I liga sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona Kielce 8 22 7 1 0 13 4 9
2 Widzew Łódź 8 19 6 1 1 17 7 10
3 Miedź Legnica 8 15 4 3 1 11 5 6
4 ŁKS Łódź 8 14 4 2 2 13 9 4
5 Arka Gdynia 8 13 4 1 3 13 9 4
6 Sandecja Nowy Sącz 7 13 4 1 2 10 7 3
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 8 12 3 3 2 11 9 2
8 GKS Tychy 7 11 3 2 2 6 7 -1
9 Odra Opole 8 11 3 2 3 8 10 -2
10 Chrobry Głogów 7 10 3 1 3 8 5 3
11 Resovia 8 9 2 3 3 10 10 0
12 Skra Częstochowa 7 8 2 2 3 5 7 -2
13 Puszcza Niepołomice 8 7 2 1 5 7 14 -7
14 Górnik Polkowice 7 6 1 3 3 8 13 -5
15 GKS 1962 Jastrzębie 8 6 1 3 4 6 12 -6
16 GKS Katowice 8 6 1 3 4 10 18 -8
17 Zagłębie Sosnowiec 8 5 1 2 5 10 13 -3
18 Stomil Olsztyn 7 3 1 0 6 5 12 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

I liga sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Widzew Łódź 5 15 5 0 0 14 3 11
2 Korona Kielce 5 13 4 1 0 8 2 6
3 Arka Gdynia 5 7 2 1 2 7 5 2
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 7 2 1 2 7 6 1
5 Odra Opole 5 7 2 1 2 4 6 -2
6 Górnik Polkowice 6 6 1 3 2 6 9 -3
7 GKS Katowice 5 6 1 3 1 9 10 -1
8 Miedź Legnica 4 5 1 2 1 3 4 -1
9 ŁKS Łódź 3 4 1 1 1 5 7 -2
10 GKS Tychy 3 4 1 1 1 3 5 -2
11 Resovia 4 4 1 1 2 2 3 -1
12 GKS 1962 Jastrzębie 5 4 1 1 3 2 7 -5
13 Chrobry Głogów 2 3 1 0 1 4 1 3
14 Stomil Olsztyn 5 3 1 0 4 5 9 -4
15 Zagłębie Sosnowiec 4 1 0 1 3 3 6 -3
16 Sandecja Nowy Sącz 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Skra Częstochowa 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Puszcza Niepołomice 3 0 0 0 3 1 5 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

I liga sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sandecja Nowy Sącz 7 13 4 1 2 10 7 3
2 Miedź Legnica 4 10 3 1 0 8 1 7
3 ŁKS Łódź 5 10 3 1 1 8 2 6
4 Korona Kielce 3 9 3 0 0 5 2 3
5 Skra Częstochowa 7 8 2 2 3 5 7 -2
6 GKS Tychy 4 7 2 1 1 3 2 1
7 Chrobry Głogów 5 7 2 1 2 4 4 0
8 Puszcza Niepołomice 5 7 2 1 2 6 9 -3
9 Arka Gdynia 3 6 2 0 1 6 4 2
10 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 5 1 2 0 4 3 1
11 Resovia 4 5 1 2 1 8 7 1
12 Widzew Łódź 3 4 1 1 1 3 4 -1
13 Odra Opole 3 4 1 1 1 4 4 0
14 Zagłębie Sosnowiec 4 4 1 1 2 7 7 0
15 GKS 1962 Jastrzębie 3 2 0 2 1 4 5 -1
16 Górnik Polkowice 1 0 0 0 1 2 4 -2
17 GKS Katowice 3 0 0 0 3 1 8 -7
18 Stomil Olsztyn 2 0 0 0 2 0 3 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

GKS 1962 Jastrzębie

Gospodarze Wynik Goście Data
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 0 Odra Opole 30 kwietnia 2022
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 0 Miedź Legnica 12 marca 2022
Odra Opole 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 23 października 2021
Miedź Legnica 1 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 28 sierpnia 2021
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 2 Miedź Legnica 5 maja 2021
GKS 1962 Jastrzębie 3 - 0 Odra Opole 2 maja 2021
Odra Opole 0 - 2 GKS 1962 Jastrzębie 7 listopada 2020
Miedź Legnica 1 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 9 października 2020
Miedź Legnica 1 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 25 lipca 2020
Odra Opole 1 - 2 GKS 1962 Jastrzębie 7 czerwca 2020
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 2 Miedź Legnica 9 listopada 2019
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 0 Odra Opole 31 sierpnia 2019
GKS 1962 Jastrzębie 3 - 1 Odra Opole 2 marca 2019
Odra Opole 1 - 2 GKS 1962 Jastrzębie 17 sierpnia 2018
Odra Opole 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 15 kwietnia 2016
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 2 Odra Opole 12 września 2015
Odra Opole 0 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 25 kwietnia 2015
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 0 Odra Opole 6 września 2014

I liga sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Łukowski Korona Kielce 5
2 Kamil Biliński Podbeskidzie Bielsko-Biała 5
3 Krzysztof Drzazga Miedź Legnica 5
4 Olaf Kobacki Arka Gdynia 4
5 Szymon Sobczak Zagłębie Sosnowiec 4
6 Pirulo . ŁKS Łódź 4
7 Patryk Makuch Miedź Legnica 3
8 Mateusz Piątkowski Górnik Polkowice 3
9 Hubert Adamczyk Arka Gdynia 3
10 Dawid Błanik Sandecja Nowy Sącz 3
11 Piotr Mroziński Puszcza Niepołomice 3
12 Adam Frączczak Korona Kielce 3
13 Szymon Kobusiński Puszcza Niepołomice 2
14 Michał Walski Sandecja Nowy Sącz 2
15 Jonatan Straus Stomil Olsztyn 2
16 Konrad Nowak Odra Opole 2
17 Mariusz Szuszkiewicz Górnik Polkowice 2
18 Błażej Szczepanek Sandecja Nowy Sącz 2
19 Juliusz Letniowski Widzew Łódź 2
20 Aleksander Komor Resovia 2
21 Damian Hilbrycht Resovia 2
22 Wojciech Szumilas Zagłębie Sosnowiec 2
23 Marko Roginić Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
24 Mateusz Machaj Chrobry Głogów 2
25 Krzysztof Janus Odra Opole 2
26 Krzysztof Wołkowicz GKS Tychy 2
27 Arkadiusz Woźniak GKS Katowice 2
28 Filip Szymczak GKS Katowice 2
29 Daniel Rumin GKS 1962 Jastrzębie 2
30 Karol Czubak Arka Gdynia 2
31 Stipe Jurić ŁKS Łódź 2
32 Adrian Błąd GKS Katowice 2
33 Paweł Tomczyk Widzew Łódź 2
34 Oliver Práznovský Chrobry Głogów 2
35 Rafał Figiel GKS Katowice 1
36 Patryk Szwedzik GKS Katowice 1
37 Michał Marcjanik Arka Gdynia 1
38 Marcus Vinícius Arka Gdynia 1
39 Damian Chmiel Sandecja Nowy Sącz 1
40 Daniel Pietraszkiewicz Resovia 1
41 Jonathan Simba Bwanga Stomil Olsztyn 1
42 Patryk Mikita Stomil Olsztyn 1
43 Karol Twardowski Resovia 1
44 Tomasz Wojcinowicz Puszcza Niepołomice 1
45 Bartosz Biel GKS Tychy 1
46 Kamil Słaby Sandecja Nowy Sącz 1
47 Giorgi Merebashvili Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
48 Jakub Górski Korona Kielce 1
49 Bartosz Guzdek Widzew Łódź 1
50 Mateusz Michalski Widzew Łódź 1
51 Oskar Repka GKS Katowice 1
52 Piotr Nocoń Skra Częstochowa 1
53 Kacper Wełniak Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
54 Oskar Paprzycki GKS Tychy 1
55 Tomáš Malec GKS Tychy 1
56 Dawid Polkowski Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
57 Mikołaj Lebedyński Chrobry Głogów 1
58 Mateusz Bochnak Chrobry Głogów 1
59 Marcel Ziemann Chrobry Głogów 1
60 Mateusz Słodowy GKS 1962 Jastrzębie 1
61 Daniel Tanżyna Widzew Łódź 1
62 Patryk Mucha Widzew Łódź 1
63 Martin Dobrotka Arka Gdynia 1
64 Jan Sobociński ŁKS Łódź 1
65 Bartosz Szeliga ŁKS Łódź 1
66 Piotr Janczukowicz ŁKS Łódź 1
67 Nemanja Nedić GKS Tychy 1
68 Adrian Purzycki Górnik Polkowice 1
69 Maciej Ambrosiewicz Zagłębie Sosnowiec 1
70 Marcin Urynowicz GKS Katowice 1
71 Fábio Nunes Widzew Łódź 1
72 Patryk Stępiński Widzew Łódź 1
73 Grzegorz Szymusik Korona Kielce 1
74 Marek Mróz Resovia 1
75 Bruno Garcia Miedź Legnica 1
76 Mateusz Marzec Odra Opole 1
77 Marek Hanousek Widzew Łódź 1
78 Daniel Feruga GKS 1962 Jastrzębie 1
79 Dawid Witkowski GKS 1962 Jastrzębie 1
80 Oliver Podhorin Resovia 1
81 Marcin Stromecki Skra Częstochowa 1
82 Mateusz Maćkowiak Odra Opole 1
83 João Oliveira Zagłębie Sosnowiec 1
84 Eryk Sobków Górnik Polkowice 1
85 Maciej Pałaszewski Górnik Polkowice 1
86 Quentin Seedorf Zagłębie Sosnowiec 1
87 Kacper Gach Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
88 Dariusz Kamiński GKS 1962 Jastrzębie 1
89 Maksymilian Rozwandowicz ŁKS Łódź 1
90 Maciej Mas Skra Częstochowa 1
91 Michał Koj Korona Kielce 1
92 Adam Mesjasz Skra Częstochowa 1
93 Maciej Wolski ŁKS Łódź 1
94 Kamil Wojtyra Skra Częstochowa 1
95 Radosław Gołębiowski Widzew Łódź 1
96 Dominik Piła Chrobry Głogów 1
97 Mateusz Spychała Odra Opole 1
98 Miłosz Trojak Odra Opole 1
99 Kamil Antonik Resovia 1
100 Merveille Fundambu Stomil Olsztyn 1
101 Michał Grudniewski Widzew Łódź 1
102 Karol Danielak Widzew Łódź 1
103 Michał Bednarski Arka Gdynia 1
104 Aléx Tanque Zagłębie Sosnowiec 1
105 Bartosz Jaroch Resovia 1
106 Antonio Domínguez ŁKS Łódź 1
107 Marcin Szpakowski Korona Kielce 1
108 Maxime Dominguez Miedź Legnica 1
109 Kamil Zapolnik Miedź Legnica 1