IV liga kujawsko-pomorska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pomorzanin Toruń 17 39 12 3 2 36 10 26
2 Lider Włocławek 17 35 11 2 4 31 19 12
3 Lech Rypin 17 33 10 3 4 35 14 21
4 Chemik Bydgoszcz 17 32 10 2 5 37 21 16
5 Sportis Łochowo 17 32 10 2 5 35 23 12
6 Sparta Brodnica 17 30 9 3 5 29 16 13
7 Pogoń Mogilno 17 28 8 4 5 33 26 7
8 Kujawianka Izbica Kujawska 17 26 8 2 7 32 42 -10
9 BKS Bydgoszcz 17 23 6 5 6 36 29 7
10 Orlęta Aleksandrów Kujawski 17 23 7 2 8 24 31 -7
11 Chełminianka Chełmno 17 22 7 1 9 36 37 -1
12 Włocłavia Włocławek 17 22 7 1 9 29 41 -12
13 SP Zawisza Bydgoszcz 17 21 6 3 8 29 23 6
14 Cuiavia Inowrocław 17 21 6 3 8 28 29 -1
15 Unia Gniewkowo 17 19 5 4 8 27 33 -6
16 Notecianka Pakość 17 16 5 1 11 19 33 -14
17 Legia Chełmża 17 10 2 4 11 15 31 -16
18 Piast Złotniki Kujawskie 17 4 1 1 15 12 65 -53
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pomorzanin Toruń 9 24 8 0 1 24 3 21
2 Lider Włocławek 9 20 6 2 1 19 8 11
3 Chemik Bydgoszcz 9 16 5 1 3 16 10 6
4 Pogoń Mogilno 8 14 4 2 2 18 11 7
5 Orlęta Aleksandrów Kujawski 9 14 4 2 3 10 10 0
6 Unia Gniewkowo 9 14 4 2 3 15 14 1
7 Lech Rypin 8 13 4 1 3 12 6 6
8 Sportis Łochowo 9 13 4 1 4 19 16 3
9 Kujawianka Izbica Kujawska 8 13 4 1 3 14 12 2
10 BKS Bydgoszcz 9 13 3 4 2 24 16 8
11 Chełminianka Chełmno 8 12 4 0 4 25 17 8
12 Sparta Brodnica 8 10 3 1 4 11 10 1
13 SP Zawisza Bydgoszcz 8 10 3 1 4 16 12 4
14 Cuiavia Inowrocław 8 10 3 1 4 16 17 -1
15 Notecianka Pakość 9 10 3 1 5 13 14 -1
16 Włocłavia Włocławek 7 6 2 0 5 13 20 -7
17 Legia Chełmża 9 5 1 2 6 10 16 -6
18 Piast Złotniki Kujawskie 9 1 0 1 8 5 31 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lech Rypin 9 20 6 2 1 23 8 15
2 Sparta Brodnica 9 20 6 2 1 18 6 12
3 Sportis Łochowo 8 19 6 1 1 16 7 9
4 Chemik Bydgoszcz 8 16 5 1 2 21 11 10
5 Włocłavia Włocławek 10 16 5 1 4 16 21 -5
6 Pomorzanin Toruń 8 15 4 3 1 12 7 5
7 Lider Włocławek 8 15 5 0 3 12 11 1
8 Pogoń Mogilno 9 14 4 2 3 15 15 0
9 Kujawianka Izbica Kujawska 9 13 4 1 4 18 30 -12
10 SP Zawisza Bydgoszcz 9 11 3 2 4 13 11 2
11 Cuiavia Inowrocław 9 11 3 2 4 12 12 0
12 BKS Bydgoszcz 8 10 3 1 4 12 13 -1
13 Chełminianka Chełmno 9 10 3 1 5 11 20 -9
14 Orlęta Aleksandrów Kujawski 8 9 3 0 5 14 21 -7
15 Notecianka Pakość 8 6 2 0 6 6 19 -13
16 Unia Gniewkowo 8 5 1 2 5 12 19 -7
17 Legia Chełmża 8 5 1 2 5 5 15 -10
18 Piast Złotniki Kujawskie 8 3 1 0 7 7 34 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

SP Zawisza Bydgoszcz

Gospodarze Wynik Goście Data
SP Zawisza Bydgoszcz 2 - 3 Kujawianka Izbica Kujawska 19 października 2019
Lider Włocławek 2 - 0 SP Zawisza Bydgoszcz 14 września 2019

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Piotr Kaczkowski Chełminianka Chełmno 14
2 Łukasz Witucki Pomorzanin Toruń 13
3 Wiktor Mrówczyński Pogoń Mogilno 12
4 Robert Kowalczyk Lider Włocławek 12
5 Oskar Andrzejewski Chełminianka Chełmno 11
6 Łukasz Grube Włocłavia Włocławek 11
7 Kamil Fajkowski Unia Gniewkowo 11
8 Oleg Tabaka Kujawianka Izbica Kujawska 9
9 Maciej Rożnowski Lech Rypin 9
10 Adam Reise Sparta Brodnica 8
11 Piotr Siekirka BKS Bydgoszcz 8
12 Paweł Dudzik BKS Bydgoszcz 8
13 Łukasz Pietrzak Kujawianka Izbica Kujawska 8
14 Radosław Lewandowski Lech Rypin 7
15 Maciej Kot Chemik Bydgoszcz 7
16 Masato Hayashi Pomorzanin Toruń 7
17 Jan Kołodziejski Kujawianka Izbica Kujawska 6
18 Martyn Trędewicz Lech Rypin 6
19 Patryk Kozłowski SP Zawisza Bydgoszcz 6
20 Paweł Behlke Włocłavia Włocławek 6
21 Marcin Słowiński Notecianka Pakość 6
22 Patryk Wiśniewski Cuiavia Inowrocław 6
23 Mariusz Miłek Chemik Bydgoszcz 6
24 Patryk Straszewski SP Zawisza Bydgoszcz 6
25 Dariusz Słupski Cuiavia Inowrocław 6
26 Filip Śliwiński Pogoń Mogilno 5
27 Szymon Maziarz Chemik Bydgoszcz 5
28 Mateusz Szafran Orlęta Aleksandrów Kujawski 5
29 Krystian Bleja Piast Złotniki Kujawskie 5
30 Miłosz Sadowski Orlęta Aleksandrów Kujawski 5
31 Ntuli Nhlakanipho Sportis Łochowo 5
32 Maksym Humeniuk Sportis Łochowo 5
33 Bartosz Dyszy Lider Włocławek 4
34 Patryk Perliński Pogoń Mogilno 4
35 Dawid Tomczak Sportis Łochowo 4
36 Adrian Kural Sparta Brodnica 4
37 Arkadiusz Makowiecki Notecianka Pakość 4
38 Bartosz Pawkin Legia Chełmża 4
39 Łukasz Cięgotura Unia Gniewkowo 4
40 Kajetan Wojciechowski Sportis Łochowo 4
41 Mikołaj Ruta Cuiavia Inowrocław 4
42 Paweł Michalski Chemik Bydgoszcz 4
43 Damian Adamski Cuiavia Inowrocław 4
44 Paweł Lewandowski Lech Rypin 4
45 Stephane Bombelanga Sportis Łochowo 4
46 Arkadiusz Woźniak BKS Bydgoszcz 4
47 Adam Młodzieniak Orlęta Aleksandrów Kujawski 4
48 Marcin Krzywicki Sportis Łochowo 3
49 Arsenii Protsyshyn Cuiavia Inowrocław 3
50 Mateusz Grudziński Pomorzanin Toruń 3
51 Krzysztof Szal Pogoń Mogilno 3
52 Gracjan Żeglarski BKS Bydgoszcz 3
53 Jan Chachuła BKS Bydgoszcz 3
54 Daniel Katerla Pomorzanin Toruń 3
55 Dominik Kowalski Notecianka Pakość 3
56 Rafał Więckowski Pomorzanin Toruń 3
57 Piotr Gross Chełminianka Chełmno 3
58 Mateusz Oczkowski SP Zawisza Bydgoszcz 3
59 Bartłomiej Grube Lider Włocławek 3
60 Franciszek Marzec Chemik Bydgoszcz 3
61 Jacek Wojciechowski Pogoń Mogilno 3
62 Maciej Słupecki Sportis Łochowo 3
63 Bartosz Czyżewski Chemik Bydgoszcz 3
64 Tomasz Szablewski Włocłavia Włocławek 3
65 Miłosz Waszczuk Legia Chełmża 3
66 Robert Kawałek Chemik Bydgoszcz 3
67 Michał Witkowski Orlęta Aleksandrów Kujawski 3
68 Michał Hałas Unia Gniewkowo 3
69 Robert Frasz Sportis Łochowo 3
70 Raul Chojnacki Chemik Bydgoszcz 2
71 Denis Janu Sportis Łochowo 2
72 Kamil Woroniecki Pomorzanin Toruń 2
73 Patryk Nowicki Orlęta Aleksandrów Kujawski 2
74 Oskar Brzuszczak Sparta Brodnica 2
75 Radosław Gajkowski Sparta Brodnica 2
76 Dawid Szpankiewicz Chełminianka Chełmno 2
77 Bartosz Stoppel SP Zawisza Bydgoszcz 2
78 Adrian Klepacz Lider Włocławek 2
79 Michał Piotrowski Unia Gniewkowo 2
80 Olaf Wójtowicz Legia Chełmża 2
81 Michał Żurowski SP Zawisza Bydgoszcz 2
82 Sebastian Miśkowiec Lider Włocławek 2
83 Kamil Trzeciak Kujawianka Izbica Kujawska 2
84 Mikołaj Błaszczyk Cuiavia Inowrocław 2
85 Szymon Marks Chełminianka Chełmno 2
86 Maciej Jankowski Lech Rypin 2
87 Damian Kempski Piast Złotniki Kujawskie 2
88 Rafał Kostkowski BKS Bydgoszcz 2
89 Patryk Miarka Lider Włocławek 2
90 Robert Matelski Pogoń Mogilno 2
91 Krystian Janczak Sparta Brodnica 2
92 Dawid Bocian Sparta Brodnica 2
93 Ariel Jastrzembski Pomorzanin Toruń 2
94 Łukasz Burkiewicz Piast Złotniki Kujawskie 2
95 Jakub Makowski BKS Bydgoszcz 2
96 Dorian Banasiak Sparta Brodnica 2
97 Yan Medunytia Chełminianka Chełmno 2
98 Łukasz Galanciak Kujawianka Izbica Kujawska 1
99 Szymon Dusza BKS Bydgoszcz 1
100 Mikołaj Dąbek BKS Bydgoszcz 1
101 Bartosz Śmigiel Włocłavia Włocławek 1
102 Bartosz Kaczyński Sparta Brodnica 1
103 Jakub Trędewicz Lech Rypin 1
104 Adam Kmita Unia Gniewkowo 1
105 Kacper Rybacki Legia Chełmża 1
106 Dawid Wiśniewski BKS Bydgoszcz 1
107 Oskar Etmański Legia Chełmża 1
108 Adam Kacprzak Chemik Bydgoszcz 1
109 Maksym Adamenko Chemik Bydgoszcz 1
110 Dariusz Witkowski Lider Włocławek 1
111 Szymon Kożecki Lider Włocławek 1
112 Błażej Dąbrowski Lech Rypin 1
113 Dawid Zaborowski Pomorzanin Toruń 1
114 Radosław Rybka Lech Rypin 1
115 Sebastian Smieszny Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
116 Daniel Wiliński Kujawianka Izbica Kujawska 1
117 Mateusz Brzóstowski Cuiavia Inowrocław 1
118 Wojciech Ruczyński SP Zawisza Bydgoszcz 1
119 Jay Jaskólski Pogoń Mogilno 1
120 Norbert Nestorowicz Lider Włocławek 1
121 Daniel Jasieniecki Lech Rypin 1
122 Michał Miziołek Kujawianka Izbica Kujawska 1
123 Tomasz Prejs SP Zawisza Bydgoszcz 1
124 Szymon Moszczyński Lech Rypin 1
125 Jakub Wrzosiński Lech Rypin 1
126 Mateusz Balik Unia Gniewkowo 1
127 Damian Bulman Legia Chełmża 1
128 Robert Ziółkowski Lider Włocławek 1
129 Patryk Błażejewicz BKS Bydgoszcz 1
130 Tomasz Żyliński SP Zawisza Bydgoszcz 1
131 Norbert Rościszewski Notecianka Pakość 1
132 Łukasz Rutecki Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
133 Bartosz Bąk SP Zawisza Bydgoszcz 1
134 Korneliusz Sochań SP Zawisza Bydgoszcz 1
135 Bartłomiej Feter Włocłavia Włocławek 1
136 Michał Rutkowski Włocłavia Włocławek 1
137 Łukasz Belski Legia Chełmża 1
138 Paweł Zieliński Legia Chełmża 1
139 Rafał Etmański Legia Chełmża 1
140 Karol Wienconek Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
141 Kamil Kala Notecianka Pakość 1
142 Bartłomiej Mielczarek Kujawianka Izbica Kujawska 1
143 Łukasz Waligóra Unia Gniewkowo 1
144 Bartosz Wilga Unia Gniewkowo 1
145 Rafał Burzyński Lider Włocławek 1
146 Mateusz Dewil Włocłavia Włocławek 1
147 Piotr Szablewski Włocłavia Włocławek 1
148 Mateusz Płóciennik Cuiavia Inowrocław 1
149 Grzegorz Adamski Chemik Bydgoszcz 1
150 Patryk Podolski Sportis Łochowo 1
151 Marek Baranowski Piast Złotniki Kujawskie 1
152 Wojciech Lewandowski Pomorzanin Toruń 1
153 Oskar Kryszak Unia Gniewkowo 1
154 Mateusz Nowacki Unia Gniewkowo 1
155 Arkadiusz Dryps Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
156 Krzysztof Głogowski Piast Złotniki Kujawskie 1
157 Grzegorz Domżalski Sparta Brodnica 1
158 Sebastian Hulisz Pogoń Mogilno 1
159 Marcin Baranowski Lech Rypin 1
160 Mateusz Nawrocki Pogoń Mogilno 1
161 Connor shaquille Peters Sportis Łochowo 1
162 Bartłomiej Delekta Notecianka Pakość 1
163 Fabian Sudoł Notecianka Pakość 1
164 Hubert Rokoszewski Chełminianka Chełmno 1
165 Dmytro Martyniuk Sparta Brodnica 1
166 Maciej Gawroński Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
167 Adam Kaźmierczak Pomorzanin Toruń 1
168 Sylwester Gęgotek Unia Gniewkowo 1
169 Bartosz Kowalski Kujawianka Izbica Kujawska 1
170 Piotr Charzewski Włocłavia Włocławek 1
171 Filip Saganowski BKS Bydgoszcz 1
172 Maciej Kubacki Piast Złotniki Kujawskie 1
173 Gabriel Pieczyński Chemik Bydgoszcz 1
174 Wiktor Majchrzak Cuiavia Inowrocław 1
175 Michał Cichacki Lider Włocławek 1
176 Kacper Mozgawa Notecianka Pakość 1
177 Mariusz Cichowlas Kujawianka Izbica Kujawska 1
178 Łukasz Pietrzak Kujawianka Izbica Kujawska 1