IV liga dolnośląska (wschód) sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 27 75 25 0 2 99 14 85
2 Górnik Wałbrzych 27 65 20 5 2 70 22 48
3 Polonia-Stal Świdnica 27 56 17 5 5 50 25 25
4 Orzeł Prusice 27 48 15 3 9 59 45 14
5 Sokół Wielka Lipa 27 44 13 5 9 57 41 16
6 Sokół Marcinkowice 27 43 13 4 10 57 42 15
7 Bielawianka Bielawa 27 39 11 6 10 45 40 5
8 Unia Bardo 27 37 12 1 14 50 51 -1
9 Piast Żerniki (Wrocław) 27 35 10 5 12 45 45 0
10 Polonia Trzebnica 27 35 10 5 12 41 57 -16
11 GKS Mirków/Długołęka 27 33 10 3 14 50 70 -20
12 Piast Nowa Ruda 27 30 10 0 17 37 62 -25
13 Orzeł Ząbkowice Śląskie 27 26 7 5 15 38 63 -25
14 MKP Wołów 27 25 8 1 18 38 61 -23
15 Zjednoczeni Żarów 27 17 5 2 20 28 86 -58
16 Nysa Kłodzko 27 14 4 2 21 42 82 -40
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga dolnośląska (wschód) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 14 42 14 0 0 57 4 53
2 Górnik Wałbrzych 13 35 11 2 0 36 7 29
3 Polonia-Stal Świdnica 14 35 11 2 1 35 13 22
4 Sokół Wielka Lipa 15 28 9 1 5 42 23 19
5 Bielawianka Bielawa 15 25 8 1 6 30 19 11
6 Orzeł Prusice 13 23 7 2 4 28 21 7
7 Sokół Marcinkowice 13 23 7 2 4 39 20 19
8 Orzeł Ząbkowice Śląskie 14 23 6 5 3 28 25 3
9 Unia Bardo 13 22 7 1 5 29 15 14
10 Piast Żerniki (Wrocław) 14 22 6 4 4 24 15 9
11 GKS Mirków/Długołęka 12 21 6 3 3 28 18 10
12 Polonia Trzebnica 14 19 6 1 7 25 27 -2
13 MKP Wołów 13 16 5 1 7 20 24 -4
14 Piast Nowa Ruda 14 15 5 0 9 18 30 -12
15 Nysa Kłodzko 13 12 4 0 9 27 36 -9
16 Zjednoczeni Żarów 12 10 3 1 8 14 29 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga dolnośląska (wschód) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 13 33 11 0 2 42 10 32
2 Górnik Wałbrzych 14 30 9 3 2 34 15 19
3 Orzeł Prusice 14 25 8 1 5 31 24 7
4 Polonia-Stal Świdnica 13 21 6 3 4 15 12 3
5 Sokół Marcinkowice 14 20 6 2 6 18 22 -4
6 Sokół Wielka Lipa 12 16 4 4 4 15 18 -3
7 Polonia Trzebnica 13 16 4 4 5 16 30 -14
8 Unia Bardo 14 15 5 0 9 21 36 -15
9 Piast Nowa Ruda 13 15 5 0 8 19 32 -13
10 Bielawianka Bielawa 12 14 3 5 4 15 21 -6
11 Piast Żerniki (Wrocław) 13 13 4 1 8 21 30 -9
12 GKS Mirków/Długołęka 15 12 4 0 11 22 52 -30
13 MKP Wołów 14 9 3 0 11 18 37 -19
14 Zjednoczeni Żarów 15 7 2 1 12 14 57 -43
15 Orzeł Ząbkowice Śląskie 13 3 1 0 12 10 38 -28
16 Nysa Kłodzko 14 2 0 2 12 15 46 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Górnik Wałbrzych

Gospodarze Wynik Goście Data
Górnik Wałbrzych 0 - 0 Piast Nowa Ruda 8 czerwca 2019
Polonia-Stal Świdnica 1 - 0 Górnik Wałbrzych 18 maja 2019
Piast Nowa Ruda 1 - 5 Górnik Wałbrzych 20 marca 2019
Górnik Wałbrzych 2 - 0 Polonia-Stal Świdnica 27 października 2018
Górnik Wałbrzych 1 - 0 Polonia-Stal Świdnica 14 kwietnia 2018
Polonia-Stal Świdnica 1 - 2 Górnik Wałbrzych 9 września 2017
Górnik Wałbrzych 1 - 2 Polonia-Stal Świdnica 16 kwietnia 2016
Polonia-Stal Świdnica 1 - 2 Górnik Wałbrzych 19 września 2015

IV liga dolnośląska (wschód) sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Grzegorz Rajter Orzeł Prusice 29
2 Kacper Rokicki Sokół Marcinkowice 11
3 Michał Bartkowiak Śląsk II Wrocław 11
4 Rafał Rybiński Sokół Marcinkowice 10
5 Adrian Puchała Polonia Trzebnica 8
6 Tomasz Piątkowski Orzeł Ząbkowice Śląskie 8
7 Robert Myrta Polonia-Stal Świdnica 8
8 Daniel Łuczak Śląsk II Wrocław 8
9 Przemysław Stasiak Orzeł Prusice 8
10 Kamil Ramiączek Polonia Trzebnica 8
11 Alefe lima Santos Polonia-Stal Świdnica 7
12 Bartosz Chabrowski Piast Nowa Ruda 7
13 Piotr Samiec-Talar Śląsk II Wrocław 7
14 Szymon Tragarz Górnik Wałbrzych 7
15 Kamil Pyzłowski Sokół Wielka Lipa 7
16 Damian Chajewski Górnik Wałbrzych 7
17 Igor Wargin Sokół Wielka Lipa 7
18 Tomasz Rudolf Sokół Marcinkowice 7
19 Antonio Autonell Piast Żerniki (Wrocław) 6
20 Mateusz Magusiak Sokół Marcinkowice 6
21 Damian Uszczyk Zjednoczeni Żarów 6
22 Mateusz Młynarczyk Śląsk II Wrocław 6
23 Jarosław Gołda GKS Mirków/Długołęka 6
24 Daniel Szczepan Śląsk II Wrocław 6
25 Mathieu Scalet Śląsk II Wrocław 6
26 Maciej Kowalczyk Piast Żerniki (Wrocław) 6
27 Łaszczewski Mateusz Orzeł Ząbkowice Śląskie 6
28 Michał Wróbel Sokół Wielka Lipa 6
29 Bartosz Paszkowski Bielawianka Bielawa 5
30 Dariusz Michalak Górnik Wałbrzych 5
31 Paweł Gryz Orzeł Prusice 5
32 Oleksii Fatianov Nysa Kłodzko 5
33 Hubert Górski Orzeł Ząbkowice Śląskie 5
34 Sebastian Białasik Polonia-Stal Świdnica 5
35 Oskar Majbroda MKP Wołów 5
36 Maksymilian Fryczkowski Nysa Kłodzko 5
37 Dawid Kuriata Unia Bardo 5
38 Jakub Czternastek Polonia Trzebnica 5
39 Adam Kowalczyk Bielawianka Bielawa 4
40 Paweł Cebulski Nysa Kłodzko 4
41 Paweł Janus MKP Wołów 4
42 Miłosz Rodziewicz Górnik Wałbrzych 4
43 Dariusz Góral GKS Mirków/Długołęka 4
44 Maciej Kowalczyk Piast Żerniki (Wrocław) 4
45 Tomasz Wepa Górnik Wałbrzych 4
46 Łukasz Sakwa Orzeł Prusice 4
47 Kamil Szczygieł Polonia-Stal Świdnica 4
48 Antoni Konderak Orzeł Ząbkowice Śląskie 4
49 Kacper Belica Polonia Trzebnica 4
50 Jacek Mądrzejewski Sokół Marcinkowice 4
51 Jakub Telatyński Piast Żerniki (Wrocław) 4
52 Mathieu Scalet Śląsk II Wrocław 4
53 Adam Bońkowski Nysa Kłodzko 4
54 Daniel Wałęga MKP Wołów 4
55 Patryk Krajewski Orzeł Prusice 3
56 Bartłomiej Ciegiełka Bielawianka Bielawa 3
57 Mikołaj Kotfas Śląsk II Wrocław 3
58 Seweryn Raszpla Unia Bardo 3
59 Grzegorz Dereń Nysa Kłodzko 3
60 Damian Chajewski Górnik Wałbrzych 3
61 Ostrowski Krzysztof Orzeł Prusice 3
62 Mateusz Sawicki Górnik Wałbrzych 3
63 Kamil Dymek Nysa Kłodzko 3
64 Radosław Wojnowski Zjednoczeni Żarów 3
65 Tomasz Ząbkowski Orzeł Ząbkowice Śląskie 3
66 Bartosz Chrabowski Piast Nowa Ruda 3
67 Krzysztof Mika Piast Nowa Ruda 3
68 Konrad Sajdak Zjednoczeni Żarów 3
69 Krzysztof Ulatowski Polonia Trzebnica 3
70 Rafal Wilk Orzeł Ząbkowice Śląskie 3
71 Jacek Cebulski Bielawianka Bielawa 3
72 Sebastian Zagórski Orzeł Prusice 3
73 Jakub Polanowski Sokół Marcinkowice 3
74 Piotr Możdrzech Polonia Trzebnica 3
75 Dominik Rosiński Sokół Wielka Lipa 3
76 Łukasz Wiącek Nysa Kłodzko 3
77 Michał Sikorski MKP Wołów 3
78 Konrad Tabak MKP Wołów 3
79 Kamil Olejarnik Unia Bardo 3
80 Adrian Sobczak Śląsk II Wrocław 3
81 Maksymilian Fryczkowski Nysa Kłodzko 3
82 Mateusz Sobiesierski Górnik Wałbrzych 3
83 Yehor Yehorow Bielawianka Bielawa 3
84 Adrian Łakomski Sokół Wielka Lipa 3
85 Kamil Żbik MKP Wołów 3
86 Wojciech Szewczyk Zjednoczeni Żarów 3
87 Kamil Vacek Śląsk II Wrocław 3
88 Julio cezar Gruba filho Polonia-Stal Świdnica 2
89 Paweł Wójcik GKS Mirków/Długołęka 2
90 Tobiasz Jarczak GKS Mirków/Długołęka 2
91 Mateusz Kołodziej Zjednoczeni Żarów 2
92 Mateusz Kuriata Bielawianka Bielawa 2
93 Krzysztof Czachor Unia Bardo 2
94 Marcos Pauli baumgarten Polonia-Stal Świdnica 2
95 Jakub Kulej Sokół Marcinkowice 2
96 Sławomir Orzech Górnik Wałbrzych 2
97 Grzegorz Żygadło GKS Mirków/Długołęka 2
98 Bartosz Mróz Nysa Kłodzko 2
99 Seweryn Sarkowicz Piast Nowa Ruda 2
100 Dawid Kęska Piast Nowa Ruda 2
101 Mateusz Grudzień Nysa Kłodzko 2
102 Grzegorz Wąsek MKP Wołów 2
103 Piotr Prokop Bielawianka Bielawa 2
104 Michał Szymański GKS Mirków/Długołęka 2
105 Marcin Siwek GKS Mirków/Długołęka 2
106 Kamil Młodziński Górnik Wałbrzych 2
107 Piotr Tylka Piast Żerniki (Wrocław) 2
108 Marcos Pauli baumgarten Polonia-Stal Świdnica 2
109 Wojciech Szuba Polonia-Stal Świdnica 2
110 Fatianov Oleksii Nysa Kłodzko 2
111 Krystian Pasternak Śląsk II Wrocław 2
112 Kacper Izydorczyk Śląsk II Wrocław 2
113 Paweł Kusmierek Bielawianka Bielawa 2
114 Maciej Rakoczy Bielawianka Bielawa 2
115 Łukasz Maciejewski Orzeł Ząbkowice Śląskie 2
116 Jan Jakacki Górnik Wałbrzych 2
117 Marcin Traczykowski Polonia-Stal Świdnica 2
118 Artur Kierat Sokół Wielka Lipa 2
119 Tomasz Szczepek Unia Bardo 2
120 Mateusz Czerwiński Piast Żerniki (Wrocław) 2
121 Marcin Szemis GKS Mirków/Długołęka 2
122 Michał Wróbel Sokół Wielka Lipa 2
123 Mateusz Sobiesierski Górnik Wałbrzych 2
124 Michał Oswięcimka Górnik Wałbrzych 2
125 Rostyslav Olikhovskyi Bielawianka Bielawa 2
126 Michał Bartkowiak Śląsk II Wrocław 2
127 Daniel Chęciński Unia Bardo 2
128 Wojciech Sowa Polonia-Stal Świdnica 2
129 Grzegorz Tomasiuk Piast Żerniki (Wrocław) 2
130 Ernest Polak Piast Nowa Ruda 1
131 Szymon Czyżewicz MKP Wołów 1
132 Artur Łuczkiewicz Piast Żerniki (Wrocław) 1
133 Krystian Jajko Polonia Trzebnica 1
134 Rafał Miazgowski Polonia Trzebnica 1
135 Łukasz Skrzypek Śląsk II Wrocław 1
136 Bartosz Boruń Śląsk II Wrocław 1
137 Allan de Paula Górnik Wałbrzych 1
138 Miłosz Taranek Piast Żerniki (Wrocław) 1
139 Michał Szabat Unia Bardo 1
140 Marcin Brzęczkowski Unia Bardo 1
141 Bartłomiej Ożga Sokół Wielka Lipa 1
142 Grzegorz Kotowicz Śląsk II Wrocław 1
143 Konrad Kątny Orzeł Prusice 1
144 Adam Łagiewka Zjednoczeni Żarów 1
145 Mateusz Olikiewicz Orzeł Prusice 1
146 Krystian Włodarczyk MKP Wołów 1
147 Marcel Schmidt Piast Nowa Ruda 1
148 Piotr Świerzawski Unia Bardo 1
149 Pałaszewski Michał Śląsk II Wrocław 1
150 Damian Szaciło MKP Wołów 1
151 Piotr Hryszkiewicz MKP Wołów 1
152 Mariusz Pawelec Śląsk II Wrocław 1
153 Patryk Kołat Piast Nowa Ruda 1
154 Jakub Latyński Piast Żerniki (Wrocław) 1
155 Piotr Krawczyk Górnik Wałbrzych 1
156 Andrii Kozachenko Polonia-Stal Świdnica 1
157 Marcos Baumgarten Polonia-Stal Świdnica 1
158 Adrian Morasz Bielawianka Bielawa 1
159 Daniel Chęciński Unia Bardo 1
160 Cezary Madej Orzeł Ząbkowice Śląskie 1
161 Sule Ayinala Nysa Kłodzko 1
162 Grzegorz Nowicki Piast Żerniki (Wrocław) 1
163 Kamil Olejarnik Unia Bardo 1
164 Adrian Morasz Bielawianka Bielawa 1
165 Tomasz Robak Unia Bardo 1
166 Radosław Wandzel Unia Bardo 1
167 Adam Barański Piast Żerniki (Wrocław) 1
168 Kamil Mazurkiewicz GKS Mirków/Długołęka 1
169 Paweł Kuśmierek Bielawianka Bielawa 1
170 Łukasz Deneka Unia Bardo 1
171 John lee Do carmo Polonia-Stal Świdnica 1
172 Łukasz Kamiński Piast Nowa Ruda 1
173 Adrian Sobczak Śląsk II Wrocław 1
174 Krzysztof Goździejewski Zjednoczeni Żarów 1
175 Sławomir Dutka Sokół Marcinkowice 1
176 Mikołaj Połomka Sokół Marcinkowice 1
177 Artur Rosicki Piast Nowa Ruda 1
178 Mirosław Włodarczyk Unia Bardo 1
179 Tomasz Zieliński Unia Bardo 1
180 Tomasz Gawlas Orzeł Ząbkowice Śląskie 1
181 Maciej Rakoczy Bielawianka Bielawa 1
182 Arkadiusz Piech Śląsk II Wrocław 1
183 Szczepan brak Śląsk II Wrocław 1
184 Bartosz Bicz Piast Żerniki (Wrocław) 1
185 Dawid Ciupider Nysa Kłodzko 1
186 Lucas Mendes Piast Nowa Ruda 1
187 Kacper Tarka GKS Mirków/Długołęka 1
188 Patryk Salamon Polonia-Stal Świdnica 1
189 Kacper Bielica Polonia Trzebnica 1
190 Tomasz Swaczeński Piast Żerniki (Wrocław) 1
191 Adam Napieralski Piast Żerniki (Wrocław) 1
192 Jakub Kierkiewicz Śląsk II Wrocław 1
193 Łukasz Klimaszewski Zjednoczeni Żarów 1
194 Jan Caliński Śląsk II Wrocław 1
195 Michał Szewczyk Piast Żerniki (Wrocław) 1
196 Robert Pikulecki Piast Żerniki (Wrocław) 1
197 Daniel Chmielewski Bielawianka Bielawa 1
198 Tomasz Góral GKS Mirków/Długołęka 1
199 Michał Oświęcimka Górnik Wałbrzych 1
200 Mirosław Włodarczyk Unia Bardo 1
201 Marcin Gerlach Unia Bardo 1
202 Karol Wojtyło Sokół Wielka Lipa 1
203 Paweł Tobiasz Górnik Wałbrzych 1
204 Robert Pikulicki Piast Żerniki (Wrocław) 1