Podopieczni Jacka Magnuszewskiego tylko zremisowali z Wisłą Sandomierz w meczu 18. kolejki III ligi grupy IV. Wyrównujące trafienie dla puławian padło dopiero w 86. minucie.

Początek meczu należał do piłkarzy Wisły Sandomierz, którzy rozpoczęli z wysokiego C, a Kamil Bętkowski był bardzo aktywny pod bramką Mateusza Zająca. Chwilę później to zawodnicy Wisły Puławy zaczęli prowadzić grę i dominować na murawie.

Ten stan rzeczy utrzymał się do 37, minuty, kiedy to wspomniany wcześniej Bętkowski idealnie wrzucił piłkę z rzutu rożnego, a Patryk Wilk głową dopełnił formalności i miejscowi prowadzili 1-0. Rezultat ten utrzymał się do końca pierwszej odsłony.

Po zmianie stron przyjezdni ruszyli do odrabiania strat i lepiej prezentowali się tle piłkarzy Dariusza Pietrasiaka, którzy też potrafili postraszyć golkipera puławian. Dobre nastroje gospodarzy kilka minut przed końcem meczu popsuł Michał Zuber, który doprowadził do wyrównania.

Obie ekipy postawiły wszystko na jedną kartę, lecz nie zdołały już zmienić wyniku meczu.

1-0 Patryk Wilk (37)
1-1 Michał Zuber (86)

Wisła Sandomierz: Wierzgacz - Konefał (62. Czerwiak), Wilk, Kolbusz, Chorab - Nogaj, Kamiński, Bętkowski (71. Rop), Piechniak (80. Poński), Siedlecki, Pasternak (84. Sornat)

Wisła Puławy: Socha- Barański, Poznański, Pielach, Król, Skałecki, Maksymiuk (81. Kobiałka), Zuber, Kacprzycki (78. Zmorzyński), Puton, Stanisławski (84. Żelisko)

Sędziował: Jakub Pych (Dębica)