Stolem Gniewino zostaje w 3 lidze gr. II. Podopieczni Jerzego Jastrzębowskiego w piątek zremisowali z Sokołem Kleczew i zapewnili sobie utrzymanie na trzecioligowym froncie.

Mecz od początku stał na niezłym poziomie, a oba zespoły starały się kreować okazje bramkowe. Kibice zgromadzeni na piątkowej potyczce oglądali dobre zawody, jednak do przerwy gole nie padły. W drugiej odsłonie było już więcej konkretów i od 54. minuty Sokół Kleczew prowadził 0-1, a piłkę w siatce umieścił Emanuel Mikołajczyk. Dziesięć minut później na tablicy wyników był remis, a bramkę dla Stolema Gniewino zdobył Paweł Sobczyński, który tym samym ustalił wynik spotkania.

Stolem Gniewino - Sokół Kleczew 1-1 (0-0)

0-1 Emanuel Mikołajczyk 54

1- 1 Paweł Sobczyński 64