IV liga pomorska sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KTS-K Luzino 10 30 10 0 0 34 11 23
2 Chojniczanka II Chojnice 10 30 10 0 0 30 7 23
3 Anioły Garczegorze 10 24 7 3 0 35 14 21
4 Jaguar Gdańsk 10 20 6 2 2 18 13 5
5 Sparta Sycewice 10 19 6 1 3 22 12 10
6 Arka II Gdynia 10 17 5 2 3 24 19 5
7 Pomezania Malbork 9 14 4 2 3 18 11 7
8 Grom Nowy Staw 10 14 3 5 2 12 7 5
9 Czarni Pruszcz Gdański 10 14 4 2 4 20 16 4
10 Gryf Wejherowo 10 13 3 4 3 20 17 3
11 Gryf Słupsk 9 13 4 1 4 17 15 2
12 Pogoń Lębork 10 12 4 0 6 13 18 -5
13 Borowiak Czersk 10 11 3 2 5 10 16 -6
14 Wierzyca Pelplin 10 9 3 0 7 10 21 -11
15 MKS Władysławowo 10 9 2 3 5 16 29 -13
16 Bytovia Bytów 10 8 2 2 6 12 19 -7
17 GKS Kowale 10 7 1 4 5 11 28 -17
18 GKS Kolbudy 10 5 1 2 7 14 26 -12
19 Powiśle Dzierzgoń 10 5 1 2 7 10 24 -14
20 Jantar Ustka 10 4 1 1 8 7 30 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KTS-K Luzino 5 15 5 0 0 14 5 9
2 Chojniczanka II Chojnice 5 15 5 0 0 16 4 12
3 Anioły Garczegorze 5 13 4 1 0 23 7 16
4 Jaguar Gdańsk 6 13 4 1 1 12 9 3
5 Arka II Gdynia 5 10 3 1 1 15 7 8
6 Grom Nowy Staw 6 9 2 3 1 8 3 5
7 Czarni Pruszcz Gdański 5 9 3 0 2 12 8 4
8 Gryf Słupsk 5 9 3 0 2 8 6 2
9 MKS Władysławowo 5 7 2 1 2 11 13 -2
10 Gryf Wejherowo 5 6 1 3 1 12 9 3
11 Pogoń Lębork 4 6 2 0 2 6 6 0
12 Sparta Sycewice 4 4 1 1 2 3 5 -2
13 Pomezania Malbork 5 4 1 1 3 6 7 -1
14 Powiśle Dzierzgoń 6 4 1 1 4 8 15 -7
15 Borowiak Czersk 4 3 1 0 3 3 7 -4
16 Wierzyca Pelplin 5 3 1 0 4 4 11 -7
17 GKS Kowale 5 3 0 3 2 7 13 -6
18 Jantar Ustka 4 3 1 0 3 5 11 -6
19 GKS Kolbudy 6 2 0 2 4 6 16 -10
20 Bytovia Bytów 4 1 0 1 3 4 8 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KTS-K Luzino 5 15 5 0 0 20 6 14
2 Chojniczanka II Chojnice 5 15 5 0 0 14 3 11
3 Sparta Sycewice 6 15 5 0 1 19 7 12
4 Anioły Garczegorze 5 11 3 2 0 12 7 5
5 Pomezania Malbork 4 10 3 1 0 12 4 8
6 Borowiak Czersk 6 8 2 2 2 7 9 -2
7 Jaguar Gdańsk 4 7 2 1 1 6 4 2
8 Arka II Gdynia 5 7 2 1 2 9 12 -3
9 Gryf Wejherowo 5 7 2 1 2 8 8 0
10 Bytovia Bytów 6 7 2 1 3 8 11 -3
11 Pogoń Lębork 6 6 2 0 4 7 12 -5
12 Wierzyca Pelplin 5 6 2 0 3 6 10 -4
13 Grom Nowy Staw 4 5 1 2 1 4 4 0
14 Czarni Pruszcz Gdański 5 5 1 2 2 8 8 0
15 Gryf Słupsk 4 4 1 1 2 9 9 0
16 GKS Kowale 5 4 1 1 3 4 15 -11
17 GKS Kolbudy 4 3 1 0 3 8 10 -2
18 MKS Władysławowo 5 2 0 2 3 5 16 -11
19 Powiśle Dzierzgoń 4 1 0 1 3 2 9 -7
20 Jantar Ustka 6 1 0 1 5 2 19 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

KTS-K Luzino

Gospodarze Wynik Goście Data
KTS-K Luzino 0 - 0 Borowiak Czersk 26 listopada 2022
KTS-K Luzino 0 - 0 Jantar Ustka 19 listopada 2022
Bytovia Bytów 0 - 0 KTS-K Luzino 12 listopada 2022
KTS-K Luzino 0 - 0 Sparta Sycewice 5 listopada 2022
Chojniczanka II Chojnice 0 - 0 KTS-K Luzino 29 października 2022
KTS-K Luzino 0 - 0 Anioły Garczegorze 22 października 2022
Arka II Gdynia 0 - 0 KTS-K Luzino 15 października 2022
KTS-K Luzino 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 8 października 2022
KTS-K Luzino 0 - 0 Gryf Słupsk 1 października 2022
Jaguar Gdańsk 2 - 5 KTS-K Luzino 24 września 2022
KTS-K Luzino 3 - 2 Grom Nowy Staw 17 września 2022
Pomezania Malbork 1 - 2 KTS-K Luzino 10 września 2022
GKS Kowale 0 - 5 KTS-K Luzino 7 września 2022
KTS-K Luzino 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń 4 września 2022
GKS Kolbudy 2 - 6 KTS-K Luzino 31 sierpnia 2022
KTS-K Luzino 2 - 0 MKS Władysławowo 28 sierpnia 2022
KTS-K Luzino 4 - 2 Gryf Wejherowo 21 sierpnia 2022
Wierzyca Pelplin 1 - 2 KTS-K Luzino 13 sierpnia 2022
KTS-K Luzino 2 - 1 Pogoń Lębork 7 sierpnia 2022

IV liga pomorska sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Dąbrowski KTS-K Luzino 10
2 Arkadiusz Proena MKS Władysławowo 7
3 Tomasz Grabowski Pomezania Malbork 7
4 Łukasz Skierka Sparta Sycewice 6
5 Mateusz Koniuszy Chojniczanka II Chojnice 6
6 Marcin Trojanowski Chojniczanka II Chojnice 6
7 Jeremiasz Grela Chojniczanka II Chojnice 6
8 Filip Tomasiewicz Anioły Garczegorze 6
9 Marcjan Majcher Gryf Słupsk 5
10 Daniel Sławiński Wierzyca Pelplin 5
11 Zak Abbott Arka II Gdynia 5
12 Volodymyr Kaydrovych Bytovia Bytów 5
13 Artur Wojach Anioły Garczegorze 5
14 Antoni Prałat Chojniczanka II Chojnice 4
15 Dawid Kowalski Anioły Garczegorze 4
16 Kornel Przyborowski Arka II Gdynia 4
17 Paweł Czychowski Jaguar Gdańsk 4
18 Wiktor Szaradowski Anioły Garczegorze 4
19 Igor Michalski Czarni Pruszcz Gdański 4
20 Mateusz Słumiński Anioły Garczegorze 4
21 Dominik Klecha MKS Władysławowo 4
22 Jakub Krefft KTS-K Luzino 4
23 Roman Zalow Jaguar Gdańsk 4
24 Marcin Dampc GKS Kolbudy 4
25 Mateusz Dampc Gryf Wejherowo 4
26 Jakub Demski Powiśle Dzierzgoń 4
27 Piotr Sobieraj Pomezania Malbork 3
28 Robert Wesołowski Pomezania Malbork 3
29 Marcin Karniluk Pomezania Malbork 3
30 Błażej Troka Borowiak Czersk 3
31 Maciej Leske Gryf Wejherowo 3
32 Michał Choszcz Anioły Garczegorze 3
33 Donat Adkonis Sparta Sycewice 3
34 Maciej Miecznikowski Sparta Sycewice 3
35 Przemysław Kostuch KTS-K Luzino 3
36 Bartłomiej Oleszczuk Jantar Ustka 3
37 Marcel Mich Jaguar Gdańsk 3
38 Maciej Gregorek Anioły Garczegorze 3
39 Przemysław Rusiecki Gryf Słupsk 3
40 Mateusz Sadło GKS Kolbudy 3
41 Patryk Duda Borowiak Czersk 3
42 Rafał Siemaszko KTS-K Luzino 3
43 Kacper Korczyc Chojniczanka II Chojnice 2
44 Kacper Książkiewicz Gryf Słupsk 2
45 Jakub Kwidziński Gryf Wejherowo 2
46 Marcel Ziemann Gryf Wejherowo 2
47 Krzysztof Kołodziej Powiśle Dzierzgoń 2
48 Marcin Pietrowski Jaguar Gdańsk 2
49 Nicolas Kankowski Jaguar Gdańsk 2
50 Łukasz Stasiak Jantar Ustka 2
51 Szymon Stosik Wierzyca Pelplin 2
52 Michał Kowalkowski Pogoń Lębork 2
53 Kacper Wiśniewski Gryf Wejherowo 2
54 Bartosz Stankiewicz Gryf Słupsk 2
55 Patryk Dąbrowski Gryf Słupsk 2
56 Marcin Maszota KTS-K Luzino 2
57 Mateusz Borkowski Grom Nowy Staw 2
58 Paweł Deja Grom Nowy Staw 2
59 Hubert Syldatk Anioły Garczegorze 2
60 Maciej Kozakowski Gryf Słupsk 2
61 Mateusz Klecha Pogoń Lębork 2
62 Dominik Rycewicz GKS Kolbudy 2
63 Marcus Da silva de oliveira Arka II Gdynia 2
64 Antoni Klimczuk Arka II Gdynia 2
65 Wojciech Wilczyński KTS-K Luzino 2
66 Kacper Bąkowski Bytovia Bytów 2
67 Marcin Adamkiewicz Czarni Pruszcz Gdański 2
68 Paweł Jaszczyk Czarni Pruszcz Gdański 2
69 Jan Przybyszewski GKS Kowale 2
70 Marek Kwaśnik MKS Władysławowo 2
71 Bartosz Bławat GKS Kowale 2
72 Kacper Dawid Sparta Sycewice 2
73 Mateusz Gruszewski Grom Nowy Staw 2
74 Krystian Opłatkowski KTS-K Luzino 2
75 Artur Ziemblewicz Czarni Pruszcz Gdański 2
76 Maciej Jankowski Czarni Pruszcz Gdański 2
77 Damian Orłowski Powiśle Dzierzgoń 2
78 Jakub Malinowski Czarni Pruszcz Gdański 2
79 Błażej Siłkowski Pogoń Lębork 2
80 Martin Romanek Pogoń Lębork 1
81 Mateusz Frymark Borowiak Czersk 1
82 Julian Goyke Gryf Wejherowo 1
83 Kacper Dawidowski MKS Władysławowo 1
84 Konrad Kiełczykowski Sparta Sycewice 1
85 Jarosław Cudziło Sparta Sycewice 1
86 Krystian Klawikowski Sparta Sycewice 1
87 Grzegorz Lejk Bytovia Bytów 1
88 Mateusz Frankowski GKS Kowale 1
89 Łukasz Murakowski KTS-K Luzino 1
90 Łukasz Racki Wierzyca Pelplin 1
91 Marcin Kajca Pogoń Lębork 1
92 Kacper Małolepszy Gryf Wejherowo 1
93 Radosław Regliński Bytovia Bytów 1
94 Piotr Jaroszek GKS Kowale 1
95 Jan Nadolski GKS Kowale 1
96 Adrian Solczak Sparta Sycewice 1
97 Alec Schwartzman Arka II Gdynia 1
98 Kacper Skóra Arka II Gdynia 1
99 Paweł Zamerski Powiśle Dzierzgoń 1
100 Klaudiusz Filas Jaguar Gdańsk 1
101 Szymon Skurat KTS-K Luzino 1
102 Mateusz Latkiewicz Pomezania Malbork 1
103 Mateusz Rabenda Pomezania Malbork 1
104 Jakub Sawicki GKS Kolbudy 1
105 Dawid Pawelczyk GKS Kolbudy 1
106 Szymon Galikowski Chojniczanka II Chojnice 1
107 Ohkawa Takuto Borowiak Czersk 1
108 Wiktor Miotk Pogoń Lębork 1
109 Łukasz Kwaśnik Pogoń Lębork 1
110 Rafał Wojczuk Czarni Pruszcz Gdański 1
111 Maciej Zwoliński MKS Władysławowo 1
112 Maciej Borski KTS-K Luzino 1
113 Filip Tuliszka Arka II Gdynia 1
114 Patryk Regulski KTS-K Luzino 1
115 Jerzy Zaworski KTS-K Luzino 1
116 Damian Formela Pogoń Lębork 1
117 Maciej Błaszkowski Bytovia Bytów 1
118 Dawid Gdaniec Wierzyca Pelplin 1
119 Tomasz Wonitowy Jantar Ustka 1
120 Marek Jaryczewski Czarni Pruszcz Gdański 1
121 Jakub Stanikowski Grom Nowy Staw 1
122 Kacper Bornowski Anioły Garczegorze 1
123 Ruslan Pankratov Anioły Garczegorze 1
124 Karol Szopiński Borowiak Czersk 1
125 Krystian Faltyński Gryf Wejherowo 1
126 Daniel Piechowski Gryf Słupsk 1
127 Ksawery Ronowski Pogoń Lębork 1
128 Marcel Gnabasik Arka II Gdynia 1
129 Karol Baranowski Gryf Wejherowo 1
130 Kacper Redecki Czarni Pruszcz Gdański 1
131 Sebastian Gwóżdż Grom Nowy Staw 1
132 Maciej Gaszka Jaguar Gdańsk 1
133 Piotr Marciszewski Sparta Sycewice 1
134 Eryk Kosiński Sparta Sycewice 1
135 Damian Wojda Pogoń Lębork 1
136 Jędrzej Osowski Chojniczanka II Chojnice 1
137 Damian Mońka Wierzyca Pelplin 1
138 Artur Bodalski Czarni Pruszcz Gdański 1
139 Sebastian Kowalski Gryf Wejherowo 1
140 Samuel Wirkus Bytovia Bytów 1
141 Przemysław Kuss GKS Kolbudy 1
142 Sebastian Dziadkowiec GKS Kolbudy 1
143 Rafał Malanowski Czarni Pruszcz Gdański 1
144 Bartłomiej Granosik Jantar Ustka 1
145 Michał Sadowski Grom Nowy Staw 1
146 Jakub Jędrzejewski Grom Nowy Staw 1
147 Konrad Formela Chojniczanka II Chojnice 1
148 Damian Kopyciński Sparta Sycewice 1
149 Michał Ressel Powiśle Dzierzgoń 1
150 Robert Zieliński Grom Nowy Staw 1
151 Damian Lisiecki Gryf Wejherowo 1
152 Jakub Bloch Anioły Garczegorze 1
153 Łukasz Łapigrowski Anioły Garczegorze 1
154 Artur Rzepiński Bytovia Bytów 1
155 Wiktor Krajewski GKS Kolbudy 1
156 Wiktor Ciechański Gryf Słupsk 1
157 Rafał Majtyka Chojniczanka II Chojnice 1
158 Czesław Raburski Chojniczanka II Chojnice 1
159 Tomasz Panek Grom Nowy Staw 1
160 Dariusz Nowaczyk Borowiak Czersk 1
161 Mateusz Mikulski Arka II Gdynia 1
162 Maciej Pyrek Arka II Gdynia 1
163 Adrian Łyszkiewicz Arka II Gdynia 1
164 Igor Pawlak Jaguar Gdańsk 1