Znicz Pruszków do piątkowej potyczki z Wisłą Puławy podchodził w fatalnych nastrojach. Zespół z województwa mazowieckiego w minionej kolejce przyjął pięć sztuk od Raduni Stężyca, wobec czego teraz chciał wygrać i to mu się udało.

Mecz od początku stał na dobrym poziomie. Lepsze wrażenie sprawiała Wisła Puławy, która stworzyła sobie kilka ciekawych okazji, ale żadna nie znalazła drogi do bramki. Znicz Pruszków także miał swoje sytuacje. Kibice nie narzekali na nudę. W 24. minucie w polu karnym miejscowych upadł Jan Flak, jednak arbiter nie zdecydował się na podyktowanie "jedenastki".

Wisła w kolejnych minutach nadal starała się znaleźć sposób na gospodarzy, ale cały czas było 0-0. W 37. minucie to Znicz mógł objąć prowadzenie. Krystian Tabara wykorzystał błąd Krystiana Bracika, ale dał już rady umieścić piłki w siatce. W końcówce pierwszej odsłony zarówno jedni jak i drudzy stworzyli sobie jeszcze kilka niezłych okazji, jednak do przerwy bramek nie odnotowano.

Druga połowa doskonale zaczęła się dla Znicza. Emil Drozdowicz w 47. minucie faulował w polu karnym Marcina Bochenka i arbiter wskazał na "wapno". Do futbolówki podszedł Patryk Czarnowski, który nie dał szans Bartłomiejowi Gradeckiemu. Wisła nie zamierzała tak tego zostawiać i szybko ruszyła do odrabiania strat. Pruszkowianie skutecznie jednak odpierali ataki gości.

Beniaminek eWinner 2 ligi nie poddawał się i cały czas próbował znaleźć sposób na gospodarzy. Niezłe okazje mieli Bartłomiej Bartosiak, Emil Drozdowicz, czy Marcin Ryszka, ale Piotr Misztal nie dał się zaskoczyć. Niewykorzystane okazje się zemściły i w doliczonym czasie gry, Mariusz Gabrych podwyższył na 2-0 i ustalił wynik tego spotkania.

Znicz Pruszków - Wisła Puławy 2-0 (0-0)

1-0 Patryk Czarnowski (48-rzut karny)

2-0 Mariusz Gabrych (90)

Znicz Pruszków: Piotr Misztal - Michał Orzechowski (75. Jakub Górski), Marcin Bochenek, Igor Lewczuk, Dmytro Juchymowycz, Kamil Niewiadomski - Maciej Machalski, Krystian Pomorski, Mateusz Możdżeń (85. Jakub Ostrowski) - Krystian Tabara (61. Bartłomiej Kręcichwost), Patryk Czarnowski (61. Mariusz Gabrych)

Wisła Puławy: Bartłomiej Gradecki - Jan Flak, Błażej Cyfert, Krystian Bracik, Dominik Cheba (76. Dominik Banach) - Kacper Kondracki (46. Ariel Wawszczyk), Marcin Ryszka, Krystian Puton, Carlos Daniel, Bartłomiej Bartosiak (69. Adrian Paluchowski) - Emil Drozdowicz

Żółte kartki: Machalski, Tabara, Gabrych - Drozdowicz, Bracik, Cheba, Paluchowski

Sędziował: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska)