IV liga zachodniopomorska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Flota Świnoujście 18 40 12 4 2 54 17 37
2 Kluczevia Stargard 18 35 11 2 5 42 36 6
3 Ina Goleniów 18 33 10 3 5 48 24 24
4 Hutnik Szczecin 18 30 9 3 6 46 30 16
5 MKP Szczecinek 18 30 9 3 6 43 36 7
6 Rasel Dygowo 18 30 9 3 6 30 25 5
7 Błękitni II Stargard 18 29 9 2 7 43 29 14
8 Orzeł Wałcz 18 28 8 4 6 28 26 2
9 Vineta Wolin 18 27 7 6 5 34 20 14
10 Darłovia Darłowo 17 27 8 3 6 36 25 11
11 Rega Trzebiatów 18 26 7 5 6 27 30 -3
12 Leśnik Manowo 17 25 8 1 8 27 29 -2
13 Olimp Gościno 18 19 4 7 7 20 37 -17
14 Gryf Kamień Pomorski 18 19 5 4 9 23 42 -19
15 Lech Czaplinek 18 17 4 5 9 18 28 -10
16 Sokół Karlino 18 12 3 3 12 17 43 -26
17 Iskierka Szczecin 18 11 2 5 11 26 48 -22
18 Sparta Węgorzyno 18 11 2 5 11 18 55 -37
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Flota Świnoujście 9 27 9 0 0 42 7 35
2 Rasel Dygowo 9 22 7 1 1 25 10 15
3 Błękitni II Stargard 9 22 7 1 1 29 9 20
4 Leśnik Manowo 9 22 7 1 1 22 8 14
5 Kluczevia Stargard 9 19 6 1 2 21 15 6
6 Vineta Wolin 9 19 5 4 0 21 5 16
7 Ina Goleniów 9 18 6 0 3 28 15 13
8 Hutnik Szczecin 9 17 5 2 2 22 11 11
9 Orzeł Wałcz 9 17 5 2 2 16 7 9
10 MKP Szczecinek 9 16 5 1 3 19 20 -1
11 Darłovia Darłowo 8 16 5 1 2 20 12 8
12 Rega Trzebiatów 9 15 4 3 2 12 12 0
13 Lech Czaplinek 9 9 2 3 4 7 10 -3
14 Sokół Karlino 9 9 2 3 4 7 12 -5
15 Olimp Gościno 9 8 1 5 3 10 13 -3
16 Gryf Kamień Pomorski 9 8 2 2 5 14 25 -11
17 Iskierka Szczecin 9 7 2 1 6 13 21 -8
18 Sparta Węgorzyno 9 6 1 3 5 11 29 -18
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kluczevia Stargard 9 16 5 1 3 21 21 0
2 Ina Goleniów 9 15 4 3 2 20 9 11
3 MKP Szczecinek 9 14 4 2 3 24 16 8
4 Flota Świnoujście 9 13 3 4 2 12 10 2
5 Hutnik Szczecin 9 13 4 1 4 24 19 5
6 Orzeł Wałcz 9 11 3 2 4 12 19 -7
7 Darłovia Darłowo 9 11 3 2 4 16 13 3
8 Rega Trzebiatów 9 11 3 2 4 15 18 -3
9 Olimp Gościno 9 11 3 2 4 10 24 -14
10 Gryf Kamień Pomorski 9 11 3 2 4 9 17 -8
11 Rasel Dygowo 9 8 2 2 5 5 15 -10
12 Vineta Wolin 9 8 2 2 5 13 15 -2
13 Lech Czaplinek 9 8 2 2 5 11 18 -7
14 Błękitni II Stargard 9 7 2 1 6 14 20 -6
15 Sparta Węgorzyno 9 5 1 2 6 7 26 -19
16 Iskierka Szczecin 9 4 0 4 5 13 27 -14
17 Leśnik Manowo 8 3 1 0 7 5 21 -16
18 Sokół Karlino 9 3 1 0 8 10 31 -21
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Leśnik Manowo

Gospodarze Wynik Goście Data
Orzeł Wałcz 0 - 0 Leśnik Manowo 20 czerwca 2020
Lech Czaplinek 0 - 0 Leśnik Manowo 2 maja 2020
Leśnik Manowo 2 - 2 Orzeł Wałcz 23 listopada 2019
Leśnik Manowo 4 - 1 Lech Czaplinek 28 września 2019
Leśnik Manowo 2 - 1 Orzeł Wałcz 8 czerwca 2019
Orzeł Wałcz 4 - 1 Leśnik Manowo 17 listopada 2018

IV liga zachodniopomorska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wiktor Sawicki Darłovia Darłowo 23
2 Michał Jarząbek Ina Goleniów 20
3 Kamil Wiśniewski Vineta Wolin 19
4 Mateusz Górny MKP Szczecinek 19
5 Damian Staniszewski Flota Świnoujście 18
6 Paweł Iskra Flota Świnoujście 15
7 Michał Magnuski Kluczevia Stargard 13
8 Łukasz Aleksandrowicz Hutnik Szczecin 12
9 Damian Banachewicz Ina Goleniów 11
10 Grzegorz Magnuski Kluczevia Stargard 11
11 Karol Jabłoński Błękitni II Stargard 9
12 Charles Nwaogu Hutnik Szczecin 9
13 Daniel Szymański MKP Szczecinek 8
14 Adrian Rutkowski Rega Trzebiatów 8
15 Konrad Romańczyk Leśnik Manowo 8
16 Mateusz Myśliński Leśnik Manowo 7
17 Jarosław Piskorz Błękitni II Stargard 7
18 Szymon Włodarek Gryf Kamień Pomorski 7
19 Łukasz Jarzębski Leśnik Manowo 6
20 Paweł Wegner Orzeł Wałcz 6
21 Szymon Górski Iskierka Szczecin 6
22 Marcin Gozdal Sokół Karlino 6
23 Michał Szubert Rasel Dygowo 6
24 Kamil Bartoszyński Kluczevia Stargard 6
25 Dariusz Juracki Orzeł Wałcz 6
26 Maciej Kraśnicki Flota Świnoujście 6
27 Maciej Maciejewski Lech Czaplinek 6
28 Patryk Hanke Iskierka Szczecin 6
29 Igor Duńczak Rega Trzebiatów 5
30 Łukasz Wiśniewski Rasel Dygowo 5
31 Konrad Bartoszewicz Vineta Wolin 5
32 Mateusz Góra MKP Szczecinek 5
33 Bartosz Sobinek Hutnik Szczecin 5
34 Krystian Mądrowski Błękitni II Stargard 5
35 Michał Stasiak Flota Świnoujście 4
36 Daniel Popiołek Orzeł Wałcz 4
37 Paweł Bednarski Błękitni II Stargard 4
38 Andrzej Wojciechowski Rasel Dygowo 4
39 Patryk Łapa Rega Trzebiatów 4
40 Marcel Ziemann Sokół Karlino 4
41 Przemysław Stosio Ina Goleniów 4
42 Piotr Sipko Iskierka Szczecin 4
43 Wojciech Guźniczak Sparta Węgorzyno 4
44 Radosław Misztal Hutnik Szczecin 4
45 Norbert Neumann Gryf Kamień Pomorski 4
46 Rafał Załoga Rasel Dygowo 3
47 Mateusz Bochniak Błękitni II Stargard 3
48 Grzegorz Zagrodny Iskierka Szczecin 3
49 Marcin Nowicki Olimp Gościno 3
50 Leszek Pazdur Rasel Dygowo 3
51 Bartłomiej Fastyn Darłovia Darłowo 3
52 Artur Fryś Darłovia Darłowo 3
53 Igor Paszkowski Ina Goleniów 3
54 Kacper Tomaszewicz Ina Goleniów 3
55 Mikołaj Duwe Vineta Wolin 3
56 Hubert Cybulski Olimp Gościno 3
57 Witold Klym Hutnik Szczecin 3
58 Adam Zalewski Olimp Gościno 3
59 Przemysław Sydoruk Darłovia Darłowo 3
60 Przemysław Rodak Rega Trzebiatów 3
61 Tomasz Tomczak Lech Czaplinek 3
62 Edward Tondrik Sparta Węgorzyno 3
63 Szymon Kurczak Rega Trzebiatów 3
64 Kacper Wittbrodt Gryf Kamień Pomorski 3
65 Marcin Kaszczyc MKP Szczecinek 3
66 Robert Gajda Błękitni II Stargard 3
67 Patryk Dzikowicz Orzeł Wałcz 3
68 Michał Bąba Iskierka Szczecin 3
69 Jakub Pożyczka Hutnik Szczecin 2
70 Jakub Jaworek Orzeł Wałcz 2
71 Piotr Surma Kluczevia Stargard 2
72 Jakub Ostrowski Błękitni II Stargard 2
73 Bartłomiej Lal Rasel Dygowo 2
74 Hubert Górka Sokół Karlino 2
75 Bartłomiej Babiak Lech Czaplinek 2
76 Przemysław Stolarski Orzeł Wałcz 2
77 Mateusz Roszak Olimp Gościno 2
78 Konrad Rosiak Gryf Kamień Pomorski 2
79 Marcin Gawron Błękitni II Stargard 2
80 Dawid Banach Kluczevia Stargard 2
81 Łukasz Jurjewicz MKP Szczecinek 2
82 Patryk Kozioł Leśnik Manowo 2
83 Maciej Płomiński Olimp Gościno 2
84 Michał Tymek Olimp Gościno 2
85 Damian Mosiądz Sparta Węgorzyno 2
86 Dawid Jeż Vineta Wolin 2
87 Adrian Nagórski Vineta Wolin 2
88 Dawid Roszak Gryf Kamień Pomorski 2
89 Maksym Oliinyk Flota Świnoujście 2
90 Dmytro Szewczuk Flota Świnoujście 2
91 Toa Sugahara Hutnik Szczecin 2
92 Grzegorz Tarasewicz Flota Świnoujście 2
93 Kamil Bazyl Darłovia Darłowo 2
94 Michał Woźniak Hutnik Szczecin 2
95 Maciej Więcek Sparta Węgorzyno 2
96 Patryk Szczygielski Kluczevia Stargard 2
97 Jakub Cerazy Orzeł Wałcz 2
98 Kamil Gozdal Sokół Karlino 2
99 Norbert Kornaga Rasel Dygowo 2
100 Paweł Miązek Hutnik Szczecin 2
101 Łukasz Włodarczyk Rasel Dygowo 1
102 Jakub Poznański Rasel Dygowo 1
103 Rafał Bulanda Ina Goleniów 1
104 Jan Skuratowski Gryf Kamień Pomorski 1
105 Mateusz Kompanicki Błękitni II Stargard 1
106 Patryk Bednarski MKP Szczecinek 1
107 Marek Skowyra Olimp Gościno 1
108 Jakub Sufin Iskierka Szczecin 1
109 Piotr Pokuciński Sokół Karlino 1
110 Jakub Karpiński Sokół Karlino 1
111 Wojciech Kacprzyk Błękitni II Stargard 1
112 Wiktor Grzeszczak Błękitni II Stargard 1
113 Paweł Waśków Rasel Dygowo 1
114 Maciej Żabicki Ina Goleniów 1
115 Artur Maciąg Darłovia Darłowo 1
116 Adrian Bednarski MKP Szczecinek 1
117 Kamil Dzięgielewski Rega Trzebiatów 1
118 Oskar Tarnowski Iskierka Szczecin 1
119 Patryk Miklas Sparta Węgorzyno 1
120 Seweryn Wrzeszcz Kluczevia Stargard 1
121 Piotr Winogrodzki Ina Goleniów 1
122 Patryk Lubośny Ina Goleniów 1
123 Mateusz Jureczko MKP Szczecinek 1
124 Rafał Lipiński Darłovia Darłowo 1
125 Wojciech Gałecki Vineta Wolin 1
126 Adrian Mamak Leśnik Manowo 1
127 Konrad Trzmiel Orzeł Wałcz 1
128 Adrian Chodorowski Gryf Kamień Pomorski 1
129 Bartłomiej Woźniak Lech Czaplinek 1
130 Leszek Radziejewski Sparta Węgorzyno 1
131 Adrian Skorb Hutnik Szczecin 1
132 Marcin Słoboda Olimp Gościno 1
133 Jakub Żelazowski Hutnik Szczecin 1
134 Patryk Kominek Ina Goleniów 1
135 Wojciech Suślik Orzeł Wałcz 1
136 Radosław Marcyniuk Hutnik Szczecin 1
137 Szymon Wierzchowski Hutnik Szczecin 1
138 Norbert Kłoda Gryf Kamień Pomorski 1
139 Seweryn Zelmachowicz Rega Trzebiatów 1
140 Bartłomiej Szczęsny Gryf Kamień Pomorski 1
141 Kamil Sobol Lech Czaplinek 1
142 Kacper Kita Olimp Gościno 1
143 Michał Barański MKP Szczecinek 1
144 Dmytro Shevchuk Flota Świnoujście 1
145 Mariusz Kurczak Rega Trzebiatów 1
146 Rafał Maruszewski Rega Trzebiatów 1
147 Karol Orłowski Sparta Węgorzyno 1
148 Dawid Sobol Lech Czaplinek 1
149 Igor Bany Lech Czaplinek 1
150 Marcin Becmer Rasel Dygowo 1
151 Mateusz Zaniewski Rasel Dygowo 1
152 Radosław Cyburt Vineta Wolin 1
153 Radosław Surma Kluczevia Stargard 1
154 Steve Endene ze Iskierka Szczecin 1
155 Tomasz Mallek Lech Czaplinek 1
156 Szymon Rogowski Flota Świnoujście 1
157 Mateusz Bątkowski Flota Świnoujście 1
158 Jonatan Cackowski Flota Świnoujście 1
159 Maciej Góra MKP Szczecinek 1
160 Damian Dzierbicki Sparta Węgorzyno 1
161 Damian Karczmarski Gryf Kamień Pomorski 1
162 Bartłomiej Maciukajć Leśnik Manowo 1
163 Mateusz Hajman Leśnik Manowo 1
164 Radosław Wiśniewski Vineta Wolin 1
165 Hubert Sadowski Błękitni II Stargard 1
166 Dominik Lis Błękitni II Stargard 1
167 Kamil Adamczyk Hutnik Szczecin 1
168 Paweł Kułakowski Olimp Gościno 1
169 Marcin Resiak Lech Czaplinek 1
170 Dawid Adamski Flota Świnoujście 1
171 Michał Lampa Olimp Gościno 1
172 Daniel Guzicki Iskierka Szczecin 1
173 Patryk Włóka Sparta Węgorzyno 1
174 Zbigniew Węglowski MKP Szczecinek 1
175 Damian Ostrowski Leśnik Manowo 1