IV liga zachodniopomorska sezon 2016/2017

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Energetyk Gryfino 34 81 25 6 3 80 27 53
2 Bałtyk Koszalin 34 80 24 8 2 81 23 58
3 Jeziorak Załom (Szczecin) 34 60 18 6 10 72 51 21
4 Hutnik Szczecin 34 56 17 5 12 84 56 28
5 MKP Szczecinek 34 53 16 5 13 57 39 18
6 Rasel Dygowo 34 53 15 8 11 54 55 -1
7 Kluczevia Stargard 34 48 14 6 14 66 54 12
8 Gryf Polanów 34 48 13 9 12 50 52 -2
9 Ina Goleniów 34 45 12 9 13 72 57 15
10 Arkadia Malechowo 34 43 12 7 15 57 57 0
11 Sparta Węgorzyno 34 43 14 1 19 58 70 -12
12 Olimp Gościno 34 43 12 7 15 43 60 -17
13 Gryf Kamień Pomorski 34 43 13 4 17 49 71 -22
14 Astra Ustronie Morskie 34 42 11 9 14 57 58 -1
15 Osadnik Myślibórz 34 42 11 9 14 51 62 -11
16 Piast Chociwel 34 38 11 5 18 44 54 -10
17 Dąb Dębno 34 36 9 9 16 44 67 -23
18 Drawa Drawsko Pomorskie 34 6 1 3 30 32 138 -106
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2016/2017

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Bałtyk Koszalin 17 43 13 4 0 41 10 31
2 Energetyk Gryfino 17 37 11 4 2 33 16 17
3 Kluczevia Stargard 17 34 11 1 5 40 22 18
4 Jeziorak Załom (Szczecin) 17 32 9 5 3 38 17 21
5 Hutnik Szczecin 17 32 10 2 5 51 24 27
6 MKP Szczecinek 17 28 8 4 5 27 16 11
7 Olimp Gościno 17 28 8 4 5 27 20 7
8 Gryf Kamień Pomorski 17 26 8 2 7 29 36 -7
9 Astra Ustronie Morskie 17 26 7 5 5 36 28 8
10 Gryf Polanów 17 25 7 4 6 27 24 3
11 Rasel Dygowo 17 24 7 3 7 28 34 -6
12 Ina Goleniów 17 24 6 6 5 37 24 13
13 Sparta Węgorzyno 17 24 8 0 9 30 37 -7
14 Dąb Dębno 17 22 6 4 7 24 27 -3
15 Piast Chociwel 17 21 6 3 8 22 24 -2
16 Arkadia Malechowo 17 20 6 2 9 27 31 -4
17 Osadnik Myślibórz 17 20 5 5 7 24 32 -8
18 Drawa Drawsko Pomorskie 17 0 0 0 17 13 75 -62
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2016/2017

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Energetyk Gryfino 17 44 14 2 1 47 11 36
2 Bałtyk Koszalin 17 37 11 4 2 40 13 27
3 Rasel Dygowo 17 29 8 5 4 26 21 5
4 Jeziorak Załom (Szczecin) 17 28 9 1 7 34 34 0
5 MKP Szczecinek 17 25 8 1 8 30 23 7
6 Hutnik Szczecin 17 24 7 3 7 33 32 1
7 Gryf Polanów 17 23 6 5 6 23 28 -5
8 Arkadia Malechowo 17 23 6 5 6 30 26 4
9 Osadnik Myślibórz 17 22 6 4 7 27 30 -3
10 Ina Goleniów 17 21 6 3 8 35 33 2
11 Sparta Węgorzyno 17 19 6 1 10 28 33 -5
12 Gryf Kamień Pomorski 17 17 5 2 10 20 35 -15
13 Piast Chociwel 17 17 5 2 10 22 30 -8
14 Astra Ustronie Morskie 17 16 4 4 9 21 30 -9
15 Olimp Gościno 17 15 4 3 10 16 40 -24
16 Kluczevia Stargard 17 14 3 5 9 26 32 -6
17 Dąb Dębno 17 14 3 5 9 20 40 -20
18 Drawa Drawsko Pomorskie 17 6 1 3 13 19 63 -44
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Rasel Dygowo

Gospodarze Wynik Goście Data
Ina Goleniów 5 - 3 Rasel Dygowo 1 września 2021
Ina Goleniów 5 - 0 Rasel Dygowo 19 czerwca 2021
Rasel Dygowo 2 - 2 Ina Goleniów 21 listopada 2020
Ina Goleniów 0 - 0 Rasel Dygowo 30 maja 2020
Rasel Dygowo 1 - 1 Ina Goleniów 27 października 2019
Ina Goleniów 2 - 3 Rasel Dygowo 1 maja 2019
Rasel Dygowo 1 - 2 Ina Goleniów 30 września 2018
Ina Goleniów 3 - 1 Rasel Dygowo 16 czerwca 2018
Rasel Dygowo 2 - 1 Ina Goleniów 25 listopada 2017
Energetyk Gryfino 0 - 0 Rasel Dygowo 13 maja 2017
Ina Goleniów 0 - 1 Rasel Dygowo 8 kwietnia 2017
Rasel Dygowo 0 - 5 Energetyk Gryfino 15 października 2016
Rasel Dygowo 2 - 1 Ina Goleniów 3 września 2016
Rasel Dygowo 0 - 5 Ina Goleniów 14 maja 2016
Ina Goleniów 3 - 0 Rasel Dygowo 24 października 2015
Ina Goleniów 0 - 3 Rasel Dygowo 29 marca 2014
Rasel Dygowo 4 - 2 Ina Goleniów 24 sierpnia 2013

IV liga zachodniopomorska sezon 2016/2017

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Łukasz Włodarczyk Hutnik Szczecin 18
2 Mikołaj Duwe Rasel Dygowo 12
3 Michał Jarząbek Ina Goleniów 12
4 Łukasz Wiśniewski Rasel Dygowo 11
5 Mateusz Toporkiewicz Energetyk Gryfino 9
6 Szymon Włodarek Gryf Kamień Pomorski 9
7 Jarosław Kiernicki Sparta Węgorzyno 8
8 Mateusz Chlibyk Jeziorak Załom (Szczecin) 8
9 Adrian Telus Gryf Polanów 8
10 Oskar Dura Kluczevia Stargard 8
11 Kamil Wiśniewski Ina Goleniów 7
12 Filip Kominek Ina Goleniów 7
13 Dominik Kubiak Astra Ustronie Morskie 7
14 Radosław Misztal Gryf Kamień Pomorski 7
15 Paweł Iskra Sparta Węgorzyno 6
16 Grzegorz Magnuski Kluczevia Stargard 6
17 Adrian Kwiatkowski Bałtyk Koszalin 6
18 Adam Paszkiewicz Osadnik Myślibórz 6
19 Damian Kuśnierczak Dąb Dębno 6
20 Marcin Chyła Gryf Polanów 6
21 Przemysław Stosio Ina Goleniów 5
22 Michał Tymek Olimp Gościno 5
23 Przemysław Sydoruk Arkadia Malechowo 5
24 Konrad Rokicki Astra Ustronie Morskie 5
25 Krystian Krauze Bałtyk Koszalin 5
26 Radosław Marcyniuk Hutnik Szczecin 5
27 Marcin Kaszczyc MKP Szczecinek 5
28 Marcin Gniotek Jeziorak Załom (Szczecin) 4
29 Damian Wieliczko Piast Chociwel 4
30 Jakub Procyk Piast Chociwel 4
31 Bartosz Stadnik Olimp Gościno 4
32 Michał Świzek Rasel Dygowo 4
33 Damian Zawolik Arkadia Malechowo 4
34 Wiktor Kasztelan Jeziorak Załom (Szczecin) 4
35 Daniel Szymański MKP Szczecinek 4
36 Maciej Płomiński Astra Ustronie Morskie 4
37 Karol Izdebski Hutnik Szczecin 4
38 Marcin Brzeziński Arkadia Malechowo 4
39 Kamil Kowalski Arkadia Malechowo 4
40 Leszek Pazdur Bałtyk Koszalin 4
41 Maksym Sapon Jeziorak Załom (Szczecin) 4
42 Kacper Wittbrodt Gryf Kamień Pomorski 4
43 Adam Jabłoński MKP Szczecinek 4
44 Krystian Sosna Piast Chociwel 4
45 Dawid Kapczyński Jeziorak Załom (Szczecin) 3
46 Królak Tomasz Kluczevia Stargard 3
47 Aleksander Sikora Gryf Kamień Pomorski 3
48 Łukasz Łazarz Energetyk Gryfino 3
49 Adrian Krzywicki Energetyk Gryfino 3
50 Daniel Miłoszewicz Astra Ustronie Morskie 3
51 Adam Zalewski Olimp Gościno 3
52 Kamil Makuła Energetyk Gryfino 3
53 Filip Tylczyński Bałtyk Koszalin 3
54 Bartosz Okuniewski Osadnik Myślibórz 3
55 Andrzej Wojciechowski Rasel Dygowo 3
56 Dominik Pirkoś Hutnik Szczecin 3
57 Wiktor Noworski Bałtyk Koszalin 3
58 Nikodem Głowacki Arkadia Malechowo 3
59 Maciej Kwiatkowski Drawa Drawsko Pomorskie 3
60 Łukasz Jackowski Dąb Dębno 3
61 Jarosław Zalas Kluczevia Stargard 3
62 Grzegorz Szynkowski Astra Ustronie Morskie 3
63 Zalewski Adam Olimp Gościno 3
64 Rafał Biernat Astra Ustronie Morskie 3
65 Kamil Fryszka Dąb Dębno 3
66 Sebastian Jałoszyński Jeziorak Załom (Szczecin) 2
67 Grzegorz Kozanko MKP Szczecinek 2
68 Bartłomiej Pawłowski Drawa Drawsko Pomorskie 2
69 Łukasz Kupczyński Sparta Węgorzyno 2
70 Wojciech Wiśniewski Dąb Dębno 2
71 Patryk Lis Energetyk Gryfino 2
72 Tomasz Królak Kluczevia Stargard 2
73 Filip Grabowski MKP Szczecinek 2
74 Jureczko Mateusz MKP Szczecinek 2
75 Marcin Gałkowski Hutnik Szczecin 2
76 Paweł Myszkowski Osadnik Myślibórz 2
77 Szymon Chać Gryf Polanów 2
78 Łukasz Szymański Bałtyk Koszalin 2
79 Kacper Orman Piast Chociwel 2
80 Przemysław Kwiatkowski Piast Chociwel 2
81 Adrian Witkowski Drawa Drawsko Pomorskie 2
82 Radosław Downar Kluczevia Stargard 2
83 Dawid Sandzewicz Gryf Kamień Pomorski 2
84 Mateusz Malczyk MKP Szczecinek 2
85 Grzegorz Tarasewicz Sparta Węgorzyno 2
86 Emilian Kamiński Sparta Węgorzyno 2
87 Wojciech Horba Hutnik Szczecin 2
88 Damian Kosior Ina Goleniów 2
89 Arkadiusz Jasitczak Bałtyk Koszalin 2
90 Łukasz Szymfeld Ina Goleniów 2
91 Mateusz Hajman Gryf Polanów 2
92 Łukasz Cebulski Energetyk Gryfino 2
93 Paweł Bielecki Energetyk Gryfino 2
94 Daniel Kozłowski Jeziorak Załom (Szczecin) 2
95 Paweł Kułakowski Olimp Gościno 2
96 Dominik Wekhwert Osadnik Myślibórz 2
97 Sebastian Dondaj Olimp Gościno 2
98 Marcin Garlej Dąb Dębno 2
99 Kacperek Kamil Gryf Kamień Pomorski 2
100 Witold Klym Hutnik Szczecin 2
101 Damian Karczmarski Gryf Kamień Pomorski 2
102 Paweł Rostkowski Osadnik Myślibórz 2
103 Marek Niemierzycki Rasel Dygowo 1
104 Jacek Jarecki Osadnik Myślibórz 1
105 Patryk Korzeniowski Osadnik Myślibórz 1
106 Mateusz Owedyk Drawa Drawsko Pomorskie 1
107 Andrzej Wilczyński Drawa Drawsko Pomorskie 1
108 Dawid Hańczak Drawa Drawsko Pomorskie 1
109 Łukasz Wudarczyk Olimp Gościno 1
110 Rafał Makarewicz Ina Goleniów 1
111 Paweł Piwko Olimp Gościno 1
112 Dawid Bisewski Energetyk Gryfino 1
113 Łukasz Kondraciuk Energetyk Gryfino 1
114 Gracjan Żeglin Energetyk Gryfino 1
115 Arkadiusz Pawłowski Sparta Węgorzyno 1
116 Edward Tondrik Jeziorak Załom (Szczecin) 1
117 Marcin Murawski Rasel Dygowo 1
118 Sławomir Kukielewski Rasel Dygowo 1
119 Rafał Sinkowski Piast Chociwel 1
120 Rafał Mazurek Kluczevia Stargard 1
121 Michał Barański MKP Szczecinek 1
122 Krzysztof Szkup Sparta Węgorzyno 1
123 Łukasz Małowiecki Osadnik Myślibórz 1
124 Robert Dudek Osadnik Myślibórz 1
125 Mateusz Laska Dąb Dębno 1
126 Ivan Kovalenko Dąb Dębno 1
127 Paweł Majewski Dąb Dębno 1
128 Roman Majchrzak Dąb Dębno 1
129 Dominik Pooch Astra Ustronie Morskie 1
130 Kacper Kucharski Gryf Polanów 1
131 Artur Fryś Gryf Polanów 1
132 Tomasz Pasieka Bałtyk Koszalin 1
133 Ireneusz Benedyczak Gryf Kamień Pomorski 1
134 Mateusz Podyma Ina Goleniów 1
135 Bartłomiej Fastyn Bałtyk Koszalin 1
136 Dominik Karpała Hutnik Szczecin 1
137 Damian Dzierbicki Sparta Węgorzyno 1
138 Kordian Kalinowski Piast Chociwel 1
139 Mateusz Sieciński Sparta Węgorzyno 1
140 Oskar Włodkowski Osadnik Myślibórz 1
141 Maciej Kubiak Jeziorak Załom (Szczecin) 1
142 Oskar Stepień Rasel Dygowo 1
143 Dawid Ejzygmann Rasel Dygowo 1
144 Marek Słoboda Olimp Gościno 1
145 Maciej Żabicki Ina Goleniów 1
146 Łukasz Jurjewicz MKP Szczecinek 1
147 Seweryn Wrzeszcz Dąb Dębno 1
148 Artur Korman Dąb Dębno 1
149 Piotr Winogrodzki Ina Goleniów 1
150 Engin Kostusik Osadnik Myślibórz 1
151 Michał Soska Ina Goleniów 1
152 Damian Jankowiak Drawa Drawsko Pomorskie 1
153 Kamil Popowicz Gryf Polanów 1
154 Marek Lipka Energetyk Gryfino 1
155 Daniel Sorbian Arkadia Malechowo 1
156 Mateusz Janczak Jeziorak Załom (Szczecin) 1
157 Damian Padziński Sparta Węgorzyno 1
158 Mikołaj Karbowiak Energetyk Gryfino 1
159 Kacper Kita Olimp Gościno 1
160 Piotr Surma Kluczevia Stargard 1
161 Piotr Kusiak MKP Szczecinek 1
162 Maciej Góra MKP Szczecinek 1
163 Marcin Jureczko MKP Szczecinek 1
164 Paweł Rak Bałtyk Koszalin 1
165 Patryk Małek Piast Chociwel 1
166 Dawid Banach Kluczevia Stargard 1
167 Wolski Przemysław Kluczevia Stargard 1
168 Adrian Telus Gryf Polanów 1
169 Bartosz Bartłomiejczyk Kluczevia Stargard 1
170 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 1
171 Daniel Mojsiewicz Ina Goleniów 1
172 Rafał Żuk Sparta Węgorzyno 1
173 Szymon Kłosiński Astra Ustronie Morskie 1
174 Marcin Lipski Astra Ustronie Morskie 1
175 Przemysław Saliwon Arkadia Malechowo 1