III liga, gr. III sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 3 9 3 0 0 7 0 7
2 Foto-Higiena Gać 3 9 3 0 0 7 2 5
3 Stal Brzeg 3 7 2 1 0 5 3 2
4 Rekord Bielsko-Biała 2 6 2 0 0 5 2 3
5 ROW 1964 Rybnik 3 5 1 2 0 7 5 2
6 Ślęza Wrocław 3 4 1 1 1 3 4 -1
7 Górnik II Zabrze 3 3 1 0 2 6 6 0
8 Lechia Zielona Góra 3 3 1 0 2 5 6 -1
9 Polonia Bytom 3 3 1 0 2 4 5 -1
10 Ruch Zdzieszowice 2 3 1 0 1 3 5 -2
11 Gwarek Tarnowskie Góry 3 3 1 0 2 4 7 -3
12 Zagłębie II Lubin 2 2 0 2 0 1 1 0
13 Piast Żmigród 3 2 0 2 1 2 3 -1
14 Pniówek Pawłowice Śląskie 3 2 0 2 1 1 3 -2
15 LZS Starowice Dolne 3 2 0 2 1 0 2 -2
16 MKS Kluczbork 2 1 0 1 1 5 6 -1
17 Miedź II Legnica 3 1 0 1 2 2 5 -3
18 Ruch Chorzów 1 0 0 0 1 1 3 -2
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Brzeg 2 6 2 0 0 5 3 2
2 ROW 1964 Rybnik 2 4 1 1 0 4 2 2
3 Śląsk II Wrocław 1 3 1 0 0 2 0 2
4 Foto-Higiena Gać 1 3 1 0 0 2 0 2
5 Ślęza Wrocław 1 3 1 0 0 1 0 1
6 Górnik II Zabrze 1 3 1 0 0 4 1 3
7 Lechia Zielona Góra 2 3 1 0 1 5 4 1
8 Polonia Bytom 2 3 1 0 1 4 4 0
9 Ruch Zdzieszowice 1 3 1 0 0 2 1 1
10 Gwarek Tarnowskie Góry 2 3 1 0 1 2 4 -2
11 LZS Starowice Dolne 3 2 0 2 1 0 2 -2
12 Piast Żmigród 1 1 0 1 0 0 0 0
13 Pniówek Pawłowice Śląskie 1 1 0 1 0 1 1 0
14 MKS Kluczbork 1 1 0 1 0 3 3 0
15 Miedź II Legnica 2 1 0 1 1 1 3 -2
16 Rekord Bielsko-Biała 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Zagłębie II Lubin 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Ruch Chorzów 1 0 0 0 1 1 3 -2
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 2 6 2 0 0 5 0 5
2 Foto-Higiena Gać 2 6 2 0 0 5 2 3
3 Rekord Bielsko-Biała 2 6 2 0 0 5 2 3
4 Zagłębie II Lubin 2 2 0 2 0 1 1 0
5 Stal Brzeg 1 1 0 1 0 0 0 0
6 ROW 1964 Rybnik 1 1 0 1 0 3 3 0
7 Ślęza Wrocław 2 1 0 1 1 2 4 -2
8 Piast Żmigród 2 1 0 1 1 2 3 -1
9 Pniówek Pawłowice Śląskie 2 1 0 1 1 0 2 -2
10 Górnik II Zabrze 2 0 0 0 2 2 5 -3
11 Lechia Zielona Góra 1 0 0 0 1 0 2 -2
12 Polonia Bytom 1 0 0 0 1 0 1 -1
13 Ruch Zdzieszowice 1 0 0 0 1 1 4 -3
14 Gwarek Tarnowskie Góry 1 0 0 0 1 2 3 -1
15 LZS Starowice Dolne 0 0 0 0 0 0 0 0
16 MKS Kluczbork 1 0 0 0 1 2 3 -1
17 Miedź II Legnica 1 0 0 0 1 1 2 -1
18 Ruch Chorzów 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Pniówek Pawłowice Śląskie

Gospodarze Wynik Goście Data
ROW 1964 Rybnik 0 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 2 listopada 2019
Ślęza Wrocław 0 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 7 września 2019
Pniówek Pawłowice Śląskie 0 - 1 Ślęza Wrocław 1 maja 2019
Ślęza Wrocław 3 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 23 września 2018
Ślęza Wrocław 2 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 31 marca 2018
Pniówek Pawłowice Śląskie 3 - 3 Ślęza Wrocław 19 sierpnia 2017
Ślęza Wrocław 2 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie 20 maja 2017
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 - 1 Ślęza Wrocław 8 października 2016

III liga, gr. III sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wojciech Okińczyc Lechia Zielona Góra 3
2 Marcin Buryło Foto-Higiena Gać 3
3 Robert Pisarczuk Ślęza Wrocław 2
4 Sebastian Bergier Śląsk II Wrocław 2
5 Dominik Wejerowski Stal Brzeg 2
6 Kamil Spratek ROW 1964 Rybnik 2
7 Przemysław Szkatuła ROW 1964 Rybnik 2
8 Adrian Kowalski MKS Kluczbork 2
9 Mateusz Gleń Rekord Bielsko-Biała 2
10 Piotr Krawczyk Górnik II Zabrze 2
11 Bartosz Konieczny Lechia Zielona Góra 1
12 Sebastian Górski Lechia Zielona Góra 1
13 Damian Gąska Śląsk II Wrocław 1
14 Mateusz Dychus Stal Brzeg 1
15 Adam Dzido Gwarek Tarnowskie Góry 1
16 Sebastian Pączko Gwarek Tarnowskie Góry 1
17 Marcin Niemczyk Ruch Zdzieszowice 1
18 Mateusz Jaros Piast Żmigród 1
19 Paweł Kubiak Ruch Zdzieszowice 1
20 Marcin Wodecki ROW 1964 Rybnik 1
21 Ishmael Baidoo Górnik II Zabrze 1
22 Jarosław Czernysz Polonia Bytom 1
23 Łukasz Matusiak Polonia Bytom 1
24 Paweł Gierak MKS Kluczbork 1
25 Paweł Bujakiewicz Foto-Higiena Gać 1
26 Adrian Dąbrowski Ruch Chorzów 1
27 Piotr Wyroba Rekord Bielsko-Biała 1
28 Dawid Hanzel Pniówek Pawłowice Śląskie 1
29 Kamil Mazek Zagłębie II Lubin 1
30 Juan Bauza Górnik II Zabrze 1
31 Łukasz Damrat Ruch Zdzieszowice 1
32 Jakub Kuczera ROW 1964 Rybnik 1
33 Bartosz Włodarczyk MKS Kluczbork 1
34 Radosław Dzierbicki ROW 1964 Rybnik 1
35 Kamil Nitkiewicz MKS Kluczbork 1
36 Michał Bartkowiak Foto-Higiena Gać 1
37 Tomasz Dyr Ślęza Wrocław 1
38 Wojciech Łobodziński Miedź II Legnica 1
39 Rafał Kuliński Gwarek Tarnowskie Góry 1
40 Dawid Jarka Gwarek Tarnowskie Góry 1
41 Piotr Samiec-Talar Śląsk II Wrocław 1
42 Marcin Lachowski Polonia Bytom 1
43 Tobiasz Jarczak Foto-Higiena Gać 1
44 Marcin Przybylski Foto-Higiena Gać 1
45 Grzegorz Kotowicz Śląsk II Wrocław 1
46 Mateusz Hołownia Śląsk II Wrocław 1
47 Mathieu Scalet Śląsk II Wrocław 1
48 Maciej Koziara Miedź II Legnica 1
49 Szymon Rusiecki Piast Żmigród 1
50 Szymon Szymański Rekord Bielsko-Biała 1
51 Marek Sobik Rekord Bielsko-Biała 1
52 Damian Celuch Stal Brzeg 1
53 Mateusz Cieślik Stal Brzeg 1
54 Marko Zawada Górnik II Zabrze 1