Statystyki IV liga lubuska, sezon2017/2018

STATYSTYKI Sezon:

MECZE LIVE
TERMINARZ/WYNIKI

Statystyki dla "IV liga lubuska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Gorzów Wielkopolski 15 41 13 2 0 39 8 31
2 Lubuszanin Drezdenko 15 26 8 2 5 39 26 13
3 Tęcza Krosno Odrzańskie 15 26 8 2 5 37 22 15
4 Ilanka Rzepin 15 25 7 4 4 32 32 0
5 Dąb Przybyszów 15 24 7 3 5 29 25 4
6 Pogoń Świebodzin 15 23 7 2 6 30 31 -1
7 TS Przylep 15 22 5 7 3 25 25 0
8 Syrena Zbąszynek 15 22 6 4 5 31 26 5
9 Czarni Witnica 15 20 5 5 5 25 23 2
10 Sprotavia Szprotawa 15 19 4 7 4 15 14 1
11 Spójnia Ośno Lubuskie 15 17 5 2 8 15 23 -8
12 Arka Nowa Sól 15 16 3 7 5 16 20 -4
13 Korona Kożuchów 15 16 3 7 5 15 20 -5
14 Odra Bytom Odrzański 15 15 4 3 8 26 39 -13
15 Budowlani Lubsko 15 12 3 3 9 21 32 -11
16 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 15 5 1 2 12 10 39 -29
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga lubuska" - mecze rozegrane u siebie
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Gorzów Wielkopolski 8 24 8 0 0 19 1 18
2 Dąb Przybyszów 8 17 5 2 1 23 10 13
3 Tęcza Krosno Odrzańskie 8 16 5 1 2 20 9 11
4 Spójnia Ośno Lubuskie 8 16 5 1 2 12 7 5
5 Pogoń Świebodzin 7 15 5 0 2 18 13 5
6 Ilanka Rzepin 9 15 4 3 2 17 17 0
7 Czarni Witnica 7 14 4 2 1 17 9 8
8 Syrena Zbąszynek 8 14 4 2 2 18 12 6
9 Lubuszanin Drezdenko 6 13 4 1 1 19 7 12
10 Korona Kożuchów 8 13 3 4 1 8 4 4
11 Budowlani Lubsko 7 11 3 2 2 11 8 3
12 TS Przylep 7 11 3 2 2 12 13 -1
13 Arka Nowa Sól 8 9 2 3 3 12 15 -3
14 Odra Bytom Odrzański 7 8 2 2 3 17 23 -6
15 Sprotavia Szprotawa 7 5 0 5 2 4 7 -3
16 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 7 4 1 1 5 6 17 -11
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga lubuska" - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Gorzów Wielkopolski 7 17 5 2 0 20 7 13
2 Sprotavia Szprotawa 8 14 4 2 2 11 7 4
3 Lubuszanin Drezdenko 9 13 4 1 4 20 19 1
4 TS Przylep 8 11 2 5 1 13 12 1
5 Tęcza Krosno Odrzańskie 7 10 3 1 3 17 13 4
6 Ilanka Rzepin 6 10 3 1 2 15 15 0
7 Syrena Zbąszynek 7 8 2 2 3 13 14 -1
8 Pogoń Świebodzin 8 8 2 2 4 12 18 -6
9 Arka Nowa Sól 7 7 1 4 2 4 5 -1
10 Odra Bytom Odrzański 8 7 2 1 5 9 16 -7
11 Dąb Przybyszów 7 7 2 1 4 6 15 -9
12 Czarni Witnica 8 6 1 3 4 8 14 -6
13 Korona Kożuchów 7 3 0 3 4 7 16 -9
14 Spójnia Ośno Lubuskie 7 1 0 1 6 3 16 -13
15 Budowlani Lubsko 8 1 0 1 7 10 24 -14
16 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 8 1 0 1 7 4 22 -18
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga lubuska" - ostatnie 5 spotkań
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Gorzów Wielkopolski 5 15 5 0 0 19 5 14
2 Czarni Witnica 5 11 3 2 0 13 5 8
3 Lubuszanin Drezdenko 5 10 3 1 1 18 8 10
4 Dąb Przybyszów 5 10 3 1 1 13 10 3
5 Pogoń Świebodzin 5 9 3 0 2 12 11 1
6 Ilanka Rzepin 5 8 2 2 1 12 13 -1
7 Spójnia Ośno Lubuskie 5 7 2 1 2 8 7 1
8 Sprotavia Szprotawa 5 6 1 3 1 5 4 1
9 Tęcza Krosno Odrzańskie 5 6 2 0 3 13 13 0
10 Korona Kożuchów 5 6 1 3 1 3 3 0
11 TS Przylep 5 5 1 2 2 4 7 -3
12 Arka Nowa Sól 5 5 1 2 2 4 8 -4
13 Budowlani Lubsko 5 5 1 2 2 9 9 0
14 Syrena Zbąszynek 5 4 1 1 3 5 9 -4
15 Odra Bytom Odrzański 5 3 1 0 4 9 19 -10
16 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 5 0 0 0 5 3 19 -16
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

Czas bramek
Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Arka Nowa Sól 30 31 24 26 43 44
Budowlani Lubsko 34 63 34 03 26 712
Czarni Witnica 53 26 42 42 44 66
Dąb Przybyszów 73 44 65 32 37 64
Ilanka Rzepin 23 54 45 36 104 810
Korona Kożuchów 23 32 25 03 43 44
Lubuszanin Drezdenko 96 33 84 52 85 57
Odra Bytom Odrzański 32 14 67 310 65 711
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 18 25 16 35 26 28
Pogoń Świebodzin 33 47 45 54 87 56
Sprotavia Szprotawa 20 05 42 31 32 34
Spójnia Ośno Lubuskie 22 33 26 31 38 32
Syrena Zbąszynek 24 22 86 38 34 114
TS Przylep 21 41 46 32 96 39
Tęcza Krosno Odrzańskie 25 42 84 90 47 104
Warta Gorzów Wielkopolski 01 60 72 60 84 121
    - bramki zdobyte,     - bramki stracone

"IV liga lubuska" - średnia ilość bramek
Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Lubuszanin Drezdenko 15 4.33 2.6 1.73 73.33 % 26.67 %
2 Odra Bytom Odrzański 15 4.33 1.73 2.6 66.67 % 33.33 %
3 Ilanka Rzepin 15 4.27 2.13 2.13 73.33 % 26.67 %
4 Pogoń Świebodzin 15 4.07 2 2.07 80 % 20 %
5 Tęcza Krosno Odrzańskie 15 3.93 2.47 1.47 80 % 20 %
6 Syrena Zbąszynek 15 3.8 2.07 1.73 66.67 % 33.33 %
7 Dąb Przybyszów 15 3.6 1.93 1.67 66.67 % 33.33 %
8 Budowlani Lubsko 15 3.53 1.4 2.13 53.33 % 46.67 %
9 TS Przylep 15 3.33 1.67 1.67 60 % 40 %
10 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 15 3.27 0.67 2.6 53.33 % 46.67 %
11 Czarni Witnica 15 3.2 1.67 1.53 66.67 % 33.33 %
12 Warta Gorzów Wielkopolski 15 3.13 2.6 0.53 46.67 % 53.33 %
13 Spójnia Ośno Lubuskie 15 2.53 1 1.53 60 % 40 %
14 Arka Nowa Sól 15 2.4 1.07 1.33 33.33 % 66.67 %
15 Korona Kożuchów 15 2.33 1 1.33 40 % 60 %
16 Sprotavia Szprotawa 15 1.93 1 0.93 26.67 % 73.33 %
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych , Śr. Bs - średnia bramek straconych , >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

STRZELCY
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Paweł Cierech Tęcza Krosno Odrzańskie 13
2 Bartosz Olejniczak Sprotavia Szprotawa 11
3 Wojciech Wypusz Lubuszanin Drezdenko 11
4 Kamil Kruszyński Dąb Przybyszów 10
5 Paweł Posmyk Lubuszanin Drezdenko 10
6 Mateusz Hałambiec Tęcza Krosno Odrzańskie 9
7 Paweł Dulat Syrena Zbąszynek 8
8 Andrzej Pawłowski Ilanka Rzepin 8
9 Jacek Głowaczewski Lubuszanin Drezdenko 7
10 Maciej Konsewicz Odra Bytom Odrzański 7
zobacz wszystkich

Bramki samobójcze
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Bartosz Grala Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1
2 Marek Szwatrow Odra Bytom Odrzański 1
3 Simon Rytwiński Arka Nowa Sól 1
4 Damian Dytko Korona Kożuchów 1
5 Jarosław Ruban Spójnia Ośno Lubuskie 1
6 Andrii Danyliuk Dąb Przybyszów 1
7 Jakub Poterała Sprotavia Szprotawa 1
8 Paweł Wilczyński Arka Nowa Sól 1
9 Dawid Mierzwa Ilanka Rzepin 1


Inne statystyki