IV liga pomorska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Arka II Gdynia 7 19 6 1 0 24 8 16
2 GKS Przodkowo 7 19 6 1 0 19 6 13
3 Kaszubia Kościerzyna 7 17 5 2 0 22 10 12
4 Cartusia Kartuzy 6 15 5 0 1 18 6 12
5 Gryf Słupsk 7 15 4 3 0 15 10 5
6 Wierzyca Pelplin 7 10 3 1 3 13 16 -3
7 Gedania Gdańsk 7 9 2 3 2 14 10 4
8 Powiśle Dzierzgoń 7 9 2 3 2 12 15 -3
9 Wda Lipusz 7 9 3 0 4 13 18 -5
10 GOSRiT Luzino 7 8 2 2 3 7 11 -4
11 Stolem Gniewino 6 7 1 4 1 12 11 1
12 Pogoń Lębork 6 6 2 0 4 9 11 -2
13 GKS Kowale 7 6 2 0 5 7 15 -8
14 Lechia II Gdańsk 6 5 1 2 3 5 10 -5
15 Gwiazda Karsin 7 4 1 1 5 13 18 -5
16 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 7 4 1 1 5 9 19 -10
17 Jantar Ustka 6 3 1 0 5 12 20 -8
18 Lipniczanka Lipnica 6 3 1 0 5 7 17 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Przodkowo 4 12 4 0 0 13 3 10
2 Kaszubia Kościerzyna 4 10 3 1 0 14 7 7
3 Arka II Gdynia 3 9 3 0 0 14 4 10
4 Cartusia Kartuzy 4 9 3 0 1 14 6 8
5 Gryf Słupsk 4 8 2 2 0 9 6 3
6 Gedania Gdańsk 4 8 2 2 0 12 5 7
7 Wda Lipusz 3 6 2 0 1 9 7 2
8 Wierzyca Pelplin 3 4 1 1 1 4 4 0
9 Stolem Gniewino 3 4 1 1 1 6 5 1
10 Powiśle Dzierzgoń 3 3 0 3 0 4 4 0
11 GOSRiT Luzino 3 3 1 0 2 2 6 -4
12 Pogoń Lębork 4 3 1 0 3 7 9 -2
13 Gwiazda Karsin 3 3 1 0 2 4 5 -1
14 Jantar Ustka 3 3 1 0 2 7 8 -1
15 Lechia II Gdańsk 3 1 0 1 2 4 7 -3
16 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3 1 0 1 2 2 5 -3
17 GKS Kowale 3 0 0 0 3 1 6 -5
18 Lipniczanka Lipnica 3 0 0 0 3 1 7 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Arka II Gdynia 4 10 3 1 0 10 4 6
2 GKS Przodkowo 3 7 2 1 0 6 3 3
3 Kaszubia Kościerzyna 3 7 2 1 0 8 3 5
4 Gryf Słupsk 3 7 2 1 0 6 4 2
5 Cartusia Kartuzy 2 6 2 0 0 4 0 4
6 Wierzyca Pelplin 4 6 2 0 2 9 12 -3
7 Powiśle Dzierzgoń 4 6 2 0 2 8 11 -3
8 GKS Kowale 4 6 2 0 2 6 9 -3
9 GOSRiT Luzino 4 5 1 2 1 5 5 0
10 Lechia II Gdańsk 3 4 1 1 1 1 3 -2
11 Wda Lipusz 4 3 1 0 3 4 11 -7
12 Stolem Gniewino 3 3 0 3 0 6 6 0
13 Pogoń Lębork 2 3 1 0 1 2 2 0
14 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4 3 1 0 3 7 14 -7
15 Lipniczanka Lipnica 3 3 1 0 2 6 10 -4
16 Gedania Gdańsk 3 1 0 1 2 2 5 -3
17 Gwiazda Karsin 4 1 0 1 3 9 13 -4
18 Jantar Ustka 3 0 0 0 3 5 12 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

Gospodarze Wynik Goście Data
Arka II Gdynia 5 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 18 sierpnia 2019
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0 - 0 Lechia II Gdańsk 15 sierpnia 2019
Lechia II Gdańsk 2 - 2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 23 czerwca 2019
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 5 Arka II Gdynia 27 kwietnia 2019
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 1 Lechia II Gdańsk 24 listopada 2018
Arka II Gdynia 2 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 16 września 2018
Arka II Gdynia 4 - 3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 27 maja 2018
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 - 1 Arka II Gdynia 14 października 2017
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 0 Arka II Gdynia 1 kwietnia 2017
Arka II Gdynia 1 - 4 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 28 sierpnia 2016

IV liga pomorska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Łukasz Stasiak GKS Przodkowo 7
2 Jakub Wilczyński Arka II Gdynia 7
3 Daniel Sławiński Wierzyca Pelplin 6
4 Tomasz Tuttas Kaszubia Kościerzyna 6
5 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 6
6 Maciej Miecznikowski Jantar Ustka 5
7 Paweł Rypel Cartusia Kartuzy 5
8 Mateusz Borowski Gwiazda Karsin 4
9 Mateusz Łuczak GKS Przodkowo 4
10 Radosław Szuba Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4
11 Marcin Adamkiewicz Cartusia Kartuzy 4
12 Przemysław Żukowski Gedania Gdańsk 4
13 Patryk Lewandowski Powiśle Dzierzgoń 4
14 Szymon Rychlowski Kaszubia Kościerzyna 4
15 Robert Felski Powiśle Dzierzgoń 4
16 Roman Zalow Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3
17 Julian Goyke Arka II Gdynia 3
18 Dawid Szałecki Arka II Gdynia 3
19 Krzysztof Cysewski Wda Lipusz 3
20 Bartosz Zalewski Gedania Gdańsk 3
21 Damian Mikołajczyk Gryf Słupsk 3
22 Krystian Opłatowski GOSRiT Luzino 3
23 Adam Gross Wda Lipusz 3
24 Przemysław Kostuch Pogoń Lębork 3
25 Michał Szałek GKS Przodkowo 3
26 Kamil Sikora Kaszubia Kościerzyna 3
27 Marek Dawidowski Cartusia Kartuzy 3
28 Dawid Patelczyk GKS Przodkowo 2
29 Mariusz Jary GKS Kowale 2
30 Błażej Siłkowski Pogoń Lębork 2
31 Maksymilian Banaszewski Arka II Gdynia 2
32 Kamil Wójcik Jantar Ustka 2
33 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 2
34 Mateusz Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 2
35 Jeremiasz Grela Wda Lipusz 2
36 Adrian Wysiecki Wda Lipusz 2
37 Piotr Gryszkiewicz Lechia II Gdańsk 2
38 Bartłomiej Nałęcz Gryf Słupsk 2
39 Karol Styś Gedania Gdańsk 2
40 Mateusz Frymark Gwiazda Karsin 2
41 Marcjan Majcher Gryf Słupsk 2
42 Jan Łoś Arka II Gdynia 2
43 Damian Lisiecki Arka II Gdynia 2
44 Paweł Dirda Wierzyca Pelplin 2
45 Mateusz Wachowiak Stolem Gniewino 2
46 Maciej Dawid Jantar Ustka 2
47 Piotr Przybylski GKS Kowale 2
48 Daniel Piechowski Gryf Słupsk 2
49 Łukasz Chylewski Lipniczanka Lipnica 2
50 Przemysław Kuss Cartusia Kartuzy 2
51 Łukasz Racki Wierzyca Pelplin 2
52 Krystian Faltyński Arka II Gdynia 2
53 Sebastian Dziadkowiec Kaszubia Kościerzyna 2
54 Roland Kazubowski Cartusia Kartuzy 2
55 Tomasz Piekarski Gryf Słupsk 1
56 Damian Narożniak Wierzyca Pelplin 1
57 Paweł Bork GKS Kowale 1
58 Michał Kliński Pogoń Lębork 1
59 Wojciech Dobek Pogoń Lębork 1
60 Filip Ustowski Cartusia Kartuzy 1
61 Jakub Hołowienko Gryf Słupsk 1
62 Paweł Deja Gedania Gdańsk 1
63 Joseph Amoah Gryf Słupsk 1
64 Egy Maulana Vikri Lechia II Gdańsk 1
65 Radosław Robakowski GOSRiT Luzino 1
66 Wiktor Miotk Pogoń Lębork 1
67 Michał Dmitrzyk Wierzyca Pelplin 1
68 Oleksandr Fedorov Jantar Ustka 1
69 Paweł Pianka Gedania Gdańsk 1
70 Artur Ziemblewicz Gedania Gdańsk 1
71 Karol Szopiński Gedania Gdańsk 1
72 Dawid Klawikowski GKS Przodkowo 1
73 Bartłomiej Oleszczuk Jantar Ustka 1
74 Krzysztof Garczewski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
75 Dawid Blok Arka II Gdynia 1
76 Mateusz Dąbrowski GOSRiT Luzino 1
77 Damian Podkański Pogoń Lębork 1
78 Patryk Kubiszewski Wda Lipusz 1
79 Artur Rzepiński Lipniczanka Lipnica 1
80 Artur Wojach Lipniczanka Lipnica 1
81 Remigiusz Lipski Gwiazda Karsin 1
82 Paweł Arndt Gwiazda Karsin 1
83 Krzysztof Wańdzio Gryf Słupsk 1
84 Patryk Gabrukiewicz GKS Kowale 1
85 Jakub Leszkiewicz GKS Przodkowo 1
86 Karol Januszewski Kaszubia Kościerzyna 1
87 Dawid Siemko Kaszubia Kościerzyna 1
88 Kacper Dawid Jantar Ustka 1
89 Kamil Pranczk Lipniczanka Lipnica 1
90 Mariusz Czajkowski Lipniczanka Lipnica 1
91 Marcel Wszołek Lechia II Gdańsk 1
92 Mateusz Żukowski Lechia II Gdańsk 1
93 Kacper Krauze Kaszubia Kościerzyna 1
94 Fabian Górski Lipniczanka Lipnica 1
95 Mateusz Madziąg Stolem Gniewino 1
96 Piotr Grabowski Stolem Gniewino 1
97 Jakub Prondziński Gwiazda Karsin 1
98 Jan Przybyszewski GKS Kowale 1
99 Kacper Butowski Wda Lipusz 1
100 Oleksandr Kostiuk Wierzyca Pelplin 1
101 Błażej Troka Kaszubia Kościerzyna 1
102 Cezary Gawron Cartusia Kartuzy 1
103 Patryk Biesiadziński Gedania Gdańsk 1
104 Jarosław Kuźniarski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
105 Mohamed Doumbouya GKS Przodkowo 1
106 Aleksandyr Kolew Arka II Gdynia 1