IV liga pomorska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Przodkowo 18 43 14 1 3 51 23 28
2 Arka II Gdynia 17 39 12 3 2 48 22 26
3 Kaszubia Kościerzyna 18 38 11 5 2 44 22 22
4 Stolem Gniewino 18 37 11 4 3 51 33 18
5 Gryf Słupsk 18 37 10 7 1 36 19 17
6 GOSRiT Luzino 18 28 8 4 6 39 27 12
7 Pogoń Lębork 18 27 9 0 9 36 28 8
8 Lechia II Gdańsk 17 26 7 5 5 38 20 18
9 Cartusia Kartuzy 18 25 7 4 7 31 35 -4
10 Powiśle Dzierzgoń 18 25 7 4 7 33 40 -7
11 Wierzyca Pelplin 18 24 7 3 8 37 44 -7
12 Gedania Gdańsk 18 22 6 4 8 34 36 -2
13 Wda Lipusz 18 21 6 3 9 34 38 -4
14 Gwiazda Karsin 18 19 6 1 11 34 48 -14
15 GKS Kowale 18 15 4 3 11 22 40 -18
16 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 18 11 2 5 11 23 50 -27
17 Jantar Ustka 18 9 3 0 15 29 54 -25
18 Lipniczanka Lipnica 18 8 2 2 14 17 58 -41
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Przodkowo 9 24 8 0 1 31 12 19
2 Stolem Gniewino 9 22 7 1 1 28 9 19
3 Arka II Gdynia 8 21 7 0 1 26 10 16
4 Gryf Słupsk 9 21 6 3 0 22 11 11
5 Kaszubia Kościerzyna 9 18 5 3 1 24 16 8
6 Pogoń Lębork 10 18 6 0 4 27 14 13
7 Wierzyca Pelplin 9 17 5 2 2 21 13 8
8 Powiśle Dzierzgoń 9 16 4 4 1 16 12 4
9 Lechia II Gdańsk 9 15 4 3 2 31 10 21
10 Gedania Gdańsk 9 14 4 2 3 21 18 3
11 GOSRiT Luzino 9 13 4 1 4 16 12 4
12 Wda Lipusz 9 13 4 1 4 23 20 3
13 Cartusia Kartuzy 9 12 3 3 3 19 17 2
14 Gwiazda Karsin 8 9 3 0 5 10 19 -9
15 Jantar Ustka 9 6 2 0 7 12 22 -10
16 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 9 3 0 3 6 8 26 -18
17 Lipniczanka Lipnica 9 2 0 2 7 3 22 -19
18 GKS Kowale 9 1 0 1 8 10 26 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kaszubia Kościerzyna 9 20 6 2 1 20 6 14
2 GKS Przodkowo 9 19 6 1 2 20 11 9
3 Arka II Gdynia 9 18 5 3 1 22 12 10
4 Gryf Słupsk 9 16 4 4 1 14 8 6
5 Stolem Gniewino 9 15 4 3 2 23 24 -1
6 GOSRiT Luzino 9 15 4 3 2 23 15 8
7 GKS Kowale 9 14 4 2 3 12 14 -2
8 Cartusia Kartuzy 9 13 4 1 4 12 18 -6
9 Lechia II Gdańsk 8 11 3 2 3 7 10 -3
10 Gwiazda Karsin 10 10 3 1 6 24 29 -5
11 Pogoń Lębork 8 9 3 0 5 9 14 -5
12 Powiśle Dzierzgoń 9 9 3 0 6 17 28 -11
13 Gedania Gdańsk 9 8 2 2 5 13 18 -5
14 Wda Lipusz 9 8 2 2 5 11 18 -7
15 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 9 8 2 2 5 15 24 -9
16 Wierzyca Pelplin 9 7 2 1 6 16 31 -15
17 Lipniczanka Lipnica 9 6 2 0 7 14 36 -22
18 Jantar Ustka 9 3 1 0 8 17 32 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

GOSRiT Luzino

Gospodarze Wynik Goście Data
Arka II Gdynia 0 - 0 GOSRiT Luzino 8 kwietnia 2020
GOSRiT Luzino 0 - 0 Lechia II Gdańsk 4 kwietnia 2020
GOSRiT Luzino 0 - 3 Arka II Gdynia 8 września 2019
Lechia II Gdańsk 2 - 2 GOSRiT Luzino 1 września 2019
Arka II Gdynia 4 - 1 GOSRiT Luzino 8 czerwca 2019
Lechia II Gdańsk 5 - 2 GOSRiT Luzino 14 kwietnia 2019
GOSRiT Luzino 2 - 1 Arka II Gdynia 3 listopada 2018
GOSRiT Luzino 2 - 0 Lechia II Gdańsk 5 września 2018
Arka II Gdynia 2 - 0 GOSRiT Luzino 3 czerwca 2018
GOSRiT Luzino 2 - 0 Arka II Gdynia 28 października 2017

IV liga pomorska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Łukasz Stasiak GKS Przodkowo 14
2 Maciej Miecznikowski Jantar Ustka 13
3 Krystian Opłatowski GOSRiT Luzino 12
4 Mateusz Łuczak GKS Przodkowo 12
5 Daniel Sławiński Wierzyca Pelplin 12
6 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 11
7 Mateusz Dąbrowski GOSRiT Luzino 11
8 Łukasz Racki Wierzyca Pelplin 11
9 Przemysław Kostuch Pogoń Lębork 11
10 Tomasz Tuttas Kaszubia Kościerzyna 10
11 Mateusz Wachowiak Stolem Gniewino 10
12 Mateusz Borowski Gwiazda Karsin 10
13 Przemysław Żukowski Gedania Gdańsk 9
14 Marcin Adamkiewicz Cartusia Kartuzy 8
15 Roman Zalow Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 8
16 Kamil Patelczyk Stolem Gniewino 8
17 Patryk Lewandowski Powiśle Dzierzgoń 8
18 Adam Gross Wda Lipusz 7
19 Paweł Rypel Cartusia Kartuzy 7
20 Jakub Wilczyński Arka II Gdynia 7
21 Jakub Arak Lechia II Gdańsk 6
22 Mateusz Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 6
23 Kamil Sikora Kaszubia Kościerzyna 6
24 Jeremiasz Grela Wda Lipusz 6
25 Sebastian Rugowski Lechia II Gdańsk 6
26 Wojciech Musuła Pogoń Lębork 5
27 Bartosz Zalewski Gedania Gdańsk 5
28 Mariusz Jary GKS Kowale 5
29 Błażej Troka Kaszubia Kościerzyna 5
30 Krystian Patok GKS Przodkowo 5
31 Damian Mikołajczyk Gryf Słupsk 5
32 Robert Felski Powiśle Dzierzgoń 5
33 Daniel Chmielnicki Arka II Gdynia 5
34 Michał Fierka GOSRiT Luzino 5
35 Mateusz Zbiranek Arka II Gdynia 5
36 Maksymilian Banaszewski Arka II Gdynia 5
37 Szymon Rychlowski Kaszubia Kościerzyna 5
38 Krzysztof Kwasny GKS Kowale 4
39 Piotr Gierałtowski GKS Kowale 4
40 Krzysztof Wańdzio Gryf Słupsk 4
41 Sebastian Dziadkowiec Kaszubia Kościerzyna 4
42 Jakub Prondziński Gwiazda Karsin 4
43 Arkadiusz Klarecki Stolem Gniewino 4
44 Artur Rzepiński Lipniczanka Lipnica 4
45 Kacper Bednarczyk Gryf Słupsk 4
46 Marcjan Majcher Gryf Słupsk 4
47 Kamil Wójcik Jantar Ustka 4
48 Tomasz Kotwica Stolem Gniewino 4
49 Mateusz Madziąg Stolem Gniewino 4
50 Julian Goyke Arka II Gdynia 4
51 Krzysztof Garczewski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4
52 Dawid Szałecki Arka II Gdynia 4
53 Patryk Laskowski Wda Lipusz 4
54 Paweł Pianka Gedania Gdańsk 4
55 Michał Szałek GKS Przodkowo 4
56 Krzysztof Cysewski Wda Lipusz 4
57 Jan Łoś Arka II Gdynia 4
58 Piotr Gryszkiewicz Lechia II Gdańsk 4
59 Radosław Szuba Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4
60 Mateusz Kerszk Gwiazda Karsin 3
61 Łukasz Chylewski Lipniczanka Lipnica 3
62 Fabian Górski Lipniczanka Lipnica 3
63 Maciej Gajos Lechia II Gdańsk 3
64 Sebastian Wąs Kaszubia Kościerzyna 3
65 Paweł Dirda Wierzyca Pelplin 3
66 Michał Lepczak Powiśle Dzierzgoń 3
67 Bartosz Gutorski Powiśle Dzierzgoń 3
68 Patryk Regulski GOSRiT Luzino 3
69 Karol Szopiński Gedania Gdańsk 3
70 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 3
71 Maciej Wardziński Stolem Gniewino 3
72 Adrian Bukowski Stolem Gniewino 3
73 Tomasz Piekarski Gryf Słupsk 3
74 Robert Cieszyński Wda Lipusz 3
75 Daniel Piechowski Gryf Słupsk 3
76 Łukasz Kwaśnik Pogoń Lębork 3
77 Krystian Faltyński Arka II Gdynia 3
78 Mateusz Frymark Gwiazda Karsin 3
79 Roland Kazubowski Cartusia Kartuzy 3
80 Karol Styś Gedania Gdańsk 3
81 Jan Przybyszewski GKS Kowale 3
82 Wiktor Miotk Pogoń Lębork 3
83 Piotr Myścich Powiśle Dzierzgoń 3
84 Wojciech Barnik Gryf Słupsk 3
85 Bartosz Śmietanko Kaszubia Kościerzyna 3
86 Maciej Dawid Jantar Ustka 3
87 Bartłomiej Oleszczuk Jantar Ustka 3
88 Jaroslav Mihalík Lechia II Gdańsk 3
89 Marek Dawidowski Cartusia Kartuzy 3
90 Marek Steinborn Gwiazda Karsin 2
91 Dawid Klawikowski GKS Przodkowo 2
92 Kacper Jendruch Gryf Słupsk 2
93 Mateusz Wiśniewski Gedania Gdańsk 2
94 Patryk Gabrukiewicz GKS Kowale 2
95 Wojciech Dobek Pogoń Lębork 2
96 Patryk Drewek Gwiazda Karsin 2
97 Piotr Sobieraj Powiśle Dzierzgoń 2
98 Gracjan Miszkiewicz Pogoń Lębork 2
99 Łukasz Murakowski GOSRiT Luzino 2
100 Patryk Lipski Lechia II Gdańsk 2
101 Dominik Klecha GKS Przodkowo 2
102 Artur Wojach Lipniczanka Lipnica 2
103 Kacper Plutowski Wda Lipusz 2
104 Karol Januszewski Kaszubia Kościerzyna 2
105 Marcin Karniluk GKS Przodkowo 2
106 Adrian Kochanek Pogoń Lębork 2
107 Hubert Branicki Arka II Gdynia 2
108 Paweł Rompca Gwiazda Karsin 2
109 Piotr Ruszkul GKS Przodkowo 2
110 Mateusz Niedźwiecki GKS Przodkowo 2
111 Adrian Petk Lechia II Gdańsk 2
112 Egy Maulana Vikri Lechia II Gdańsk 2
113 Michał Jeruć Pogoń Lębork 2
114 Jakub Leszkiewicz GKS Przodkowo 2
115 Kacper Dawid Jantar Ustka 2
116 Rafał Wolski Lechia II Gdańsk 2
117 Radosław Krysiński Kaszubia Kościerzyna 2
118 Dawid Patelczyk GKS Przodkowo 2
119 Błażej Siłkowski Pogoń Lębork 2
120 Adrian Wysiecki Wda Lipusz 2
121 Bartłomiej Nałęcz Gryf Słupsk 2
122 Damian Lisiecki Arka II Gdynia 2
123 Piotr Przybylski GKS Kowale 2
124 Przemysław Kuss Cartusia Kartuzy 2
125 Rafał Malanowski Cartusia Kartuzy 1
126 Bartosz Bławat Gedania Gdańsk 1
127 Kacper Urbański Lechia II Gdańsk 1
128 Ernest Skórka Gedania Gdańsk 1
129 Dominik Kaczmarek Jantar Ustka 1
130 Jan Turowski Cartusia Kartuzy 1
131 Michał Podobiński GKS Kowale 1
132 Adrian Raulin Cartusia Kartuzy 1
133 Krystian Froelke Gwiazda Karsin 1
134 Dawid Więckowski Gryf Słupsk 1
135 Paweł Rzepnikowski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
136 Krystian Espersen Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
137 Mateusz Kaczmarek Gwiazda Karsin 1
138 Paweł Selonke GOSRiT Luzino 1
139 Franciszek Sierszyński Cartusia Kartuzy 1
140 Mateusz Michalewski Gedania Gdańsk 1
141 Adrian Włoch Wda Lipusz 1
142 Adam Chrzanowski Lechia II Gdańsk 1
143 Klaudiusz Zapora Cartusia Kartuzy 1
144 Miłosz Manuszewski Wierzyca Pelplin 1
145 Krystian Hański Kaszubia Kościerzyna 1
146 Kacper Magdziński Arka II Gdynia 1
147 Aleksandar Atanacković Pogoń Lębork 1
148 Jakub Tobiaski GOSRiT Luzino 1
149 Jakub Sawicki Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
150 Maciej Pietruszewski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
151 Szymon Wenta Cartusia Kartuzy 1
152 Fabian Urbański Arka II Gdynia 1
153 Rafał Prądziński Wda Lipusz 1
154 Mateusz Żebrowski Jantar Ustka 1
155 Nikodem Kozłowski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
156 Kamil Antonik Arka II Gdynia 1
157 Maciej Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 1
158 Jakub Michor Pogoń Lębork 1
159 Mateusz Frankowski Wierzyca Pelplin 1
160 Paweł Czoska GOSRiT Luzino 1
161 Julian Głowacki Wda Lipusz 1
162 Piotr Łapigrowski GKS Przodkowo 1
163 Patryk Dąbrowski Gryf Słupsk 1
164 Paweł Rutkowski GOSRiT Luzino 1
165 Aron Formela Kaszubia Kościerzyna 1
166 Kuba Lizakowski Lechia II Gdańsk 1
167 Flavio Paixao Lechia II Gdańsk 1
168 Daniel Mikołajewski Lechia II Gdańsk 1
169 Rafał Kobryń Lechia II Gdańsk 1
170 Jacek Wicon GOSRiT Luzino 1
171 Paweł Bork GKS Kowale 1
172 Michał Kliński Pogoń Lębork 1
173 Filip Ustowski Cartusia Kartuzy 1
174 Jakub Hołowienko Gryf Słupsk 1
175 Paweł Deja Gedania Gdańsk 1
176 Joseph Amoah Gryf Słupsk 1
177 Radosław Robakowski GOSRiT Luzino 1
178 Michał Dmitrzyk Wierzyca Pelplin 1
179 Oleksandr Fedorov Jantar Ustka 1
180 Artur Ziemblewicz Gedania Gdańsk 1
181 Dawid Blok Arka II Gdynia 1
182 Damian Podkański Pogoń Lębork 1
183 Patryk Kubiszewski Wda Lipusz 1
184 Remigiusz Lipski Gwiazda Karsin 1
185 Paweł Arndt Gwiazda Karsin 1
186 Dawid Siemko Kaszubia Kościerzyna 1
187 Kamil Pranczk Lipniczanka Lipnica 1
188 Mariusz Czajkowski Lipniczanka Lipnica 1
189 Marcel Wszołek Lechia II Gdańsk 1
190 Mateusz Żukowski Lechia II Gdańsk 1
191 Kacper Krauze Kaszubia Kościerzyna 1
192 Piotr Grabowski Stolem Gniewino 1
193 Kacper Butowski Wda Lipusz 1
194 Oleksandr Kostiuk Wierzyca Pelplin 1
195 Cezary Gawron Cartusia Kartuzy 1
196 Patryk Biesiadziński Gedania Gdańsk 1
197 Jarosław Kuźniarski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
198 Mohamed Doumbouya GKS Przodkowo 1
199 Aleksandyr Kolew Arka II Gdynia 1