IV liga zachodniopomorska sezon 2017/2018

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Bałtyk Koszalin 34 88 28 4 2 106 21 85
2 Morzycko Moryń 34 61 18 7 9 66 41 25
3 Vineta Wolin 34 57 16 9 9 63 33 30
4 MKP Szczecinek 34 56 17 5 12 61 44 17
5 Ina Goleniów 34 52 14 10 10 49 40 9
6 Kluczevia Stargard 34 52 14 10 10 56 49 7
7 Rega Trzebiatów 34 52 15 7 12 74 68 6
8 Sokół Karlino 34 52 14 10 10 51 55 -4
9 Gryf Kamień Pomorski 34 51 15 6 13 67 57 10
10 Gryf Polanów 34 47 13 8 13 39 47 -8
11 Leśnik Manowo 34 46 12 10 12 48 56 -8
12 Rasel Dygowo 34 43 13 4 17 52 47 5
13 Hutnik Szczecin 34 40 12 4 18 51 86 -35
14 Olimp Gościno 34 39 10 9 15 49 46 3
15 Sparta Węgorzyno 34 37 11 4 19 58 88 -30
16 Jeziorak Załom (Szczecin) 34 36 11 3 20 46 72 -26
17 Iskra Białogard 34 30 8 6 20 32 67 -35
18 Osadnik Myślibórz 34 19 5 4 25 35 86 -51
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2017/2018

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Bałtyk Koszalin 17 49 16 1 0 64 5 59
2 Gryf Kamień Pomorski 17 33 10 3 4 40 20 20
3 Rasel Dygowo 17 32 10 2 5 32 18 14
4 Ina Goleniów 17 31 9 4 4 31 19 12
5 Morzycko Moryń 17 30 9 3 5 38 21 17
6 Gryf Polanów 17 30 9 3 5 22 19 3
7 Leśnik Manowo 17 30 8 6 3 27 20 7
8 Vineta Wolin 17 29 8 5 4 32 17 15
9 Rega Trzebiatów 17 29 9 2 6 44 28 16
10 Hutnik Szczecin 17 29 9 2 6 31 31 0
11 MKP Szczecinek 17 28 9 1 7 35 19 16
12 Kluczevia Stargard 17 27 7 6 4 33 27 6
13 Sparta Węgorzyno 17 25 8 1 8 35 36 -1
14 Olimp Gościno 17 24 6 6 5 30 15 15
15 Jeziorak Załom (Szczecin) 17 21 6 3 8 28 30 -2
16 Sokół Karlino 17 20 4 8 5 24 30 -6
17 Iskra Białogard 17 17 5 2 10 20 29 -9
18 Osadnik Myślibórz 17 8 2 2 13 16 37 -21
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2017/2018

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Bałtyk Koszalin 17 39 12 3 2 42 16 26
2 Sokół Karlino 17 32 10 2 5 27 25 2
3 Morzycko Moryń 17 31 9 4 4 28 20 8
4 Vineta Wolin 17 28 8 4 5 31 16 15
5 MKP Szczecinek 17 28 8 4 5 26 25 1
6 Kluczevia Stargard 17 25 7 4 6 23 22 1
7 Rega Trzebiatów 17 23 6 5 6 30 40 -10
8 Ina Goleniów 17 21 5 6 6 18 21 -3
9 Gryf Kamień Pomorski 17 18 5 3 9 27 37 -10
10 Gryf Polanów 17 17 4 5 8 17 28 -11
11 Leśnik Manowo 17 16 4 4 9 21 36 -15
12 Olimp Gościno 17 15 4 3 10 19 31 -12
13 Jeziorak Załom (Szczecin) 17 15 5 0 12 18 42 -24
14 Iskra Białogard 17 13 3 4 10 12 38 -26
15 Sparta Węgorzyno 17 12 3 3 11 23 52 -29
16 Rasel Dygowo 17 11 3 2 12 20 29 -9
17 Hutnik Szczecin 17 11 3 2 12 20 55 -35
18 Osadnik Myślibórz 17 11 3 2 12 19 49 -30
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Rasel Dygowo

Gospodarze Wynik Goście Data
MKP Szczecinek 0 - 0 Rasel Dygowo 20 listopada 2021
MKP Szczecinek 2 - 1 Rasel Dygowo 2 czerwca 2021
Rasel Dygowo 2 - 6 MKP Szczecinek 31 października 2020
Rasel Dygowo 0 - 0 MKP Szczecinek 21 marca 2020
MKP Szczecinek 1 - 0 Rasel Dygowo 24 sierpnia 2019
Rasel Dygowo 3 - 4 MKP Szczecinek 15 czerwca 2019
MKP Szczecinek 0 - 1 Rasel Dygowo 24 listopada 2018
Rasel Dygowo 2 - 0 MKP Szczecinek 9 czerwca 2018
Rasel Dygowo 2 - 3 Osadnik Myślibórz 30 maja 2018
MKP Szczecinek 1 - 0 Rasel Dygowo 18 listopada 2017
Osadnik Myślibórz 1 - 4 Rasel Dygowo 4 listopada 2017
MKP Szczecinek 1 - 3 Rasel Dygowo 27 maja 2017
Rasel Dygowo 4 - 2 Osadnik Myślibórz 18 marca 2017
Rasel Dygowo 0 - 4 MKP Szczecinek 29 października 2016
Osadnik Myślibórz 4 - 1 Rasel Dygowo 20 sierpnia 2016
Osadnik Myślibórz 4 - 1 Rasel Dygowo 21 maja 2016
MKP Szczecinek 3 - 0 Rasel Dygowo 7 maja 2016
Rasel Dygowo 1 - 0 Osadnik Myślibórz 31 października 2015
Rasel Dygowo 2 - 2 MKP Szczecinek 17 października 2015
MKP Szczecinek 0 - 1 Rasel Dygowo 26 kwietnia 2014
Rasel Dygowo 4 - 0 MKP Szczecinek 22 września 2013

IV liga zachodniopomorska sezon 2017/2018

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jarosław Kiernicki Sparta Węgorzyno 29
2 Adrian Rutkowski Sokół Karlino 20
3 Sebastian Prokopowicz Vineta Wolin 18
4 Daniel Szymański MKP Szczecinek 17
5 Artur Blasius Morzycko Moryń 16
6 Sebastian Inczewski Kluczevia Stargard 15
7 Bartosz Gołębiowski Hutnik Szczecin 15
8 Paweł Łysiak Bałtyk Koszalin 15
9 Jarosław Jarecki Rega Trzebiatów 15
10 Igor Duńczak Rega Trzebiatów 14
11 Krystian Krauze Bałtyk Koszalin 14
12 Marcin Gozdal Sokół Karlino 14
13 Adam Nagórski Vineta Wolin 14
14 Łukasz Wiśniewski Rasel Dygowo 13
15 Kamil Bogusz Gryf Kamień Pomorski 13
16 Grzegorz Magnuski Kluczevia Stargard 12
17 Marcin Kaszczyc MKP Szczecinek 12
18 Adrian Nagórski Vineta Wolin 11
19 Dominik Andrzejewski Morzycko Moryń 11
20 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 11
21 Marcin Chyła Gryf Polanów 11
22 Kamil Kacperek Gryf Kamień Pomorski 11
23 Mikołaj Duwe Rasel Dygowo 11
24 Michał Jarząbek Ina Goleniów 10
25 Andrzej Wojciechowski Rasel Dygowo 10
26 Seweryn Fijołek Bałtyk Koszalin 10
27 Adam Zalewski Olimp Gościno 9
28 Kacper Wittbrodt Gryf Kamień Pomorski 9
29 Adrian Szatkowski Leśnik Manowo 8
30 Damian Banachewicz Ina Goleniów 8
31 Kacper Sowa Sokół Karlino 8
32 Patryk Łapa Rega Trzebiatów 8
33 Maciej Ropiejko Morzycko Moryń 8
34 Adrian Skorb Vineta Wolin 7
35 Bartłomiej Putno Bałtyk Koszalin 7
36 Paweł Bednarski MKP Szczecinek 7
37 Michał Tymek Olimp Gościno 7
38 Piotr Winogrodzki Ina Goleniów 7
39 Szymon Włodarek Gryf Kamień Pomorski 7
40 Patryk Gawiński Jeziorak Załom (Szczecin) 6
41 Konrad Romańczyk Olimp Gościno 6
42 Jakub Forczmański Sokół Karlino 6
43 Adam Jabłoński MKP Szczecinek 6
44 Marek Skowyra Olimp Gościno 6
45 Jakub Janasik Gryf Polanów 6
46 Seweryn Zelmachowicz Rega Trzebiatów 6
47 Bartosz Stadnik Olimp Gościno 6
48 Bartłomiej Maciukajć Leśnik Manowo 6
49 Patryk Miklas Sparta Węgorzyno 6
50 Wojciech Guźniczak Sparta Węgorzyno 6
51 Damian Kowalczyk Rega Trzebiatów 5
52 Aleksy Kizielewicz MKP Szczecinek 5
53 Damian Kupisz Bałtyk Koszalin 5
54 Maciej Gregorek Bałtyk Koszalin 5
55 Adam Paszkiewicz Osadnik Myślibórz 5
56 Marcin Gniotek Hutnik Szczecin 5
57 Kamil Lichmański Bałtyk Koszalin 5
58 Mateusz Chlibyk Vineta Wolin 5
59 Jan Skuratowski Jeziorak Załom (Szczecin) 5
60 Paweł Rakowski Leśnik Manowo 5
61 Leszek Pazdur Bałtyk Koszalin 5
62 Mateusz Myśliński Leśnik Manowo 5
63 Maciej Kraśnicki Vineta Wolin 5
64 Kamil Adamczyk Hutnik Szczecin 5
65 Witold Klym Vineta Wolin 5
66 Mariusz Kurczak Rega Trzebiatów 5
67 Kamil Wiśniewski Ina Goleniów 5
68 Szymon Wierzchowski Vineta Wolin 4
69 Wojciech Witoń Sparta Węgorzyno 4
70 Bartłomiej Fastyn Bałtyk Koszalin 4
71 Patryk Jachemek Bałtyk Koszalin 4
72 Jacek Pohorecki Morzycko Moryń 4
73 Mateusz Suchocki Iskra Białogard 4
74 Mateusz Wróbel Gryf Kamień Pomorski 4
75 Przemysław Sydoruk Gryf Polanów 4
76 Dominik Wekwerth Osadnik Myślibórz 4
77 Marcin Becmer Sokół Karlino 4
78 Krzysztof Lisiak Iskra Białogard 4
79 Marek Zdanowicz Leśnik Manowo 4
80 Maksymilian Czapliński Hutnik Szczecin 4
81 Jacek Chrzanowski Morzycko Moryń 4
82 Łukasz Szymfeld Ina Goleniów 4
83 Andrii Horbovskyi Vineta Wolin 4
84 Marcin Muzyczuk Rega Trzebiatów 4
85 Lisiak Krzysztof Iskra Białogard 4
86 Piotr Surma Kluczevia Stargard 4
87 Kamil Bartoszyński Kluczevia Stargard 4
88 Radosław Stasiak Morzycko Moryń 4
89 Paweł Samulski Rega Trzebiatów 3
90 Łukasz Jarzębski Iskra Białogard 3
91 Patryk Korzeniewicz Osadnik Myślibórz 3
92 Radosław Marcyniuk Hutnik Szczecin 3
93 Mateusz Asman Leśnik Manowo 3
94 Bartłomiej Wach Vineta Wolin 3
95 Mateusz Łatwiński Osadnik Myślibórz 3
96 Sebastian Ginter Rasel Dygowo 3
97 Szymon Kurczak Rega Trzebiatów 3
98 Mikołaj Karbowiak Gryf Kamień Pomorski 3
99 Sebastian Dańczak Gryf Kamień Pomorski 3
100 Błażej Banasik Gryf Polanów 3
101 Maciej Płomiński Olimp Gościno 3
102 Mateusz Owedyk Sparta Węgorzyno 3
103 Dawid Kapczyński Jeziorak Załom (Szczecin) 3
104 Łukasz Baran Morzycko Moryń 3
105 Mateusz Nagaj Morzycko Moryń 3
106 Marcin Kurczak Iskra Białogard 3
107 Cezary Bać Leśnik Manowo 3
108 Daniel Kozłowski Sparta Węgorzyno 3
109 Rafał Lipiński Gryf Polanów 3
110 Adrian Kronkowski Gryf Kamień Pomorski 3
111 Jacek Jarecki Osadnik Myślibórz 3
112 Łukasz Małowiecki Osadnik Myślibórz 3
113 Tomasz Królak Kluczevia Stargard 3
114 Damian Karczmarski Gryf Kamień Pomorski 3
115 Szymon Smerdel Gryf Kamień Pomorski 3
116 Jakub Żelazowski Hutnik Szczecin 3
117 Daniel Mojsiewicz Ina Goleniów 3
118 Karol Izdebski Hutnik Szczecin 3
119 Kamil Schab MKP Szczecinek 3
120 Oskar Dura Kluczevia Stargard 3
121 Paweł Myszkowski Osadnik Myślibórz 3
122 Rafał Makarewicz Ina Goleniów 3
123 Mateusz Owedyk Sparta Węgorzyno 3
124 Adrian Paszkiewicz Osadnik Myślibórz 3
125 Remigiusz Miksiewicz Morzycko Moryń 3
126 Maciej Góra MKP Szczecinek 3
127 Kornel Pflantz Gryf Kamień Pomorski 2
128 Piotr Krzykowski Rega Trzebiatów 2
129 Kacper Tomaszewicz Ina Goleniów 2
130 Cezary Palus MKP Szczecinek 2
131 Paweł Pikosz Osadnik Myślibórz 2
132 Michał Lampa Rasel Dygowo 2
133 Łukasz Jurjewicz MKP Szczecinek 2
134 Damian Kacperski Jeziorak Załom (Szczecin) 2
135 Bartosz Bartłomiejczyk Kluczevia Stargard 2
136 Damian Dzierbicki Sparta Węgorzyno 2
137 Kacper Kita Olimp Gościno 2
138 Mateusz Klakla Morzycko Moryń 2
139 Krzysztof Hrymowicz MKP Szczecinek 2
140 Kamil Kordowski Rega Trzebiatów 2
141 Kacper Prusaczyk Iskra Białogard 2
142 Radosław Downar Kluczevia Stargard 2
143 Paweł Gejdyk Morzycko Moryń 2
144 Maciej Żabicki Ina Goleniów 2
145 Patryk Janczak Vineta Wolin 2
146 Jakub Dereń Iskra Białogard 2
147 Robert Dudek Osadnik Myślibórz 2
148 Gracjan Groński Kluczevia Stargard 2
149 Jacek Tomczyk Sokół Karlino 2
150 Dominik Pirkoś Hutnik Szczecin 2
151 Paweł Rak Bałtyk Koszalin 2
152 Jarosław Zalas Kluczevia Stargard 2
153 Adrian Chodorowski Gryf Kamień Pomorski 2
154 Mateusz Roszak Olimp Gościno 2
155 Jakub Prokopiak Hutnik Szczecin 2
156 Daniel Kocur Rega Trzebiatów 2
157 Adrian Kaczmarek Jeziorak Załom (Szczecin) 2
158 Kacper Marciniak Gryf Polanów 2
159 Paweł Wilusz Gryf Polanów 2
160 Dawid Ejzygmann Rasel Dygowo 2
161 Radosław Surma Kluczevia Stargard 2
162 Marcin Kosmala Iskra Białogard 2
163 Adrian Telus Gryf Polanów 2
164 Robert Żywulski Gryf Kamień Pomorski 2
165 Szymon Jakubowski Morzycko Moryń 2
166 Daniel Romańczyk Sparta Węgorzyno 2
167 Piotr Pokuciński Iskra Białogard 2
168 Paweł Chamera Vineta Wolin 2
169 Oleksandr Zhdanov Rasel Dygowo 2
170 Łukasz Wudarczyk Olimp Gościno 2
171 Arkadiusz Jasitczak Bałtyk Koszalin 2
172 Wiktor Naworski Bałtyk Koszalin 2
173 Przemysław Stosio Ina Goleniów 2
174 Konrad Bartoszewicz Vineta Wolin 1
175 Dominik Wierzejski Olimp Gościno 1
176 Marcin Żakowski Iskra Białogard 1
177 Mateusz Sydoruk Gryf Polanów 1
178 Dawid Gruchała Bałtyk Koszalin 1
179 Michał Łukasiak Ina Goleniów 1
180 Igor Niewiadomski Jeziorak Załom (Szczecin) 1
181 Artur Kościukiewicz Kluczevia Stargard 1
182 Sławomir Kukielewski Rasel Dygowo 1
183 Rafał Żuk Sparta Węgorzyno 1
184 Sebastian Dondaj Olimp Gościno 1
185 Jarosław Norsesowicz Osadnik Myślibórz 1
186 Patryk Sobieraj Rasel Dygowo 1
187 Mateusz Zukierski Hutnik Szczecin 1
188 Patryk Szczygielski Kluczevia Stargard 1
189 Adam Zejfer Rasel Dygowo 1
190 Paweł Kuławowski Olimp Gościno 1
191 Tomasz Wydmuszek Vineta Wolin 1
192 Jakub Tarka Vineta Wolin 1
193 Damian Lisiak Iskra Białogard 1
194 Dawid Biergiel Bałtyk Koszalin 1
195 Przemysław Komorowski Gryf Polanów 1
196 Michał Grzesło Hutnik Szczecin 1
197 Piotr Kotarba Sokół Karlino 1
198 Piotr Sulima Leśnik Manowo 1
199 Jakub Kwapis Osadnik Myślibórz 1
200 Tomasz Ostrowski Sokół Karlino 1
201 Paweł Piwko Olimp Gościno 1
202 Bartosz Sobinek Morzycko Moryń 1
203 Łukasz Kupczyński Sparta Węgorzyno 1
204 Michał Korgul Rega Trzebiatów 1
205 Łukasz Aleksandrowicz Jeziorak Załom (Szczecin) 1
206 Aleksander Lis Jeziorak Załom (Szczecin) 1
207 Szymon Waleński Bałtyk Koszalin 1
208 Przemysław Wolski Kluczevia Stargard 1
209 Mykoła Soprun Jeziorak Załom (Szczecin) 1
210 Dawid Przygoda Rega Trzebiatów 1
211 Maciej Brzeziński Iskra Białogard 1
212 Robert Koziński Iskra Białogard 1
213 Marcin Murawski Rasel Dygowo 1
214 Tymoteusz Lange Rasel Dygowo 1
215 Leszek Radziejewski Sparta Węgorzyno 1
216 Jakub Karpiński Leśnik Manowo 1
217 Sebastian Jałoszyński Jeziorak Załom (Szczecin) 1
218 Paweł Waśków Rasel Dygowo 1
219 Michał Grześkowiak Vineta Wolin 1
220 Marcin Słoboda Olimp Gościno 1
221 Paweł Pawłowski Vineta Wolin 1
222 Wojciech Łaniucha Iskra Białogard 1
223 Przemysław Saliwon Bałtyk Koszalin 1
224 Adrian Telus Gryf Polanów 1
225 Mykhailo Tolstiak Vineta Wolin 1
226 Filip Kominek Ina Goleniów 1
227 Michał Świżek Rasel Dygowo 1
228 Maciej Kubiak Jeziorak Załom (Szczecin) 1
229 Daniel Kozłowski Jeziorak Załom (Szczecin) 1
230 Paweł Lenio Olimp Gościno 1
231 Przemysław Rodak Sokół Karlino 1
232 Karol Sochaj Leśnik Manowo 1
233 Łukasz Rdzeń Hutnik Szczecin 1
234 Michał Kowalczyk Sokół Karlino 1
235 Bartosz Skóra Morzycko Moryń 1
236 Rafał Załoga Gryf Polanów 1
237 Bartosz Lachowicz Gryf Polanów 1
238 Oskar Stępień Rasel Dygowo 1
239 Sławomir Bieniek Gryf Polanów 1