IV liga śląska (gr. I) sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Szombierki Bytom 6 14 4 2 0 11 4 7
2 Unia Kosztowy (Mysłowice) 6 12 3 3 0 16 7 9
3 Gwarek Ornontowice 6 11 3 2 1 14 7 7
4 Warta Zawiercie 6 10 3 1 2 16 12 4
5 Ruch Radzionków 6 10 3 1 2 12 8 4
6 Unia Dąbrowa Górnicza 6 10 3 1 2 7 7 0
7 Sarmacja Będzin 6 9 2 3 1 8 4 4
8 AKS Mikołów 6 8 2 2 2 7 5 2
9 Przemsza Siewierz 6 8 2 2 2 11 11 0
10 Śląsk Świętochłowice 6 8 2 2 2 7 8 -1
11 RKS Grodziec (Będzin) 6 7 2 1 3 9 12 -3
12 Znicz Kłobuck 6 7 2 1 3 6 10 -4
13 Slavia Ruda Śląska 6 7 2 1 3 9 14 -5
14 Polonia Poraj 6 5 1 2 3 5 10 -5
15 Raków II Częstochowa 6 4 1 1 4 10 15 -5
16 Drama Zbrosławice 6 1 0 1 5 6 20 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. I) sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Szombierki Bytom 3 9 3 0 0 7 2 5
2 Unia Dąbrowa Górnicza 3 9 3 0 0 5 0 5
3 Sarmacja Będzin 4 8 2 2 0 7 2 5
4 Unia Kosztowy (Mysłowice) 3 7 2 1 0 9 3 6
5 Gwarek Ornontowice 3 7 2 1 0 9 4 5
6 Ruch Radzionków 3 7 2 1 0 8 3 5
7 RKS Grodziec (Będzin) 2 6 2 0 0 5 2 3
8 Znicz Kłobuck 3 6 2 0 1 4 5 -1
9 AKS Mikołów 4 5 1 2 1 4 3 1
10 Śląsk Świętochłowice 3 5 1 2 0 5 4 1
11 Warta Zawiercie 3 4 1 1 1 7 6 1
12 Polonia Poraj 4 4 1 1 2 4 6 -2
13 Raków II Częstochowa 3 4 1 1 1 6 7 -1
14 Przemsza Siewierz 2 3 1 0 1 4 4 0
15 Slavia Ruda Śląska 2 3 1 0 1 2 4 -2
16 Drama Zbrosławice 3 1 0 1 2 5 8 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. I) sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Zawiercie 3 6 2 0 1 9 6 3
2 Szombierki Bytom 3 5 1 2 0 4 2 2
3 Unia Kosztowy (Mysłowice) 3 5 1 2 0 7 4 3
4 Przemsza Siewierz 4 5 1 2 1 7 7 0
5 Gwarek Ornontowice 3 4 1 1 1 5 3 2
6 Slavia Ruda Śląska 4 4 1 1 2 7 10 -3
7 Ruch Radzionków 3 3 1 0 2 4 5 -1
8 AKS Mikołów 2 3 1 0 1 3 2 1
9 Śląsk Świętochłowice 3 3 1 0 2 2 4 -2
10 Unia Dąbrowa Górnicza 3 1 0 1 2 2 7 -5
11 Sarmacja Będzin 2 1 0 1 1 1 2 -1
12 RKS Grodziec (Będzin) 4 1 0 1 3 4 10 -6
13 Znicz Kłobuck 3 1 0 1 2 2 5 -3
14 Polonia Poraj 2 1 0 1 1 1 4 -3
15 Raków II Częstochowa 3 0 0 0 3 4 8 -4
16 Drama Zbrosławice 3 0 0 0 3 1 12 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Ruch Radzionków

Gospodarze Wynik Goście Data
Przemsza Siewierz 1 - 3 Ruch Radzionków 7 września 2019
Ruch Radzionków 2 - 1 Raków II Częstochowa 31 sierpnia 2019
Ruch Radzionków 2 - 0 Przemsza Siewierz 21 kwietnia 2018
Ruch Radzionków 3 - 0 Raków II Częstochowa 31 marca 2018
Przemsza Siewierz 1 - 4 Ruch Radzionków 16 września 2017
Raków II Częstochowa 3 - 2 Ruch Radzionków 27 sierpnia 2017
Ruch Radzionków 4 - 1 Przemsza Siewierz 6 maja 2017
Ruch Radzionków 0 - 4 Raków II Częstochowa 8 kwietnia 2017
Przemsza Siewierz 2 - 1 Ruch Radzionków 1 października 2016
Raków II Częstochowa 0 - 1 Ruch Radzionków 31 sierpnia 2016
Ruch Radzionków 2 - 0 Raków II Częstochowa 11 czerwca 2016
Przemsza Siewierz 3 - 2 Ruch Radzionków 4 czerwca 2016
Raków II Częstochowa 0 - 0 Ruch Radzionków 15 listopada 2015
Ruch Radzionków 2 - 0 Przemsza Siewierz 7 listopada 2015
Raków II Częstochowa 3 - 2 Ruch Radzionków 23 maja 2015
Ruch Radzionków 1 - 1 Raków II Częstochowa 4 października 2014

IV liga śląska (gr. I) sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Sewerin Gwarek Ornontowice 4
2 Amine Mohamed Boudguiga Ruch Radzionków 3
3 Jakub Zdrzałek Gwarek Ornontowice 3
4 Łukasz Burczyk Przemsza Siewierz 3
5 Michał Kamiński Warta Zawiercie 2
6 Bartłomiej Płatkowski Polonia Poraj 2
7 Mateusz Morys Przemsza Siewierz 2
8 Dawid Skorupa Slavia Ruda Śląska 2
9 Maciej Wolny Unia Kosztowy (Mysłowice) 2
10 Łukasz Matera Unia Kosztowy (Mysłowice) 2
11 Augustine Ngwagwu Unia Kosztowy (Mysłowice) 2
12 Tadeusz Urbainczyk Drama Zbrosławice 2
13 Michał Chrabąszcz Unia Kosztowy (Mysłowice) 2
14 Rafał Otwinowski RKS Grodziec (Będzin) 2
15 Damian Adamiecki Warta Zawiercie 2
16 Dawid Gajewski Ruch Radzionków 2
17 Jakub Barteczko Slavia Ruda Śląska 2
18 Patryk Wnuk Ruch Radzionków 1
19 Mikołaj Łabojko Ruch Radzionków 1
20 Szymon Maszczyk Warta Zawiercie 1
21 Dawid Henisz Śląsk Świętochłowice 1
22 Antoni Turczyński Unia Kosztowy (Mysłowice) 1
23 Łukasz Kowalczyk Unia Dąbrowa Górnicza 1
24 Roman Terbalyan Szombierki Bytom 1
25 Mateusz Zamojda AKS Mikołów 1
26 Maciej Tora Przemsza Siewierz 1
27 Jacek Wujec Slavia Ruda Śląska 1
28 Mateusz Bukowiec AKS Mikołów 1
29 Michał Pawełczyk AKS Mikołów 1
30 Seweryn Pielichowski Sarmacja Będzin 1
31 Marek Kocot Sarmacja Będzin 1
32 Tomasz Balul Szombierki Bytom 1
33 Kamil Moritz Szombierki Bytom 1
34 Józef Misztal Unia Dąbrowa Górnicza 1
35 Kamil Wojtyra Znicz Kłobuck 1
36 Damian Koleczko Gwarek Ornontowice 1
37 Paweł Krzos Przemsza Siewierz 1
38 Ariel Lindner Drama Zbrosławice 1
39 Łukasz Stolarczyk Drama Zbrosławice 1
40 Norbert Bębenek Warta Zawiercie 1
41 Michał Mąka Warta Zawiercie 1
42 Oskar Krzyżak Raków II Częstochowa 1
43 Mariusz Korzeniowski Slavia Ruda Śląska 1
44 Filip Głasek Raków II Częstochowa 1
45 Adrian Bajkiewicz Raków II Częstochowa 1
46 Krystian Ślęzak Raków II Częstochowa 1
47 Michał Szromek Ruch Radzionków 1
48 Damian Wasiak Śląsk Świętochłowice 1
49 Marcin Ból Przemsza Siewierz 1
50 Patryk Paszek Śląsk Świętochłowice 1
51 Sylwester Dębowski Unia Dąbrowa Górnicza 1
52 Bartosz Derlatka Unia Dąbrowa Górnicza 1
53 Viacheslav Kurochenko Unia Dąbrowa Górnicza 1
54 Grzegorz Koch RKS Grodziec (Będzin) 1
55 Szymon Lewicki Raków II Częstochowa 1
56 Dawid Wojtyra Znicz Kłobuck 1
57 Adrian Palka Śląsk Świętochłowice 1
58 Szymon Gemborys Unia Kosztowy (Mysłowice) 1
59 Remigiusz Malicki Szombierki Bytom 1
60 Szymon Cichecki Szombierki Bytom 1
61 Tomasz Kasprzyk Gwarek Ornontowice 1
62 Wojciech Gałęziok Drama Zbrosławice 1
63 Dawid Kuciaba Slavia Ruda Śląska 1
64 Mateusz Kaczmarek Raków II Częstochowa 1