IV liga opolska sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Małapanew Ozimek 17 41 12 5 0 42 17 25
2 Polonia Głubczyce 17 37 11 4 2 45 20 25
3 LZS Starowice 17 34 9 7 1 34 18 16
4 Skalnik Gracze 17 29 8 5 4 28 16 12
5 Polonia Nysa 17 29 8 5 4 29 16 13
6 Swornica Czarnowąsy 17 29 9 2 6 28 23 5
7 Piast Strzelce Opolskie 17 27 8 3 6 27 18 9
8 KS Unia Krapkowice 17 26 7 5 5 36 28 8
9 Start Namysłów 17 26 7 5 5 15 23 -8
10 OKS Olesno 17 20 6 2 9 25 30 -5
11 MKS Gogolin 17 19 6 1 10 23 31 -8
12 Chemik Kędzierzyn-Koźle 17 17 4 5 8 18 22 -4
13 LKS Po-Ra-Wie Większyce 17 14 4 2 11 25 41 -16
14 Victoria Chróścice 17 11 3 2 12 23 46 -23
15 TOR Dobrzeń Wielki 17 11 3 2 12 22 41 -19
16 Pogoń Prudnik 17 10 3 1 13 16 46 -30
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga opolska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Unia Krapkowice 9 18 5 3 1 24 13 11
2 Polonia Nysa 9 17 5 2 2 16 7 9
3 Małapanew Ozimek 6 16 5 1 0 15 6 9
4 Polonia Głubczyce 9 16 4 4 1 20 11 9
5 Piast Strzelce Opolskie 7 16 5 1 1 15 3 12
6 OKS Olesno 15 16 5 1 9 21 29 -8
7 Start Namysłów 8 14 4 2 2 8 9 -1
8 Swornica Czarnowąsy 9 13 4 1 4 11 14 -3
9 Skalnik Gracze 7 12 3 3 1 8 8 0
10 MKS Gogolin 9 10 3 1 5 10 14 -4
11 Pogoń Prudnik 9 10 3 1 5 11 17 -6
12 LZS Starowice 4 8 2 2 0 7 3 4
13 Chemik Kędzierzyn-Koźle 9 8 2 2 5 10 14 -4
14 TOR Dobrzeń Wielki 9 8 2 2 5 16 23 -7
15 LKS Po-Ra-Wie Większyce 8 7 2 1 5 12 20 -8
16 Victoria Chróścice 9 4 1 1 7 11 30 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga opolska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LZS Starowice 13 26 7 5 1 27 15 12
2 Małapanew Ozimek 11 25 7 4 0 27 11 16
3 Polonia Głubczyce 8 21 7 0 1 25 9 16
4 Skalnik Gracze 10 17 5 2 3 20 8 12
5 Swornica Czarnowąsy 8 16 5 1 2 17 9 8
6 Polonia Nysa 8 12 3 3 2 13 9 4
7 Start Namysłów 9 12 3 3 3 7 14 -7
8 Piast Strzelce Opolskie 10 11 3 2 5 12 15 -3
9 MKS Gogolin 8 9 3 0 5 13 17 -4
10 Chemik Kędzierzyn-Koźle 8 9 2 3 3 8 8 0
11 KS Unia Krapkowice 8 8 2 2 4 12 15 -3
12 LKS Po-Ra-Wie Większyce 9 7 2 1 6 13 21 -8
13 Victoria Chróścice 8 7 2 1 5 12 16 -4
14 OKS Olesno 2 4 1 1 0 4 1 3
15 TOR Dobrzeń Wielki 8 3 1 0 7 6 18 -12
16 Pogoń Prudnik 8 0 0 0 8 5 29 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

LZS Starowice

Gospodarze Wynik Goście Data
LZS Starowice 0 - 0 Swornica Czarnowąsy 23 marca 2019
LZS Starowice 1 - 0 LKS Po-Ra-Wie Większyce 16 marca 2019
LZS Starowice 0 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 9 marca 2019
KS Unia Krapkowice 3 - 3 LZS Starowice 17 listopada 2018
Polonia Nysa 0 - 0 LZS Starowice 10 listopada 2018
LZS Starowice 4 - 1 Start Namysłów 3 listopada 2018
Pogoń Prudnik 1 - 4 LZS Starowice 27 października 2018
TOR Dobrzeń Wielki 1 - 4 LZS Starowice 20 października 2018
Polonia Głubczyce 3 - 1 LZS Starowice 13 października 2018
OKS Olesno 1 - 1 LZS Starowice 6 października 2018
Skalnik Gracze 2 - 2 LZS Starowice 29 września 2018
MKS Gogolin 0 - 1 LZS Starowice 22 września 2018
LZS Starowice 2 - 2 Małapanew Ozimek 15 września 2018
Victoria Chróścice 1 - 2 LZS Starowice 8 września 2018
Piast Strzelce Opolskie 0 - 1 LZS Starowice 1 września 2018
Swornica Czarnowąsy 1 - 1 LZS Starowice 25 sierpnia 2018
LKS Po-Ra-Wie Większyce 1 - 4 LZS Starowice 18 sierpnia 2018
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 3 LZS Starowice 11 sierpnia 2018
LZS Starowice 6 - 0 KS Krasiejów 9 czerwca 2018
LKS Po-Ra-Wie Większyce 2 - 6 LZS Starowice 6 czerwca 2018
LZS Starowice 2 - 0 KS Unia Krapkowice 2 czerwca 2018
Małapanew Ozimek 0 - 6 LZS Starowice 29 maja 2018
Unia Kolonowskie 1 - 6 LZS Starowice 23 maja 2018
LZS Starowice 7 - 0 Sparta Paczków 19 maja 2018
Polonia Nysa 3 - 0 LZS Starowice 16 maja 2018
LZS Starowice 1 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 12 maja 2018
Piast Strzelce Opolskie 3 - 2 LZS Starowice 5 maja 2018
LZS Starowice 3 - 0 Start Namysłów 1 maja 2018
Skalnik Gracze 0 - 2 LZS Starowice 28 kwietnia 2018
LZS Starowice 0 - 0 MKS Gogolin 21 kwietnia 2018
Swornica Czarnowąsy 0 - 1 LZS Starowice 14 kwietnia 2018
LZS Starowice 3 - 0 LZS SBB Energy Kup 7 kwietnia 2018
LZS Starowice 3 - 0 LZS Gronowice 31 marca 2018
OKS Olesno 0 - 3 LZS Starowice 24 marca 2018
Agroplon Głuszyna 1 - 1 LZS Starowice 10 marca 2018
KS Krasiejów 0 - 6 LZS Starowice 18 listopada 2017
LZS Starowice 4 - 0 LKS Po-Ra-Wie Większyce 11 listopada 2017
KS Unia Krapkowice 3 - 0 LZS Starowice 4 listopada 2017
LZS Starowice 2 - 1 Unia Kolonowskie 28 października 2017
Sparta Paczków 2 - 3 LZS Starowice 21 października 2017
LZS Starowice 1 - 0 Polonia Nysa 14 października 2017
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 1 LZS Starowice 7 października 2017
LZS Starowice 3 - 1 Piast Strzelce Opolskie 30 września 2017
Start Namysłów 1 - 1 LZS Starowice 23 września 2017
LZS Starowice 0 - 2 Skalnik Gracze 16 września 2017
MKS Gogolin 1 - 3 LZS Starowice 9 września 2017
LZS Starowice 1 - 0 Swornica Czarnowąsy 2 września 2017
LZS SBB Energy Kup 0 - 4 LZS Starowice 26 sierpnia 2017
LZS Gronowice 2 - 1 LZS Starowice 19 sierpnia 2017
LZS Starowice 2 - 0 OKS Olesno 15 sierpnia 2017
LZS Starowice 1 - 3 Małapanew Ozimek 12 sierpnia 2017
LZS Starowice 1 - 2 Agroplon Głuszyna 5 sierpnia 2017
LZS Starowice 1 - 2 LZS SBB Energy Kup 17 czerwca 2017
Pogoń Prudnik 0 - 2 LZS Starowice 14 czerwca 2017
LZS Starowice 1 - 3 OKS Olesno 11 czerwca 2017
LZS Piotrówka 0 - 4 LZS Starowice 3 czerwca 2017
LZS Starowice 1 - 2 Swornica Czarnowąsy 31 maja 2017
Start Namysłów 1 - 0 LZS Starowice 27 maja 2017
LZS Starowice 4 - 3 Polonia Głubczyce 20 maja 2017
LZS Starowice 3 - 1 Polonia Nysa 17 maja 2017
Małapanew Ozimek 2 - 1 LZS Starowice 13 maja 2017
LZS Starowice 4 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 6 maja 2017
KS Krasiejów 1 - 6 LZS Starowice 3 maja 2017
Skalnik Gracze 0 - 1 LZS Starowice 22 kwietnia 2017
LZS Starowice 0 - 2 MKS Gogolin 15 kwietnia 2017
KS Unia Krapkowice 2 - 1 LZS Starowice 8 kwietnia 2017
LZS Starowice 0 - 2 Agroplon Głuszyna 1 kwietnia 2017
LKS Po-Ra-Wie Większyce 1 - 2 LZS Starowice 25 marca 2017
TOR Dobrzeń Wielki 0 - 0 LZS Starowice 18 marca 2017
LZS SBB Energy Kup 1 - 0 LZS Starowice 19 listopada 2016
LZS Starowice 3 - 0 Pogoń Prudnik 12 listopada 2016
OKS Olesno 6 - 1 LZS Starowice 5 listopada 2016
LZS Starowice 4 - 2 LZS Piotrówka 29 października 2016
Swornica Czarnowąsy 1 - 0 LZS Starowice 22 października 2016
LZS Starowice 0 - 0 Start Namysłów 15 października 2016
Polonia Głubczyce 0 - 0 LZS Starowice 8 października 2016
LZS Starowice 1 - 2 Małapanew Ozimek 1 października 2016
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 0 LZS Starowice 24 września 2016
LZS Starowice 5 - 1 KS Krasiejów 17 września 2016
Polonia Nysa 1 - 2 LZS Starowice 10 września 2016
LZS Starowice 2 - 1 Skalnik Gracze 3 września 2016
MKS Gogolin 0 - 3 LZS Starowice 27 sierpnia 2016
LZS Starowice 1 - 1 KS Unia Krapkowice 20 sierpnia 2016
Agroplon Głuszyna 1 - 1 LZS Starowice 17 sierpnia 2016
LZS Starowice 3 - 2 LKS Po-Ra-Wie Większyce 13 sierpnia 2016
LZS Starowice 3 - 0 TOR Dobrzeń Wielki 6 sierpnia 2016
LZS SBB Energy Kup 0 - 2 LZS Starowice 11 czerwca 2016
LZS Starowice 1 - 0 Pogoń Prudnik 8 czerwca 2016
Skalnik Gracze 2 - 1 LZS Starowice 4 czerwca 2016
LZS Starowice 0 - 3 KS Krasiejów 28 maja 2016
Stal Brzeg 3 - 1 LZS Starowice 25 maja 2016
LZS Starowice 8 - 0 Czarni Otmuchów 21 maja 2016
LKS Po-Ra-Wie Większyce 1 - 4 LZS Starowice 14 maja 2016
LZS Starowice 2 - 1 TOR Dobrzeń Wielki 7 maja 2016
MKS Gogolin 0 - 2 LZS Starowice 30 kwietnia 2016
LZS Starowice 0 - 2 Śląsk Łubniany 23 kwietnia 2016
LZS Starowice 2 - 2 Start Namysłów 20 kwietnia 2016
Polonia Głubczyce 4 - 0 LZS Starowice 16 kwietnia 2016
LZS Starowice 0 - 2 Małapanew Ozimek 10 kwietnia 2016
Sparta Paczków 0 - 2 LZS Starowice 2 kwietnia 2016
LZS Starowice 0 - 0 OKS Olesno 26 marca 2016
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 1 LZS Starowice 19 marca 2016
LZS Starowice 5 - 1 Olimpia Lewin Brzeski 12 marca 2016
LZS Starowice 4 - 1 LZS SBB Energy Kup 21 listopada 2015
Pogoń Prudnik 1 - 0 LZS Starowice 14 listopada 2015
LZS Starowice 2 - 3 Skalnik Gracze 7 listopada 2015
KS Krasiejów 1 - 0 LZS Starowice 31 października 2015
LZS Starowice 1 - 2 Stal Brzeg 24 października 2015
Czarni Otmuchów 2 - 4 LZS Starowice 17 października 2015
LZS Starowice 3 - 0 LKS Po-Ra-Wie Większyce 10 października 2015
TOR Dobrzeń Wielki 1 - 0 LZS Starowice 3 października 2015
LZS Starowice 2 - 1 MKS Gogolin 26 września 2015
Śląsk Łubniany 0 - 3 LZS Starowice 19 września 2015
LZS Starowice 1 - 0 Polonia Głubczyce 12 września 2015
Małapanew Ozimek 1 - 1 LZS Starowice 5 września 2015
LZS Starowice 4 - 1 Sparta Paczków 29 sierpnia 2015
OKS Olesno 1 - 1 LZS Starowice 22 sierpnia 2015
LZS Starowice 4 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 19 sierpnia 2015
Olimpia Lewin Brzeski 1 - 0 LZS Starowice 15 sierpnia 2015
Start Namysłów 0 - 4 LZS Starowice 8 sierpnia 2015
Orzeł Źlinice 1 - 1 LZS Starowice 19 czerwca 2014
LZS Starowice 2 - 3 Pogoń Prudnik 14 czerwca 2014
LZS Starowice 0 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 7 czerwca 2014
Skalnik Gracze 2 - 2 LZS Starowice 31 maja 2014
LZS Starowice 2 - 1 Śląsk Łubniany 28 maja 2014
OKS Olesno 3 - 1 LZS Starowice 24 maja 2014
Naprzód Jemielnica 1 - 1 LZS Starowice 10 maja 2014
LZS Starowice 0 - 3 Małapanew Ozimek 7 maja 2014
Stal Brzeg 2 - 1 LZS Starowice 3 maja 2014
LZS Starowice 0 - 1 MKS Gogolin 26 kwietnia 2014
LZS Starowice 2 - 1 GLKS Kietrz 19 kwietnia 2014
Sparta Paczków 1 - 1 LZS Starowice 12 kwietnia 2014
LZS Starowice 6 - 1 Otmęt Krapkowice 5 kwietnia 2014
TOR Dobrzeń Wielki 1 - 1 LZS Starowice 29 marca 2014
LZS Starowice 3 - 1 Olimpia Lewin Brzeski 22 marca 2014
LZS Starowice 4 - 3 Orzeł Źlinice 16 listopada 2013
Pogoń Prudnik 4 - 1 LZS Starowice 9 listopada 2013
LZS Starowice 2 - 1 Skalnik Gracze 2 listopada 2013
Śląsk Łubniany 1 - 1 LZS Starowice 26 października 2013
LZS Starowice 1 - 3 OKS Olesno 19 października 2013
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 0 LZS Starowice 12 października 2013
LZS Starowice 3 - 2 Naprzód Jemielnica 5 października 2013
Małapanew Ozimek 3 - 0 LZS Starowice 28 września 2013
LZS Starowice 2 - 3 Stal Brzeg 22 września 2013
MKS Gogolin 1 - 2 LZS Starowice 14 września 2013
GLKS Kietrz 2 - 1 LZS Starowice 7 września 2013
LZS Starowice 2 - 4 Sparta Paczków 31 sierpnia 2013
Otmęt Krapkowice 1 - 3 LZS Starowice 25 sierpnia 2013
LZS Starowice 1 - 0 TOR Dobrzeń Wielki 17 sierpnia 2013
Olimpia Lewin Brzeski 4 - 1 LZS Starowice 10 sierpnia 2013

IV liga opolska sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Patryk Wojtasik Małapanew Ozimek 14
2 Łukasz Bawoł Polonia Głubczyce 13
3 Denis Kipka MKS Gogolin 12
4 Pavlo Koval Victoria Chróścice 11
5 Orest Shuliha KS Unia Krapkowice 9
6 Dawid Miroszka Swornica Czarnowąsy 9
7 Damian Fila Swornica Czarnowąsy 9
8 Michał Bienias Małapanew Ozimek 9
9 Denis Luptak TOR Dobrzeń Wielki 9
10 Igor Babanskykh LZS Starowice 8
11 Sebastian Jaroszyński Małapanew Ozimek 8
12 Marcin Ściański Polonia Nysa 7
13 Wojciech Hober OKS Olesno 7
14 Łukasz Szpak Skalnik Gracze 7
15 Mademba Djibril Cisse Pogoń Prudnik 7
16 Kamil Stachura LKS Po-Ra-Wie Większyce 7
17 Piotr Jamuła Polonia Głubczyce 7
18 Mateusz Jeziorowski OKS Olesno 6
19 Patryk Sowiński Piast Strzelce Opolskie 6
20 Tomasz Jaworski LZS Starowice 6
21 Dennis Gordzielik Piast Strzelce Opolskie 6
22 Jacek Broniewicz Polonia Głubczyce 6
23 Fellipe Eduardo Tavares Dos Santos Polonia Głubczyce 5
24 Rafał Niespodziński KS Unia Krapkowice 5
25 Patryk Pabiniak Start Namysłów 5
26 Szymon Grek Polonia Głubczyce 5
27 Damian Szpala Skalnik Gracze 4
28 Wojciech Ścisło Swornica Czarnowąsy 4
29 Beniamin Glinka Piast Strzelce Opolskie 4
30 Adrian Janeczek Skalnik Gracze 4
31 Grzegorz Rupental TOR Dobrzeń Wielki 4
32 Marcin Rudzki Pogoń Prudnik 4
33 Adam Łukowski Polonia Głubczyce 4
34 Paweł Boczarski LZS Starowice 4
35 Rafał Bobiński Polonia Nysa 4
36 Dawid Byrski Polonia Nysa 4
37 Dzikamai Andre Gwaze Piast Strzelce Opolskie 4
38 Sławomir Kierdal LKS Po-Ra-Wie Większyce 4
39 Kacper Pawlus LZS Starowice 3
40 Bartosz Remień KS Unia Krapkowice 3
41 Jarosław Wośko KS Unia Krapkowice 3
42 Grzegorz Stencel LZS Starowice 3
43 Maciej Pisula Polonia Nysa 3
44 Tomasz Komor TOR Dobrzeń Wielki 3
45 Maciej Świętek Victoria Chróścice 3
46 Szymon Dymińczuk Skalnik Gracze 3
47 Kowalczyk Tomasz Polonia Nysa 3
48 Patryk Mateuszek KS Unia Krapkowice 3
49 Roman Pigut Chemik Kędzierzyn-Koźle 3
50 Rafał Żołnowski Start Namysłów 3
51 Michał Łysek Chemik Kędzierzyn-Koźle 3
52 Grzegorz Henke TOR Dobrzeń Wielki 3
53 Mateusz Tomczak Victoria Chróścice 2
54 Sylwester Szymański KS Unia Krapkowice 2
55 Piotr Rypa LKS Po-Ra-Wie Większyce 2
56 Patryk Paczulla Chemik Kędzierzyn-Koźle 2
57 Mateusz Fiks Swornica Czarnowąsy 2
58 Przemysław Czajkowski Victoria Chróścice 2
59 Michael Komor Małapanew Ozimek 2
60 Zygmunt Bąk Skalnik Gracze 2
61 Mateusz Prefeta MKS Gogolin 2
62 Majerski Alan Polonia Nysa 2
63 Sebastian Stachura LKS Po-Ra-Wie Większyce 2
64 Mateusz Lechowicz Chemik Kędzierzyn-Koźle 2
65 Dawid Rudnik LZS Starowice 2
66 Dawid Dulski Skalnik Gracze 2
67 Damian Gąsiorowski OKS Olesno 2
68 Stanisław Dębski OKS Olesno 2
69 Jacek Lenartowicz Polonia Głubczyce 2
70 Łukasz Bonar LZS Starowice 2
71 Daniel Sadowski Chemik Kędzierzyn-Koźle 2
72 Sebastian Kuchta Małapanew Ozimek 2
73 Guilherme leoni Alves Victoria Chróścice 2
74 Marcel Bienias Małapanew Ozimek 2
75 Patryk Surma Pogoń Prudnik 2
76 Daniel Rychlewicz KS Unia Krapkowice 2
77 Dawid Zug OKS Olesno 2
78 Mateusz Mazurkiewicz LKS Po-Ra-Wie Większyce 2
79 Kamil Szampera MKS Gogolin 2
80 Piotr Krauze LKS Po-Ra-Wie Większyce 2
81 Adam Steczek KS Unia Krapkowice 2
82 Kamil Kaczor OKS Olesno 2
83 Tobiasz Pietruszka KS Unia Krapkowice 1
84 Rafał Kurpierz KS Unia Krapkowice 1
85 Michał Zimon Piast Strzelce Opolskie 1
86 Adam Setla Polonia Nysa 1
87 Tymoteusz Mizielski MKS Gogolin 1
88 Yehor Luhovyi Polonia Głubczyce 1
89 Kevin Ficek OKS Olesno 1
90 Bartosz Grześkiewicz Małapanew Ozimek 1
91 Karol Wanat Małapanew Ozimek 1
92 Szymon Szczygieł Start Namysłów 1
93 Munyaradzi Chinue Piast Strzelce Opolskie 1
94 Piotr Sobota KS Unia Krapkowice 1
95 Jakub Pindral KS Unia Krapkowice 1
96 Wojciech Wiluk LKS Po-Ra-Wie Większyce 1
97 Kamil Konopski Skalnik Gracze 1
98 Robert Mączyński Skalnik Gracze 1
99 Radosław Parada Skalnik Gracze 1
100 Gracjan Gracmaga OKS Olesno 1
101 Michał Budnik Victoria Chróścice 1
102 Marcin Rogowski Swornica Czarnowąsy 1
103 Damian Lisoń Swornica Czarnowąsy 1
104 Dawid Dorosławski Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
105 Patryk Perkowski Polonia Nysa 1
106 Łukasz Niemiec Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
107 Maciej Bajor Polonia Nysa 1
108 Dominik Adrian Start Namysłów 1
109 Łukasz Strząbała LZS Starowice 1
110 Roman Forma Polonia Głubczyce 1
111 Denis Fogel Skalnik Gracze 1
112 Adam Sobek MKS Gogolin 1
113 Patryk Botta MKS Gogolin 1
114 Bartosz Kaczmarek MKS Gogolin 1
115 Damian Polok Victoria Chróścice 1
116 Dawid Nanko TOR Dobrzeń Wielki 1
117 Przemysław Gul Pogoń Prudnik 1
118 Marcin Mendak LZS Starowice 1
119 Filip Szampera KS Unia Krapkowice 1
120 Grzegorz Benedyk TOR Dobrzeń Wielki 1
121 Michał Wasser OKS Olesno 1
122 Grzegorz Moryszczuk Skalnik Gracze 1
123 Jakub Kozołup Piast Strzelce Opolskie 1
124 ID:0 brak KS Unia Krapkowice 1
125 Daniel Olechnowicz Piast Strzelce Opolskie 1
126 Kornad Górniaszek Małapanew Ozimek 1
127 Przemysław Chodorek Małapanew Ozimek 1
128 Bartłomiej Adamus LKS Po-Ra-Wie Większyce 1
129 Łukasz Samborski LKS Po-Ra-Wie Większyce 1
130 Przemysław Osuchowski Swornica Czarnowąsy 1
131 Szymon Rutkowski Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
132 Łukasz Biczysko Start Namysłów 1
133 Miłosz Kostrzewa Start Namysłów 1
134 Rafał Czarnecki Polonia Głubczyce 1
135 Nurudeen Marcelo Oladoja Polonia Nysa 1
136 Vladyslav Dvorovenko Polonia Nysa 1
137 Paweł Grabowiecki Victoria Chróścice 1
138 Kamil Smolarczyk Start Namysłów 1
139 Paweł Graczyk TOR Dobrzeń Wielki 1
140 Mateusz Martyniuk Pogoń Prudnik 1
141 Albert Zuzak Start Namysłów 1
142 Przemysław Cichocki LZS Starowice 1
143 Łukasz Gibasiewicz Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
144 Jakub Cymerman Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
145 Michał Czabanowski MKS Gogolin 1
146 Kacper Modlich LKS Po-Ra-Wie Większyce 1
147 Mariusz Jeziorowski OKS Olesno 1
148 Damian Laszczak Pogoń Prudnik 1
149 Jarosław Chodorski Skalnik Gracze 1
150 Patryk Firek Skalnik Gracze 1
151 Dawid Byrski Małapanew Ozimek 1
152 Patryk Wojtasik Polonia Nysa 1
153 Kamil Gajda MKS Gogolin 1
154 Jakub Maraszek Swornica Czarnowąsy 1
155 Damian Raszewski Start Namysłów 1
156 Alan Nowak MKS Gogolin 1
157 Krzysztof Łebkowski LKS Po-Ra-Wie Większyce 1
158 Patryk Sowiński Piast Strzelce Opolskie 1
159 Kamil Szafarczyk KS Unia Krapkowice 1
160 Mikołaj Ciukaj Chemik Kędzierzyn-Koźle 1