IV liga śląska (gr. II) sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Odra Wodzisław Śląski 32 79 26 1 5 99 38 61
2 Spójnia Landek 32 66 20 6 6 79 30 49
3 GKS II Tychy 32 61 20 1 11 87 48 39
4 Unia Książenice 32 61 19 4 9 61 51 10
5 Unia Turza Śląska 32 57 17 6 9 74 51 23
6 LKS Decor Bełk 32 57 17 6 9 60 43 17
7 Kuźnia Ustroń 32 50 15 5 12 51 57 -6
8 Rozwój Katowice 32 47 14 5 13 58 45 13
9 Drzewiarz Jasienica 32 45 13 6 13 44 50 -6
10 MRKS Czechowice-Dziedzice 32 42 12 6 14 50 42 8
11 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 32 40 11 7 14 69 62 7
12 LKS Czaniec 32 38 11 5 16 45 68 -23
13 Orzeł Łękawica 32 35 9 8 15 42 53 -11
14 Jedność 32 Przyszowice 32 34 10 4 18 36 64 -28
15 GKS Radziechowy-Wieprz 32 30 8 6 18 35 64 -29
16 Odra Centrum Wodzisław Śląski 32 18 6 0 26 29 91 -62
17 Iskra Pszczyna 32 17 5 2 25 39 101 -62
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Odra Wodzisław Śląski 16 40 13 1 2 47 13 34
2 Spójnia Landek 16 40 13 1 2 44 11 33
3 Rozwój Katowice 16 35 11 2 3 38 9 29
4 GKS II Tychy 16 34 11 1 4 51 20 31
5 Unia Książenice 16 33 10 3 3 34 23 11
6 LKS Decor Bełk 16 32 9 5 2 32 18 14
7 Kuźnia Ustroń 16 27 8 3 5 29 24 5
8 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 16 27 8 3 5 43 24 19
9 Unia Turza Śląska 16 26 8 2 6 40 27 13
10 Jedność 32 Przyszowice 16 23 7 2 7 20 22 -2
11 Drzewiarz Jasienica 16 22 6 4 6 21 22 -1
12 Orzeł Łękawica 16 22 7 1 8 28 29 -1
13 MRKS Czechowice-Dziedzice 16 20 5 5 6 26 20 6
14 GKS Radziechowy-Wieprz 16 19 6 1 9 20 30 -10
15 LKS Czaniec 16 16 4 4 8 20 35 -15
16 Odra Centrum Wodzisław Śląski 16 15 5 0 11 20 43 -23
17 Iskra Pszczyna 16 7 2 1 13 23 52 -29
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Odra Wodzisław Śląski 16 39 13 0 3 52 25 27
2 Unia Turza Śląska 16 31 9 4 3 34 24 10
3 Unia Książenice 16 28 9 1 6 27 28 -1
4 GKS II Tychy 16 27 9 0 7 36 28 8
5 Spójnia Landek 16 26 7 5 4 35 19 16
6 LKS Decor Bełk 16 25 8 1 7 28 25 3
7 Kuźnia Ustroń 16 23 7 2 7 22 33 -11
8 Drzewiarz Jasienica 16 23 7 2 7 23 28 -5
9 MRKS Czechowice-Dziedzice 16 22 7 1 8 24 22 2
10 LKS Czaniec 16 22 7 1 8 25 33 -8
11 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 16 13 3 4 9 26 38 -12
12 Orzeł Łękawica 16 13 2 7 7 14 24 -10
13 Rozwój Katowice 16 12 3 3 10 20 36 -16
14 Jedność 32 Przyszowice 16 11 3 2 11 16 42 -26
15 GKS Radziechowy-Wieprz 16 11 2 5 9 15 34 -19
16 Iskra Pszczyna 16 10 3 1 12 16 49 -33
17 Odra Centrum Wodzisław Śląski 16 3 1 0 15 9 48 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

GKS II Tychy

Gospodarze Wynik Goście Data
GKS II Tychy 0 - 0 Drzewiarz Jasienica 13 listopada 2021
Piast II Gliwice 0 - 0 GKS II Tychy 6 listopada 2021
GKS II Tychy 0 - 0 LKS Czaniec 30 października 2021
LKS Bełk 0 - 0 GKS II Tychy 23 października 2021
GKS II Tychy 0 - 0 LKS Bestwina 16 października 2021
Orzeł Łękawica 0 - 0 GKS II Tychy 9 października 2021
GKS II Tychy 0 - 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 października 2021
Kuźnia Ustroń 0 - 0 GKS II Tychy 25 września 2021
GKS II Tychy 4 - 0 Czarni Gorzyce 18 września 2021
Spójnia Landek 1 - 1 GKS II Tychy 11 września 2021
MRKS Czechowice-Dziedzice 0 - 0 GKS II Tychy 4 września 2021
GKS II Tychy 4 - 1 Unia Książenice 28 sierpnia 2021
Unia Turza Śląska 0 - 3 GKS II Tychy 25 sierpnia 2021
GKS II Tychy 8 - 0 Czarni-Góral Żywiec 21 sierpnia 2021
ROW 1964 Rybnik 1 - 3 GKS II Tychy 14 sierpnia 2021
GKS II Tychy 2 - 0 LKS Czaniec 12 czerwca 2021
GKS II Tychy 5 - 1 GKS Radziechowy-Wieprz 6 czerwca 2021
GKS II Tychy 2 - 1 Rozwój Katowice 29 maja 2021
Drzewiarz Jasienica 1 - 3 GKS II Tychy 26 maja 2021
GKS II Tychy 3 - 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 23 maja 2021
GKS II Tychy 5 - 2 Unia Książenice 16 maja 2021
LKS Decor Bełk 1 - 4 GKS II Tychy 8 maja 2021
Orzeł Łękawica 0 - 2 GKS II Tychy 1 maja 2021
GKS II Tychy 10 - 0 Iskra Pszczyna 25 kwietnia 2021
Unia Turza Śląska 0 - 1 GKS II Tychy 17 kwietnia 2021
GKS II Tychy 4 - 0 Jedność 32 Przyszowice 11 kwietnia 2021
Kuźnia Ustroń 0 - 4 GKS II Tychy 3 kwietnia 2021
Spójnia Landek 5 - 0 GKS II Tychy 27 marca 2021
GKS II Tychy 1 - 2 MRKS Czechowice-Dziedzice 21 marca 2021
GKS II Tychy 1 - 3 Odra Wodzisław Śląski 14 marca 2021
Odra Centrum Wodzisław Śląski 0 - 3 GKS II Tychy 9 marca 2021
LKS Czaniec 1 - 5 GKS II Tychy 28 listopada 2020
GKS II Tychy 1 - 3 Kuźnia Ustroń 15 listopada 2020
MRKS Czechowice-Dziedzice 1 - 3 GKS II Tychy 24 października 2020
Odra Wodzisław Śląski 3 - 2 GKS II Tychy 17 października 2020
GKS II Tychy 4 - 2 LKS Decor Bełk 11 października 2020
Rozwój Katowice 3 - 1 GKS II Tychy 3 października 2020
GKS II Tychy 4 - 0 Drzewiarz Jasienica 26 września 2020
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 - 5 GKS II Tychy 19 września 2020
GKS II Tychy 3 - 2 Spójnia Landek 13 września 2020
Jedność 32 Przyszowice 3 - 0 GKS II Tychy 5 września 2020
GKS II Tychy 2 - 2 Unia Turza Śląska 30 sierpnia 2020
GKS Radziechowy-Wieprz 2 - 1 GKS II Tychy 22 sierpnia 2020
GKS II Tychy 4 - 0 Odra Centrum Wodzisław Śląski 15 sierpnia 2020
Unia Książenice 3 - 1 GKS II Tychy 8 sierpnia 2020
GKS II Tychy 0 - 2 Orzeł Łękawica 1 sierpnia 2020
Iskra Pszczyna 2 - 1 GKS II Tychy 25 lipca 2020
GKS Radziechowy-Wieprz 0 - 4 GKS II Tychy 16 listopada 2019
GKS II Tychy 2 - 1 LKS Czaniec 10 listopada 2019
Polonia Łaziska Górne 3 - 1 GKS II Tychy 3 listopada 2019
GKS II Tychy 1 - 2 LKS Goczałkowice Zdrój 27 października 2019
Beskid Skoczów 2 - 4 GKS II Tychy 23 października 2019
GKS II Tychy 3 - 0 MRKS Czechowice-Dziedzice 13 października 2019
Spójnia Landek 0 - 1 GKS II Tychy 5 października 2019
GKS II Tychy 4 - 0 LKS Decor Bełk 29 września 2019
Wilki Wilcza 2 - 2 GKS II Tychy 21 września 2019
GKS II Tychy 3 - 1 Kuźnia Ustroń 15 września 2019
Drzewiarz Jasienica 3 - 2 GKS II Tychy 7 września 2019
GKS II Tychy 3 - 1 Odra Centrum Wodzisław Śląski 31 sierpnia 2019
Odra Wodzisław Śląski 3 - 1 GKS II Tychy 24 sierpnia 2019
GKS II Tychy 1 - 1 Unia Książenice 17 sierpnia 2019
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 - 4 GKS II Tychy 10 sierpnia 2019
Dąb Gaszowice 2 - 2 GKS II Tychy 8 czerwca 2019
LKS Czaniec 3 - 0 GKS II Tychy 5 czerwca 2019
GKS Radziechowy-Wieprz 1 - 0 GKS II Tychy 1 czerwca 2019
GKS II Tychy 4 - 0 LKS Decor Bełk 26 maja 2019
GKS II Tychy 3 - 1 Wilki Wilcza 19 maja 2019
MRKS Czechowice-Dziedzice 0 - 0 GKS II Tychy 11 maja 2019
GKS II Tychy 4 - 2 Unia Racibórz 5 maja 2019
Odra Centrum Wodzisław Śląski 2 - 2 GKS II Tychy 1 maja 2019
LKS Goczałkowice Zdrój 2 - 2 GKS II Tychy 27 kwietnia 2019
Kuźnia Ustroń 1 - 1 GKS II Tychy 20 kwietnia 2019
GKS II Tychy 1 - 1 Spójnia Landek 14 kwietnia 2019
Płomień Połomia 1 - 2 GKS II Tychy 6 kwietnia 2019
GKS II Tychy 1 - 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 31 marca 2019
GKS II Tychy 1 - 2 Drzewiarz Jasienica 23 marca 2019
GKS II Tychy 1 - 0 Polonia Łaziska Górne 16 marca 2019
GKS II Tychy 2 - 1 LKS Czaniec 9 marca 2019
GKS II Tychy 4 - 2 Dąb Gaszowice 11 listopada 2018
GKS II Tychy 1 - 1 GKS Radziechowy-Wieprz 4 listopada 2018
LKS Decor Bełk 1 - 2 GKS II Tychy 20 października 2018
Wilki Wilcza 1 - 1 GKS II Tychy 13 października 2018
GKS II Tychy 1 - 3 MRKS Czechowice-Dziedzice 7 października 2018
Unia Racibórz 1 - 1 GKS II Tychy 29 września 2018
GKS II Tychy 3 - 3 Odra Centrum Wodzisław Śląski 23 września 2018
GKS II Tychy 2 - 1 LKS Goczałkowice Zdrój 16 września 2018
GKS II Tychy 1 - 1 Kuźnia Ustroń 9 września 2018
Spójnia Landek 0 - 4 GKS II Tychy 1 września 2018
GKS II Tychy 4 - 1 Płomień Połomia 25 sierpnia 2018
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 - 2 GKS II Tychy 19 sierpnia 2018
Drzewiarz Jasienica 3 - 0 GKS II Tychy 15 sierpnia 2018
Polonia Łaziska Górne 0 - 1 GKS II Tychy 11 sierpnia 2018
Beskid Skoczów 2 - 5 GKS II Tychy 9 czerwca 2018
GKS II Tychy 0 - 2 Dąb Gaszowice 2 czerwca 2018
Spójnia Landek 2 - 1 GKS II Tychy 30 maja 2018
GKS II Tychy 2 - 1 LKS Czaniec 26 maja 2018
Drzewiarz Jasienica 1 - 6 GKS II Tychy 23 maja 2018
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 - 2 GKS II Tychy 20 maja 2018
GKS II Tychy 2 - 2 LKS Decor Bełk 12 maja 2018
GKS II Tychy 0 - 1 LKS Goczałkowice Zdrój 9 maja 2018
GKS II Tychy 1 - 1 Kuźnia Ustroń 1 maja 2018
GKS II Tychy 0 - 2 Odra Centrum Wodzisław Śląski 29 kwietnia 2018
Unia Racibórz 2 - 2 GKS II Tychy 21 kwietnia 2018
GKS II Tychy 5 - 2 MKS Lędziny 15 kwietnia 2018
GKS Radziechowy-Wieprz 3 - 1 GKS II Tychy 7 kwietnia 2018
GKS II Tychy 2 - 0 Wilki Wilcza 31 marca 2018
Polonia Bytom 2 - 0 GKS II Tychy 24 marca 2018
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1 - 1 GKS II Tychy 25 listopada 2017
GKS II Tychy 5 - 0 Beskid Skoczów 19 listopada 2017
Dąb Gaszowice 2 - 4 GKS II Tychy 11 listopada 2017
GKS II Tychy 1 - 0 Spójnia Landek 5 listopada 2017
LKS Czaniec 2 - 1 GKS II Tychy 28 października 2017
GKS II Tychy 0 - 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 22 października 2017
LKS Decor Bełk 2 - 5 GKS II Tychy 14 października 2017
GKS II Tychy 7 - 2 Drzewiarz Jasienica 7 października 2017
Kuźnia Ustroń 4 - 3 GKS II Tychy 30 września 2017
GKS II Tychy 4 - 2 Unia Racibórz 16 września 2017
MKS Lędziny 4 - 3 GKS II Tychy 9 września 2017
GKS II Tychy 4 - 5 GKS Radziechowy-Wieprz 2 września 2017
Wilki Wilcza 6 - 2 GKS II Tychy 26 sierpnia 2017
GKS II Tychy 1 - 2 Polonia Bytom 19 sierpnia 2017
LKS Goczałkowice Zdrój 3 - 3 GKS II Tychy 12 sierpnia 2017
GKS II Tychy 1 - 5 Ruch Radzionków 10 czerwca 2017
Raków II Częstochowa 1 - 4 GKS II Tychy 3 czerwca 2017
GKS II Tychy 1 - 1 Szombierki Bytom 30 maja 2017
Nadwiślan Góra 0 - 3 GKS II Tychy 27 maja 2017
Polonia Poraj 1 - 1 GKS II Tychy 24 maja 2017
GKS II Tychy 4 - 1 Piast II Gliwice 21 maja 2017
KS Panki 1 - 3 GKS II Tychy 17 maja 2017
MKS Myszków 3 - 0 GKS II Tychy 13 maja 2017
Ruch II Chorzów 2 - 3 GKS II Tychy 10 maja 2017
GKS II Tychy 3 - 1 RKS Grodziec (Będzin) 6 maja 2017
GKS II Tychy 3 - 3 Slavia Ruda Śląska 23 kwietnia 2017
GKS II Tychy 3 - 1 Warta Zawiercie 15 kwietnia 2017
Górnik Piaski (Czeladź) 0 - 2 GKS II Tychy 9 kwietnia 2017
GKS II Tychy 4 - 1 Przemsza Siewierz 1 kwietnia 2017
GKS II Katowice 2 - 0 GKS II Tychy 26 marca 2017
GKS II Tychy 2 - 3 Sarmacja Będzin 19 marca 2017
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 1 GKS II Tychy 11 marca 2017
Ruch Radzionków 3 - 2 GKS II Tychy 19 listopada 2016
GKS II Tychy 2 - 3 Raków II Częstochowa 13 listopada 2016
Szombierki Bytom 2 - 1 GKS II Tychy 5 listopada 2016
GKS II Tychy 0 - 0 Nadwiślan Góra 30 października 2016
Piast II Gliwice 3 - 0 GKS II Tychy 22 października 2016
GKS II Tychy 2 - 1 MKS Myszków 16 października 2016
GKS II Tychy 8 - 0 Ruch II Chorzów 8 października 2016
RKS Grodziec (Będzin) 2 - 1 GKS II Tychy 1 października 2016
GKS II Tychy 2 - 1 Polonia Poraj 25 września 2016
Slavia Ruda Śląska 2 - 0 GKS II Tychy 17 września 2016
GKS II Tychy 5 - 0 KS Panki 11 września 2016
Warta Zawiercie 1 - 0 GKS II Tychy 3 września 2016
GKS II Tychy 1 - 2 Górnik Piaski (Czeladź) 31 sierpnia 2016
Przemsza Siewierz 2 - 1 GKS II Tychy 27 sierpnia 2016
GKS II Tychy 3 - 0 GKS II Katowice 21 sierpnia 2016
Sarmacja Będzin 4 - 2 GKS II Tychy 17 sierpnia 2016
GKS II Tychy 3 - 5 Gwarek Tarnowskie Góry 13 sierpnia 2016
GKS II Tychy 2 - 3 ROW II Rybnik 11 czerwca 2016
Drzewiarz Jasienica 2 - 0 GKS II Tychy 4 czerwca 2016
GKS II Tychy 1 - 1 Spójnia Landek 29 maja 2016
Unia Racibórz 2 - 2 GKS II Tychy 25 maja 2016
GKS II Tychy 0 - 1 GTS Bojszowy 21 maja 2016
GKS II Tychy 1 - 1 Krupiński Suszec 15 maja 2016
GKS II Tychy 5 - 1 Jedność 32 Przyszowice 7 maja 2016
Gwarek Ornontowice 0 - 2 GKS II Tychy 30 kwietnia 2016
GKS II Tychy 2 - 3 Szczakowianka Jaworzno 27 kwietnia 2016
GKS II Tychy 0 - 1 Polonia Łaziska Górne 23 kwietnia 2016
GKS II Tychy 2 - 0 Iskra Pszczyna 17 kwietnia 2016
Granica Ruptawa 0 - 0 GKS II Tychy 13 kwietnia 2016
GKS II Tychy 0 - 0 GKS Radziechowy-Wieprz 10 kwietnia 2016
GKS II Tychy 5 - 0 Forteca Świerklany 3 kwietnia 2016
GKS II Tychy 2 - 1 Unia Turza Śląska 20 marca 2016
ROW II Rybnik 0 - 9 GKS II Tychy 15 listopada 2015
GKS II Tychy 0 - 3 Drzewiarz Jasienica 8 listopada 2015
Spójnia Landek 3 - 1 GKS II Tychy 31 października 2015
GKS II Tychy 5 - 1 Unia Racibórz 25 października 2015
GTS Bojszowy 0 - 4 GKS II Tychy 17 października 2015
Krupiński Suszec 1 - 5 GKS II Tychy 10 października 2015
Jedność 32 Przyszowice 0 - 1 GKS II Tychy 3 października 2015
GKS II Tychy 2 - 3 Gwarek Ornontowice 26 września 2015
Szczakowianka Jaworzno 2 - 1 GKS II Tychy 19 września 2015
Polonia Łaziska Górne 1 - 0 GKS II Tychy 12 września 2015
Iskra Pszczyna 3 - 0 GKS II Tychy 5 września 2015
GKS Radziechowy-Wieprz 0 - 1 GKS II Tychy 29 sierpnia 2015
Forteca Świerklany 1 - 3 GKS II Tychy 22 sierpnia 2015
GKS II Tychy 5 - 1 Granica Ruptawa 16 sierpnia 2015
Unia Turza Śląska 1 - 0 GKS II Tychy 9 sierpnia 2015

IV liga śląska (gr. II) sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Adrian Tabala Odra Wodzisław Śląski 25
2 Tomasz Zawadzki Iskra Pszczyna 18
3 Dawid Kasprzyk GKS II Tychy 18
4 Robert Mrózek Orzeł Łękawica 18
5 Sławomir Musiolik Unia Turza Śląska 17
6 Marcin Wodecki Odra Wodzisław Śląski 17
7 Piotr Bysiec Unia Książenice 15
8 Dawid Pawlusiński Unia Turza Śląska 15
9 Jan Borek Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15
10 Wojciech Rasek LKS Decor Bełk 13
11 Mateusz Skrobol Spójnia Landek 12
12 Kamil Jonkisz MRKS Czechowice-Dziedzice 12
13 Bartosz Rutkowski GKS II Tychy 12
14 Dawid Kukuła Podbeskidzie II Bielsko-Biała 12
15 Bartłomiej Ślosarczyk Drzewiarz Jasienica 11
16 Mariusz Bojarski Spójnia Landek 11
17 Bartłomiej Kręcichwost Podbeskidzie II Bielsko-Biała 11
18 Michał Pieczka Unia Książenice 10
19 Ariel Mnochy Jedność 32 Przyszowice 10
20 Patryk Gembicki Rozwój Katowice 10
21 Ilya Nazdryn-Platnitski LKS Czaniec 10
22 Michał Pietraczyk Kuźnia Ustroń 10
23 Daniel Sobas Spójnia Landek 10
24 Robert Woźniak Rozwój Katowice 10
25 Mateusz Wrana MRKS Czechowice-Dziedzice 9
26 Aleksander Biegański GKS II Tychy 9
27 Bartosz Semeniuk LKS Decor Bełk 9
28 Michał Stryczek LKS Decor Bełk 9
29 Konrad Bukowczan Spójnia Landek 9
30 Maciej Gaszka Unia Turza Śląska 9
31 Artur Gać Odra Wodzisław Śląski 8
32 Damian Koleczko Unia Książenice 8
33 Michał Rycka Unia Turza Śląska 8
34 Rafał Hajok Jedność 32 Przyszowice 8
35 Marcin Byrtek GKS Radziechowy-Wieprz 8
36 Kamil Koczy Odra Centrum Wodzisław Śląski 8
37 Łukasz Mąka Iskra Pszczyna 7
38 Dariusz Łoś Drzewiarz Jasienica 7
39 Mateusz Janik GKS Radziechowy-Wieprz 7
40 Nico Abuladze Odra Wodzisław Śląski 7
41 Arkadiusz Lalko Odra Wodzisław Śląski 7
42 Damian Oczko LKS Czaniec 7
43 Oliwier Lazar Rozwój Katowice 7
44 Szymon Byrtek Orzeł Łękawica 7
45 Krzysztof Krzyżok Odra Wodzisław Śląski 6
46 Michał Paluch GKS II Tychy 6
47 Bartosz Chwila Rozwój Katowice 6
48 Arkadiusz Suchiński Unia Książenice 6
49 Bartłomiej Borak LKS Czaniec 6
50 Daniel Dobrowolski Kuźnia Ustroń 6
51 Szymon Kubica Spójnia Landek 6
52 Kamil Kostecki Unia Książenice 6
53 Mateusz Wigezzi Kuźnia Ustroń 6
54 Maciej Felsch LKS Czaniec 6
55 Damian Tarka Odra Wodzisław Śląski 6
56 Patryk Dudziński Odra Wodzisław Śląski 5
57 Piotr Zieliński Odra Wodzisław Śląski 5
58 Mariusz Masternak Spójnia Landek 5
59 Rafał Hałat Orzeł Łękawica 5
60 Szymon Królak Drzewiarz Jasienica 5
61 Piotr Glenc Unia Turza Śląska 5
62 Wojciech Orzeł LKS Decor Bełk 5
63 Kamil Kargulewicz GKS II Tychy 5
64 Łukasz Kopczyk GKS II Tychy 5
65 Krzysztof Czenczek Rozwój Katowice 5
66 Jakub Raszka MRKS Czechowice-Dziedzice 5
67 Kamil Sikora LKS Decor Bełk 5
68 Daniel Podbioł Odra Centrum Wodzisław Śląski 5
69 Szymon Lewicki GKS II Tychy 5
70 Maciej Kiełtyka Jedność 32 Przyszowice 4
71 Remigiusz Mrózek GKS Radziechowy-Wieprz 4
72 Bartosz Iskrzycki Kuźnia Ustroń 4
73 Marcel Misztal GKS II Tychy 4
74 Marcin Osmałek Orzeł Łękawica 4
75 Paweł Ziaja Unia Książenice 4
76 Sebastian Wiśniowski LKS Czaniec 4
77 Paweł Flis LKS Czaniec 4
78 Karol Lewandowski MRKS Czechowice-Dziedzice 4
79 Łukasz Szędzielarz MRKS Czechowice-Dziedzice 4
80 Jakub Wojtyła Kuźnia Ustroń 4
81 Patryk Drabik Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3
82 Wojciech Drewniak GKS Radziechowy-Wieprz 3
83 Marcin Dudka GKS Radziechowy-Wieprz 3
84 Tomasz Krężelok GKS II Tychy 3
85 Paweł Sękowski Spójnia Landek 3
86 Paweł Zdunek Odra Wodzisław Śląski 3
87 Damian Nieśmiałowski Spójnia Landek 3
88 Szymon Zielonka Rozwój Katowice 3
89 Adam Waliczek Drzewiarz Jasienica 3
90 Karol Kubieniec GKS Radziechowy-Wieprz 3
91 Tomasz Reguła LKS Decor Bełk 3
92 Dawid Ciszewski Rozwój Katowice 3
93 Rafał Żurek MRKS Czechowice-Dziedzice 3
94 Paweł Staniczek Unia Turza Śląska 3
95 Oliwier Kwiatkowski Rozwój Katowice 3
96 Marcin Paszek Jedność 32 Przyszowice 3
97 Wojciech Wikar Odra Centrum Wodzisław Śląski 3
98 Paweł Kozioł Spójnia Landek 3
99 Paweł Brzóska Kuźnia Ustroń 3
100 Mykhailo Lavruk Spójnia Landek 3
101 Filip Gajda Drzewiarz Jasienica 3
102 Tomasz Górkiewicz Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3
103 Adrian Sikora Kuźnia Ustroń 3
104 Sebastian Obara Odra Centrum Wodzisław Śląski 3
105 Robert Tkocz Odra Centrum Wodzisław Śląski 3
106 Arkadiusz Woś Odra Wodzisław Śląski 2
107 Kacper Zieliński Iskra Pszczyna 2
108 Krzysztof Machowski GKS II Tychy 2
109 Michał Czernek MRKS Czechowice-Dziedzice 2
110 Arkadiusz Jaworski Kuźnia Ustroń 2
111 Szymon Kuś Spójnia Landek 2
112 Marcin Habdas Spójnia Landek 2
113 Konrad Gutowski Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
114 Daniel Waliczek Drzewiarz Jasienica 2
115 Kamil Kuczok Unia Turza Śląska 2
116 Robert Dymowski LKS Decor Bełk 2
117 Dawid Mucha Jedność 32 Przyszowice 2
118 Fabian Pustelnik Iskra Pszczyna 2
119 Michał Przemyk MRKS Czechowice-Dziedzice 2
120 Bartosz Zarębski GKS II Tychy 2
121 Marek Profic Drzewiarz Jasienica 2
122 Dominik Frelek Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
123 Kamil Jaroś Spójnia Landek 2
124 Antoni Rozmus Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
125 Jakub Waliczek Drzewiarz Jasienica 2
126 Daniel Gryman Spójnia Landek 2
127 Cezary Ferfecki Kuźnia Ustroń 2
128 Bartosz Łyczko Unia Turza Śląska 2
129 Kamil Bezak Spójnia Landek 2
130 Koba Shalamberidze Odra Wodzisław Śląski 2
131 Bartosz Kuc Odra Centrum Wodzisław Śląski 2
132 Bartosz Smyla LKS Decor Bełk 2
133 Jakub Piątek GKS II Tychy 2
134 Kacper Piątek GKS II Tychy 2
135 Kamil Kokoszka GKS II Tychy 2
136 Michał Prusek Iskra Pszczyna 2
137 Tomasz Wroza Rozwój Katowice 2
138 Kajetan Kunka Rozwój Katowice 2
139 Damian Olczak LKS Decor Bełk 2
140 Kamil Maj LKS Decor Bełk 2
141 Łukasz Radomski Drzewiarz Jasienica 2
142 Jakub Szendzielorz Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
143 Mateusz Żelazo Iskra Pszczyna 1
144 Marcin Kuczera Unia Książenice 1
145 Marcel Nycz Iskra Pszczyna 1
146 Marcel Peda LKS Decor Bełk 1
147 Bartosz Pankowski LKS Decor Bełk 1
148 Kamil Mańkowski Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
149 Jakub Wilk GKS II Tychy 1
150 Kamil Komarus Iskra Pszczyna 1
151 Błażej Adamiec MRKS Czechowice-Dziedzice 1
152 Kamil Przybylski Jedność 32 Przyszowice 1
153 Michał Studnicki Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
154 Konrad Liszka Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
155 Daniel Kaletka Rozwój Katowice 1
156 Daniel Podbioł Odra Wodzisław Śląski 1
157 Miłosz Krupa Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
158 Michał Mazur Unia Turza Śląska 1
159 Szymon Kalisz Unia Turza Śląska 1
160 Konrad Pala Kuźnia Ustroń 1
161 Kacper Jasek Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
162 Piotr Szołtysek Jedność 32 Przyszowice 1
163 Adam Witoszek Unia Turza Śląska 1
164 Marcin Mizia Unia Książenice 1
165 Sebastian Pępek Orzeł Łękawica 1
166 Robert Wolniewicz Jedność 32 Przyszowice 1
167 Karol Rozmus GKS Radziechowy-Wieprz 1
168 Marcel Stefaniak GKS II Tychy 1
169 Kacper Noga GKS Radziechowy-Wieprz 1
170 Kornel Osyra Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
171 Maksymilian Sitek Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
172 Tomasz Biółka Orzeł Łękawica 1
173 Kamil Szajter Kuźnia Ustroń 1
174 Kacper Brachaczek GKS Radziechowy-Wieprz 1
175 Wojciech Padło MRKS Czechowice-Dziedzice 1
176 Kamil Szymura GKS II Tychy 1
177 Dominik Połap GKS II Tychy 1
178 Jakub Białas Odra Wodzisław Śląski 1
179 Maciej Marek LKS Czaniec 1
180 Kacper Filipiak Rozwój Katowice 1
181 Mariusz Duś Drzewiarz Jasienica 1
182 Szymon Jary Unia Turza Śląska 1
183 Mateusz Wuwer Unia Turza Śląska 1
184 Wojciech Loranc MRKS Czechowice-Dziedzice 1
185 Mateusz Kubica MRKS Czechowice-Dziedzice 1
186 Klaudiusz Sommer Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
187 Bartłomiej Maciejewski Jedność 32 Przyszowice 1
188 Szymon Bielusiak GKS II Tychy 1
189 Daniel Biela LKS Czaniec 1
190 Oliver Nowak GKS II Tychy 1
191 Mateusz Widuch Orzeł Łękawica 1
192 Stanislav Shtanenko Unia Turza Śląska 1
193 Michał Czemek GKS Radziechowy-Wieprz 1
194 Piotr Szymiczek Unia Turza Śląska 1
195 Ilias El Bouh Unia Turza Śląska 1
196 Konrad Kuder Kuźnia Ustroń 1
197 Piotr Groborz LKS Decor Bełk 1
198 Kacper Mazur Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
199 Bartłomiej Lorenc Unia Książenice 1
200 Jakub Skowronek Unia Książenice 1
201 Aleksander Barteczko Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
202 Piotr Barwiński Rozwój Katowice 1
203 Maksymilian Wojtasik Kuźnia Ustroń 1
204 Bartosz Kunat Unia Książenice 1
205 Kacper Owczarczyk Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
206 Tomasz Wawrzyniak Jedność 32 Przyszowice 1
207 Jakub Chmiel Kuźnia Ustroń 1
208 Oliwier Gasz Rozwój Katowice 1
209 Bartosz Wójcik LKS Decor Bełk 1
210 Łukasz Norkowski GKS II Tychy 1
211 Andrzej Żur Iskra Pszczyna 1
212 Kacper Krupiński Unia Turza Śląska 1
213 Kamil Turoń Kuźnia Ustroń 1
214 Marcin Bęben Drzewiarz Jasienica 1
215 Daniel Kocemba Drzewiarz Jasienica 1
216 Mateusz Wajdzik MRKS Czechowice-Dziedzice 1
217 Kamil Sikora LKS Decor Bełk 1
218 Dawid Olszowski Orzeł Łękawica 1
219 Dominik Dobrowolski Kuźnia Ustroń 1
220 Michał Staniucha GKS II Tychy 1
221 Dawid Fojcik Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
222 Sławomir Szary Unia Książenice 1
223 Tomasz Czech Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
224 Kajetan Rutkowski GKS II Tychy 1
225 Jakub Krawczyk Iskra Pszczyna 1