III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Siarka Tarnobrzeg 8 20 6 2 0 22 8 14
2 ŁKS Probudex Łagów 8 18 6 0 2 18 9 9
3 Cracovia II 8 17 5 2 1 17 7 10
4 Podhale Nowy Targ 8 15 4 3 1 19 12 7
5 Orlęta Radzyń Podlaski 8 15 4 3 1 13 6 7
6 Stal Stalowa Wola 8 13 4 1 3 10 13 -3
7 Watkem Korona Rzeszów 8 12 3 3 2 15 11 4
8 Chełmianka Chełm 8 12 3 3 2 12 10 2
9 Wisłoka Dębica 8 12 3 3 2 19 18 1
10 Unia Tarnów 8 10 2 4 2 15 13 2
11 Avia Świdnik 8 10 3 1 4 8 8 0
12 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 8 9 2 3 3 9 7 2
13 Czarni Połaniec 8 9 2 3 3 10 13 -3
14 Sokół Sieniawa 8 7 2 1 5 7 21 -14
15 Podlasie Biała Podlaska 8 6 0 6 2 7 11 -4
16 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 5 1 2 5 13 17 -4
17 Wisła Sandomierz 8 3 1 0 7 8 24 -16
18 Wólczanka Wólka Pełkińska 8 2 0 2 6 5 19 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Siarka Tarnobrzeg 6 16 5 1 0 17 4 13
2 ŁKS Probudex Łagów 4 9 3 0 1 9 7 2
3 Stal Stalowa Wola 3 9 3 0 0 6 1 5
4 Cracovia II 4 8 2 2 0 9 3 6
5 Podhale Nowy Targ 3 7 2 1 0 8 4 4
6 Orlęta Radzyń Podlaski 4 7 2 1 1 4 4 0
7 Chełmianka Chełm 4 7 2 1 1 7 5 2
8 Wisłoka Dębica 4 7 2 1 1 14 11 3
9 Avia Świdnik 4 7 2 1 1 4 2 2
10 Watkem Korona Rzeszów 4 5 1 2 1 8 6 2
11 Czarni Połaniec 5 5 1 2 2 6 8 -2
12 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3 4 1 1 1 3 2 1
13 Sokół Sieniawa 5 4 1 1 3 3 13 -10
14 Unia Tarnów 4 3 0 3 1 6 7 -1
15 Wisła Sandomierz 3 3 1 0 2 2 4 -2
16 Podlasie Biała Podlaska 3 2 0 2 1 2 4 -2
17 Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 2 0 2 3 9 14 -5
18 Wólczanka Wólka Pełkińska 4 0 0 0 4 1 10 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ŁKS Probudex Łagów 4 9 3 0 1 9 2 7
2 Cracovia II 4 9 3 0 1 8 4 4
3 Podhale Nowy Targ 5 8 2 2 1 11 8 3
4 Orlęta Radzyń Podlaski 4 8 2 2 0 9 2 7
5 Watkem Korona Rzeszów 4 7 2 1 1 7 5 2
6 Unia Tarnów 4 7 2 1 1 9 6 3
7 Chełmianka Chełm 4 5 1 2 1 5 5 0
8 Wisłoka Dębica 4 5 1 2 1 5 7 -2
9 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 5 5 1 2 2 6 5 1
10 Siarka Tarnobrzeg 2 4 1 1 0 5 4 1
11 Stal Stalowa Wola 5 4 1 1 3 4 12 -8
12 Czarni Połaniec 3 4 1 1 1 4 5 -1
13 Podlasie Biała Podlaska 5 4 0 4 1 5 7 -2
14 Avia Świdnik 4 3 1 0 3 4 6 -2
15 Sokół Sieniawa 3 3 1 0 2 4 8 -4
16 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 3 1 0 2 4 3 1
17 Wólczanka Wólka Pełkińska 4 2 0 2 2 4 9 -5
18 Wisła Sandomierz 5 0 0 0 5 6 20 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Gospodarze Wynik Goście Data
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 września 2021
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 1 Cracovia II 18 sierpnia 2021
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 2 Cracovia II 13 marca 2021
Cracovia II 1 - 2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 12 sierpnia 2020
Cracovia II 2 - 3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 25 maja 2016
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 2 Cracovia II 8 listopada 2015

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Marcin Stefanik Siarka Tarnobrzeg 9
2 Damian Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 8
3 Artur Piróg ŁKS Probudex Łagów 6
4 Adrian Gębalski Czarni Połaniec 6
5 Adam Imiela ŁKS Probudex Łagów 6
6 Artur Biały Unia Tarnów 5
7 Błażej Radwanek Wisłoka Dębica 5
8 Szymon Rak Wisła Sandomierz 4
9 Wojciech Białek Avia Świdnik 4
10 Jakub Myszor Cracovia II 4
11 Mateusz Jędryas Watkem Korona Rzeszów 4
12 Patryk Serafin Podhale Nowy Targ 4
13 Tomasz Palonek Wisłoka Dębica 4
14 Paweł Piątek Watkem Korona Rzeszów 4
15 Michał Wiśniewski Cracovia II 3
16 Filip Piszczek Cracovia II 3
17 Olaf Nowak Podhale Nowy Targ 3
18 Kamil Radulj Stal Stalowa Wola 3
19 Ezana Kashay Chełmianka Chełm 2
20 Jan Bożym Orlęta Radzyń Podlaski 2
21 Mateusz Chyła Orlęta Radzyń Podlaski 2
22 Iván Agudo Siarka Tarnobrzeg 2
23 Oskar Majda KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
24 Damian Łanucha Wisłoka Dębica 2
25 Grzegorz Płatek Podhale Nowy Targ 2
26 Kamil Matofij Wisłoka Dębica 2
27 Daniel Świderski Stal Stalowa Wola 2
28 Łukasz Mazurek Chełmianka Chełm 2
29 Dawid Brzozowski Chełmianka Chełm 2
30 Patryk Kapuściński Podhale Nowy Targ 2
31 Krzysztof Salak Podlasie Biała Podlaska 2
32 Viktor Putin Unia Tarnów 2
33 Arkadiusz Maj Orlęta Radzyń Podlaski 2
34 Mateusz Stańczyk Wisła Sandomierz 2
35 Adrian Szynka Podhale Nowy Targ 2
36 Michał Rakoczy Cracovia II 2
37 Łukasz Siedlik Wisłoka Dębica 2
38 Kacper Józefiak Siarka Tarnobrzeg 2
39 Karol Rycaj Orlęta Radzyń Podlaski 2
40 Piotr Cichocki ŁKS Probudex Łagów 2
41 Sebastian Kaczyński Sokół Sieniawa 2
42 Kamil Słoma Wisłoka Dębica 2
43 Dawid Sojda Unia Tarnów 2
44 Maciej Filipowicz Orlęta Radzyń Podlaski 2
45 Radosław Sylwestrzak KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
46 Mateusz Kantor Watkem Korona Rzeszów 2
47 Mateusz Jarzynka Podlasie Biała Podlaska 1
48 Michał Budzyński Chełmianka Chełm 1
49 Jarosław Kosieradzki Podlasie Biała Podlaska 1
50 Patryk Szymala Orlęta Radzyń Podlaski 1
51 Patryk Słotwiński Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
52 Mateusz Podstolak Wólczanka Wólka Pełkińska 1
53 Jakub Lorek Wólczanka Wólka Pełkińska 1
54 Damian Karwacki Watkem Korona Rzeszów 1
55 Michał Nawrot KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
56 Igor Woś Czarni Połaniec 1
57 Damian Lepiarz Podhale Nowy Targ 1
58 Łukasz Furtak Podhale Nowy Targ 1
59 Tomasz Persona KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
60 Adrian Kajpust Unia Tarnów 1
61 Krzysztof Zawiślak Siarka Tarnobrzeg 1
62 Karol Nieckarz Watkem Korona Rzeszów 1
63 Dominik Pikiel Sokół Sieniawa 1
64 Dariusz Brągiel KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
65 Dawid Gruchała-Węsierski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
66 Dominik Smykowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
67 Adam Kramarz Czarni Połaniec 1
68 Lukáš Bielák Podhale Nowy Targ 1
69 Kamil Bełczowski Wisła Sandomierz 1
70 Maciej Tonia Podhale Nowy Targ 1
71 Wojciech Jarzynka Podlasie Biała Podlaska 1
72 Sebastian Fedan Wisłoka Dębica 1
73 Krystian Wójcik Chełmianka Chełm 1
74 Jakub Czarniecki Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
75 Maciej Wojtak Stal Stalowa Wola 1
76 Patryk Zaucha Cracovia II 1
77 Bartłomiej Poleszak Avia Świdnik 1
78 Mateusz Ozimek ŁKS Probudex Łagów 1
79 Filip Krępa Czarni Połaniec 1
80 Marcin Sierczyński Unia Tarnów 1
81 Sebastian Jacak Unia Tarnów 1
82 Amarildo Balotelli ŁKS Probudex Łagów 1
83 Kacper Nytko Unia Tarnów 1
84 Arkadiusz Smoła Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
85 Wiktor Rękas Sokół Sieniawa 1
86 Jakub Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
87 Konrad Kowal Wólczanka Wólka Pełkińska 1
88 Sebastian Taranek Wisła Sandomierz 1
89 Kacper Pietrzyk Stal Stalowa Wola 1
90 Marcel Tyl Siarka Tarnobrzeg 1
91 Luigi D'Apollonio Siarka Tarnobrzeg 1
92 Maciej Maślany Watkem Korona Rzeszów 1
93 Sławomir Duda Stal Stalowa Wola 1
94 Szymon Feret Sokół Sieniawa 1
95 Bartosz Grasza Sokół Sieniawa 1
96 Paweł Mróz Siarka Tarnobrzeg 1
97 Dawid Bałdyga Siarka Tarnobrzeg 1
98 Arkadiusz Korolczuk Orlęta Radzyń Podlaski 1
99 Kamil Ogorzały Cracovia II 1
100 Jakub Kapsa ŁKS Probudex Łagów 1
101 Grzegorz Bonin Chełmianka Chełm 1
102 Kamil Kocoł Podlasie Biała Podlaska 1
103 Mateusz Kompanicki Avia Świdnik 1
104 Paweł Uliczny Avia Świdnik 1
105 Rafał Kursa Avia Świdnik 1
106 Daniel Jodar Ruiz ŁKS Probudex Łagów 1
107 Kamil Hul Czarni Połaniec 1
108 Bartosz Biś Unia Tarnów 1
109 Patryk Orlik Unia Tarnów 1
110 Oliver Janso Podhale Nowy Targ 1
111 Aleksander Drobot Stal Stalowa Wola 1
112 Patryk Zygmunt Wisłoka Dębica 1
113 Szymon Jopek Stal Stalowa Wola 1
114 Adrian Dziubiński Chełmianka Chełm 1
115 Ruslan Marushka Wólczanka Wólka Pełkińska 1
116 Paweł Myśliwiecki Chełmianka Chełm 1
117 Michał Bierzało Siarka Tarnobrzeg 1
118 Oleksandr Yatsenko Siarka Tarnobrzeg 1
119 Paweł Rogala Siarka Tarnobrzeg 1
120 Piotr Ćwik Orlęta Radzyń Podlaski 1
121 Szymon Rygiel Watkem Korona Rzeszów 1
122 Daniel Pawłowski Wólczanka Wólka Pełkińska 1
123 Przemysław Kanarek Chełmianka Chełm 1
124 Erwin Bahonko Podlasie Biała Podlaska 1
125 Kacper Nowicki Cracovia II 1
126 Ferreira Rivaldo Cracovia II 1
127 Mateusz Supryn Cracovia II 1