Statystyki IV liga mazowiecka (południowa), sezon2018/2019

http://polskieligi.net/1204/pl/wydarzenia/1204,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
STATYSTYKI Sezon:

MECZE LIVE
TERMINARZ/WYNIKI

Statystyki dla "IV liga mazowiecka (południowa)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Radomiak II Radom 2 6 2 0 0 9 0 9
2 MKS Piaseczno 2 6 2 0 0 9 2 7
3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 6 2 0 0 9 2 7
4 Mszczonowianka Mszczonów 2 6 2 0 0 7 1 6
5 Pilica Białobrzegi 2 6 2 0 0 5 2 3
6 Energia Kozienice 2 3 1 0 1 4 1 3
7 Wilga Garwolin 2 3 1 0 1 2 2 0
8 Sparta Jazgarzew 2 3 1 0 1 4 6 -2
9 LKS Promna 2 3 1 0 1 2 5 -3
10 Oskar Przysucha 2 3 1 0 1 2 2 0
11 KS Raszyn 2 1 0 1 1 1 5 -4
12 Błonianka Błonie 2 1 0 1 1 3 5 -2
13 Znicz II Pruszków 2 0 0 0 2 3 5 -2
14 Mazur Karczew 2 0 0 0 2 3 6 -3
15 Perła Złotokłos 2 0 0 0 2 0 9 -9
16 Orzeł Unin 2 0 0 0 2 0 10 -10
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga mazowiecka (południowa)" - mecze rozegrane u siebie
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Radomiak II Radom 2 6 2 0 0 9 0 9
2 Pilica Białobrzegi 1 3 1 0 0 4 2 2
3 MKS Piaseczno 1 3 1 0 0 3 2 1
4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 3 1 0 0 3 2 1
5 Wilga Garwolin 2 3 1 0 1 2 2 0
6 Błonianka Błonie 1 1 0 1 0 1 1 0
7 Mszczonowianka Mszczonów 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Znicz II Pruszków 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Oskar Przysucha 1 0 0 0 1 1 2 -1
10 Energia Kozienice 1 0 0 0 1 0 1 -1
11 Mazur Karczew 1 0 0 0 1 1 3 -2
12 Perła Złotokłos 1 0 0 0 1 0 4 -4
13 LKS Promna 1 0 0 0 1 0 4 -4
14 KS Raszyn 1 0 0 0 1 0 4 -4
15 Sparta Jazgarzew 1 0 0 0 1 0 6 -6
16 Orzeł Unin 1 0 0 0 1 0 6 -6
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga mazowiecka (południowa)" - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Mszczonowianka Mszczonów 2 6 2 0 0 7 1 6
2 MKS Piaseczno 1 3 1 0 0 6 0 6
3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 3 1 0 0 6 0 6
4 Energia Kozienice 1 3 1 0 0 4 0 4
5 Sparta Jazgarzew 1 3 1 0 0 4 0 4
6 LKS Promna 1 3 1 0 0 2 1 1
7 Pilica Białobrzegi 1 3 1 0 0 1 0 1
8 Oskar Przysucha 1 3 1 0 0 1 0 1
9 KS Raszyn 1 1 0 1 0 1 1 0
10 Radomiak II Radom 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wilga Garwolin 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Mazur Karczew 1 0 0 0 1 2 3 -1
13 Znicz II Pruszków 2 0 0 0 2 3 5 -2
14 Błonianka Błonie 1 0 0 0 1 2 4 -2
15 Orzeł Unin 1 0 0 0 1 0 4 -4
16 Perła Złotokłos 1 0 0 0 1 0 5 -5
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga mazowiecka (południowa)" - ostatnie 5 spotkań
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Radomiak II Radom 2 6 2 0 0 9 0 9
2 MKS Piaseczno 2 6 2 0 0 9 2 7
3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 6 2 0 0 9 2 7
4 Mszczonowianka Mszczonów 2 6 2 0 0 7 1 6
5 Pilica Białobrzegi 2 6 2 0 0 5 2 3
6 Energia Kozienice 2 3 1 0 1 4 1 3
7 Sparta Jazgarzew 2 3 1 0 1 4 6 -2
8 LKS Promna 2 3 1 0 1 2 5 -3
9 Oskar Przysucha 2 3 1 0 1 2 2 0
10 Wilga Garwolin 2 3 1 0 1 2 2 0
11 KS Raszyn 2 1 0 1 1 1 5 -4
12 Błonianka Błonie 2 1 0 1 1 3 5 -2
13 Znicz II Pruszków 2 0 0 0 2 3 5 -2
14 Mazur Karczew 2 0 0 0 2 3 6 -3
15 Perła Złotokłos 2 0 0 0 2 0 9 -9
16 Orzeł Unin 2 0 0 0 2 0 10 -10
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

Czas bramek
Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Błonianka Błonie 21 01 11 01 01 00
Energia Kozienice 01 00 00 00 00 40
KS Raszyn 01 00 10 00 00 04
LKS Promna 02 10 00 11 01 01
MKS Piaseczno 30 10 21 20 11 00
Mazur Karczew 01 00 11 02 21 01
Mszczonowianka Mszczonów 00 00 10 20 31 10
Orzeł Unin 03 01 03 01 01 01
Oskar Przysucha 10 01 00 01 10 00
Perła Złotokłos 00 01 02 02 02 02
Pilica Białobrzegi 11 20 01 10 10 00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 20 00 40 11 21 00
Radomiak II Radom 10 20 20 10 00 30
Sparta Jazgarzew 22 01 01 11 01 10
Wilga Garwolin 10 01 01 10 00 00
Znicz II Pruszków 01 00 12 11 11 00
    - bramki zdobyte,     - bramki stracone

"IV liga mazowiecka (południowa)" - średnia ilość bramek
Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 MKS Piaseczno 2 5.5 4.5 1 100 % 0 %
2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 5.5 4.5 1 100 % 0 %
3 Sparta Jazgarzew 2 5 2 3 100 % 0 %
4 Orzeł Unin 2 5 0 5 100 % 0 %
5 Radomiak II Radom 2 4.5 4.5 0 100 % 0 %
6 Mazur Karczew 2 4.5 1.5 3 100 % 0 %
7 Perła Złotokłos 2 4.5 0 4.5 100 % 0 %
8 Mszczonowianka Mszczonów 2 4 3.5 0.5 100 % 0 %
9 Błonianka Błonie 2 4 1.5 2.5 50 % 50 %
10 Znicz II Pruszków 2 4 1.5 2.5 100 % 0 %
11 Pilica Białobrzegi 2 3.5 2.5 1 50 % 50 %
12 LKS Promna 2 3.5 1 2.5 100 % 0 %
13 KS Raszyn 2 3 0.5 2.5 50 % 50 %
14 Energia Kozienice 2 2.5 2 0.5 50 % 50 %
15 Wilga Garwolin 2 2 1 1 50 % 50 %
16 Oskar Przysucha 2 2 1 1 50 % 50 %
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych , Śr. Bs - średnia bramek straconych , >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

STRZELCY
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Piotr Cudny Mszczonowianka Mszczonów 4
2 Bartosz Orłowski MKS Piaseczno 4
3 Patryk Szymański Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4
4 Piotr Winsztal Radomiak II Radom 4
5 Marcin Bawolik MKS Piaseczno 2
6 Kamil Gałązka Mazur Karczew 2
7 Mateusz Keller Sparta Jazgarzew 2
8 Jakub Kołaczek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
9 Adrian Nowosadko Radomiak II Radom 2
10 Piotr Skałbania Pilica Białobrzegi 2
zobacz wszystkich


Inne statystyki