Terminarz dla III liga łódzko-mazowiecka w sezonie 2015/2016. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "III liga łódzko-mazowiecka"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Sokół Aleksandrów Łódzki 27 57 16 9 2 42 14 28
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 26 51 15 6 5 59 26 33
3 Polonia Warszawa 26 50 15 5 6 48 17 31
4 ŁKS Łódź 27 49 14 7 6 53 30 23
5 Legia II Warszawa 26 47 13 8 5 43 26 17
6 Ursus Warszawa 27 46 13 7 7 39 23 16
7 Pelikan Łowicz 27 46 12 10 5 39 24 15
8 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 26 44 11 11 4 41 21 20
9 Błękitni Raciąż 26 34 9 7 10 31 43 -12
10 Warta Sieradz 26 34 9 7 10 33 31 2
11 Broń Radom 26 29 7 8 11 36 51 -15
12 Pilica Białobrzegi 26 27 8 3 15 38 48 -10
13 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26 27 6 9 11 33 42 -9
14 Oskar Przysucha 26 24 6 6 14 33 59 -26
15 Warta Działoszyn 26 23 6 5 15 23 62 -39
16 Energia Kozienice 26 23 5 8 13 33 42 -9
17 Start Otwock 26 18 5 3 18 22 58 -36
18 Termy Ner Poddębice 26 16 3 7 16 20 49 -29
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 8/9 sierpnia
Polonia Warszawa 1 - 1 Pelikan Łowicz
Energia Kozienice 0 - 2 Start Otwock
Warta Działoszyn 2 - 2 Broń Radom
Ursus Warszawa 1 - 0 Warta Sieradz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Błękitni Raciąż 1 - 3 ŁKS Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki 4 - 1 Oskar Przysucha
Termy Ner Poddębice 0 - 0 Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 - 1 Pilica Białobrzegi

2. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 15/16 sierpnia
Start Otwock 2 - 1 Błękitni Raciąż
Legia II Warszawa 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 2 Energia Kozienice
Broń Radom 2 - 2 Oskar Przysucha
Pilica Białobrzegi 0 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS Łódź 2 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Warta Sieradz 1 - 0 Polonia Warszawa
Warta Działoszyn 0 - 1 Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz 2 - 2 Termy Ner Poddębice

3. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 22/23 sierpnia
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Pelikan Łowicz
Polonia Warszawa 5 - 0 Warta Działoszyn
Energia Kozienice 1 - 2 Legia II Warszawa
Błękitni Raciąż 2 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ursus Warszawa 0 - 1 Broń Radom
Termy Ner Poddębice 1 - 1 Warta Sieradz
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 0 ŁKS Łódź
Oskar Przysucha 3 - 1 Pilica Białobrzegi
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 - 0 Start Otwock

4. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 26 sierpnia
Start Otwock 1 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa 0 - 0 Błękitni Raciąż
Pelikan Łowicz 2 - 1 Energia Kozienice
Warta Sieradz 1 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom 1 - 1 Pilica Białobrzegi
ŁKS Łódź 6 - 2 Oskar Przysucha
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Warta Działoszyn 2 - 0 Termy Ner Poddębice
Ursus Warszawa 1 - 2 Polonia Warszawa

5. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 29/30 sierpnia
Energia Kozienice 0 - 1 Warta Sieradz
Błękitni Raciąż 0 - 0 Pelikan Łowicz
Termy Ner Poddębice 2 - 1 Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Oskar Przysucha 1 - 2 Start Otwock
Pilica Białobrzegi 1 - 2 ŁKS Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 1 Warta Działoszyn
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 1 Legia II Warszawa
Polonia Warszawa 4 - 0 Broń Radom

6. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 5/6 września
Legia II Warszawa 1 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa 0 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom 1 - 4 ŁKS Łódź
Warta Sieradz 0 - 1 Błękitni Raciąż
Start Otwock 0 - 3 Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 0 Oskar Przysucha
Warta Działoszyn 1 - 0 Energia Kozienice
Pelikan Łowicz 2 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Polonia Warszawa 2 - 0 Termy Ner Poddębice

7. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 12/13 września
Oskar Przysucha 4 - 4 Legia II Warszawa
Błękitni Raciąż 2 - 1 Warta Działoszyn
Energia Kozienice 1 - 3 Ursus Warszawa
Pilica Białobrzegi 0 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
ŁKS Łódź 1 - 0 Start Otwock
Termy Ner Poddębice 0 - 1 Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 0 Warta Sieradz
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Pelikan Łowicz

8. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 19/20 września
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 ŁKS Łódź
Legia II Warszawa 2 - 1 Pilica Białobrzegi
Pelikan Łowicz 4 - 0 Oskar Przysucha
Warta Sieradz 2 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa 4 - 0 Błękitni Raciąż
Warta Działoszyn 0 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Termy Ner Poddębice 2 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom 3 - 0 Start Otwock
Polonia Warszawa 1 - 1 Energia Kozienice

9. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 23 września
Energia Kozienice 4 - 2 Termy Ner Poddębice
Błękitni Raciąż 0 - 2 Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Warta Działoszyn
Oskar Przysucha 0 - 0 Warta Sieradz
Pilica Białobrzegi 3 - 0 Pelikan Łowicz
Start Otwock 3 - 4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
ŁKS Łódź 0 - 2 Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 0 Broń Radom

10. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 26/27 września
Warta Sieradz 2 - 1 Pilica Białobrzegi
Warta Działoszyn 1 - 0 Oskar Przysucha
Ursus Warszawa 2 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Termy Ner Poddębice 2 - 3 Błękitni Raciąż
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 0 Energia Kozienice
Polonia Warszawa 1 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa 4 - 0 Start Otwock
Pelikan Łowicz 1 - 2 ŁKS Łódź
Broń Radom 3 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

11. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 3/4 października
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Polonia Warszawa
Pilica Białobrzegi 2 - 1 Warta Działoszyn
Błękitni Raciąż 0 - 5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Oskar Przysucha 4 - 2 Ursus Warszawa
ŁKS Łódź 0 - 3 Warta Sieradz
Start Otwock 2 - 3 Pelikan Łowicz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 3 Legia II Warszawa
Energia Kozienice 2 - 0 Broń Radom
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 3 Termy Ner Poddębice

12. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 10/11 października
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Polonia Warszawa 4 - 0 Oskar Przysucha
Energia Kozienice 1 - 1 Błękitni Raciąż
Warta Sieradz 5 - 1 Start Otwock
Ursus Warszawa 2 - 1 Pilica Białobrzegi
Warta Działoszyn 1 - 1 ŁKS Łódź
Termy Ner Poddębice 0 - 4 Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom 0 - 2 Legia II Warszawa
Pelikan Łowicz 3 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

13. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 17/18 października
Legia II Warszawa 1 - 0 Pelikan Łowicz
Pilica Białobrzegi 1 - 0 Polonia Warszawa
Błękitni Raciąż 0 - 5* Broń Radom
Oskar Przysucha 4 - 0 Termy Ner Poddębice
Start Otwock 3 - 0 Warta Działoszyn
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 1 Warta Sieradz
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 - 3 Energia Kozienice
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS Łódź 1 - 0 Ursus Warszawa

14. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 24/25 października
Polonia Warszawa 2 - 1 ŁKS Łódź
Warta Sieradz 3 - 4 Legia II Warszawa
Błękitni Raciąż 0 - 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Energia Kozienice 0 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
Warta Działoszyn 2 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ursus Warszawa 1 - 1 Start Otwock
Termy Ner Poddębice 1 - 0 Pilica Białobrzegi
Broń Radom 2 - 5 Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 2 Oskar Przysucha

15. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 7/8 listopada
Oskar Przysucha 1 - 1 Energia Kozienice
Legia II Warszawa 3 - 0 Warta Działoszyn
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 0 Błękitni Raciąż
Pilica Białobrzegi 1 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS Łódź 4 - 2 Termy Ner Poddębice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 1 Ursus Warszawa
Start Otwock 0 - 2 Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 - 1 Broń Radom
Pelikan Łowicz 2 - 0 Warta Sieradz

16. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 11 listopada
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 0 ŁKS Łódź
Energia Kozienice 2 - 1 Pilica Białobrzegi
Termy Ner Poddębice 1 - 2 Start Otwock
Polonia Warszawa 4 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa 3 - 0 Legia II Warszawa
Błękitni Raciąż 5 - 1 Oskar Przysucha
Warta Działoszyn 1 - 1 Pelikan Łowicz
Broń Radom 1 - 1 Warta Sieradz

17. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 14/15 listopada
Legia II Warszawa 1 - 0 Polonia Warszawa
Start Otwock 0 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Termy Ner Poddębice
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Broń Radom
Oskar Przysucha 1 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pilica Białobrzegi 2 - 4 Błękitni Raciąż
Warta Sieradz 2 - 1 Warta Działoszyn
Pelikan Łowicz 1 - 2 Ursus Warszawa
ŁKS Łódź 1 - 0 Energia Kozienice

18. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 5/6 marca
Warta Sieradz 0 - 1 Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz 1 - 0 Polonia Warszawa
Legia II Warszawa 3 - 0 Termy Ner Poddębice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Start Otwock 1 - 3 Energia Kozienice
ŁKS Łódź 0 - 0 Błękitni Raciąż
Pilica Białobrzegi 0 - 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Oskar Przysucha 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom 2 - 2 Warta Działoszyn

19. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 12/13 marca
Błękitni Raciąż 1 - 0 Start Otwock
Oskar Przysucha 0 - 2 Broń Radom
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Pilica Białobrzegi
Energia Kozienice 3 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Legia II Warszawa
Termy Ner Poddębice 0 - 0 Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa 6 - 1 Warta Działoszyn
Polonia Warszawa 4 - 0 Warta Sieradz
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 ŁKS Łódź

20. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 19/20 marca
Broń Radom 0 - 2 Ursus Warszawa
Legia II Warszawa 1 - 1 Energia Kozienice
Warta Działoszyn 0 - 4 Polonia Warszawa
Warta Sieradz 2 - 0 Termy Ner Poddębice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 3 Błękitni Raciąż
Start Otwock 0 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pilica Białobrzegi 4 - 0 Oskar Przysucha
Pelikan Łowicz 1 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS Łódź 3 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki

21. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 26 marca
Pilica Białobrzegi 4 - 2 Broń Radom
Polonia Warszawa 0 - 0 Ursus Warszawa
Termy Ner Poddębice 0 - 1 Warta Działoszyn
Oskar Przysucha 3 - 1 ŁKS Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 0 Warta Sieradz
Sokół Aleksandrów Łódzki 5 - 0 Start Otwock
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Energia Kozienice 1 - 1 Pelikan Łowicz
Błękitni Raciąż 0 - 0 Legia II Warszawa

22. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 2/3 kwietnia
Broń Radom 2 - 2 Polonia Warszawa
Legia II Warszawa 0 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Warta Działoszyn 0 - 6 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus Warszawa 3 - 0 Termy Ner Poddębice
Warta Sieradz 3 - 1 Energia Kozienice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
Start Otwock 0 - 2 Oskar Przysucha
Pelikan Łowicz 3 - 1 Błękitni Raciąż
ŁKS Łódź 6 - 2 Pilica Białobrzegi

23. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 9/10 kwietnia
Błękitni Raciąż 0 - 0 Warta Sieradz
Energia Kozienice 1 - 2 Warta Działoszyn
Oskar Przysucha 1 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 Legia II Warszawa
Pilica Białobrzegi 4 - 0 Start Otwock
Termy Ner Poddębice 0 - 1 Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 1 Pelikan Łowicz
ŁKS Łódź 8 - 0 Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Ursus Warszawa

24. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 16/17 kwietnia
Ursus Warszawa 0 - 0 Energia Kozienice
Legia II Warszawa 4 - 0 Oskar Przysucha
Warta Sieradz 2 - 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 2 Pilica Białobrzegi
Warta Działoszyn 2 - 5 Błękitni Raciąż
Start Otwock 0 - 3* ŁKS Łódź
Broń Radom 3 - 0 Termy Ner Poddębice
Pelikan Łowicz 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Polonia Warszawa 2 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

25. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 23/24 kwietnia
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 0 Termy Ner Poddębice
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Warta Sieradz
Energia Kozienice 1 - 2 Polonia Warszawa
Błękitni Raciąż 0 - 0 Ursus Warszawa
Start Otwock 2 - 2 Broń Radom
Pilica Białobrzegi 1 - 2 Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 7 - 0 Warta Działoszyn
Oskar Przysucha 0 - 2 Pelikan Łowicz
ŁKS Łódź 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

26. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 30 kwietnia/1 maja
Broń Radom 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legia II Warszawa 0 - 2 ŁKS Łódź
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 0 Start Otwock
Warta Sieradz 3 - 1 Oskar Przysucha
Warta Działoszyn 1 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki
Termy Ner Poddębice 2 - 3 Energia Kozienice
Ursus Warszawa 2 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pelikan Łowicz 1 - 1 Pilica Białobrzegi
Polonia Warszawa 2 - 1 Błękitni Raciąż

27. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 3/4 maja
ŁKS Łódź 1 - 1 Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Ursus Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki ? - ? Broń Radom
Start Otwock ? - ? Legia II Warszawa
Pilica Białobrzegi ? - ? Warta Sieradz
Oskar Przysucha ? - ? Warta Działoszyn
Lechia Tomaszów Mazowiecki ? - ? Polonia Warszawa
Błękitni Raciąż ? - ? Termy Ner Poddębice
Energia Kozienice ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki

28. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 7/8 maja
Legia II Warszawa ? - ? Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Warta Działoszyn ? - ? Pilica Białobrzegi
Warta Sieradz ? - ? ŁKS Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki ? - ? Błękitni Raciąż
Termy Ner Poddębice ? - ? Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa ? - ? Oskar Przysucha
Polonia Warszawa ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz ? - ? Start Otwock
Broń Radom ? - ? Energia Kozienice

29. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 14/15 maja
Legia II Warszawa ? - ? Broń Radom
Pogoń Grodzisk Mazowiecki ? - ? Pelikan Łowicz
Start Otwock ? - ? Warta Sieradz
ŁKS Łódź ? - ? Warta Działoszyn
Pilica Białobrzegi ? - ? Ursus Warszawa
Oskar Przysucha ? - ? Polonia Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki ? - ? Termy Ner Poddębice
Lechia Tomaszów Mazowiecki ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Błękitni Raciąż ? - ? Energia Kozienice

30. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 18 maja
Broń Radom ? - ? Błękitni Raciąż
Energia Kozienice ? - ? Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki
Termy Ner Poddębice ? - ? Oskar Przysucha
Polonia Warszawa ? - ? Pilica Białobrzegi
Ursus Warszawa ? - ? ŁKS Łódź
Warta Działoszyn ? - ? Start Otwock
Warta Sieradz ? - ? Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pelikan Łowicz ? - ? Legia II Warszawa

31. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 21/22 maja
Pelikan Łowicz ? - ? Broń Radom
Legia II Warszawa ? - ? Warta Sieradz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki ? - ? Warta Działoszyn
Start Otwock ? - ? Ursus Warszawa
ŁKS Łódź ? - ? Polonia Warszawa
Pilica Białobrzegi ? - ? Termy Ner Poddębice
Oskar Przysucha ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki ? - ? Energia Kozienice
Lechia Tomaszów Mazowiecki ? - ? Błękitni Raciąż

32. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 28/29 maja
Broń Radom ? - ? Lechia Tomaszów Mazowiecki
Błękitni Raciąż ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki
Energia Kozienice ? - ? Oskar Przysucha
Świt Nowy Dwór Mazowiecki ? - ? Pilica Białobrzegi
Termy Ner Poddębice ? - ? ŁKS Łódź
Polonia Warszawa ? - ? Start Otwock
Ursus Warszawa ? - ? Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Warta Działoszyn ? - ? Legia II Warszawa
Warta Sieradz ? - ? Pelikan Łowicz

33. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 1 czerwca
Warta Sieradz ? - ? Broń Radom
Pelikan Łowicz ? - ? Warta Działoszyn
Legia II Warszawa ? - ? Ursus Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki ? - ? Polonia Warszawa
Start Otwock ? - ? Termy Ner Poddębice
ŁKS Łódź ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pilica Białobrzegi ? - ? Energia Kozienice
Oskar Przysucha ? - ? Błękitni Raciąż
Sokół Aleksandrów Łódzki ? - ? Lechia Tomaszów Mazowiecki

34. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 4/5 czerwca
Broń Radom ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki
Lechia Tomaszów Mazowiecki ? - ? Oskar Przysucha
Błękitni Raciąż ? - ? Pilica Białobrzegi
Energia Kozienice ? - ? ŁKS Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki ? - ? Start Otwock
Termy Ner Poddębice ? - ? Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Polonia Warszawa ? - ? Legia II Warszawa
Ursus Warszawa ? - ? Pelikan Łowicz
Warta Działoszyn ? - ? Warta Sieradz


Inne terminarze / wyniki

2016-05-03 13:02:46 Wyniki na żywo: 3 liga łódzko-mazowiecka

2016-05-03 10:46:51 RELACJE LIVE: 3 liga pomorsko-zachodniopomorska

2016-05-03 10:04:15 WYNIKI NA ŻYWO: 3 liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska

2016-04-26 08:51:02 Wisła Kraków - Termalica 2-2. Gol bramkarza w 93. minucie! (WIDEO)

2016-04-23 13:20:22 Totolotek – totalizatory sportowe

2016-05-03 10:07:51 Wszystkie polskie ligi na żywo: od Ekstraklasy do 3 ligi!

2016-04-16 22:11:57 Chełmianka Chełm gromi Izolator. Trener gości rezygnuje.

2016-04-23 09:49:38 NAJSZYBSZE WYNIKI NA ŻYWO: od Ekstraklasy do 3 i 4 ligi

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI ›