III liga, gr. III sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lechia Zielona Góra 2 6 2 0 0 4 2 2
2 Raków II Częstochowa 2 6 2 0 0 4 2 2
3 Pniówek Pawłowice Śląskie 2 4 1 1 0 7 3 4
4 Odra Wodzisław Śląski 2 4 1 1 0 5 3 2
5 Stal Brzeg 2 4 1 1 0 3 2 1
6 Rekord Bielsko-Biała 2 3 1 0 1 6 4 2
7 Polonia Bytom 2 3 1 0 1 5 4 1
8 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2 3 1 0 1 3 3 0
9 Ślęza Wrocław 2 3 1 0 1 3 3 0
10 Gwarek Tarnowskie Góry 2 3 1 0 1 1 1 0
11 Polonia Nysa 2 3 1 0 1 4 5 -1
12 Miedź II Legnica 2 2 0 2 0 3 3 0
13 Górnik II Zabrze 2 1 0 1 1 3 4 -1
14 MKS Kluczbork 2 1 0 1 1 2 3 -1
15 LKS Goczałkowice Zdrój 2 1 0 1 1 2 4 -2
16 Carina Gubin 2 1 0 1 1 2 5 -3
17 Warta Gorzów Wielkopolski 2 1 0 1 1 1 5 -4
18 Chrobry II Głogów 2 0 0 0 2 2 4 -2
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Raków II Częstochowa 2 6 2 0 0 4 2 2
2 Lechia Zielona Góra 1 3 1 0 0 3 2 1
3 Pniówek Pawłowice Śląskie 1 3 1 0 0 4 0 4
4 Stal Brzeg 1 3 1 0 0 1 0 1
5 Rekord Bielsko-Biała 1 3 1 0 0 4 1 3
6 Polonia Bytom 1 3 1 0 0 4 0 4
7 Ślęza Wrocław 1 3 1 0 0 2 1 1
8 Polonia Nysa 1 3 1 0 0 4 1 3
9 Odra Wodzisław Śląski 1 1 0 1 0 3 3 0
10 Miedź II Legnica 1 1 0 1 0 2 2 0
11 Górnik II Zabrze 1 1 0 1 0 2 2 0
12 MKS Kluczbork 1 1 0 1 0 1 1 0
13 Warta Gorzów Wielkopolski 1 1 0 1 0 1 1 0
14 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1 0 0 0 1 0 1 -1
15 Gwarek Tarnowskie Góry 1 0 0 0 1 0 1 -1
16 LKS Goczałkowice Zdrój 1 0 0 0 1 0 2 -2
17 Carina Gubin 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Chrobry II Głogów 1 0 0 0 1 2 3 -1
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lechia Zielona Góra 1 3 1 0 0 1 0 1
2 Odra Wodzisław Śląski 1 3 1 0 0 2 0 2
3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1 3 1 0 0 3 2 1
4 Gwarek Tarnowskie Góry 1 3 1 0 0 1 0 1
5 Pniówek Pawłowice Śląskie 1 1 0 1 0 3 3 0
6 Stal Brzeg 1 1 0 1 0 2 2 0
7 Miedź II Legnica 1 1 0 1 0 1 1 0
8 LKS Goczałkowice Zdrój 1 1 0 1 0 2 2 0
9 Carina Gubin 2 1 0 1 1 2 5 -3
10 Raków II Częstochowa 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rekord Bielsko-Biała 1 0 0 0 1 2 3 -1
12 Polonia Bytom 1 0 0 0 1 1 4 -3
13 Ślęza Wrocław 1 0 0 0 1 1 2 -1
14 Polonia Nysa 1 0 0 0 1 0 4 -4
15 Górnik II Zabrze 1 0 0 0 1 1 2 -1
16 MKS Kluczbork 1 0 0 0 1 1 2 -1
17 Warta Gorzów Wielkopolski 1 0 0 0 1 0 4 -4
18 Chrobry II Głogów 1 0 0 0 1 0 1 -1
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Polonia Nysa

Gospodarze Wynik Goście Data
Polonia Nysa 0 - 0 MKS Kluczbork 19 listopada 2022
Odra Wodzisław Śląski 0 - 0 Polonia Nysa 12 listopada 2022
Polonia Nysa 0 - 0 Miedź II Legnica 5 listopada 2022
Polonia Bytom 0 - 0 Polonia Nysa 29 października 2022
Polonia Nysa 0 - 0 Lechia Zielona Góra 22 października 2022
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 0 Polonia Nysa 15 października 2022
Polonia Nysa 0 - 0 Stal Brzeg 8 października 2022
Ślęza Wrocław 0 - 0 Polonia Nysa 1 października 2022
Polonia Nysa 0 - 0 Raków II Częstochowa 24 września 2022
Górnik II Zabrze 0 - 0 Polonia Nysa 17 września 2022
Polonia Nysa 0 - 0 Chrobry II Głogów 10 września 2022
Gwarek Tarnowskie Góry 0 - 0 Polonia Nysa 3 września 2022
Polonia Nysa 0 - 0 Rekord Bielsko-Biała 27 sierpnia 2022
Warta Gorzów Wielkopolski 0 - 0 Polonia Nysa 20 sierpnia 2022
Polonia Nysa 0 - 0 LKS Goczałkowice Zdrój 17 sierpnia 2022
Pniówek Pawłowice Śląskie 4 - 0 Polonia Nysa 13 sierpnia 2022
Polonia Nysa 4 - 1 Carina Gubin 6 sierpnia 2022

III liga, gr. III sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Szatkowski Pniówek Pawłowice Śląskie 4
2 Kamil Popowicz Polonia Nysa 3
3 Marcin Wodecki Górnik II Zabrze 2
4 Jakub Ryś Carina Gubin 2
5 Emil Drozdowicz KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
6 Pedro Vieira Raków II Częstochowa 2
7 Vinicius Matheus Ślęza Wrocław 2
8 Bartosz Chłód Raków II Częstochowa 2
9 Szczepan Mucha Rekord Bielsko-Biała 2
10 Dawid Wolny Polonia Bytom 2
11 Mateusz Surożyński Lechia Zielona Góra 2
12 Jakub Kuczera Odra Wodzisław Śląski 2
13 Michał Sypek Stal Brzeg 1
14 Dominik Bronisławski Stal Brzeg 1
15 Marcin Przybylski MKS Kluczbork 1
16 Dawid Hanzel Pniówek Pawłowice Śląskie 1
17 Szymon Ciuberek Pniówek Pawłowice Śląskie 1
18 Kacper Zając Lechia Zielona Góra 1
19 Przemysław Szkatuła Odra Wodzisław Śląski 1
20 Jewhenij Czepurnenko Odra Wodzisław Śląski 1
21 Miłosz Jóźwiak Chrobry II Głogów 1
22 Bartosz Matysiak Chrobry II Głogów 1
23 Konrad Kareta Rekord Bielsko-Biała 1
24 Rusłan Zubkow Polonia Bytom 1
25 Mateusz Pańkowski Rekord Bielsko-Biała 1
26 Eryk Rajnisz Miedź II Legnica 1
27 Karol Gardzielewicz Warta Gorzów Wielkopolski 1
28 Maksymilian Podgórski Stal Brzeg 1
29 Michał Bedronka Polonia Bytom 1
30 Filip Żagiel Polonia Bytom 1
31 Adam Samiec Ślęza Wrocław 1
32 Michał Rostkowski Górnik II Zabrze 1
33 Mateusz Urbański Gwarek Tarnowskie Góry 1
34 Marcin Wróbel Rekord Bielsko-Biała 1
35 Rafał Ostrowski Lechia Zielona Góra 1
36 Seweryn Caputa Rekord Bielsko-Biała 1
37 Grzegorz Glapka Pniówek Pawłowice Śląskie 1
38 Oleksandr Tsybulnyk Odra Wodzisław Śląski 1
39 Michał Zimon Polonia Nysa 1
40 Hubert Kwolek Miedź II Legnica 1
41 Kacper Chmielewski Miedź II Legnica 1
42 Krzysztof Kiklaisz LKS Goczałkowice Zdrój 1
43 Łukasz Hanzel LKS Goczałkowice Zdrój 1
44 Daniel Błędowski MKS Kluczbork 1