczonów 5 - 0 PKS Radość Warszawa
Józefovia Józefów 1 - 2 Okęcie Warszawa
Orzeł Wierzbica 1 - 0 UKS Łady
Sparta Jazgarzew 0 - 1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Znicz II Pruszków 3 - 0 Oskar Przysucha
Victoria Sulejówek 3 - 1 Mazowsze Grójec
Energia Kozienice 3 - 1 Wilga Garwolin
Pogoń II Siedlce 2 - 1 Drukarz Warszawa

32. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 7/8 czerwca
Okęcie Warszawa 0 - 2 Energia Kozienice
Drukarz Warszawa 1 - 2 Sparta Jazgarzew
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3 - 2 Mszczonowianka Mszczonów
Oskar Przysucha 0 - 1 Szydłowianka Szydłowiec
Mazowsze Grójec 3 - 3 Pogoń II Siedlce
PKS Radość Warszawa 0 - 3 Znicz II Pruszków
UKS Łady 3 - 0* Józefovia Józefów
Wilga Garwolin 4 - 2 Victoria Sulejówek

33. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 14/15 czerwca
Mszczonowianka Mszczonów 4 - 2 Drukarz Warszawa
Wilga Garwolin 2 - 1 Mazowsze Grójec
Victoria Sulejówek 2 - 0 Okęcie Warszawa
Energia Kozienice 10 - 0 UKS Łady
Orzeł Wierzbica 1 - 1 Oskar Przysucha
Szydłowianka Szydłowiec 2 - 0 PKS Radość Warszawa
Znicz II Pruszków 2 - 1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Sparta Jazgarzew 4 - 4 Pogoń II Siedlce

34. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 21/22 czerwca
Drukarz Warszawa 1 - 2 Znicz II Pruszków
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0 - 1 Szydłowianka Szydłowiec
Mazowsze Grójec 1 - 2 Sparta Jazgarzew
Pogoń II Siedlce 2 - 0 Mszczonowianka Mszczonów
PKS Radość Warszawa 0 - 3 Orzeł Wierzbica
Oskar Przysucha 8 - 0 Józefovia Józefów
UKS Łady 0 - 0 Victoria Sulejówek
Okęcie Warszawa 0 - 3 Wilga Garwolin


Inne terminarze / wyniki