IV liga podkarpacka sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisłoka Dębica 29 66 19 9 1 60 16 44
2 Izolator Boguchwała 29 60 18 6 5 60 25 35
3 Polonia Przemyśl 30 58 17 7 6 57 29 28
4 Wisłok Wiśniowa 29 54 16 6 7 53 35 18
5 Ekoball Stal Sanok 30 52 14 10 6 46 24 22
6 Piast Tuczempy 29 43 12 7 10 49 48 1
7 JKS 1909 Jarosław 30 42 11 9 10 44 40 4
8 Karpaty Krosno 29 42 12 6 11 34 32 2
9 KS Legion Pilzno 30 41 11 8 11 50 49 1
10 KS Wiązownica 29 39 11 6 12 47 38 9
11 Błękitni Ropczyce 29 39 12 3 14 50 51 -1
12 Korona Rzeszów 30 39 12 3 15 38 49 -11
13 Igloopol Dębica 30 38 10 8 12 45 45 0
14 Sokół Kolbuszowa Dolna 29 31 9 4 16 38 55 -17
15 Sokół Nisko 30 30 9 3 18 35 62 -27
16 Orzeł Przeworsk 29 27 7 6 16 25 51 -26
17 Przełom Besko 29 19 4 7 18 20 60 -40
18 Stal Gorzyce 30 19 5 4 21 30 72 -42
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisłoka Dębica 15 34 10 4 1 37 10 27
2 Izolator Boguchwała 15 33 10 3 2 35 11 24
3 Ekoball Stal Sanok 15 30 9 3 3 26 11 15
4 Wisłok Wiśniowa 14 26 8 2 4 31 18 13
5 Polonia Przemyśl 15 25 7 4 4 30 18 12
6 JKS 1909 Jarosław 15 25 7 4 4 24 15 9
7 Karpaty Krosno 14 25 8 1 5 17 11 6
8 Korona Rzeszów 15 25 8 1 6 21 20 1
9 KS Legion Pilzno 15 23 6 5 4 29 23 6
10 Igloopol Dębica 16 23 6 5 5 23 18 5
11 Orzeł Przeworsk 15 22 6 4 5 17 17 0
12 Piast Tuczempy 15 20 5 5 5 27 24 3
13 KS Wiązownica 12 20 6 2 4 19 12 7
14 Sokół Kolbuszowa Dolna 15 20 6 2 7 23 26 -3
15 Błękitni Ropczyce 13 17 5 2 6 24 23 1
16 Sokół Nisko 15 17 5 2 8 19 28 -9
17 Przełom Besko 16 14 3 5 8 13 27 -14
18 Stal Gorzyce 15 8 2 2 11 17 37 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Przemyśl 15 33 10 3 2 27 11 16
2 Wisłoka Dębica 14 32 9 5 0 23 6 17
3 Wisłok Wiśniowa 15 28 8 4 3 22 17 5
4 Izolator Boguchwała 14 27 8 3 3 25 14 11
5 Piast Tuczempy 14 23 7 2 5 22 24 -2
6 Ekoball Stal Sanok 15 22 5 7 3 20 13 7
7 Błękitni Ropczyce 16 22 7 1 8 26 28 -2
8 KS Wiązownica 17 19 5 4 8 28 26 2
9 KS Legion Pilzno 15 18 5 3 7 21 26 -5
10 JKS 1909 Jarosław 15 17 4 5 6 20 25 -5
11 Karpaty Krosno 15 17 4 5 6 17 21 -4
12 Igloopol Dębica 14 15 4 3 7 22 27 -5
13 Korona Rzeszów 15 14 4 2 9 17 29 -12
14 Sokół Nisko 15 13 4 1 10 16 34 -18
15 Sokół Kolbuszowa Dolna 14 11 3 2 9 15 29 -14
16 Stal Gorzyce 15 11 3 2 10 13 35 -22
17 Orzeł Przeworsk 14 5 1 2 11 8 34 -26
18 Przełom Besko 13 5 1 2 10 7 33 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Stal Gorzyce

Gospodarze Wynik Goście Data
Stal Gorzyce 0 - 0 Ekoball Stal Sanok 29 czerwca 2019
Igloopol Dębica 0 - 1 Stal Gorzyce 25 maja 2019
Ekoball Stal Sanok 3 - 1 Stal Gorzyce 27 października 2018
Stal Gorzyce 1 - 4 Igloopol Dębica 20 października 2018
Stal Gorzyce 3 - 1 Igloopol Dębica 10 czerwca 2017
Igloopol Dębica 2 - 0 Stal Gorzyce 12 listopada 2016

IV liga podkarpacka sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Patryk Zieliński Izolator Boguchwała 29
2 Damian Wolański KS Legion Pilzno 18
3 Tomasz Walat Korona Rzeszów 15
4 Maciej Maślany Wisłok Wiśniowa 15
5 Sebastian Sobolak Ekoball Stal Sanok 14
6 Sebastian Pawlak JKS 1909 Jarosław 14
7 Mariusz Wiktor Błękitni Ropczyce 14
8 Damian Łanucha Wisłoka Dębica 13
9 Hubert Siepierski Błękitni Ropczyce 11
10 Waldemar Złotek Wisłok Wiśniowa 11
11 Patryk Tur Stal Gorzyce 10
12 Piotr Boratyn Orzeł Przeworsk 10
13 Paweł Sedlaczek Polonia Przemyśl 9
14 Dawid Sojda Wisłoka Dębica 9
15 Kamil Aab Piast Tuczempy 9
16 Bartłomiej Raba KS Wiązownica 9
17 Adrian Nowak KS Wiązownica 9
18 Arkadiusz Gil KS Wiązownica 9
19 Kacper Rop KS Wiązownica 9
20 Szymon Gwiazda Wisłoka Dębica 9
21 Roman Vorobei Polonia Przemyśl 9
22 Dawid Guzek Wisłok Wiśniowa 8
23 Kornel Kołacz Sokół Kolbuszowa Dolna 8
24 Grzegorz Szymanek Stal Gorzyce 8
25 Konrad Kijowski Przełom Besko 8
26 Patryk Róg Izolator Boguchwała 7
27 Kamil Rokita Igloopol Dębica 7
28 Damian Juda Sokół Nisko 7
29 Dawid Pałys-Rydzik Izolator Boguchwała 7
30 Marcin Dudek Izolator Boguchwała 7
31 Piotr Lorenc Ekoball Stal Sanok 7
32 Dawid Bieniasz Korona Rzeszów 7
33 Adrian Ślęzak KS Legion Pilzno 7
34 Michał Szymański Wisłok Wiśniowa 7
35 Karol Karólak Piast Tuczempy 7
36 Wojciech Tyczyński Sokół Nisko 6
37 Damian Lubera Wisłoka Dębica 6
38 Szymon Piwowar Błękitni Ropczyce 6
39 Łukasz Stefanik Igloopol Dębica 6
40 Marek Fundakowski Karpaty Krosno 6
41 Tomasz Barycza KS Legion Pilzno 6
42 Łukasz Tyrawski Piast Tuczempy 6
43 Rafał Michalik KS Wiązownica 6
44 Łukasz Korab Sokół Kolbuszowa Dolna 5
45 Valeriy Sokolenko KS Wiązownica 5
46 Tomasz Pasaj Piast Tuczempy 5
47 Mateusz Kuzio Ekoball Stal Sanok 5
48 Piotr Kuźniar Polonia Przemyśl 5
49 Paweł Bartnik KS Wiązownica 5
50 Sebastian Fedan Wisłoka Dębica 5
51 Przemysław Nalepka Igloopol Dębica 5
52 Radosław Macnar KS Legion Pilzno 5
53 Mateusz Wanat Polonia Przemyśl 4
54 Marcin Dec Stal Gorzyce 4
55 Hubert Wiącek Piast Tuczempy 4
56 Brian Dziedzic Sokół Kolbuszowa Dolna 4
57 Robert Sulisz Błękitni Ropczyce 4
58 Kamil Rębisz Wisłoka Dębica 4
59 Krystian Kazek Polonia Przemyśl 4
60 Jakub Głuszko Polonia Przemyśl 4
61 Vasyl Hirka Błękitni Ropczyce 4
62 Łukasz Kosiba Błękitni Ropczyce 4
63 Jarosław Czernysz Piast Tuczempy 4
64 Dawid Rokita Igloopol Dębica 4
65 Adrian Sitek Izolator Boguchwała 4
66 Jaromir Skiba Polonia Przemyśl 4
67 Rafał Domaradzki Ekoball Stal Sanok 4
68 Mateusz Jurczak JKS 1909 Jarosław 4
69 Marcin Tur Sokół Nisko 4
70 Eryk Sarzyński Korona Rzeszów 4
71 Kamil Adranowicz Sokół Kolbuszowa Dolna 4
72 Jacek Flis Orzeł Przeworsk 4
73 Dawid Szagała Korona Rzeszów 3
74 Paweł Piątek Polonia Przemyśl 3
75 Damian Karwacki Korona Rzeszów 3
76 Maksymilian Maik Wisłok Wiśniowa 3
77 Karol Adamiak Ekoball Stal Sanok 3
78 Piotr Pyskaty Igloopol Dębica 3
79 Kamil Machnik Igloopol Dębica 3
80 Bartłomiej Wojtasik Karpaty Krosno 3
81 Dominik Kowalski Karpaty Krosno 3
82 Bartosz Sieradzki Ekoball Stal Sanok 3
83 Michał Bigus Korona Rzeszów 3
84 Michał Daniel KS Wiązownica 3
85 Rafał Noga Piast Tuczempy 3
86 Dawid Maziarz Sokół Kolbuszowa Dolna 3
87 Sebastian Wanat Igloopol Dębica 3
88 Dawid Florian KS Legion Pilzno 3
89 Kacper Szymański Wisłok Wiśniowa 3
90 Adrian Szyszka KS Legion Pilzno 3
91 Dawid Król Karpaty Krosno 3
92 Sylwester Sikorski Karpaty Krosno 3
93 Michał Mazurek Sokół Kolbuszowa Dolna 3
94 Kamil Bała JKS 1909 Jarosław 3
95 Piotr Syguła Igloopol Dębica 3
96 Michał Serafin Sokół Nisko 3
97 Patryk Wilk Stal Gorzyce 3
98 Damian Bożek Wisłoka Dębica 3
99 Krystian Lewiński Sokół Nisko 2
100 Bartłomiej Miazga Sokół Nisko 2
101 Damian Socha Igloopol Dębica 2
102 Maciej Saramak JKS 1909 Jarosław 2
103 Michał Stasz Karpaty Krosno 2
104 Konrad Buć KS Wiązownica 2
105 Łukasz Gorzelany Sokół Kolbuszowa Dolna 2
106 Jaromir Skiba Korona Rzeszów 2
107 Dawid Siudy Korona Rzeszów 2
108 Miłosz Folta Przełom Besko 2
109 Radosław Strączek Orzeł Przeworsk 2
110 Paweł Oziębło JKS 1909 Jarosław 2
111 Tomasz Tragarz KS Legion Pilzno 2
112 Kamil Kmiotek Orzeł Przeworsk 2
113 Mateusz Prokop Sokół Kolbuszowa Dolna 2
114 Wiesław Kozubek Wisłok Wiśniowa 2
115 Mateusz Lorenc KS Wiązownica 2
116 Maciej Lech Orzeł Przeworsk 2
117 Dominik Toś Stal Gorzyce 2
118 Jakub Szybka Przełom Besko 2
119 Adrian Buszta Korona Rzeszów 2
120 Kamil Groborz Karpaty Krosno 2
121 Radosław Stanisz Wisłok Wiśniowa 2
122 Kamil Kłusek Polonia Przemyśl 2
123 Rafał Bober Korona Rzeszów 2
124 Mateusz Stańczyk Igloopol Dębica 2
125 Filip Brożyna Karpaty Krosno 2
126 Roman Botwynnyk Karpaty Krosno 2
127 Tomasz Kapłon Przełom Besko 2
128 Albert Orzech Sokół Kolbuszowa Dolna 2
129 Adrian Brzostowski Igloopol Dębica 2
130 Krzysztof Orzech Błękitni Ropczyce 2
131 Bartosz Darłak Igloopol Dębica 2
132 Jakub Ząbkiewicz Ekoball Stal Sanok 2
133 Wadim Ukrainec JKS 1909 Jarosław 2
134 Dawid Mroczek Sokół Nisko 2
135 Jacek Maciorowski Sokół Nisko 2
136 Patryk Kwaśniczko KS Legion Pilzno 2
137 Adrian Mołdoch Korona Rzeszów 2
138 Piotr Krawczyk Sokół Kolbuszowa Dolna 2
139 Damian Demski Piast Tuczempy 2
140 Arkadiusz Femin Ekoball Stal Sanok 1
141 Marcin Szewc Sokół Nisko 1
142 Albert Krzyczkowski JKS 1909 Jarosław 1
143 Adrian Łączyński KS Legion Pilzno 1
144 Mateusz Sudoł Sokół Nisko 1
145 Tomasz Kot Błękitni Ropczyce 1
146 Radosław Gil KS Wiązownica 1
147 Karol Czelny Karpaty Krosno 1
148 Jakub Kokoć Ekoball Stal Sanok 1
149 Cyprian Ziaja KS Legion Pilzno 1
150 Łukasz Gwóźdź JKS 1909 Jarosław 1
151 Dawid Przybyło Korona Rzeszów 1
152 Mateusz Oleniacz Przełom Besko 1
153 Jakub Bałanda KS Wiązownica 1
154 Aleksander Ligęzka Igloopol Dębica 1
155 Oliwier Pilch JKS 1909 Jarosław 1
156 Jacek Stępień Sokół Nisko 1
157 Sebastian Kocój Wisłok Wiśniowa 1
158 Sławomir Falasa Stal Gorzyce 1
159 Jakub Wilk Izolator Boguchwała 1
160 Szymon Słysz Ekoball Stal Sanok 1
161 Andrij Nikanovych Orzeł Przeworsk 1
162 Sergiej Syvyi Korona Rzeszów 1
163 Kamil Miśko Sokół Nisko 1
164 Karol Knap Karpaty Krosno 1
165 Michał Stasz Karpaty Krosno 1
166 Jakub Zaskalski Sokół Nisko 1
167 Karol Ptasznik JKS 1909 Jarosław 1
168 Jakub Sroka Piast Tuczempy 1
169 Michał Galant Przełom Besko 1
170 Przemysław Ferenc Korona Rzeszów 1
171 Dawid Maziarz Sokół Kolbuszowa Dolna 1
172 Fabian Winnicki Przełom Besko 1
173 Krzysztof Wrzosek Wisłoka Dębica 1
174 Witalij Sławecki Sokół Nisko 1
175 Michał Śmietana Przełom Besko 1
176 Łukasz Szczoczarz Izolator Boguchwała 1
177 Dawid Burka Karpaty Krosno 1
178 Karol Szustak Stal Gorzyce 1
179 Krystian Bik Sokół Kolbuszowa Dolna 1
180 Tomasz Nalepka Igloopol Dębica 1
181 Łukasz Tabisz Ekoball Stal Sanok 1
182 Hubert Łukasiewicz Piast Tuczempy 1
183 Radosław Rogowski Stal Gorzyce 1
184 Szymon Majcher Błękitni Ropczyce 1
185 Marcin Dobrzański Izolator Boguchwała 1
186 Adrian Brodowicz JKS 1909 Jarosław 1
187 Bartłomiej Darłak Błękitni Ropczyce 1
188 Waldemar Jaroch Piast Tuczempy 1
189 Krzysztof Domin Izolator Boguchwała 1
190 Damian Kata Sokół Nisko 1
191 Łukasz Czub Piast Tuczempy 1
192 Kacper Rączka Orzeł Przeworsk 1
193 Dominik Pielech Ekoball Stal Sanok 1
194 Krystian Błajda Orzeł Przeworsk 1
195 Damian Niemczyk Ekoball Stal Sanok 1
196 Maciej Listowski Orzeł Przeworsk 1
197 Mateusz Kalin Błękitni Ropczyce 1
198 Patryk Wójcik Ekoball Stal Sanok 1
199 Wojciech Filip Izolator Boguchwała 1
200 Mateusz Rutyna Wisłok Wiśniowa 1
201 Krystian Jaklik Ekoball Stal Sanok 1
202 Jakub Delekta Korona Rzeszów 1
203 Karol Wilk Orzeł Przeworsk 1
204 Fabian Bober Piast Tuczempy 1
205 Jacek Broda Polonia Przemyśl 1
206 Dominik Pikiel Izolator Boguchwała 1
207 Dominik Cabała Wisłoka Dębica 1
208 Dawid Pigan KS Wiązownica 1
209 Adam Osiniak Przełom Besko 1