IV liga zachodniopomorska sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Chemik Police 34 74 23 5 6 86 32 54
2 Vineta Wolin 34 70 21 7 6 76 32 44
3 Olimp Gościno 34 64 19 7 8 67 41 26
4 Kluczevia Stargard 34 62 18 8 8 86 57 29
5 Ina Goleniów 34 60 17 9 8 67 41 26
6 Rega Trzebiatów 34 59 18 5 11 68 42 26
7 Sparta Węgorzyno 34 58 18 4 12 74 65 9
8 MKP Szczecinek 34 55 17 4 13 65 56 9
9 Rasel Dygowo 34 51 15 6 13 70 49 21
10 Błękitni II Stargard 34 47 14 5 15 89 71 18
11 Hutnik Szczecin 34 45 14 3 17 73 72 1
12 Gryf Kamień Pomorski 34 43 12 7 15 50 57 -7
13 Leśnik Manowo 34 39 12 3 19 56 70 -14
14 Sokół Karlino 34 37 9 10 15 51 65 -14
15 Orzeł Wałcz 34 31 9 4 21 54 62 -8
16 Pogoń Połczyn Zdrój 34 29 8 5 21 52 98 -46
17 Morzycko Moryń 34 25 8 1 25 50 169 -119
18 Gryf Polanów 34 20 5 5 24 24 79 -55
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Vineta Wolin 17 39 12 3 2 46 15 31
2 Chemik Police 17 38 12 2 3 47 16 31
3 Kluczevia Stargard 17 35 10 5 2 36 24 12
4 Sparta Węgorzyno 17 34 10 4 3 40 23 17
5 MKP Szczecinek 17 34 11 1 5 40 20 20
6 Błękitni II Stargard 17 34 10 4 3 52 19 33
7 Ina Goleniów 17 31 9 4 4 35 19 16
8 Olimp Gościno 17 30 9 3 5 33 22 11
9 Rasel Dygowo 17 29 9 2 6 40 23 17
10 Leśnik Manowo 17 28 9 1 7 37 26 11
11 Rega Trzebiatów 17 27 8 3 6 26 24 2
12 Hutnik Szczecin 17 27 8 3 6 46 41 5
13 Gryf Kamień Pomorski 17 26 7 5 5 27 18 9
14 Sokół Karlino 17 25 7 4 6 35 28 7
15 Orzeł Wałcz 17 22 7 1 9 34 28 6
16 Morzycko Moryń 17 22 7 1 9 37 66 -29
17 Pogoń Połczyn Zdrój 17 16 5 1 11 32 48 -16
18 Gryf Polanów 17 11 3 2 12 15 40 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Chemik Police 17 36 11 3 3 39 16 23
2 Olimp Gościno 17 34 10 4 3 34 19 15
3 Rega Trzebiatów 17 32 10 2 5 42 18 24
4 Vineta Wolin 17 31 9 4 4 30 17 13
5 Ina Goleniów 17 29 8 5 4 32 22 10
6 Kluczevia Stargard 17 27 8 3 6 50 33 17
7 Sparta Węgorzyno 17 24 8 0 9 34 42 -8
8 Rasel Dygowo 17 22 6 4 7 30 26 4
9 MKP Szczecinek 17 21 6 3 8 25 36 -11
10 Hutnik Szczecin 17 18 6 0 11 27 31 -4
11 Gryf Kamień Pomorski 17 17 5 2 10 23 39 -16
12 Błękitni II Stargard 17 13 4 1 12 37 52 -15
13 Pogoń Połczyn Zdrój 17 13 3 4 10 20 50 -30
14 Sokół Karlino 17 12 2 6 9 16 37 -21
15 Leśnik Manowo 17 11 3 2 12 19 44 -25
16 Orzeł Wałcz 17 9 2 3 12 20 34 -14
17 Gryf Polanów 17 9 2 3 12 9 39 -30
18 Morzycko Moryń 17 3 1 0 16 13 103 -90
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Leśnik Manowo

Gospodarze Wynik Goście Data
Olimp Gościno 0 - 0 Leśnik Manowo 20 listopada 2021
Leśnik Manowo 2 - 1 Olimp Gościno 1 maja 2021
Olimp Gościno 1 - 3 Leśnik Manowo 19 września 2020
Leśnik Manowo 0 - 0 Olimp Gościno 9 maja 2020
Olimp Gościno 0 - 1 Leśnik Manowo 5 października 2019
Leśnik Manowo 1 - 1 Olimp Gościno 16 marca 2019
Leśnik Manowo 3 - 0 Gryf Polanów 9 marca 2019
Olimp Gościno 0 - 2 Leśnik Manowo 15 sierpnia 2018
Gryf Polanów 2 - 3 Leśnik Manowo 11 sierpnia 2018
Gryf Polanów 1 - 0 Leśnik Manowo 26 maja 2018
Olimp Gościno 0 - 1 Leśnik Manowo 7 kwietnia 2018
Leśnik Manowo 2 - 2 Gryf Polanów 28 października 2017
Leśnik Manowo 4 - 2 Olimp Gościno 2 września 2017
Olimp Gościno 1 - 1 Leśnik Manowo 28 maja 2016
Leśnik Manowo 2 - 1 Olimp Gościno 8 listopada 2015

IV liga zachodniopomorska sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Paweł Iskra Sparta Węgorzyno 36
2 Kamil Wiśniewski Vineta Wolin 23
3 Michał Magnuski Kluczevia Stargard 23
4 Szymon Kapelusz Chemik Police 20
5 Igor Duńczak Rega Trzebiatów 18
6 Nikita Vovchenko Chemik Police 18
7 Mikołaj Duwe Rasel Dygowo 16
8 Michał Jarząbek Ina Goleniów 15
9 Bartosz Gołębiowski Hutnik Szczecin 15
10 Jarosław Jarecki Rega Trzebiatów 14
11 Karol Jabłoński Błękitni II Stargard 14
12 Sebastian Inczewski Kluczevia Stargard 14
13 Marcin Gozdal Sokół Karlino 13
14 Jarosław Piskorz Błękitni II Stargard 13
15 Artur Blasius Hutnik Szczecin 13
16 Kacper Tomaszewicz Ina Goleniów 12
17 Mateusz Górny MKP Szczecinek 12
18 Piotr Sulima Leśnik Manowo 12
19 Mateusz Myśliński Leśnik Manowo 12
20 Piotr Winogrodzki Ina Goleniów 11
21 Jakub Żelazowski Hutnik Szczecin 11
22 Grzegorz Magnuski Kluczevia Stargard 11
23 Leszek Pazdur Rasel Dygowo 11
24 Daniel Popiołek Orzeł Wałcz 10
25 Robert Gajda Błękitni II Stargard 10
26 Karol Saganowski MKP Szczecinek 10
27 Adrian Rutkowski Sokół Karlino 10
28 Konrad Romańczyk Orzeł Wałcz 9
29 Mateusz Kowalczyk Pogoń Połczyn Zdrój 9
30 Damian Banachewicz Ina Goleniów 9
31 Sławomir Woszczyński Pogoń Połczyn Zdrój 9
32 Marek Skowyra Olimp Gościno 9
33 Marcin Nowicki Olimp Gościno 9
34 Radosław Marcyniuk Hutnik Szczecin 9
35 Adrian Nagórski Vineta Wolin 9
36 Radosław Wiśniewski Vineta Wolin 9
37 Jarosław Kiernicki Sparta Węgorzyno 9
38 Paweł Wegner Orzeł Wałcz 9
39 Seweryn Zelmachowicz Rega Trzebiatów 8
40 Grzegorz Wawreńczuk Pogoń Połczyn Zdrój 8
41 Igor Walczak Pogoń Połczyn Zdrój 8
42 Szymon Włodarek Gryf Kamień Pomorski 8
43 Kamil Adamczyk Hutnik Szczecin 7
44 Konrad Bartoszewicz Vineta Wolin 7
45 Mateusz Hamer Pogoń Połczyn Zdrój 7
46 Kamil Kacperek Gryf Kamień Pomorski 7
47 Marcin Krystek Chemik Police 7
48 Patryk Łapa Rega Trzebiatów 7
49 Adrian Telus Gryf Polanów 7
50 Krystian Mądrowski Błękitni II Stargard 6
51 Szymon Bocheński Olimp Gościno 6
52 Kostiantyn Karaman Błękitni II Stargard 6
53 Kamil Bogusz Gryf Kamień Pomorski 6
54 Patryk Włóka Błękitni II Stargard 6
55 Patryk Janczak Morzycko Moryń 6
56 Łukasz Rdzeń Kluczevia Stargard 5
57 Marcin Kaszczyc MKP Szczecinek 5
58 Andrzej Wojciechowski Rasel Dygowo 5
59 Mikołaj Midzio Chemik Police 5
60 Dawid Łodyga Vineta Wolin 5
61 Mateusz Wróbel Gryf Kamień Pomorski 5
62 Piotr Surma Kluczevia Stargard 5
63 Paweł Rząd Morzycko Moryń 5
64 Kamil Bartoszyński Kluczevia Stargard 5
65 Bartosz Ława Chemik Police 5
66 Adam Ładziak Hutnik Szczecin 5
67 Krzysztof Bułka Rasel Dygowo 5
68 Mateusz Góra MKP Szczecinek 5
69 Łukasz Jurjewicz MKP Szczecinek 5
70 Adam Zalewski Olimp Gościno 5
71 Paweł Kułakowski Olimp Gościno 5
72 Andrej Protasenko Chemik Police 5
73 Filip Grabowski Błękitni II Stargard 5
74 Patryk Kominek Ina Goleniów 5
75 Mateusz Jureczko MKP Szczecinek 4
76 Radosław Misztal Gryf Kamień Pomorski 4
77 Adrian Kranz Vineta Wolin 4
78 Przemysław Sydoruk Sokół Karlino 4
79 Cezary Bać Leśnik Manowo 4
80 Szymon Smerdel Gryf Kamień Pomorski 4
81 Maciej Więcek Sparta Węgorzyno 4
82 Bartosz Sobinek Hutnik Szczecin 4
83 Bartłomiej Maciukajć Leśnik Manowo 4
84 Dawid Ejzygmann Rasel Dygowo 4
85 Łukasz Szymfeld Vineta Wolin 4
86 Szymon Kurczak Rega Trzebiatów 4
87 Mariusz Bedliński MKP Szczecinek 4
88 Kacper Kita Olimp Gościno 4
89 Grzegorz Tarasewicz Sparta Węgorzyno 4
90 Bartłomiej Babiak Orzeł Wałcz 4
91 Mateusz Bień Rasel Dygowo 4
92 Oskar Pogorzelec Olimp Gościno 4
93 Ivanei Brito Morzycko Moryń 4
94 Adrian Mach Sparta Węgorzyno 4
95 Jacek Chrzanowski Morzycko Moryń 4
96 Cezary Palus Kluczevia Stargard 4
97 Marcin Chyła Gryf Polanów 4
98 Marek Hermanowicz Orzeł Wałcz 4
99 Oskar Marcinkowski Rega Trzebiatów 3
100 Paweł Bugała Pogoń Połczyn Zdrój 3
101 Kamil Lichmański Rasel Dygowo 3
102 Damian Dzierbicki Sparta Węgorzyno 3
103 Tomasz Królak Kluczevia Stargard 3
104 Kacper Wittbrodt Gryf Kamień Pomorski 3
105 Radosław Surma Kluczevia Stargard 3
106 Michał Kowalczyk Sokół Karlino 3
107 Łukasz Jarzębski Leśnik Manowo 3
108 Łukasz Wiśniewski Rasel Dygowo 3
109 Adam Zejfer Rega Trzebiatów 3
110 Maciej Żabicki Ina Goleniów 3
111 Adam Wiejkuć Chemik Police 3
112 Michał Tymek Olimp Gościno 3
113 Bartłomiej Wach Vineta Wolin 3
114 Damian Kaczmarski Gryf Kamień Pomorski 3
115 Maciej Płomiński Olimp Gościno 3
116 Jarosław Jóźwiak Chemik Police 3
117 Maciej Kraśnicki Chemik Police 3
118 Maciej Góra MKP Szczecinek 3
119 Bartłomiej Niemczyk Sokół Karlino 3
120 Charles Nwaogu Hutnik Szczecin 3
121 Mikołaj Napora Błękitni II Stargard 3
122 Bartosz Stadnik Olimp Gościno 3
123 Michał Jermołowicz Sokół Karlino 3
124 Adrian Szatkowski Leśnik Manowo 3
125 Paweł Waśków Rasel Dygowo 3
126 Adrian Kronkowski Hutnik Szczecin 3
127 Aleksy Kizielewicz MKP Szczecinek 3
128 Maksymilian Być Rega Trzebiatów 2
129 Andrzej Ogonowski Morzycko Moryń 2
130 Grzegorz Kruk Hutnik Szczecin 2
131 Michał Lampa Olimp Gościno 2
132 Seweryn Wrzeszcz Kluczevia Stargard 2
133 Patryk Miklas Gryf Kamień Pomorski 2
134 Michał Barański Błękitni II Stargard 2
135 Jakub Jarosik Leśnik Manowo 2
136 Patryk Fryska Morzycko Moryń 2
137 Bartosz Ziółkowski Leśnik Manowo 2
138 Jakub Karpiński Leśnik Manowo 2
139 Przemysław Komorowski Sokół Karlino 2
140 Wojciech Gałecki Vineta Wolin 2
141 Tomasz Tomczak Orzeł Wałcz 2
142 Bartłomiej Woźniak Orzeł Wałcz 2
143 Jakub Jaworek Orzeł Wałcz 2
144 Kamil Gozdal Sokół Karlino 2
145 Krystian Mural Sokół Karlino 2
146 Jan Skuratowski Sparta Węgorzyno 2
147 Rafał Załoga Rasel Dygowo 2
148 Jacek Tomczyk Sokół Karlino 2
149 Daniel Mojsiewicz Ina Goleniów 2
150 Mateusz Głos Morzycko Moryń 2
151 Krzysztof Hrymowicz MKP Szczecinek 2
152 Michał Michurski Rasel Dygowo 2
153 Jacek Pohorecki Morzycko Moryń 2
154 Kornel Pflantz Gryf Kamień Pomorski 2
155 Mateusz Orlik Błękitni II Stargard 2
156 Marcin Gniotek Hutnik Szczecin 2
157 Pavel Shorats Morzycko Moryń 2
158 Paweł Rakowski Leśnik Manowo 2
159 Sebastian Dondaj Olimp Gościno 2
160 Łukasz Aleksandrowicz Vineta Wolin 2
161 Radosław Downar Kluczevia Stargard 2
162 Damian Jankowiak Morzycko Moryń 2
163 Paweł Miązek Hutnik Szczecin 2
164 Michał Grześkowiak Vineta Wolin 2
165 Paweł Wilusz Gryf Polanów 2
166 Wojciech Guźniczak Sparta Węgorzyno 2
167 Marcin Becmer Sokół Karlino 2
168 Norbert Kornaga Rasel Dygowo 2
169 Szymon Chać Rasel Dygowo 2
170 Piotr Kurbiel Błękitni II Stargard 2
171 Jakub Drzewiecki MKP Szczecinek 2
172 Daniel Romańczyk Sparta Węgorzyno 2
173 Dawid Sobol Orzeł Wałcz 2
174 Jakub Cerazy Orzeł Wałcz 1
175 Ryszard Pawełkiewicz Orzeł Wałcz 1
176 Adam Walles Hutnik Szczecin 1
177 Patryk Sobiegraj Rasel Dygowo 1
178 Seweryn Fijołek Leśnik Manowo 1
179 Przemysław Stosio Ina Goleniów 1
180 Michał Onyszczuk Błękitni II Stargard 1
181 Kacper Gadomski Kluczevia Stargard 1
182 Jakub Lorenc Morzycko Moryń 1
183 Hubert Machowicz Kluczevia Stargard 1
184 Dominik Dziąbek Hutnik Szczecin 1
185 Mateusz Hajman Sokół Karlino 1
186 Zbigniew Węglowski MKP Szczecinek 1
187 Marek Zdanowicz Leśnik Manowo 1
188 Przemysław Rodak Rega Trzebiatów 1
189 Daniel Kocur Rega Trzebiatów 1
190 Piotr Kusiak MKP Szczecinek 1
191 Oskar Czapliński Hutnik Szczecin 1
192 Emilian Kamiński Sparta Węgorzyno 1
193 Mateusz Roszak Olimp Gościno 1
194 Bartosz Białek Chemik Police 1
195 Daniel Szymański Orzeł Wałcz 1
196 Andrzej Szczesny Pogoń Połczyn Zdrój 1
197 Adrian Orłowski Pogoń Połczyn Zdrój 1
198 Krystian Gruszczyński Kluczevia Stargard 1
199 Tomasz Tkacz Leśnik Manowo 1
200 Tomasz Borucki Ina Goleniów 1
201 Dominik Kubiak Rasel Dygowo 1
202 Paweł Piwko Olimp Gościno 1
203 Michał Janicki Chemik Police 1
204 Filip Kominek Ina Goleniów 1
205 Bartłomiej Zdunek Błękitni II Stargard 1
206 Łukasz Wudarczyk Olimp Gościno 1
207 Dominik Grochowski Vineta Wolin 1
208 Sebastian Kołodziejski Rasel Dygowo 1
209 Bartosz Bartłomiejczyk Kluczevia Stargard 1
210 Paweł Grodek Sokół Karlino 1
211 Adam Matusiak Leśnik Manowo 1
212 Ryota Nakamura MKP Szczecinek 1
213 Michał Grzesło Hutnik Szczecin 1
214 Bartosz Jachemek Rasel Dygowo 1
215 Dominik Myk Orzeł Wałcz 1
216 Błażej Banasik Gryf Polanów 1
217 Patryk Kowalczuk Orzeł Wałcz 1
218 Marcin Konopski Błękitni II Stargard 1
219 Serhii Rudik Morzycko Moryń 1
220 Rafał Lipiński Gryf Polanów 1
221 Remigiusz Miksiewicz Morzycko Moryń 1
222 Jakub Tarka Vineta Wolin 1
223 Michał Cywiński Błękitni II Stargard 1
224 Radosław Cyburt Vineta Wolin 1
225 Witold Klym Vineta Wolin 1
226 Oleksandr Zhdanov Rega Trzebiatów 1
227 Igor Paszkowski Ina Goleniów 1
228 Jakub Ostrowski Błękitni II Stargard 1
229 Emil Andrzejewski Chemik Police 1
230 Marcin Słoboda Olimp Gościno 1
231 Jakub Matysiak Gryf Kamień Pomorski 1
232 Mateusz Czaja Gryf Polanów 1
233 Tomasz Antczak Błękitni II Stargard 1
234 Aleksander Maciejewski Rega Trzebiatów 1
235 Konrad Mularczyk Orzeł Wałcz 1
236 Dominik Wierzejski Olimp Gościno 1
237 Krystian Ziółkowski Chemik Police 1
238 Łukasz Łaniec Błękitni II Stargard 1
239 Mateusz Burak Rega Trzebiatów 1
240 Mateusz Dzierżyński Gryf Polanów 1
241 Kacper Śmielewski Rasel Dygowo 1
242 Radosław Gil Ina Goleniów 1
243 Błażej Klimek Hutnik Szczecin 1
244 Michał Studziński Morzycko Moryń 1
245 Paweł Odlanicki-Poczobut Chemik Police 1
246 Bartosz Sasin Gryf Kamień Pomorski 1