TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "III liga łódzko-mazowiecka"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 40 12 4 1 29 9 20
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 36 11 3 3 39 18 21
3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 33 9 6 2 31 16 15
4 Legia II Warszawa 17 33 10 3 4 31 20 11
5 Polonia Warszawa 17 30 9 3 5 31 11 20
6 ŁKS Łódź 17 30 9 3 5 28 22 6
7 Ursus Warszawa 17 26 8 2 7 24 20 4
8 Pelikan Łowicz 17 26 7 5 5 28 20 8
9 Warta Sieradz 17 23 6 5 6 23 19 4
10 Błękitni Raciąż 17 21 6 3 8 22 34 -12
11 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 21 5 6 6 22 26 -4
12 Broń Radom 17 19 5 4 8 23 33 -10
13 Start Otwock 17 17 5 2 10 19 36 -17
14 Warta Działoszyn 17 16 4 4 9 14 28 -14
15 Oskar Przysucha 17 14 3 5 9 26 43 -17
16 Termy Ner Poddębice 17 14 3 5 9 18 33 -15
17 Energia Kozienice 17 13 3 4 10 19 27 -8
18 Pilica Białobrzegi 17 13 4 1 12 20 32 -12
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 8/9 sierpnia
Polonia Warszawa 1 - 1 Pelikan Łowicz
Energia Kozienice 0 - 2 Start Otwock
Warta Działoszyn 2 - 2 Broń Radom
Ursus Warszawa 1 - 0 Warta Sieradz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Błękitni Raciąż 1 - 3 ŁKS Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki 4 - 1 Oskar Przysucha
Termy Ner Poddębice 0 - 0 Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 - 1 Pilica Białobrzegi

2. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 15/16 sierpnia
Start Otwock 2 - 1 Błękitni Raciąż
Legia II Warszawa 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 2 Energia Kozienice
Broń Radom 2 - 2 Oskar Przysucha
Pilica Białobrzegi 0 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS Łódź 2 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Warta Sieradz 1 - 0 Polonia Warszawa
Warta Działoszyn 0 - 1 Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz 2 - 2 Termy Ner Poddębice

3. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 22/23 sierpnia
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Pelikan Łowicz
Polonia Warszawa 5 - 0 Warta Działoszyn
Energia Kozienice 1 - 2 Legia II Warszawa
Błękitni Raciąż 2 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ursus Warszawa 0 - 1 Broń Radom
Termy Ner Poddębice 1 - 1 Warta Sieradz
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 0 ŁKS Łódź
Oskar Przysucha 3 - 1 Pilica Białobrzegi
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 - 0 Start Otwock

4. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 26 sierpnia
Start Otwock 1 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa 0 - 0 Błękitni Raciąż
Pelikan Łowicz 2 - 1 Energia Kozienice
Warta Sieradz 1 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom 1 - 1 Pilica Białobrzegi
ŁKS Łódź 6 - 2 Oskar Przysucha
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Warta Działoszyn 2 - 0 Termy Ner Poddębice
Ursus Warszawa 1 - 2 Polonia Warszawa

5. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 29/30 sierpnia
Energia Kozienice 0 - 1 Warta Sieradz
Błękitni Raciąż 0 - 0 Pelikan Łowicz
Termy Ner Poddębice 2 - 1 Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Oskar Przysucha 1 - 2 Start Otwock
Pilica Białobrzegi 1 - 2 ŁKS Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 1 Warta Działoszyn
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 1 Legia II Warszawa
Polonia Warszawa 4 - 0 Broń Radom

6. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 5/6 września
Legia II Warszawa 1 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa 0 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom 1 - 4 ŁKS Łódź
Warta Sieradz 0 - 1 Błękitni Raciąż
Start Otwock 0 - 3 Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 0 Oskar Przysucha
Warta Działoszyn 1 - 0 Energia Kozienice
Pelikan Łowicz 2 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Polonia Warszawa 2 - 0 Termy Ner Poddębice

7. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 12/13 września
Oskar Przysucha 4 - 4 Legia II Warszawa
Błękitni Raciąż 2 - 1 Warta Działoszyn
Energia Kozienice 1 - 3 Ursus Warszawa
Pilica Białobrzegi 0 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
ŁKS Łódź 1 - 0 Start Otwock
Termy Ner Poddębice 0 - 1 Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 0 Warta Sieradz
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Pelikan Łowicz

8. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 19/20 września
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 ŁKS Łódź
Legia II Warszawa 2 - 1 Pilica Białobrzegi
Pelikan Łowicz 4 - 0 Oskar Przysucha
Warta Sieradz 2 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa 4 - 0 Błękitni Raciąż
Warta Działoszyn 0 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Termy Ner Poddębice 2 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom 3 - 0 Start Otwock
Polonia Warszawa 1 - 1 Energia Kozienice

9. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 23 września
Energia Kozienice 4 - 2 Termy Ner Poddębice
Błękitni Raciąż 0 - 2 Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Warta Działoszyn
Oskar Przysucha 0 - 0 Warta Sieradz
Pilica Białobrzegi 3 - 0 Pelikan Łowicz
Start Otwock 3 - 4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
ŁKS Łódź 0 - 2 Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 0 Broń Radom

10. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 26/27 września
Warta Sieradz 2 - 1 Pilica Białobrzegi
Warta Działoszyn 1 - 0 Oskar Przysucha
Ursus Warszawa 2 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Termy Ner Poddębice 2 - 3 Błękitni Raciąż
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 0 Energia Kozienice
Polonia Warszawa 1 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa 4 - 0 Start Otwock
Pelikan Łowicz 1 - 2 ŁKS Łódź
Broń Radom 3 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

11. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 3/4 października
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Polonia Warszawa
Pilica Białobrzegi 2 - 1 Warta Działoszyn
Błękitni Raciąż 0 - 5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Oskar Przysucha 4 - 2 Ursus Warszawa
ŁKS Łódź 0 - 3 Warta Sieradz
Start Otwock 2 - 3 Pelikan Łowicz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 3 Legia II Warszawa
Energia Kozienice 2 - 0 Broń Radom
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 3 Termy Ner Poddębice

12. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 10/11 października
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Polonia Warszawa 4 - 0 Oskar Przysucha
Energia Kozienice 1 - 1 Błękitni Raciąż
Warta Sieradz 5 - 1 Start Otwock
Ursus Warszawa 2 - 1 Pilica Białobrzegi
Warta Działoszyn 1 - 1 ŁKS Łódź
Termy Ner Poddębice 0 - 4 Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom 0 - 2 Legia II Warszawa
Pelikan Łowicz 3 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

13. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 17/18 października
Legia II Warszawa 1 - 0 Pelikan Łowicz
Pilica Białobrzegi 1 - 0 Polonia Warszawa
Błękitni Raciąż 2 - 5 Broń Radom
Oskar Przysucha 4 - 0 Termy Ner Poddębice
Start Otwock 3 - 0 Warta Działoszyn
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 1 Warta Sieradz
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 - 3 Energia Kozienice
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS Łódź 1 - 0 Ursus Warszawa

14. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 24/25 października
Polonia Warszawa 2 - 1 ŁKS Łódź
Warta Sieradz 3 - 4 Legia II Warszawa
Błękitni Raciąż 0 - 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Energia Kozienice 0 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
Warta Działoszyn 2 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ursus Warszawa 1 - 1 Start Otwock
Termy Ner Poddębice 1 - 0 Pilica Białobrzegi
Broń Radom 2 - 5 Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 2 Oskar Przysucha

15. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 7/8 listopada
Oskar Przysucha 1 - 1 Energia Kozienice
Legia II Warszawa 3 - 0 Warta Działoszyn
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 0 Błękitni Raciąż
Pilica Białobrzegi 1 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS Łódź 4 - 2 Termy Ner Poddębice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 1 Ursus Warszawa
Start Otwock 0 - 2 Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 - 1 Broń Radom
Pelikan Łowicz 2 - 0 Warta Sieradz

16. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 11 listopada
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 0 ŁKS Łódź
Energia Kozienice 2 - 1 Pilica Białobrzegi
Termy Ner Poddębice 1 - 2 Start Otwock
Polonia Warszawa 4 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa 3 - 0 Legia II Warszawa
Błękitni Raciąż 5 - 1 Oskar Przysucha
Warta Działoszyn 1 - 1 Pelikan Łowicz
Broń Radom 1 - 1 Warta Sieradz

17. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 14/15 listopada
Legia II Warszawa 1 - 0 Polonia Warszawa
Start Otwock 0 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Termy Ner Poddębice
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Broń Radom
Oskar Przysucha 1 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pilica Białobrzegi 2 - 4 Błękitni Raciąż
Warta Sieradz 2 - 1 Warta Działoszyn
Pelikan Łowicz 1 - 2 Ursus Warszawa
ŁKS Łódź 1 - 0 Energia Kozienice

18. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 5/6 marca
Broń Radom ? - ? Warta Działoszyn
Warta Sieradz ? - ? Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz ? - ? Polonia Warszawa
Legia II Warszawa ? - ? Termy Ner Poddębice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Start Otwock ? - ? Energia Kozienice
ŁKS Łódź ? - ? Błękitni Raciąż
Pilica Białobrzegi ? - ? Lechia Tomaszów Mazowiecki
Oskar Przysucha ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki

19. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 12/13 marca
Oskar Przysucha ? - ? Broń Radom
Sokół Aleksandrów Łódzki ? - ? Pilica Białobrzegi
Lechia Tomaszów Mazowiecki ? - ? ŁKS Łódź
Błękitni Raciąż ? - ? Start Otwock
Energia Kozienice ? - ? Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki ? - ? Legia II Warszawa
Termy Ner Poddębice ? - ? Pelikan Łowicz
Polonia Warszawa ? - ? Warta Sieradz
Ursus Warszawa ? - ? Warta Działoszyn

20. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 19/20 marca
Broń Radom ? - ? Ursus Warszawa
Warta Działoszyn ? - ? Polonia Warszawa
Warta Sieradz ? - ? Termy Ner Poddębice
Pelikan Łowicz ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legia II Warszawa ? - ? Energia Kozienice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki ? - ? Błękitni Raciąż
Start Otwock ? - ? Lechia Tomaszów Mazowiecki
ŁKS Łódź ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki
Pilica Białobrzegi ? - ? Oskar Przysucha

21. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 26 marca
Pilica Białobrzegi ? - ? Broń Radom
Oskar Przysucha ? - ? ŁKS Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki ? - ? Start Otwock
Lechia Tomaszów Mazowiecki ? - ? Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Błękitni Raciąż ? - ? Legia II Warszawa
Energia Kozienice ? - ? Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki ? - ? Warta Sieradz
Termy Ner Poddębice ? - ? Warta Działoszyn
Polonia Warszawa ? - ? Ursus Warszawa

22. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 2/3 kwietnia
Broń Radom ? - ? Polonia Warszawa
Ursus Warszawa ? - ? Termy Ner Poddębice
Warta Działoszyn ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Warta Sieradz ? - ? Energia Kozienice
Pelikan Łowicz ? - ? Błękitni Raciąż
Legia II Warszawa ? - ? Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki
Start Otwock ? - ? Oskar Przysucha
ŁKS Łódź ? - ? Pilica Białobrzegi

23. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 9/10 kwietnia
ŁKS Łódź ? - ? Broń Radom
Pilica Białobrzegi ? - ? Start Otwock
Oskar Przysucha ? - ? Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki ? - ? Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki ? - ? Pelikan Łowicz
Błękitni Raciąż ? - ? Warta Sieradz
Energia Kozienice ? - ? Warta Działoszyn
Świt Nowy Dwór Mazowiecki ? - ? Ursus Warszawa
Termy Ner Poddębice ? - ? Polonia Warszawa

24. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 16/17 kwietnia
Broń Radom ? - ? Termy Ner Poddębice
Polonia Warszawa ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus Warszawa ? - ? Energia Kozienice
Warta Działoszyn ? - ? Błękitni Raciąż
Warta Sieradz ? - ? Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pelikan Łowicz ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa ? - ? Oskar Przysucha
Pogoń Grodzisk Mazowiecki ? - ? Pilica Białobrzegi
Start Otwock ? - ? ŁKS Łódź

25. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 23/24 kwietnia
Start Otwock ? - ? Broń Radom
ŁKS Łódź ? - ? Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pilica Białobrzegi ? - ? Legia II Warszawa
Oskar Przysucha ? - ? Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki ? - ? Warta Sieradz
Lechia Tomaszów Mazowiecki ? - ? Warta Działoszyn
Błękitni Raciąż ? - ? Ursus Warszawa
Energia Kozienice ? - ? Polonia Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki ? - ? Termy Ner Poddębice

26. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 30 kwietnia/1 maja
Broń Radom ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Termy Ner Poddębice ? - ? Energia Kozienice
Polonia Warszawa ? - ? Błękitni Raciąż
Ursus Warszawa ? - ? Lechia Tomaszów Mazowiecki
Warta Działoszyn ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki
Warta Sieradz ? - ? Oskar Przysucha
Pelikan Łowicz ? - ? Pilica Białobrzegi
Legia II Warszawa ? - ? ŁKS Łódź
Pogoń Grodzisk Mazowiecki ? - ? Start Otwock

27. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 3/4 maja
Pogoń Grodzisk Mazowiecki ? - ? Broń Radom
Start Otwock ? - ? Legia II Warszawa
ŁKS Łódź ? - ? Pelikan Łowicz
Pilica Białobrzegi ? - ? Warta Sieradz
Oskar Przysucha ? - ? Warta Działoszyn
Sokół Aleksandrów Łódzki ? - ? Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki ? - ? Polonia Warszawa
Błękitni Raciąż ? - ? Termy Ner Poddębice
Energia Kozienice ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki

28. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 7/8 maja
Warta Działoszyn ? - ? Pilica Białobrzegi
Warta Sieradz ? - ? ŁKS Łódź
Pelikan Łowicz ? - ? Start Otwock
Legia II Warszawa ? - ? Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Broń Radom ? - ? Energia Kozienice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki ? - ? Błękitni Raciąż
Termy Ner Poddębice ? - ? Lechia Tomaszów Mazowiecki
Polonia Warszawa ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa ? - ? Oskar Przysucha

29. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 14/15 maja
Legia II Warszawa ? - ? Broń Radom
Pogoń Grodzisk Mazowiecki ? - ? Pelikan Łowicz
Start Otwock ? - ? Warta Sieradz
ŁKS Łódź ? - ? Warta Działoszyn
Pilica Białobrzegi ? - ? Ursus Warszawa
Oskar Przysucha ? - ? Polonia Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki ? - ? Termy Ner Poddębice
Lechia Tomaszów Mazowiecki ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Błękitni Raciąż ? - ? Energia Kozienice

30. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 18 maja
Broń Radom ? - ? Błękitni Raciąż
Energia Kozienice ? - ? Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki
Termy Ner Poddębice ? - ? Oskar Przysucha
Polonia Warszawa ? - ? Pilica Białobrzegi
Ursus Warszawa ? - ? ŁKS Łódź
Warta Działoszyn ? - ? Start Otwock
Warta Sieradz ? - ? Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pelikan Łowicz ? - ? Legia II Warszawa

31. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 21/22 maja
Pelikan Łowicz ? - ? Broń Radom
Legia II Warszawa ? - ? Warta Sieradz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki ? - ? Warta Działoszyn
Start Otwock ? - ? Ursus Warszawa
ŁKS Łódź ? - ? Polonia Warszawa
Pilica Białobrzegi ? - ? Termy Ner Poddębice
Oskar Przysucha ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki ? - ? Energia Kozienice
Lechia Tomaszów Mazowiecki ? - ? Błękitni Raciąż

32. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 28/29 maja
Broń Radom ? - ? Lechia Tomaszów Mazowiecki
Błękitni Raciąż ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki
Energia Kozienice ? - ? Oskar Przysucha
Świt Nowy Dwór Mazowiecki ? - ? Pilica Białobrzegi
Termy Ner Poddębice ? - ? ŁKS Łódź
Polonia Warszawa ? - ? Start Otwock
Ursus Warszawa ? - ? Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Warta Działoszyn ? - ? Legia II Warszawa
Warta Sieradz ? - ? Pelikan Łowicz

33. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 1 czerwca
Warta Sieradz ? - ? Broń Radom
Pelikan Łowicz ? - ? Warta Działoszyn
Legia II Warszawa ? - ? Ursus Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki ? - ? Polonia Warszawa
Start Otwock ? - ? Termy Ner Poddębice
ŁKS Łódź ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pilica Białobrzegi ? - ? Energia Kozienice
Oskar Przysucha ? - ? Błękitni Raciąż
Sokół Aleksandrów Łódzki ? - ? Lechia Tomaszów Mazowiecki

34. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 4/5 czerwca
Broń Radom ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki
Lechia Tomaszów Mazowiecki ? - ? Oskar Przysucha
Błękitni Raciąż ? - ? Pilica Białobrzegi
Energia Kozienice ? - ? ŁKS Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki ? - ? Start Otwock
Termy Ner Poddębice ? - ? Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Polonia Warszawa ? - ? Legia II Warszawa
Ursus Warszawa ? - ? Pelikan Łowicz
Warta Działoszyn ? - ? Warta Sieradz


Inne terminarze / wyniki
http://podkarpacielive.pl/pl/wydarzenia/9390,25_zl_bez_depozytu_w_comeon_dla_uzytkownikow_podkarpacielive.html