IV liga pomorska sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gryf Słupsk 21 52 17 1 3 60 21 39
2 Grom Nowy Staw 21 46 14 4 3 63 23 40
3 GKS Przodkowo 21 41 13 2 6 46 23 23
4 Lechia II Gdańsk 21 40 12 4 5 49 25 24
5 Stolem Gniewino 21 38 11 5 5 58 34 24
6 GOSRiT Luzino 20 37 11 4 5 30 26 4
7 Arka II Gdynia 21 36 10 6 5 60 30 30
8 Powiśle Dzierzgoń 21 29 8 5 8 37 35 2
9 Jantar Ustka 21 28 8 4 9 33 56 -23
10 Kaszubia Kościerzyna 20 27 9 0 11 29 44 -15
11 Wda Lipusz 21 27 8 3 10 37 47 -10
12 Gedania Gdańsk 21 26 7 5 9 30 36 -6
13 GKS Kowale 20 25 7 4 9 30 28 2
14 Bytovia II Bytów 21 20 5 5 11 24 49 -25
15 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 21 20 5 5 11 24 41 -17
16 Pogoń Lębork 21 19 4 7 10 19 33 -14
17 Orkan Rumia 21 16 4 4 13 24 49 -25
18 GKS Kolbudy 21 15 3 6 12 29 53 -24
19 Anioły Garczegorze 21 12 2 6 13 12 41 -29
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gryf Słupsk 10 27 9 0 1 38 8 30
2 Lechia II Gdańsk 11 26 8 2 1 30 9 21
3 GKS Przodkowo 10 25 8 1 1 26 9 17
4 GOSRiT Luzino 11 25 8 1 2 18 11 7
5 Grom Nowy Staw 10 24 7 3 0 32 8 24
6 Arka II Gdynia 11 24 7 3 1 38 9 29
7 Stolem Gniewino 11 22 7 1 3 31 16 15
8 Powiśle Dzierzgoń 11 21 6 3 2 24 11 13
9 Jantar Ustka 11 20 6 2 3 23 25 -2
10 GKS Kowale 10 17 5 2 3 22 13 9
11 Wda Lipusz 10 16 5 1 4 22 21 1
12 Bytovia II Bytów 11 16 4 4 3 14 14 0
13 Kaszubia Kościerzyna 11 15 5 0 6 18 28 -10
14 Gedania Gdańsk 11 14 4 2 5 19 20 -1
15 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 11 13 3 4 4 13 20 -7
16 Pogoń Lębork 10 13 3 4 3 12 13 -1
17 GKS Kolbudy 11 12 3 3 5 17 26 -9
18 Anioły Garczegorze 10 10 2 4 4 7 11 -4
19 Orkan Rumia 7 3 1 0 6 4 14 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gryf Słupsk 11 25 8 1 2 22 13 9
2 Grom Nowy Staw 11 22 7 1 3 31 15 16
3 GKS Przodkowo 11 16 5 1 5 20 14 6
4 Stolem Gniewino 10 16 4 4 2 27 18 9
5 Lechia II Gdańsk 10 14 4 2 4 19 16 3
6 Orkan Rumia 14 13 3 4 7 20 35 -15
7 GOSRiT Luzino 9 12 3 3 3 12 15 -3
8 Arka II Gdynia 10 12 3 3 4 22 21 1
9 Kaszubia Kościerzyna 9 12 4 0 5 11 16 -5
10 Gedania Gdańsk 10 12 3 3 4 11 16 -5
11 Wda Lipusz 11 11 3 2 6 15 26 -11
12 Powiśle Dzierzgoń 10 8 2 2 6 13 24 -11
13 Jantar Ustka 10 8 2 2 6 10 31 -21
14 GKS Kowale 10 8 2 2 6 8 15 -7
15 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 10 7 2 1 7 11 21 -10
16 Pogoń Lębork 11 6 1 3 7 7 20 -13
17 Bytovia II Bytów 10 4 1 1 8 10 35 -25
18 GKS Kolbudy 10 3 0 3 7 12 27 -15
19 Anioły Garczegorze 11 2 0 2 9 5 30 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

Gospodarze Wynik Goście Data
GOSRiT Luzino 0 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 24 marca 2019
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 3 Stolem Gniewino 16 marca 2019
Wda Lipusz 3 - 4 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 9 marca 2019
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 - 1 Bytovia II Bytów 2 marca 2019
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 1 Lechia II Gdańsk 24 listopada 2018
GKS Kolbudy 3 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 17 listopada 2018
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 6 GKS Przodkowo 10 listopada 2018
Pogoń Lębork 1 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3 listopada 2018
Gryf Słupsk 2 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 27 października 2018
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0 - 1 Gedania Gdańsk 20 października 2018
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 - 1 Grom Nowy Staw 6 października 2018
Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 29 września 2018
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3 - 3 Orkan Rumia 22 września 2018
Arka II Gdynia 2 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 16 września 2018
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 1 Anioły Garczegorze 9 września 2018
Jantar Ustka 1 - 3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 5 września 2018
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 1 września 2018
GKS Kowale 1 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 25 sierpnia 2018
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 1 GOSRiT Luzino 18 sierpnia 2018
Stolem Gniewino 4 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 15 sierpnia 2018
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0 - 2 Wda Lipusz 11 sierpnia 2018
Bytovia II Bytów 1 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 5 sierpnia 2018
Gedania Gdańsk 0 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 23 czerwca 2018
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 0 Gedania Gdańsk 20 czerwca 2018
Gryf Słupsk 1 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 16 czerwca 2018
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 - 2 Stolem Gniewino 9 czerwca 2018
Anioły Garczegorze 0 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3 czerwca 2018
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3 - 1 Pogoń Lębork 31 maja 2018
Arka II Gdynia 4 - 3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 27 maja 2018
Sokół Wyczechy 2 - 4 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 23 maja 2018
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 1 Start Miastko 19 maja 2018
Grom Nowy Staw 1 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 12 maja 2018
Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 9 maja 2018
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 - 0 GOSRiT Luzino 5 maja 2018
Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 28 kwietnia 2018
Bytovia II Bytów 3 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 22 kwietnia 2018
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 1 GKS Kolbudy 14 kwietnia 2018
Radunia Stężyca 5 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 7 kwietnia 2018
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 - 2 Cartusia Kartuzy 31 marca 2018
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4 - 0 Orkan Rumia 17 marca 2018
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0 - 3 Anioły Garczegorze 25 listopada 2017
Gedania Gdańsk 1 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 18 listopada 2017
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4 - 4 Gryf Słupsk 11 listopada 2017
Stolem Gniewino 1 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4 listopada 2017
Pogoń Lębork 3 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 21 października 2017
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 - 1 Arka II Gdynia 14 października 2017
Start Miastko 0 - 2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 7 października 2017
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 3 Grom Nowy Staw 30 września 2017
GOSRiT Luzino 2 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 23 września 2017
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń 16 września 2017
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4 - 3 Bytovia II Bytów 9 września 2017
GKS Kolbudy 0 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 września 2017
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0 - 2 Radunia Stężyca 26 sierpnia 2017
Cartusia Kartuzy 2 - 4 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 19 sierpnia 2017
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna 15 sierpnia 2017
Orkan Rumia 4 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 12 sierpnia 2017
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 8 - 1 Sokół Wyczechy 5 sierpnia 2017
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3 - 0 Rodło Kwidzyn 18 czerwca 2017
Wierzyca Pelplin 2 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 14 czerwca 2017
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 - 2 Centrum Pelplin 10 czerwca 2017
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 7 - 0 Sokół Wyczechy 7 czerwca 2017
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 2 Cartusia Kartuzy 3 czerwca 2017
Gryf Słupsk 4 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 27 maja 2017
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 1 Stolem Gniewino 20 maja 2017
KP Starogard Gdański 4 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 13 maja 2017
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 7 Grom Nowy Staw 6 maja 2017
Orkan Rumia 1 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3 maja 2017
Bytovia II Bytów 0 - 2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 23 kwietnia 2017
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 5 - 2 Gedania Gdańsk 12 kwietnia 2017
Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 8 kwietnia 2017
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 0 Arka II Gdynia 1 kwietnia 2017
GKS Kolbudy 1 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 25 marca 2017
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 18 marca 2017
Anioły Garczegorze 1 - 3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 12 marca 2017
Centrum Pelplin 2 - 2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 5 marca 2017
Rodło Kwidzyn 1 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 26 listopada 2016
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 5 Wierzyca Pelplin 20 listopada 2016
Cartusia Kartuzy 0 - 2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 5 listopada 2016
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3 - 2 Gryf Słupsk 29 października 2016
Stolem Gniewino 2 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 22 października 2016
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 - 2 KP Starogard Gdański 15 października 2016
Grom Nowy Staw 2 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 8 października 2016
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 1 Orkan Rumia 1 października 2016
Sokół Wyczechy 1 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 24 września 2016
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4 - 1 Bytovia II Bytów 17 września 2016
Gedania Gdańsk 0 - 2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 10 września 2016
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 5 - 3 Kaszubia Kościerzyna 1 września 2016
Arka II Gdynia 1 - 4 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 28 sierpnia 2016
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 - 0 GKS Kolbudy 21 sierpnia 2016
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 13 sierpnia 2016
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 - 0 Anioły Garczegorze 6 sierpnia 2016
Anioły Garczegorze 1 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 18 czerwca 2016
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3 - 0 GOSRiT Luzino 15 czerwca 2016
Gryf 2009 Tczew 1 - 4 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4 czerwca 2016
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0 - 5 Pogoń Lębork 28 maja 2016
Brda Przechlewo 0 - 4 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 25 maja 2016
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0 - 3 Rodło Kwidzyn 21 maja 2016
Gedania Gdańsk 2 - 3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 12 maja 2016
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 0 Stolem Gniewino 7 maja 2016
KP Starogard Gdański 2 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 maja 2016
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 23 kwietnia 2016
Centrum Pelplin 2 - 2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 16 kwietnia 2016
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0 - 5 Bytovia II Bytów 9 kwietnia 2016
Start Miastko 2 - 2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 kwietnia 2016
Jantar Ustka 0 - 6 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 30 marca 2016
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0 - 4 GKS Kolbudy 23 marca 2016
MKS Władysławowo 1 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 19 marca 2016
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3 - 0 Zawisza Borzytuchom 12 marca 2016
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 - 0 Anioły Garczegorze 21 listopada 2015
GOSRiT Luzino 3 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 14 listopada 2015
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 5 - 0 Gryf 2009 Tczew 11 listopada 2015
Pogoń Lębork 1 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 7 listopada 2015
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 3 Brda Przechlewo 31 października 2015
Rodło Kwidzyn 2 - 2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 24 października 2015
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 1 Gedania Gdańsk 17 października 2015
Stolem Gniewino 0 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 10 października 2015
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0 - 0 KP Starogard Gdański 3 października 2015
Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 26 września 2015
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 0 Centrum Pelplin 19 września 2015
Bytovia II Bytów 5 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 12 września 2015
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 1 Start Miastko 6 września 2015
GKS Kolbudy 0 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 29 sierpnia 2015
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0 - 1 MKS Władysławowo 22 sierpnia 2015
Zawisza Borzytuchom 0 - 3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 16 sierpnia 2015
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 - 1 Jantar Ustka 11 sierpnia 2015
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3 - 2 GKS Kolbudy 20 czerwca 2015
Gryf Słupsk 2 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 13 czerwca 2015
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4 - 0 Bytovia II Bytów 6 czerwca 2015
Jantar Ustka 0 - 3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 czerwca 2015
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0 - 1 Wierzyca Pelplin 30 maja 2015
KP Starogard Gdański 0 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 23 maja 2015
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 - 1 GOSRiT Luzino 16 maja 2015
MKS Władysławowo 2 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 9 maja 2015
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3 - 0 Olimpia Sztum 2 maja 2015
Pogoń Lębork 3 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 25 kwietnia 2015
Amator Kiełpino 0 - 5 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 19 kwietnia 2015
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 4 Powiśle Dzierzgoń 11 kwietnia 2015
Start Miastko 5 - 3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4 kwietnia 2015
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 - 2 Centrum Pelplin 29 marca 2015
Anioły Garczegorze 1 - 2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 22 marca 2015
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3 - 0 Koral Dębnica 14 marca 2015
Polonia Gdańsk 0 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 8 marca 2015
GKS Kolbudy 1 - 2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 22 listopada 2014
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 - 5 Gryf Słupsk 15 listopada 2014
Bytovia II Bytów 3 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 9 listopada 2014
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 0 Jantar Ustka 25 października 2014
Wierzyca Pelplin 0 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 18 października 2014
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 4 KP Starogard Gdański 11 października 2014
GOSRiT Luzino 0 - 3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4 października 2014
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 4 MKS Władysławowo 27 września 2014
Olimpia Sztum 0 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 20 września 2014
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0 - 0 Pogoń Lębork 13 września 2014
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 5 - 1 Amator Kiełpino 7 września 2014
Powiśle Dzierzgoń 0 - 3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 30 sierpnia 2014
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 7 - 0 Start Miastko 27 sierpnia 2014
Centrum Pelplin 1 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 23 sierpnia 2014
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 - 1 Anioły Garczegorze 20 sierpnia 2014
Koral Dębnica 2 - 3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 16 sierpnia 2014
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3 - 0 Polonia Gdańsk 9 sierpnia 2014

IV liga pomorska sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 20
2 Norbert Hołtyn Arka II Gdynia 18
3 Fabian Słowiński Gryf Słupsk 14
4 Tomasz Grabowski Grom Nowy Staw 14
5 Piotr Ruszkul GKS Przodkowo 13
6 Krystian Patok Stolem Gniewino 13
7 Damian Mikołajczyk Gryf Słupsk 12
8 Robert Wesołowski Grom Nowy Staw 12
9 Karol Czubak Jantar Ustka 12
10 Łukasz Stasiak Gryf Słupsk 12
11 Paweł Arndt Wda Lipusz 11
12 Damian Podkański Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 10
13 Mateusz Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 10
14 Karol Styś Gedania Gdańsk 9
15 Mateusz Niedźwiecki GKS Przodkowo 9
16 Michał Renusz Anioły Garczegorze 8
17 Jan Przybyszewski GKS Kowale 8
18 Mateusz Żukowski Lechia II Gdańsk 8
19 Egy Maulana Vikri Lechia II Gdańsk 8
20 Kamil Wójcik Jantar Ustka 8
21 Mateusz Górka Grom Nowy Staw 8
22 Krystian Opłatkowski GOSRiT Luzino 8
23 Tomasz Piekarski Gryf Słupsk 7
24 Michał Szałek Gryf Słupsk 7
25 Tomasz Tuttas GKS Przodkowo 7
26 Marcin Świątek Grom Nowy Staw 7
27 Patryk Lewandowski Powiśle Dzierzgoń 6
28 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 6
29 Mateusz Gruszewski Grom Nowy Staw 6
30 Mateusz Wachowiak Stolem Gniewino 6
31 Mateusz Gułajski Arka II Gdynia 6
32 Sebastian Rugowski Lechia II Gdańsk 6
33 Mateusz Frankowski GKS Kolbudy 6
34 Marcus Da Arka II Gdynia 6
35 Błażej Troka Wda Lipusz 6
36 Karol Januszewski Kaszubia Kościerzyna 6
37 Jakub Gronowski Wda Lipusz 6
38 Dawid Patelczyk Stolem Gniewino 5
39 Radosław Krysiński Kaszubia Kościerzyna 5
40 Krzysztof Kwasny GKS Kowale 5
41 Ernest Skórka Gedania Gdańsk 5
42 Sebastian Gwóżdż Grom Nowy Staw 4
43 Maciej Cieślikowski GKS Kowale 4
44 Mateusz Sopoćko Lechia II Gdańsk 4
45 Przemysław Iwański Pogoń Lębork 4
46 Maciej Gorwa Gedania Gdańsk 4
47 Sebastian Frankowski GKS Kolbudy 4
48 Karol Domjan GKS Kowale 4
49 Marcin Maszota GOSRiT Luzino 4
50 Michał Fierka GOSRiT Luzino 4
51 Maciej Miecznikowski Jantar Ustka 4
52 Robert Sulewski Arka II Gdynia 4
53 Ariel Borysiuk Lechia II Gdańsk 4
54 Paweł Czoska GOSRiT Luzino 4
55 Mateusz Dąbrowski GOSRiT Luzino 4
56 Krzysztof Idzi Orkan Rumia 4
57 Tomasz Galikowski Bytovia II Bytów 4
58 Rafał Bujnowski Kaszubia Kościerzyna 4
59 Łukasz Kwaśnik GKS Przodkowo 3
60 Sebastian Kamiński Bytovia II Bytów 3
61 Paweł Żuk GKS Kolbudy 3
62 Krystian Espersen Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3
63 Dawid Kowalski Orkan Rumia 3
64 Przemysław Żukowski Kaszubia Kościerzyna 3
65 Dawid Szałecki Arka II Gdynia 3
66 Paweł Pianka Gedania Gdańsk 3
67 Maciej Pietruszewski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3
68 Adrian Kochanek Pogoń Lębork 3
69 Mariusz Węgliński Pogoń Lębork 3
70 Jędrzej Chyła Powiśle Dzierzgoń 3
71 Patryk Kubiszewski Wda Lipusz 3
72 Maciej Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 3
73 Grzegorz Smolarek Anioły Garczegorze 3
74 Dawid Stasiuk GKS Kolbudy 3
75 Marcin Karniluk GKS Przodkowo 3
76 Paweł Lewiński Arka II Gdynia 3
77 Kamil Piotrowski Grom Nowy Staw 3
78 Bartłomiej Merchel GKS Kolbudy 3
79 Patryk Wolski Bytovia II Bytów 2
80 Hubert Syldatk Bytovia II Bytów 2
81 Konrad Szydłowski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2
82 Kacper Jendruch Gryf Słupsk 2
83 Maciej Dawid Jantar Ustka 2
84 Michał Lepczak Grom Nowy Staw 2
85 Paweł Deja Gedania Gdańsk 2
86 Michał Bednarski Arka II Gdynia 2
87 Mateusz Słumiński Anioły Garczegorze 2
88 Oskar Zieliński Gryf Słupsk 2
89 Karol Danielak Arka II Gdynia 2
90 Olgierd Stanisławski GKS Kolbudy 2
91 Michał Żebrakowski Arka II Gdynia 2
92 Michał Jeruć Orkan Rumia 2
93 Robert Zbrzyzny Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2
94 Wiktor Miotk Pogoń Lębork 2
95 Krzysztof Jezierski Stolem Gniewino 2
96 Piotr Przybylski GKS Kowale 2
97 Jakub Leszkiewicz GKS Przodkowo 2
98 Sebastian Dziadkowiec Kaszubia Kościerzyna 2
99 Radosław Łaszczuk GKS Kowale 2
100 Patryk Kiełb Orkan Rumia 2
101 Dominik Kaczmarek Jantar Ustka 2
102 Mateusz Tuzinowski Wda Lipusz 2
103 Mateusz Madziąg Stolem Gniewino 2
104 Jakub Arak Lechia II Gdańsk 2
105 Paweł Matejek Arka II Gdynia 2
106 Rafał Zagdan Bytovia II Bytów 2
107 Patryk Chudy GKS Kolbudy 2
108 Sebastian Wasiuk Jantar Ustka 2
109 Marek Kruczkowski Powiśle Dzierzgoń 2
110 Bartosz Gutorski Powiśle Dzierzgoń 2
111 Maciej Portasiński GKS Przodkowo 2
112 Filip Żelezik Orkan Rumia 2
113 Kamil Cios Pogoń Lębork 2
114 Igor Michalski Grom Nowy Staw 2
115 Filip Witkowski Gedania Gdańsk 2
116 Krzysztof Kropidłowski Bytovia II Bytów 2
117 Adam Prusaczyk Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2
118 Krzysztof Cysewski Wda Lipusz 2
119 Maciej Jankowski Arka II Gdynia 2
120 Przemysław Macierzyński Lechia II Gdańsk 2
121 Florian Schikowski Lechia II Gdańsk 2
122 Damian Tofil Gryf Słupsk 2
123 Michał Gajewski Gedania Gdańsk 2
124 Mateusz Muller Powiśle Dzierzgoń 2
125 Piotr Murawski Orkan Rumia 1
126 Nabil Aankour Arka II Gdynia 1
127 Fabian Urbański Arka II Gdynia 1
128 Bartosz Machut Wda Lipusz 1
129 Dawid Witkowski Bytovia II Bytów 1
130 Sebastian Jeżewski Bytovia II Bytów 1
131 Artur Galeniewski Powiśle Dzierzgoń 1
132 Patryk Pytlak Jantar Ustka 1
133 ID:0 brak GKS Kolbudy 1
134 Aleksandar Atanacković Pogoń Lębork 1
135 Robert Felski Powiśle Dzierzgoń 1
136 Szymon Rychlowski Kaszubia Kościerzyna 1
137 Borys Narożny Kaszubia Kościerzyna 1
138 Marcel Wszołek Lechia II Gdańsk 1
139 Daniel Sobisz GKS Kowale 1
140 Kamil Kloskowski GKS Kowale 1
141 Augustin Baran Arka II Gdynia 1
142 Jakub Michor Pogoń Lębork 1
143 Sławomir Peszko Lechia II Gdańsk 1
144 Aleks Hendryk Bytovia II Bytów 1
145 Gracjan Miszkiewicz Pogoń Lębork 1
146 Bartłomiej Nałęcz Jantar Ustka 1
147 Marcel Stanischewski Anioły Garczegorze 1
148 Dawid Siemko Kaszubia Kościerzyna 1
149 Rafał Siemaszko Arka II Gdynia 1
150 Jan Kopania Lechia II Gdańsk 1
151 Mariusz Karpiński Anioły Garczegorze 1
152 Kewin Wesołowski GKS Przodkowo 1
153 Mateusz Kaba Bytovia II Bytów 1
154 Dawid Tkaczyk Powiśle Dzierzgoń 1
155 Łukasz Hebel Stolem Gniewino 1
156 Mariusz Jary GKS Kowale 1
157 Petros Ter-petrosyan GKS Kowale 1
158 Roman Zalow GKS Przodkowo 1
159 Daniel Lisowski GOSRiT Luzino 1
160 Kacper Krauze Kaszubia Kościerzyna 1
161 Łukasz Janowicz Pogoń Lębork 1
162 Damian Orłowski Powiśle Dzierzgoń 1
163 Kacper Chodyna Bytovia II Bytów 1
164 Tomasz Makowski Lechia II Gdańsk 1
165 Bartosz Cyrak Arka II Gdynia 1
166 Mateusz Kasprowicz Arka II Gdynia 1
167 Sebastian Wąs Kaszubia Kościerzyna 1
168 Paweł Piotrowski GKS Kolbudy 1
169 Jakub Arak Lechia II Gdańsk 1
170 Bartosz Olszewski Orkan Rumia 1
171 Mateusz Klecha GKS Przodkowo 1
172 Mohamed Doumbouya Stolem Gniewino 1
173 Daniel Matys Arka II Gdynia 1
174 Bartłomiej Granosik Jantar Ustka 1
175 Krzysztof Błażek Grom Nowy Staw 1
176 Łukasz Łapigrowski Anioły Garczegorze 1
177 Piotr Gryszkiewicz Lechia II Gdańsk 1
178 Aron Formela Kaszubia Kościerzyna 1
179 Kacper Bednarczyk Gryf Słupsk 1
180 Piotr Łapigrowski GKS Przodkowo 1
181 Jakub Chiczewski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
182 Patryk Melzer Orkan Rumia 1
183 Tomasz Jeżowski Stolem Gniewino 1
184 Łukasz Gładczuk GKS Kowale 1
185 Marek Cirkowski GKS Kowale 1
186 Damian Formela Anioły Garczegorze 1
187 Rafał Ogrodowicz Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
188 Maksymilian Hebel Bytovia II Bytów 1
189 Jakub Rumiński Arka II Gdynia 1
190 Wojciech Barnik Gryf Słupsk 1
191 Michał Pastuszka GKS Kolbudy 1
192 Kamil Sikora Lechia II Gdańsk 1
193 Paweł Madziąg Stolem Gniewino 1
194 Maciej Stenka Bytovia II Bytów 1
195 Maciej Bank GOSRiT Luzino 1
196 Jacek Wicon GOSRiT Luzino 1
197 Wojciech Musuła Pogoń Lębork 1
198 Dawid Zadrowski GOSRiT Luzino 1
199 Łukasz Skowroński Gedania Gdańsk 1
200 Arkadiusz Hadrysiak Powiśle Dzierzgoń 1
201 Dominik Klecha GKS Przodkowo 1
202 Łukasz Cieszyński Wda Lipusz 1
203 Mateusz Kozieniec Kaszubia Kościerzyna 1
204 Piotr Myścich Grom Nowy Staw 1
205 Robert Cieszyński Wda Lipusz 1
206 Adrian Kwiatkowski Anioły Garczegorze 1
207 Mateusz Stępień Arka II Gdynia 1
208 Daniel Mikołajewski Lechia II Gdańsk 1
209 Kacper Dubanowski GKS Kolbudy 1
210 Kamil Oblizajek Bytovia II Bytów 1
211 Mateusz Lewandowski Lechia II Gdańsk 1
212 Egy Maulana vikri Lechia II Gdańsk 1
213 Patryk Kotowski Powiśle Dzierzgoń 1
214 Dominik Domagała Powiśle Dzierzgoń 1
215 Dawid Żurek Wda Lipusz 1
216 Sebastian Kowalski GOSRiT Luzino 1
217 Mateusz Żebrowski Jantar Ustka 1
218 Daniel Sidor Anioły Garczegorze 1
219 Łukasz Wasiak Bytovia II Bytów 1