IV liga pomorska sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stolem Gniewino 11 31 10 1 0 34 10 24
2 Kaszubia Kościerzyna 12 30 9 3 0 42 11 31
3 Jaguar Gdańsk 12 26 8 2 2 30 15 15
4 Anioły Garczegorze 12 25 8 1 3 26 9 17
5 Gedania Gdańsk 12 25 7 4 1 26 15 11
6 Gryf Słupsk 12 21 6 3 3 32 14 18
7 Pogoń Lębork 12 19 5 4 3 15 19 -4
8 Chojniczanka II Chojnice 11 16 5 1 5 28 16 12
9 GKS Kowale 11 16 4 4 3 20 22 -2
10 MKS Władysławowo 12 14 4 2 6 12 22 -10
11 Gwiazda Karsin 11 12 3 3 5 18 27 -9
12 Powiśle Dzierzgoń 12 11 3 2 7 16 21 -5
13 Wda Lipusz 11 11 3 2 6 10 18 -8
14 Grom Nowy Staw 10 11 3 2 5 9 17 -8
15 Sokół Zblewo 11 11 3 2 6 23 32 -9
16 Lechia II Gdańsk 10 10 2 4 4 21 19 2
17 KTS-K Wikęd Luzino 11 10 2 4 5 13 23 -10
18 Wierzyca Pelplin 11 10 2 4 5 12 23 -11
19 Cartusia Kartuzy 11 8 2 2 7 13 28 -15
20 Arka II Gdynia 10 6 1 3 6 11 25 -14
21 Jantar Ustka 11 3 0 3 8 11 36 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kaszubia Kościerzyna 5 15 5 0 0 20 4 16
2 Anioły Garczegorze 7 15 5 0 2 19 7 12
3 Stolem Gniewino 5 13 4 1 0 18 4 14
4 Gedania Gdańsk 6 13 4 1 1 16 9 7
5 Pogoń Lębork 7 13 4 1 2 9 9 0
6 Gryf Słupsk 6 12 3 3 0 15 4 11
7 Chojniczanka II Chojnice 6 10 3 1 2 18 6 12
8 Powiśle Dzierzgoń 7 10 3 1 3 11 9 2
9 Wda Lipusz 7 10 3 1 3 9 13 -4
10 Jaguar Gdańsk 5 9 3 0 2 13 5 8
11 GKS Kowale 5 8 2 2 1 13 9 4
12 Gwiazda Karsin 5 8 2 2 1 8 8 0
13 Sokół Zblewo 6 8 2 2 2 15 14 1
14 Lechia II Gdańsk 5 8 2 2 1 16 9 7
15 Wierzyca Pelplin 6 8 2 2 2 9 10 -1
16 MKS Władysławowo 6 7 2 1 3 5 9 -4
17 Grom Nowy Staw 3 6 2 0 1 4 1 3
18 Cartusia Kartuzy 6 5 1 2 3 7 12 -5
19 Arka II Gdynia 6 5 1 2 3 10 16 -6
20 KTS-K Wikęd Luzino 5 2 0 2 3 3 12 -9
21 Jantar Ustka 4 2 0 2 2 4 10 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stolem Gniewino 6 18 6 0 0 16 6 10
2 Jaguar Gdańsk 7 17 5 2 0 17 10 7
3 Kaszubia Kościerzyna 7 15 4 3 0 22 7 15
4 Gedania Gdańsk 6 12 3 3 0 10 6 4
5 Anioły Garczegorze 5 10 3 1 1 7 2 5
6 Gryf Słupsk 6 9 3 0 3 17 10 7
7 GKS Kowale 6 8 2 2 2 7 13 -6
8 KTS-K Wikęd Luzino 6 8 2 2 2 10 11 -1
9 MKS Władysławowo 6 7 2 1 3 7 13 -6
10 Pogoń Lębork 5 6 1 3 1 6 10 -4
11 Chojniczanka II Chojnice 5 6 2 0 3 10 10 0
12 Grom Nowy Staw 7 5 1 2 4 5 16 -11
13 Gwiazda Karsin 6 4 1 1 4 10 19 -9
14 Sokół Zblewo 5 3 1 0 4 8 18 -10
15 Cartusia Kartuzy 5 3 1 0 4 6 16 -10
16 Lechia II Gdańsk 5 2 0 2 3 5 10 -5
17 Wierzyca Pelplin 5 2 0 2 3 3 13 -10
18 Powiśle Dzierzgoń 5 1 0 1 4 5 12 -7
19 Wda Lipusz 4 1 0 1 3 1 5 -4
20 Arka II Gdynia 4 1 0 1 3 1 9 -8
21 Jantar Ustka 7 1 0 1 6 7 26 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

KTS-K Wikęd Luzino

Gospodarze Wynik Goście Data
Gedania Gdańsk 0 - 0 KTS-K Wikęd Luzino 11 listopada 2020
Lechia II Gdańsk 3 - 1 KTS-K Wikęd Luzino 9 sierpnia 2020
KTS-K Wikęd Luzino 0 - 0 Gedania Gdańsk 13 czerwca 2020
KTS-K Wikęd Luzino 0 - 0 Lechia II Gdańsk 4 kwietnia 2020
Gedania Gdańsk 1 - 4 KTS-K Wikęd Luzino 16 listopada 2019
Lechia II Gdańsk 2 - 2 KTS-K Wikęd Luzino 1 września 2019
Lechia II Gdańsk 5 - 2 KTS-K Wikęd Luzino 14 kwietnia 2019
KTS-K Wikęd Luzino 1 - 0 Gedania Gdańsk 9 marca 2019
KTS-K Wikęd Luzino 2 - 0 Lechia II Gdańsk 5 września 2018
Gedania Gdańsk 2 - 3 KTS-K Wikęd Luzino 11 sierpnia 2018
KTS-K Wikęd Luzino 0 - 3 Gedania Gdańsk 6 czerwca 2018
Gedania Gdańsk 2 - 4 KTS-K Wikęd Luzino 12 sierpnia 2017
KTS-K Wikęd Luzino 0 - 0 Gedania Gdańsk 7 maja 2016
Gedania Gdańsk 4 - 0 KTS-K Wikęd Luzino 10 października 2015

IV liga pomorska sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Przemysław Żukowski Kaszubia Kościerzyna 15
2 Bartosz Zalewski Gedania Gdańsk 12
3 Tomasz Tuttas Kaszubia Kościerzyna 10
4 Damian Kugiel GKS Kowale 9
5 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 9
6 Paweł Rzepnikowski Jaguar Gdańsk 9
7 Patryk Lewandowski Powiśle Dzierzgoń 9
8 Oskar Zieliński Gryf Słupsk 8
9 Krystian Opłatkowski KTS-K Wikęd Luzino 8
10 Mateusz Borowski Gwiazda Karsin 8
11 Roman Zalow Jaguar Gdańsk 7
12 Tomasz Piekarski Gryf Słupsk 7
13 Mateusz Wachowiak Stolem Gniewino 6
14 Paweł Szołtys Chojniczanka II Chojnice 6
15 Patryk Wysiecki Sokół Zblewo 6
16 Kamil Patelczyk Stolem Gniewino 6
17 Aleksandar Atanacković Pogoń Lębork 6
18 Daniel Sławiński Wierzyca Pelplin 5
19 Szymon Pawlik Anioły Garczegorze 4
20 Cezary Gawron Cartusia Kartuzy 4
21 Michał Gajewski Gedania Gdańsk 4
22 Mateusz Słumiński Anioły Garczegorze 4
23 Szymon Rychłowski Jaguar Gdańsk 4
24 Bartosz Śmietanko Kaszubia Kościerzyna 4
25 Michał Choszcz Anioły Garczegorze 4
26 Kacper Siora Sokół Zblewo 4
27 Filip Tomasiewicz Anioły Garczegorze 4
28 Artur Formela Pogoń Lębork 4
29 Dominik Klecha MKS Władysławowo 4
30 Artur Pląskowski Chojniczanka II Chojnice 4
31 Dariusz Staniaszek Powiśle Dzierzgoń 4
32 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 3
33 Arkadiusz Klarecki Stolem Gniewino 3
34 Kamil Orlik Chojniczanka II Chojnice 3
35 Przemysław Szymański MKS Władysławowo 3
36 Błażej Troka Kaszubia Kościerzyna 3
37 Jan Przybyszewski GKS Kowale 3
38 Mateusz Mosiński Sokół Zblewo 3
39 Mateusz Żukowski GKS Kowale 3
40 Mateusz Sadło Lechia II Gdańsk 3
41 Maciej Miecznikowski Jantar Ustka 3
42 Grzegorz Smolarek Anioły Garczegorze 3
43 Mateusz Stępień Arka II Gdynia 3
44 Patryk Laskowski Kaszubia Kościerzyna 3
45 Damian Mikołajczyk Gryf Słupsk 3
46 Paweł Deja Gedania Gdańsk 3
47 Przemysław Kostuch Pogoń Lębork 3
48 Marek Steinborn Gwiazda Karsin 3
49 Damian Wojda Anioły Garczegorze 2
50 Łukasz Łapigrowski Anioły Garczegorze 2
51 Adrian Bukowski Stolem Gniewino 2
52 Szymon Emche Chojniczanka II Chojnice 2
53 Daniel Piechowski Gryf Słupsk 2
54 Wiktor Miotk Pogoń Lębork 2
55 Klaudiusz Filas Jaguar Gdańsk 2
56 Szymon Mytych Gryf Słupsk 2
57 Dawid Gdaniec Sokół Zblewo 2
58 Jakub Leszkiewicz Cartusia Kartuzy 2
59 Krzysztof Cysewski Kaszubia Kościerzyna 2
60 Bartłomiej Oleszczuk Jantar Ustka 2
61 Tomasz Kotwica Stolem Gniewino 2
62 Ricardo Goncalves de nascimeuto Lechia II Gdańsk 2
63 Dawid Zadrowski KTS-K Wikęd Luzino 2
64 Mateusz Sopoćko Lechia II Gdańsk 2
65 Adam Prusarczyk Jaguar Gdańsk 2
66 Robert Zieliński Wierzyca Pelplin 2
67 Igor Michalski Grom Nowy Staw 2
68 Krystian Zieliński Sokół Zblewo 2
69 Bartłomiej Nałęcz Gryf Słupsk 2
70 Hubert Syldatk Anioły Garczegorze 2
71 Karol Opczyński Sokół Zblewo 2
72 Damian Narożniak Wda Lipusz 2
73 Krzysztof Garbowski GKS Kowale 2
74 Artur Ziemblewicz Gedania Gdańsk 2
75 Wiktor Mosur Lechia II Gdańsk 2
76 Stanisław Wędzelewski Chojniczanka II Chojnice 2
77 Mateusz Bany Wda Lipusz 2
78 Maciej Borski KTS-K Wikęd Luzino 1
79 Maciej Meler Wierzyca Pelplin 1
80 Jakub Aneszko Wda Lipusz 1
81 Krystian Kielar Grom Nowy Staw 1
82 Adam Bluma GKS Kowale 1
83 Błażej Kujawski GKS Kowale 1
84 Marcin Adamkiewicz Cartusia Kartuzy 1
85 Maciej Jankowski Cartusia Kartuzy 1
86 Karol Landowski Lechia II Gdańsk 1
87 Mateusz Frymark Gwiazda Karsin 1
88 Patryk Gabrukiewicz GKS Kowale 1
89 Jakub Wireński Jaguar Gdańsk 1
90 Michał Więcek MKS Władysławowo 1
91 Jakub Karwat Grom Nowy Staw 1
92 Dawid Karczewski Grom Nowy Staw 1
93 Jakub Czochór Arka II Gdynia 1
94 Marek Niewiadomski Lechia II Gdańsk 1
95 Piotr Dudzik Gwiazda Karsin 1
96 Dawid Schulz Gwiazda Karsin 1
97 Krystian Espersen Jaguar Gdańsk 1
98 Marcel Maluchnik Powiśle Dzierzgoń 1
99 Rafał Bujnowski Kaszubia Kościerzyna 1
100 Michał Lewandowski Wierzyca Pelplin 1
101 Daniel Czerwiński Chojniczanka II Chojnice 1
102 Dominik Nowakowski Chojniczanka II Chojnice 1
103 Hubert Krzyżanowski Chojniczanka II Chojnice 1
104 Mateusz Kobyliński Gedania Gdańsk 1
105 Ryszard Dawidowski Cartusia Kartuzy 1
106 Jakub Jędrzejewski Grom Nowy Staw 1
107 Egzon Kryeziu Lechia II Gdańsk 1
108 Rafał Kobryń Lechia II Gdańsk 1
109 Kacper Dawid Jantar Ustka 1
110 Mateusz Konieczka Sokół Zblewo 1
111 Seweryn Wroński Gedania Gdańsk 1
112 Radosław Regliński Gedania Gdańsk 1
113 Wojciech Barnik Gryf Słupsk 1
114 Dawid Więckowski Gryf Słupsk 1
115 Paweł Rasmus MKS Władysławowo 1
116 Szymon Maciołek Stolem Gniewino 1
117 Marcin Jeżowski Stolem Gniewino 1
118 Maciej Wardziński Stolem Gniewino 1
119 Szymon Wenta Cartusia Kartuzy 1
120 Mateusz Borcuch Lechia II Gdańsk 1
121 Mateusz Cegiełka Chojniczanka II Chojnice 1
122 Marcin Trojanowski Chojniczanka II Chojnice 1
123 Mikołaj Hofman Kaszubia Kościerzyna 1
124 Miłosz Manuszewski Wierzyca Pelplin 1
125 Łukasz Tusk Sokół Zblewo 1
126 Kacper Plutowski Wda Lipusz 1
127 Szymon Machnikowski Wda Lipusz 1
128 Kamil Gorczyca GKS Kowale 1
129 Krzysztof Kwasny GKS Kowale 1
130 Paweł Czoska KTS-K Wikęd Luzino 1
131 Dominik Rusnak Arka II Gdynia 1
132 Jarosław Kuźniarski Jaguar Gdańsk 1
133 Daniel Lisowski KTS-K Wikęd Luzino 1
134 Mateusz Lipiak Arka II Gdynia 1
135 Mateusz Kerszk Gwiazda Karsin 1
136 Przemysław Bocheński Gedania Gdańsk 1
137 Piotr Lisowski Jantar Ustka 1
138 Borys Narożny Kaszubia Kościerzyna 1
139 Bartosz Machut Wda Lipusz 1
140 Michał Jeruć Wda Lipusz 1
141 Bartosz Kamiński Arka II Gdynia 1
142 Patryk Dąbrowski Gryf Słupsk 1
143 Paweł Rypel Cartusia Kartuzy 1
144 Kacper Lis MKS Władysławowo 1
145 Krzysztof Rzepa Sokół Zblewo 1
146 Jakub Sawicki Jaguar Gdańsk 1
147 Kacper Bladowski Jaguar Gdańsk 1
148 Patryk Brzeski Jaguar Gdańsk 1
149 Marcjan Majcher Gryf Słupsk 1
150 Kacper Bednarczyk Gryf Słupsk 1
151 Oskar Frygier Chojniczanka II Chojnice 1
152 Krzysztof Wańdzio Jantar Ustka 1
153 Kamil Wójcik Jantar Ustka 1
154 Oskar Frygier Chojniczanka II Chojnice 1
155 Szymon Galikowski Chojniczanka II Chojnice 1
156 Fabian Sowiński Gryf Słupsk 1
157 Adam Skierkowski Wierzyca Pelplin 1
158 Shotaro Obata Wda Lipusz 1
159 Mateusz Wesserling MKS Władysławowo 1
160 Dominik Bucholc Cartusia Kartuzy 1
161 Etin Aleksei Arka II Gdynia 1
162 Szymon Jędrzejewski Gwiazda Karsin 1
163 Arkadiusz Proena MKS Władysławowo 1
164 Łukasz Racki Wierzyca Pelplin 1
165 Sebastian Gwóźdź Powiśle Dzierzgoń 1
166 Błażej Białek GKS Kowale 1
167 Marcin Staszczuk Anioły Garczegorze 1
168 Jan Turowski Cartusia Kartuzy 1
169 Mateusz Dawidowski Sokół Zblewo 1
170 Ryszard Sumiński Lechia II Gdańsk 1